Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

beruska2x
autor
11. led 2010

https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

tuuuuuuuu 😉

ten kun me sejri to snad nei pravda.. pustila jsem si Bajecna leta pod psa 😀

saska.t
11. led 2010

kraaasnyyyy 😀
idem tiez kuk TV nebavi ma to ked musim na vsetko cakat 10 min. 😠

pancake
11. led 2010

caute. ste tu este? konecne som sa sem dostala. idem vas precitat

saska.t
11. led 2010

este sme tu podaktore 😀

pancake
11. led 2010

saska aj mne to nacita asi 2 minuty ale mne to robi takto aj 3 roky.takze neriesim. iba ked je to viac ako5 minut, tak vtedy mam nervy. 😔

beruska2x
autor
11. led 2010

😉 aj ja

saska.t
11. led 2010

baby som sa rozhodla ze prestavam zrat ako svina a teraz sa mi taaak strasne chce esteze nemame nic v chladnicke, musim ist zajtra nakupit, ale najhorsie je ze ani ziadnu cigu doma nemam tak uplna katastrofa ani tu moju 1,2 cigaretky si nemozem dopriat 😒

pancake
11. led 2010

berus saska ahojte. vlastne vsetky ahojte. 🙂

ja som dnes behala zase po uradoch lebo mi prisli papiere ze mi pozastavili vsetky moje benefity pretoze som sa ODSTAHOVALA. skoro ma je...o. tak som tam dnes musela prasit hned ako p.prisiel z prace. dost ze mi neplatia este mi aj narok co mi vznikal zrusili. tak som to tam bola riesit, a hned som si tam vyzliekla kabat a hovorim mu, ze ked mi benefit nevrati tak si tam podrezem zily. 😀 😀 neviem ci pochopil moj humor ale bolo mi to jedno.
povedal ze to bolo nedorozumenie. a ja 3 obsielky! ake nedorozumenie. 😕 😕
no skoda reci.
ale uz som sa ukludnila, tak je dobre.

robila som pernik,dozrala som sa a je mi fain. 😠

berus tak ti drzim palce s tym tvojim tatoo 😵

saska kolko ma prosim ta ta tvoja mala zubov? uz ich ma viac ako dospelak 32, ze? 😀 😀

kiss tak ja ti to pojdem kupit. ak to teda naozaj je na sklade ako pisali. 🙂

pancake
11. led 2010

saska co si si zabudla kupit cigy? ja ked som fajcila tak som si kupovala kartony. a mala som otvorene cigy v kazdom vacku. 😔 😔

a zabudla som vam povedat ze som pisala panovi mihalovi a poposielam vam to co mi odpisal. dal si kopec roboty s tym ze mi nenapisal nic aj ked stacilo jednoduche: mas alebo nemas cica narok.
ak mi to pojde,lebo kon blbne idem vam to hned poslat.

beruska2x
autor
11. led 2010

holky a kolik maji mit prcci zubu??? 😀

zuzi cauky, diky jsem na to zvedava... 🙂

saska.t
11. led 2010

aky pernik? daj recept to som este nerobila

zavolaj na tu socialku na SK narok urcite na zvysenie RP mas 😉 , mala ma asi 11 zubov no bodaj by uz boli vsetky je to fakt katastrofa teraz s nou a aj ma ruky stale v puse a ked nie ruky tak bars co ine ☹

dobre a teraz ti zasa doplatia a prinavratia tie tvoje benefity??? 😅 ujo sa asi zlakol aby nemal na svedomi samovrazdu 😀

pancake
11. led 2010

mate to baby? uz som vam to poslala.

na urade tu v uk mi povedali ze cakacia doba je 26 tyzdnov. to je ku..a pol roka! to tu uz davno nebudem, takze sa moze stat ze aj hovno dostanem.

saska mam z domu pernikove korenie, a 2H/hrnceky/muky, 1Hcukru, 1/2H oleja,1H mlieka,2vajicka a jeden ten prasok do pernika. na vrch potriet dzemom a zaliat cokoladou. a mam domaci dzem. mnam.p. sa zalizoval.

beruska2x
autor
11. led 2010

pernik je fajn, nekdy do nej davam i cuketu 😉 taky musim neco upict, R si stezoval ze nemamu buchtu.. po vsem tom cukrovi!!! ktere jeste taky mame na balkone 😝

saska.t
11. led 2010

to korenie mam aj ja, svokra dovliekla 🙂 , aka muka hladka? cukor-praskovy?, akou cokoladou zalievas horkou na varenie? domaci dzem mam aj ja 😀 robis to do plechu alebo nejakej tort formy? 😀 asi vela otazok ze?

pancake
11. led 2010

berus to aj moj je taky na sladke. neviem preco. zobronil uz od noveho roka. ale sa mi nechcelo.

neviem co budem zajtra varit. mali sme rizoto ale maly uz domace nechce.... a neviem co zajtra 🙄

no tak ma pekne odpisal,co? ja som rada ze mi nacita net a precitam si vas. iba fakt ked mi ide na 100% tak stihnem internet banking alebo nieco ine. a ja sa mam este do jeho porady trepat, nie? nemam cas, ved som na materskej. 😎 😎 ale radsej uz budem ticho.pojdem za milou pani v marci osobne a ukazem jej ze nema pravdu. budem ju chodit otravovat dovtedy, dokedy nepovoli. 🙄 🙄 🙄

beruska2x
autor
11. led 2010

to je konec, ja byla na socialce asi 3x... kvuli porodnymu, pak kvuli materske a pak zvolit dobu do kdy byt doma... a pokazdy kdyz tam jdu si pripadam jak nesvepravny debil se zakladnim vzdelanim 😖

saska.t
11. led 2010

jaj kocky to ja idem vzdy na socialku s krikom lebo vzdy ked som tam nabehla s usmevom tak ma oje... 😠 a odvtedy to funguje 😀 dnes ked som tam volala tak som ju hned sfukla ci nepozna zakon a ze sa budem stazovat na centrale a hned islo vsetko...

zuzi odpis mi na moje otazky nech pernik zajtra upecem...

beru ved oni sa tak k tym ludom aj spravaju 😝 idiotky , raz som tej pani aj povedala ze ked sa jej tam nechce pracovat nech prenecha miesto tomu kto ma zaujem a bude to ok no pozerala ako tela na nove vrata a hned bola mila 😀

pancake
11. led 2010

muka hladka,cukor obycajny krystalovy, cokoladu miesam s maslom a davam horku. chuti nam viac. a robim to na velky plech. 😎

saska.t
11. led 2010

danke za recept, teraz si pisem na FB s modrym konikom hned ich sprdnem za pomalost 😀

saska.t
11. led 2010

takze, robi sa novy dizajn stranok a preto to tak trva..., no snad to coskoro pojde normalne a neoddelia nas od CZ MK 😅

patricia1971
12. led 2010

ahojte, tak mne o sem nešlo včera vôbec pripojiť,cez som skúšala aj 100x Níč....potom prišla kamoška s mužom,tak sme kecali a večer ma už decká n pc nepustil 😝 😝 😝 😝

sasi aj ja mám jačandu,neviem ale prečo,ale stále len jačí že ,,hama,hama,, a jesť nechce nič a ja mám toho nervy......

berus aj ja rozmýšlam o tetovní,nenám žiadne, a moc sa mi to páči,tak uvidím,či si aj ja nedám 🙂 🙂 🙂

no j som od včera na diétte,večer som skoro zomrela od hladu,ale musím schudnúť,lebo mi je zle zo seba 😝 😝 😝

pekný deň všetkým,cez obed kuknem 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

beruska2x
autor
12. led 2010

pati ahojky, tak vydrz 😉 jak to budu mit tak to nafotim a ukazu a treba se nechas zlakat 😀 myslim si ale ze o tom by mel clovek dlouho premyslet (hlavne co si dat at toho pak nelitujes) a byt o tom na 100% presvedceny...

ja jsem si tattoo salon byla prohlidnout uz asi pred 6ti lety 😀

saska.t
12. led 2010

ahoj kocky

tak my dnes super noc mala sa akurat zobudila o 3,00 na mlieko, ale mam nervy musim ju v noci vzdy prebalit inak je do rana prechcana jak slak vsetko mokre a uz mi aj lezie na nervy ze sa v noci budi na jedlo a vzdy presne o 3 to znamena ze je to zvyk a nie od hladu, uz ma dost rokov aby to nerobila, hned ako pride utlm od zubov budem to musiet utlmit lebo bude to mlieko pytat do 10 r., najhorsie je ze bez mlieka uz 2x nezaspi a nahradit ani cajom sa to neda inak ma hysak, tak budem musiet nieco vymysliet 😅
My dnes nic podstatne, ale od pondelka zarezavame, budeme musiet o 7 vstavat, uz teraz mi je zle 😀

kisska
12. led 2010

Ahojte babulky, my odrana ficime na Levom kralovi, aspon sa pri tom ukludnil, lebo sa zobudil taky umrncany, ze bol na dobrej ceste dostat hned zrana par po riti 😒

Sasi fuuuuuj, zla uz predstava 😒

Zuzi a ten pernik len zmiesas a vykotis na plech? Ziadny sneh? Vyzera veeelmo sympaticky, asi ho aj vyskusam v najblizsej dobe. Este mam zvysky polevy z vianoc v chladnicke 😉 A neda sa do nej chodit lyzickou po troche, tak ju musim spracovat naraz 😎

saska.t
12. led 2010

kiss mala uz vyfasla za neustaly vzdor, pernik je fajn uz ho mam hotovy 😀 ano vyklopila som na vymazany plech uz len coko, ale nikdy som to nerobila tak snad to vyjde 😀

pre malu vstavanie asi nebude taky problem ako pre mna 😠

patricia1971
12. led 2010

sasi a Elli čo pije v noci,keď je taká prešťaná???? Lebo Lili pije čaj,tiež ju musím prebalovať,ale mám plienky z DM,tie Babylove a sú super,nemá nič mokré,z pampersiek mala vždy vlhké bodyčko....no ale teš sa,budete mať aspoň zmenu...ja som mala včera také nervy,že som na nete hladala detské jasle,lebo tento kolotoč doma ma už nebaví,lenže všetky jasle sú plné a sú tu aj problémy zo školkou,takže neviem,ale tiež by som už rada vypadla do roboty,aspon na 4 hodky,ale mám smolu,to nemůžem,to mi v robote nedovolia,takže budem trčkať doma 😝 😝 😝

berus ja si dám tiež,už som aj M včera hovorila,ale asi si dám na ten tučný zadok,len ja som chcela farebnú ružičku a že jemu sa farebné nepáčia,no uvidím 🙂 🙂 🙂 🙂

kiss,zuzi,eri,dasi 🙂 🙂 🙂

saska.t
12. led 2010

pati mala vypije 240 ml mlieka v noci a pred spanim tlaci este caj takze dost je na prestatie, s plienkami experimentovat nemozem kedze naposledy sa jej z novych plienok vyhadzali pluzgiere na suske 😠 a liecili sme to 3 tyzdne...
tiez sa uz tesim ze vypadnem zo stereotipu 😉

patricia1971
12. led 2010

aha,lebo Lili keď zaspáva,vzpije 140ml čaju a v noci jej ešte asi 3-5x nalievam,ale tiež prebalujem,lebo ráno by bola úplne mokrá....bože,tie plienky sú ale luxus,keď si spomínam,tak pri Erikovi som používala tie látkové,chudáčik moj,to bol stále mokrý,potom už boli aj nejaké papierové,ale to bol luxus, jedna stála asi 8,-skk,to bolo v r.1992 a plat skoro žiadny,al na noc som mu dávala tie.....no Lili zatial znáša aj tie Babylove,takže uvidíme,ale striedam jej ich s pamperkami 🙂 a sasi,ty už aj nastupuješ do roboty??????

saska.t
12. led 2010

pati do prace nastupujem az od febr. 😀 ale uz sa celkom tesim aspon nejaky kolektiv, vypadali celkom fajn 😀

patricia1971
12. led 2010

sasi aj ti to trošku závidím...mne je doma dobre,ale niekedy mám také nervy,že by som odtialto najradšej vypadla...ale ked ja musím nastúpiť na 8 hodín a to sa mi nechce,takže ešte počkám a uvidím v septembri,ale tiež by som už privítala nejakú zmenu,lebo toto je už strašný stereotyp 😝

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru