Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

saska.t
17. pro 2009

beru ja tu vonu milujem 😀

kiss - no ak zmenila vonu zrejme to bola toaletka pretoze parfemove vody väcsinou zolejuju ale vonu drzia 😉
zubar ti nasadi kalciovu kuru asi aj s Dckom len neviem ci s tym mozes kojit mne to nasadili az po kojeni lebo sa mi zacali zuby drmolit
tie vianocne trhy v inchebe ti zavidim tiez som tam vzdy dobre nakupila 😀 a moja mala bola presne taka ista v brusku len neplechu robila ale ked som chodila vzdy spinkala aj v teplej vani bola spokojna a aj ked som sa na slniecku opalovala, nebolo lepsieho babatka v brusku, akonahle som lahla do postele tak sa krutila kopat a neplechu robila Dr s nej normalne nechapal 😅

patricia1971
17. pro 2009

sasi,kiss ahojte 🙂

kiss no Lili bola včera celé poobede pri vani,ale dnes len hovorí,že sme ho odniesli Ma,to je moj brat Marek,tak som vydrhla vaňu...no ja by som ho kúpila tiež až pred Vianocami.ale potom tu majú len takých veľkých a to nechceme,takže to už máme za sebou 🙂 a tuším voňavka vydrží len 2 roky,potom to už smrdí 😝 ale super,že ste takto nakúpili a to čo ti robí malá,to aj mne robila Lili 🙂 🙂

ja používam Carolinna Herrera 212 asi 11 rokov,vždy stále asi 3tis.skk,ale teraz som si ju kúpiála za 1 tis.skk,cez parfums.sk,takže ja budem mať tiež voňavku 🙂 a M dostane ponožky,slipy a chce nové tenisky,tak tie si potom kúpi 🙂

kisska
17. pro 2009

berus - aj ja sa bojim, lebo mam dost blomb este z puberty...a to som donedavna nemohla ani pit mlieko, ani jest jogurty...tak dufam, ze pomoze, ked to budem teraz dohanat...

Idem asi zastrelit susedovho psa, od rana vyblakuje jak jebo a teraz som ulozila maleho spat... ked ho zobudi, budu z neho klobasy... 😠

beruska2x
autor
17. pro 2009

kiss klobasy klidne ale hlavne si z nej vyskvar sadlo to je pro deti na prudusky, kasel, nachlazeni to nej nejnej 😀

kisska
17. pro 2009

😀 😀 😀 😀 😀 sa znovu vraciam k tomu, co som hovorila kedysi, ked sa maly ucil hovorit a ja som sa bala aby sa nenaucil, ked sa ho niekto spyta ako robi havo - u nas ako jeb.uty 😠 😠 😠 Teraz v zime je to lepsie, lebo mam stale pozatvarane okna, ale v lete ked nemozes otvorit, lebo debil vystekuje na vrabce cely den, tak ma ide porazit... alebo v noci na macky a na opitych susedov, co chodia okolo... Ja viem, ze on za to nemoze, lebo byt priviazana na metrovej retazi aj mne by hrablo, ale ked to mam denno denne, tak prestavam byt mila na zvieratka aj na susedov 😠

beruska2x
autor
17. pro 2009

o tom mi neco povidej, nad nami maji taky psa - takovyho vzteklyho vorecha - at si maji ale stekal pres den, v noci no furt, stekal, vyl, hrabal do parket.. no taky bych nechtela bejt 12 hodin doma sama ze 😖

tak jsem tam 2x byl, rekla jsem ji ze zavolam mestskou policii, veterinu a ochranare a je klid... v noci mi normalne buditl Simu...

nechapu proc musej mit psa kdyz jsou cely dny pryc a bydlej v panelaku, pak ho nechaj 5 minut venku vycurat a sup domu... jsou pak ochcany lavicky, houpacky...

to by me slak trefil 😠

beruska2x
autor
17. pro 2009
kisska
17. pro 2009

pati - no u nas sa asi Adam bude chciet kupat spolu s kaprom 😉 My mame prave najradsej tych najmensich z tych najvacsich - taky 3,5-4 kilovy max. - aby uz nemal male kosticky, ale aby este nebol velmi mastny. Mnam, uz sa tesim 😀 aj ked ja ho mam najradsej na druhy den studeneho len s citronom 😉

beruska2x
autor
17. pro 2009

http://www.levne-hracky-karneval.cz/detail/dets...

holky budeme mit pirata na karneval 😉

kisska
17. pro 2009

neskoro 😅 uz mam nakupene... ale vobec toho nie je zase vela...len mame aj velku rodinu 😅

kisska
17. pro 2009

jeeeej ten je zlaty... Sima bude neodolatelny 😉

vidite, skoro som zabudla. Adam bol vcera s babinou pozriet Coca-colove vianocne kamiony. Dobre sme to vystihli, ze boli prave v Nitre (inak v sobotu su v BA, viem, ze okolo obeda v OC Danubia). Dokonca to aj stihli, ale bolo tam tolko ludi, ze maly z toho skoro nic nemal. Babina s nim bola sama a davat v dave pozor na kocik, maleho na rukach aby nieco videl a este aj stazit kabelku bolo dost namahave. Nastastie drobec este netrval na tom, aby sa odfotil so skriatkami, tak sa presli okolo vysvieteneho kamiona a bol spokojny. Este aj snezit im zacalo, tak to muselo byt romanticke 😉 Ja milujem, ked je take pocasie jak bolo vcera, nos stipe od mrazu, poletuju vlocky a mesto je vysvietene... a ja si mozem sadnut v McDonalde na horuce capuccino 😀

beruska2x
autor
17. pro 2009

no taky mi to dalo praci najit svadlenu co mi to spichne, ja jssem na to nepouzitelna.. a na netu maji bud velike nebo silene drahe 🙄

ten kamion vam zavidim, sla bych taky ale v okoli nikde neni 😖 to by R mel radost 😀

daskak
17. pro 2009

berus: a kedy mate karneva??? bude perfektny 🙂 🙂
pati, sasi,. kiss: ahojteeee 😉 😉 😉
pati:ako robis lasane?

beruska2x
autor
17. pro 2009

u nas jsou karnevaly od cca pulky ledna do dubna - pujdeme tak na 4 nebo 5 😀 - proto porizuju mak, ze ji docela uzije, na 1x by se to nevyplatilo 😝

a asi ji pak prodam neo nabidnu kamaradce... 😉

kisska
17. pro 2009

berus skoda, ze vacsina miest uz ma po... pozri co mate najblizsie, ci nahodou 😉 http://www.vanocnikamion.cz/trasa-kamionu.php

kisska
17. pro 2009

Dievcata, stale mi neda pokoj Zuzka - v nemocnici mala ten uzv v utorok, ze? Ak si ju tam nechali a je tam este dnes je asi dobre, ze? Stale musim na nu mysliet...

beruska2x
autor
17. pro 2009

akorat mec mit nebude at nekomu nevypichne oko...

lazane dasi ja delam z mleteho, v Tescu koupim 2x omacku Milanskou na spagety a lazagne mam z Kauflandu...
udelam maso na cibuli, podusim, dam tam provarit omacku a kecup a pak jen vrstvim... nahoru syr a zapecu je to jednoduche, docela levne a delam pekac klidne na 3 dny 😀

beruska2x
autor
17. pro 2009

kiss no ja myslim ze si ji tam nechali, jinak by se ozvala, snad bude o.k. ona i prcik 😔 na vanoce bude urco v klidovem rezimu doma tak snad napise....

daskak
17. pro 2009

kiss: aj ja si myslim ze tam zostala.. aj ked zdravotnictvo v Uk funguje dost cudne tak neviem... ale hadam bude vsetko ok a da nam vediet..

berus:hmmm to znie naozaj jednoducho... a lazane davas ako polotovar, alebo ich varis /ako cestovinu??/ neviempreco ja som predtym mala vzdy akysi respekt 😒 😒 ...a ty tam davas aj besamelovu omacku??

beruska2x
autor
17. pro 2009

besamel nedavam a lazane tvrde nevarene.... jenom je dam na spodek pekace pak omacku a tak dal ... jsou upecene tak za 20 minut asi 😉

kisska
17. pro 2009

berus to znie velmi jednoducho a uuuplne super, asi take nieco vyskusam, lebo ja ked zapekam cestoviny, tak davam trubicky, ale s platkami lasani to bude urcite vyzerat lepsie 😉

beruska2x
autor
17. pro 2009

ja zapekam tak i spagety, v podstate uplne stejne, nekdy mam od mamky domaci leco zavarene tak dam 1 omacku a 1 domaci leco... muzes tam dat zampiony.. cokoliv co mate radi...

daskak
17. pro 2009

berus:normalne si ma inspirovala... cez vikend ich urobim 🙂 🙂
kiss: a ako sa ma barborka??? 😉 😉

babenky do akej farby ladite stromcek??? ja budem robit tento rok do medena so slanenymi ozdobami 😀 😀 😀 😀 sa vytesujem ako mala...

kisska
17. pro 2009

dasi ja tiez vzdy vymyslam farbne kombinacie, ale vacsina je cerveno-zlata + slamenne a biele ozdoby, ale po byte by si nasla vselico 😉 😀
A drobenka je dneska celkom v pohode, asi je po vcerajsom rodeu unavena 😉 kopka si len tak aby som nepovedala 😀
Inak je to mozne? Dieta este stale spi... od dvanastej... a za hodinu odchadzame na plavanie... zase ho budem musiet zobudit 😒

beruska2x
autor
17. pro 2009

ja mam normalne bile a cervene koule, ruzne velikosti a ty bile jsou jako zasnezene delane, jako s kapkama.. no naaaaaaaaadhera, tudiz je letos nebudu riskovat, mam koupene 2 sady slamenych, nadelane slane pecivo na stromek a par rolnicek... 😉

daskak
17. pro 2009

adamko tolko spi??? si mu dala makovy odvar??? 😀 😀 😀

aj u nas je kade tade rozna vyzdoba....

daskak
17. pro 2009

adamko tolko spi??? si mu dala makovy odvar??? 😀 😀 😀

aj u nas je kade tade rozna vyzdoba....

berus prosim ta v akom programe si urobila simovu vianocnu fotku? dakujem

daskak
17. pro 2009

inak som sa zabudla opytat cim kremujete drobcov do totho mazu??? u nas je aj cez den -7 😝 😝

beruska2x
autor
17. pro 2009

dasi ja mam krem od Bubchen nebo modrou indulonu...
jinak ramecek na fotku je na loonapix.com a text tam das v jakemkoliv programu na fotky, ja mam picassa 3

saska.t
17. pro 2009

Ahojky kocky
tak dnes nechapem, mala zjedla 1 banan 2 mandarinky, strapec hrozna, polku rohliku a teraz to zaklincovala mrkvovou polievkou, neviem kam to do nej ide asi ma pasomnicu 😀 babina je z nej na prasky kolko toho cez den zje 😀
a vcera so mnou zjedla celu cinu, prave davam fotky tak urobte kuk 🙂

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru