Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

kisska
6. led 2010

Ahojte babulky,
u nas snezilo celu noc aj doobeda, tak sme vytiahli sanky a boli sme vylietat hafkacov a bolo super... Akurat som zistila, ze maly neobuje snehule, ktore sme kupovali asi pred mesiacom... takze ma na zimu len jedny topanky 😒 Takze mozem zhanat dalsie 😠 aj spolu s aspon jednymi nepremokavymi gatami... Kombineza presla testom a je superna 😉
Ale asi si idem k nemu tiez lahnut, lebo som KO, cerstvy vzduch vycerpava 😎

pancake
6. led 2010

erika tak to vam gratulujeme k prvym krockom. 😵 😵 😵 😵 vidis aky je sikovny. 😵 😵

saska.t
6. led 2010

Tak my sme sa prave vratili z vonku mala si poblbla vysantila na snehu so psami, mama odhadzala sneh pred barakom a vsetci sme spokojni 😀 boli sme len 40 min. vonku je tak -5-6 tak nechcem aby si obarila priedusky alebo pluca ale myslim ze to akurat stacilo 😉
pati ja som zlikvidovala stromcek cez vikend vecer, nic nedavali, takze mala nic nevidela 😀

eri no to ste sikovni drzim palce
kiss ja som tak kupila mojmu dietatu do skolky papuce a su jej akurat, takze idem kupovat dalsie lebo kym nastupi jej budu male, konecne sme presli z 18 tiek na 19 aspon bude väcsi vyber topanok konecne 😀

pancake
6. led 2010

no my to mame s topankami tak, ze cizmy som mu kupila vlacik thomas a su cislo 4.lenze som ich minuly tyzden poslala domov na sk, ze ved tu sneh nebyva. a teraz snezi ako sialene, tak sme rano museli ist kupit nove. 😝 ale maly uz ma 5ky. to su slovenske 21tky sa mi zda. chcela som mu kupit vacsie ale nemali. 😝

pancake
6. led 2010

a chcem sa spytat ci davate detom bublaninu s konzervovanym ovocim. lebo ja ano. a maly basti ako blazonko. 😕 😕

pancake
6. led 2010
beruska2x
autor
6. led 2010

ahojte hoílky, no my byli dnesdka cele dopo na navsteve, usoudili jsme ze kdyz jsou deti nachcipane stejne tak od sebe nic nechytnou a aspon se zabavi 😀

zuzi ja dala uz Simovi kompot broskvi, takze bublanina podle me nevadi... kdyz to nemaji furt.. navic Sima mi neji zadne susenky, ani detske ani Bebe, brumika, nic nechce, vsechno jen rozpatla, takze ovoce a obcas co si kousne od nas sladkeho je jediny sladky co sni tak to neresim...

beruska2x
autor
6. led 2010

ten porod je mazec 😲

ja mam rymu jak blazen, nic jinyho mi neni lae kejcham jak cvok 😝

jo a Simovi chutna ten cibulovej hnus vic nez karamelovej Stoptussin 😲 davam mu to strikackou od Panadolu 😀

pancake
6. led 2010

berus ale moj zje uplne vsetko. aj sladke, aj slane, aj kysle ..... 😔

beruska2x
autor
6. led 2010

😀 to Sima ji taky pekne ale nektery veci mu nic nerikaji, on treba si da cherry rajce, vykouse duzinu a slupku vyplivne, i u hrozna, atd... 😒
ale susi, piskoty, to mu nic nerika, jen obcas mu kupuju takovy ten chlazeny rez kinder - coko piskot a bily tvaroh a neco mezi... to sni tak pulku...

saska.t
6. led 2010

Ahoj holky

tak my sme tiez neni moc na sladke ale kolace co peciem uz malej davam aj ked ona viac ako polovicu kolacika nezje a beru tie mliecne rezy mala lubi, tiez ich obcas dostane a nas tata ich pravidelne ranajkuje lebo on musi mat na ranajky sladke 😀

zuzi ten porod slona mi nejde, takze neviem ci je to mazec...

tak my sme na zimu vybaveni dobre mame kombinezu aj gumene nepremokave gate je to povinnost do skolky a nepremokave boty mame tiez...

pancake
6. led 2010

to nas by zo skolky vyhodili.nemam nic zimne pre maleho. 😀

saska skoda ze ti ten porod nejde 😠 😠

aky kinder mliecny rez?
ja este nedavam kupovanice.iba organic susienky take detske a obcas co napeciem a nie je v tom kakao,orechy,hrozienka...
vy uz davate aj to? 😕 😕 😕

a davam piskoty.lebo sa nimi nasyti.nalamem mu ich do rozmixovaneho ovocia.ony zmaknu a malemu to chuti.

inak dnes hrachvu polievku nechcel na obed, tak ze vyskusam na olovrant. ale natrhala som mu tam kusok chleba a to zjedol. samotnu polievku nechcel. preto ten skrecok nechce to co mu uvarim. ale ked mu tam nadrobim chlieb tak spraska vsetko.
lenze sa bojim aby toho chleba nemal vela. na ranaky ma pravidelne....
potom zase kekse, piskoty..... a sa mi zda ze je vsade vela muky. 😔 😔 😔

ake kupovane sladkosti este davate???

patricia1971
7. led 2010

ahojte 🙂

no ja som akurát dobehla od neurologičky,mám nechutnú migrénu,a nemala som lieky,je mi zle 😝 😝 😝 😝Lili v noci desné,to aj 5x k nej vstávam a logá čaj,asi je ešte ubolená z toho zúbku 🙂

sladkosti ja Lili moc nedávam, ale ak som dala,tek tiež ten kinder mliečny rez,alebo jej chutil croasant,jasné,že čokoládový,tak tú čokoládu som vyberala,potom ešte tak piškoty,ale tie už nechce 😝 😝 😝 😝ovocie neje žiadne,len sem tam hipp výživu,ale strašne lúbi chlceba so syrom, a obed zje tiež super,takže u nás sa preferuje to slanšie jedlo,nie sladké 😵...a každý deň má aj jogurt 😵

no a Erik mal ísť dnes na chatu,ale spolužiačka ochorela,tak budú doma,tak je smutný, aspon Paulínku mám u mami,takže je tu klud.....dnes ani nevarím,ja si už musím dať diétu, pre nich tu mám špagety, a pre Lili varím dosť často zvlášť,takže aj ona má odvčera obed

pekný deň všetkým 😵 😵 😵

saska.t
7. led 2010

ahojky

zuzi mliecny rez z obchodu sa vola original milschnitte je to v chladiacich boxoch a dostat to aj v UK 😀
cokoladu a orechy nedavam hrozienka ked su niekde tak ano - uz su dost velky, aby to nevdychli 😉 a davam aj kupovane kekse ked nie su s naplnami, ale ona po nich moc netuzi, takze je to len vynimocne, ona radsej jogurt 😀

pati, tiez sme mali desnu noc, som dolamana a uplne ztuhnuta ako som lezala na zemi, lebo som si u malej neroztiahla postel uz sme mali totiz par noci dobrych a teraz toto 😝
mala zje v podstate tiez vsetko okrem rajcinoveho pretlaku a veci z neho uvarenych to neznasa 😀 asi je po mame 😎 a syr u nas tiez vyhrava a ovocie a zeleninu surovu zje naozaj vsetko a rada 😀 chvalabohu

pancake
7. led 2010

ho hoooo. moje dieta nechce spat. vsetkych plysakov si naukladal do postele a nema tam miesto. vykrikuje a vykrikuje na mna. krmi ich dudlami a potom ich povyhadzuje z postielky, a zase vykrikuje aby som mu ich dala naspat. a tak stale dokola. 😝 😝

prisla mi konecne po mesiaci kamoska, tak sme od rana klebetili, a maly uplne prestastny stale jej sedel na kolenach a bol uplne tichucko. a stale ju bozkaval. 😠 😠

no a prave som dovarila spagety s ml. masom, hubami a smotanou a hrachovu polievku mam od vcera.
maly si da spagetky tak sa tesim. jemu som spravila na 2 dni taku rajcinovu omacku so syrom. 🙂

no to moj miluje vsetko od rajcin. aj tie popucene rajciny, aj pretlak/rajc.polievku/ aj cerstve rajciny....uplne vsetko. a jogurty tiez basti. nestiham kupovat. ale aj piskoty.jemu je to jedno, len obed ho musim klamat a davat to do hippkoveho pohara. vtedy mi zje vsetko. 😀 😀

pancake
7. led 2010

no pekne. tak sa zase cely dovracal. uplne fontany. vsetko mlieko co vypil a isli sme na novo. plachta,paplon,plysaci,koberec a ja komplet cela. 😝 😝 uz mam aj vytepovane, ale prat budem az poobede.
je to normalne, ze ked chce zaujat vzdy si strka prsty do ust? a keby to bolo obcas, ale mame to pravidelne. uz ho ani nekarham. hned ho povyzliekam,prezleciem jeho aj postielku,dam mu zase mlieko a ulozim ho odznova. a takto stale dookola. 😖 😖 😖

saska.t
7. led 2010

jaj zuzi, no to ma pekny zlozvyk, ja by som ho asi vytrieskala 😅 ale nie asi by to ani nepomohlo ale casom by mi asi nervy rupli, ak by to bolo casto 😠
tak moje dieta dnes chcelo na obed vyprazane kurca, tak mama obzrala prezle a dieta zjedlo mäso 😠 takze uzasny obed, na cukinovy privarok sa vysr... ten dojedol nedsene tato 😀
takze len ja zase nic 😝

beruska2x
autor
7. led 2010

ahojte holky, jdu vas pomalu docist...

sasi u nas Sima ji hlavne s R, sni mu pulku obeda vzdycky 😀

no ten me dneska nakrknul, pry ho dostatecne nelituju - jako kdyby mel jinou rymu nez ja 😝 mam dost.. sice chídi do prace ale pak cely den lezi, ja funguju normalne a nic se nedeje, jeste nam vynadal za casopis na chodbe, bych ho kopla....

no ja kdyz dam do ovoce nebo pudinku susenky nebo piskoty jak je Sima olize a vyplivne, at cely nebo kousicky tak to uz ani nezkousim...
orisky nedavam ale kolinka s makem uz mel 1x, rozinky ve strudlu a vanocce uz taky...

ale ted mi nechce jogurty ☹ asi je jich prejedenej tak jsem mu udelala jablicka na zitra ke svace...

zuzi teda to ma zvyk 😲 aby z toho nemel podrazdenej jicen, 😒

beruska2x
autor
7. led 2010

jo a jeste mam doma jako posledni zachranu 😉 lizatka z lekarny - je to vlastne jen hroznovy cukr na tycce, mel ho asi 5x ale spis kouse tu tycku 😀

saska.t
7. led 2010

ahojky beru

no to su typicky chlapi akonahle ich lizne choroba tak sa tvaria ze umieraju a su neprijemni, poznam to mam to doma aj ked tuk tuk D je chory raz za 10 rokov, to bude urcite tym ze pracuje vonku 🙂
ja som si urobila tukozrutsku kapustovu polievku ze zajtra na precistenie a houby moje dieta s muzom mi tristvrte zozrali, takze mame zajtra s malou trochu na obed a finito a tak som sa tesila 😝 no aspon viem ze jej chuti kazda zeleninka 😀

beruska2x
autor
7. led 2010

😀 😀 tyda to jo davas dietu brzo 😀 😀 Sima taky sni i hovinko kdyz uvidi ze ho jime my - hlavne R, od nej z talire sni vsechno....

saska.t
7. led 2010

ja som nechcela jej dat dietu, sama sa do toho pustila 😀 keby vedela ako to v dospelosti bude nenavidiet 😀 😀

beruska2x
autor
7. led 2010

ja vim 😉 delam si srandu, aspon bude mit prupravu pro zivot...

sasi nezlob se, jdu si tak teplou vanu, boli me hlava jak strep 😝 snad budu do vikendu o.k tak zitra pap
dobrou noc...

saska.t
7. led 2010

jasne beru pa a vyliecte sa rychlo dobru... 😉

beruska2x
autor
7. led 2010

diky, no musim rict ze takovou rymujsem leta fakt nemela 😅 az mi tece i z oci 😠 ale hlavne ze Simovi je lip, ma dobrou naladu tak to jde.. dneska mu sousedka pujcila na hrani psa - maji toho maleho hnusnyho buldocka 😀
tak mel raaaadost..
tak pa 🙂

kisska
7. led 2010

Ahojte babulky, no radost vas citat?o))))

Berus, poriadne sa vyliec...

Ja idem zajtra lietat po uradoch - zaniest matersku na UP aj na Socialku, poziadat o zvysenie RP, a dalsi prispevok skusim ziskat. Tak mi drzte palce...
Jaaj ale dnes sa mi podarilo smyknut sa na snehu tak, ze som sa vyrubala... No celkom som sa zlakla, ale mala sa tvari v pohode a nastastie ju aj ujo doki skontroluje... esteze som skoncila na prdeli a nie na opacnom konci...

pancake
7. led 2010

kiss tak dufam ze to nebolo nic vazne.ja by som mala celkom aj strach.teraz mas len sediet a nohy na stole. 😎 😎 13.februara ti zacne novy kolotoc a to uz si nohy na stol nevylozis. 😉 😉

saska.t
8. led 2010

ahojky

ty brdo kiss ja uz som za 3 tyz. rodila, ale to rychlo utieklo 😅 , no ja som volala na socialku a este nemaju ziadost o zvysenie RP tak som zvedava ze kedy to budu mat a kedy to stihnem poziadat 😝

patricia1971
8. led 2010

ahojte, no kiss, dávaj si pozor 🙂 🙂 🙂 🙂

ja ani neviem ako sa to podáva, kamoška mi hovorila,že ešte ani nemajú tie tlačivá, ale viem,že dnes to má byť všetko napísané v SME,to sú noviny,tak si to asi pojdem kúpiť 🙂

u nás noc desná,ako vždy,ale spala od 20tej do 8mej,takže super...ja mám ešte migrénu,ale mám tie zabijácke lieky,takže som ako nadrogovaná,ale pojdem na vyšetrenie,lebo tie lieky mi majú zaberať 24 hodín a mne už zaberajú len 12 hodín 😢 😢 😢 😢 u nás sneží ako besné, tak pojdeme za hodinku ešte von,nech sa Lili vyvenčí 🙂 🙂 🙂

pekný deň všetkým 🙂

a čo varíte???? ja idem dnes na diétu, musím,lebo na váhe už bol snehulák!!!!!!!! to je 8, takže som ako tank!!!! 😝 😝 😝

patricia1971
8. led 2010

a kde ste všetky????

mne akurát kamoška poslala takú žiadosť o RP,ona robí na úrade práce ale v Senici a že zatial im nedli nijké tlačivá na to,tak si vyrobili 🙂 to je presne náš štát,niečo vymyslia,ale nedotiahnú to do konca 😝 😝 😝

ja som chcel upratovať,ale kašlem na to,bolí ma hlava a aj krk......a to mi ešte volala kolegzňa,čo mi sem kúsok od domu chodí upratovať do jednej firmy,že či nepôjdem za ňu,lebo ona nemôže,takže ešte o 16tej idem hodinku urpatovať,ale to je ok, zarobím za tú chvílu 16 EUR a nenarobím sa 🙂

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru