Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

patricia1971
15. pro 2009

ahojte 🙂

berus no super,aspon Sima vie čo je sníh,to u nás síce zima,ale snehu nikde 😢 😢 😢

sasi aj sladký obed je obe,hlavneže ho spapá 🙂 to Lili nič nechce jesť len tie sladké coonflekiees,alebo suchý toast chleba,no uvidím,ako dopadne obed,dnes mi zaspala na koberci 😝 😝 😝

kiss super,že takto sa zbavíš malého,aj ja chcem!!!!!!!!!

beruska2x
autor
15. pro 2009

holky jak to delate prckum s veceri???
Sima uz mliko jen ma malo, musim mu neco pridat...a nevim kdy jak co 😒
premyslim ze bych mu davala k veceri polivku - pred koupanim a pak na usnuti treba mliko - ale ne treba tolik...
ja nevim, chleba ani jiny pecivo mi ted neji jak mu rostou ty zuby a kasi mu kazdej vecer davat nechci a jsou mlicne - on ale ma mlicnych veci hodne 😖

daskak
15. pro 2009

ahoj babenky 😀 😀 😀
no u nas dnes v noci pritiahlo na -13 😠 😠 😠 😠 ... bez snehu...
ja si dnes pripadamako bezdetna.. doobedu bola s malym babka... ja som lietala sama po obchodoch... som si to vychutnala 😀 😀 😀 ... a teraz je pri nom opatrovatelka a ja pracujem.... a patko ide s ocinom na trening takze sa s nim nemusim zlostit... 😀 😀 😀 cista krasa..... ale som hnusna ze???

berus: krasneeee... a muim vam pochvalit aj overal a cipaku.. su suprove...
no u nas david vacsinou vereriava toco mi...vcera sme mali spagety s paradajkovou omackou... dnes si objednali griz....to tak okolo 6 a potom o 8 vecer este v postielke vypije100 ml mlieka a hajiiiiiiiiii

sasi, kiss, pati 🙂 🙂

beruska2x
autor
15. pro 2009

no prave my vetsinou teple vecere nemame... ☹

dasi to mam novou kombinezku z MMb za 399,- a je fakt super promakana, tepla, akorat mame 98 a je mu akorat 😕

daskak
15. pro 2009

je fakt suprova??? 98? ty brdo.. my nosime max92... a aky ste vysoky???

daskak
15. pro 2009

no u nas sa vari tepla vecera, pretoze M neobeduje, patko sice jedava v skole ale moc mu tam nebere, a ja vacsinou jedavam s Dadkom polievockua nieco male na obed.. takze vecere varim.. ale nie vzdy sa mi chce 😝

beruska2x
autor
15. pro 2009

no vysoky to moc nevim, odhaduju tak 86, mozna vic a vazi 12kg 😀
oni to maji taky divne asi cislovany... 😝

ale je fakt bezva, ma rukavy na suchy zip aby tam nefoukalo, dole gumy s navlekem na boty aby tam nelezl snih i material je peknej, staci mensi spinu otrit houbickou 😉

na pristi rok mu ji tak koupim zase... za ty prachy 😉

daskak
15. pro 2009

ved to...noajmy sme vysoky 89cmavazi 12,5... takze tak...
to je jasne... 🙂 🙂 🙂
berus co mas pre draheho na vianoce???lebo ja som dnes vsetkym pokupila len jemu nie 😒 😒 😒

aj vy ostatne babenky co mate chlapom pod stromcek???

beruska2x
autor
15. pro 2009

koupila jsem mu parfem Hugo boss, cyklomapy a fotku Simona zv ramecku z atelieru a pak mame spolecndark - nechala jsem udelat 2 fotky na platno do obyvaku, nemuzeme se totiz schodnout na nejakem obrazu a uz me nebavi jak je to tu hole 😉

jinak on si asi pre 3 tydny koupil mobil novya vyloudil ho predem ... 🙂

beruska2x
autor
15. pro 2009

ja schvalne zitra Simu premerim 😉

beruska2x
autor
15. pro 2009

tak jsem udelala na zitra kulajdu a cocku, koupim k tomu uzenku 😝 a Simovi ma ryzi s kurecim a hraskem, namixuju mu to tak sand to sni...
jeste jsem mu udelala ke svacine jablka s pudinkem at ma zmenu a uz nic nedelam, chtela jsem umyt linku ale jsem lina 😖
jdu si dat nakladane hermelin, R delal, tak at na me zbyde 😀

saska.t
15. pro 2009

ahojky kocky

tak ja dnes tiez behala po obchodoch a nakupovala darceky aj s malou a svokrou ale mala bola fakt super a aj teraz vecer, to je preto ze bola pekne vyspinkana a hned je mila 😀

beru - ja davam malej na veceru väcsinou to, co mala na obedvarim toho uz viacej alebo biely jogurt s ovsennymi vlockami a dnes cpala cele poobedie nieco do pusy (poslednu dobu zerie ako male prasiatko 😀 ) tak dostala novu ochutenu kremovu activiu a hned zbuchala 2, skoro som z nej odpadla, za chvilu z nej bude mala tlsta nemka 😅

dostala som od D 100 euro ze si mam ist nieco kupit 😀 tak sa vytesujem...

beruska2x
autor
15. pro 2009

sasi ty mas 10000 prispevek 😀

no jo to jsem zvedava jestli by mi 2x za den jedl to same ☹

neboj mala tlusta nebude, se vyviji 😉

beruska2x
autor
15. pro 2009

a co jsi koupila?????

saska.t
15. pro 2009

jeeej fakt 10.000 prispevok 😀

beru - svokre som kupila novy elektr. kartacek na zuby a rychlovarnu nerezovu konvicu...
nasim kavovar a moja sestra zahlasila parfem ktory som kedysi pouzivala ale uz vtedy stal 3500,- korun tak neviem ci to do nej investujem asi sa rozdelime s nasimi 😖 snad za nu nevyhodim tolko penazi

malej som kupila skakadlo, prasiatko ktore sa da tlacit na palicke a bucha - drevene, a drevenu hracku s pocitadlom kockami farbami - trosku na rozvoj to ju moc bavi 😀

beruska2x
autor
15. pro 2009

jee to jsi sikovna...
proboha co to chce za parfem 😲

no ja se uz zacinam tesit na Jeziska 😉 no hlavne na Simu jak bude koukat a trhat darky 😀

saska.t
15. pro 2009

beru chce od chanel coco madmasele a to je teda fest draha vonavka, tiez som ju kedysi pouzivala 😅
ja sa tiez tesim ako sa bude mala tvarit 😀

saska.t
15. pro 2009

beru to je presne ono 100 ml stoji okolo 3000,- a mamka jej urcite nekupi malu tak sa asi zlozime 😀 na velku 😀
a kde je zuzka? chcem vediet ci dobre dopadla 😅

beruska2x
autor
15. pro 2009

no snad se ozve 😕

saska.t
15. pro 2009

no dufam ze s dobrou spravou 😉

mati idem do vane moooc sa na nu tesim a teraz som zbuchala kokosku, po tychto vianociach bude ako slon tlsta 😅
prajem pekny vecer pa 😉

beruska2x
autor
15. pro 2009

papa 😉 dobrou...

kisska
15. pro 2009

Ahojte babulky, prave sme doupratovali, aby zajtra, ci vlastne dnes rano mohli nabehnut tepovaci....som uuuuuplne, k.o. ledva vidim...

sasi ja som to nasla tuto http://www.parfems.sk/product/coco-mademoiselle... 😉

dnes sme s drahym konecne urobili zmysluplny nakup v Metre. Vacsinou davam za par veci strasny kopec penazi a teraz to bolo sice tiez dost penazi, ale aj ten zoznam stal za to... a uz mi do vianocnej chladnicky chybaju len nejake drobnosti. Volali sme vecer odtial babine, ci nechce nejake veci... volala aj Adama k telefonu, ze vola tatino, tak maly len pribehol, zakrical tatiiiiii a utekal zase prec... Jeho vobec netankuje, ze nema rodicov, ked sa blazni s babkou 😅 😅 😅 Neviem, ci sa mam tesit alebo mi ma byt smutno... Ale rozhodla som sa, ze si to idem uzit. Dasi mas pravdu...este malu keby som mohla niekam odlozit 😉

tyyy brdo vy mate takych chlapiskov... sak my sme rovnako velki a tazki ako Simon - 86cm, 11,5kg...

Zuziiiiiiii, kde si?
Tak dobru noc, zajtra vecer som tu zas 😉

beruska2x
autor
16. pro 2009

ahoj holky...

u nas je zatim -8 🙄 potrebuju jit ven koupit neco a vubec nevim co na Simu navlict aby neumrznul 😀

zuzi koukej se ozvat co se deje 😕

saska.t
16. pro 2009

ahojky

kiss dakujem, ale ako byvaly predajca znackovej kozmetiky si toaletnu vodu nikdy nekupim je to humac a nerobte to tiez su z toho dost velke alergie kupujte len parfemove vody (EDP), EDT-toaletka 😉

no ani ja nikdy neviem ci mam pri babine ziarlit ze moje dieta si ma nevsimne za cely den, ale co uz aj bezo mna raz bude zit

beru ty brdo tu je -2,5 tak supitajte urychlene do obchodu nech si Sima neobari dychacie cesty ak budete do pol hodky doma malo by to byt ok 😀

beruska2x
autor
16. pro 2009

uz jsme doma, sima v pohode ale me mrzly prstiky radne teda 😉 m musim si koupit rukavice...

nechala jsem 1100,- v Tescu 😖 ale mam 3 byliky plinek to je pravda + nakup + mama mi da za kolekci 😲

prinesla jsme domu cervene hrozno a ten se na nej hnal 🙂 jak kdyby tyden nejedl a v krame jedl housku!!! docela vypecenou a jak prijdeme domu tak ji zahodil 😕
to je s nima des...

beruska2x
autor
16. pro 2009

sasi ty jsi delala kosmetiku?? ja jsem rekla R ze bych potreboval rasenku novou tak mi ji pry koupi tak jsem zvedava 😀

daskak
16. pro 2009

dobre ranko...
u nas sa to vysplhalo na - 13 😠 😠 😠 😠 ...
hmmmm.... stale rozmyslam co M. a nic ma nenapada... asi budem musiet vybehnut do mesta a kupit co mi cvrnkne do nosa.. 😉 😉

😉 😉 😉 😉

beruska2x
autor
16. pro 2009

dasi a jaky ma zajmy??

patricia1971
16. pro 2009

ahojte, no ja akurát padám na nákupy, tiež neviem,čo mám kúpiť,tak uvidím 🙂 tu je tiež zima,tiež sme boli pol hodku vonku a teraz už konečne herečka spí....a ja čakám na mamu a potom padám a ešte aj dvoch kaprov idem kúpiť,tak mi to tam bude skákať po aute,sa teším a potom budú do zajtra vo vani,takže neviem,ako sa dnes budeme večer kúpať....no aspoň Lili sa bude tešiť 🙂 🙂 🙂

no aj ja stále myslím na zuzku,snáď to bude dobré 🙂

pekný deň všetkým 🙂

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru