Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

kisska
19. led 2010

Ahojte babulky.
Berus ta kerka je krasna 😉

Inak k tym stupatkam, neviem, ci mame tak vysoko umyvadla, ale mne pripadaju vsetky prilis nizke. Adam stoji na prevratenom vedre/kbeliku a aj tak ledva dociahne. Ostatne stupatka, co som videla, tak su polovicne...

Jeeezis baby take chute mi zas robite...spanielskeho vtacka by som si dala aj ja... a aj tvarohovy kolac... Som v nedelu robila dve strudle - jednu orechovu a druhu z prazenou krupicou, ale nejak mi nesadly. Apson Chrust si dal 😉
Dnes by som mala robit cervenu kapustu (kapustova polievka s bravcovymi kostami a paradajkovym pretlakom), ale zistila som, ze nemam pretlak... tak som zvedava ,co z toho vykuzlim.
Inak sa mi nic nechce, lebo ked sa mam k comukolvek vychrochnit, tak po 5tich minutach som uuuplne nemozna, vsetko ma tlaci, boli, neviem sa poskladat. Jedine, co vydrzim je stat pri vareni a to potom vecer odchadzam na nohy... V zivote som nebola taka velka...
Pati uz mam dvoch snehuliakov 😠

Dasi tak sa pod sankovat k nam.... u nas mame sneh... ale nemame kopce 😒 Musime to nejak nakombinovat 😉

pancake
19. led 2010

neviem ci som tu buchtu prehliadla ci co... kde je na nu link?

no ja som bola u toho dievcatka, ved ona je uplny poklad kym je doma ale ked je u nas, tak je saska ako tvoja mala. 😀 😀 😀
ale neboj to sa popravi. ju to nebude bavit do nekonecna plakat. 😎

saska.t
19. led 2010

zuzi ona neplakala ale ztropila hysak taky nervovy 😅 ja viem ze raz to prejde 😉

beruska2x
autor
19. led 2010

holky tak me uz ditko spi 😉 jdu udelat tu buchtu a dam si vanu a jsem tu 😀

beruska2x
autor
19. led 2010

cusik kocky tak som tu 😉
jen jeste pecu buchtu a nevim co bude Sima zitra obedvat ☹ me uz nic nenapada, asi mu udelam trosek kase bramborovy ja nevim 😢

saska.t
19. led 2010

ahojky
mala nechce zaspat 😝
beru ja som nam dnes robila zapeceny kvetak so smotanou a zemiakmi a mala zdlabla cely moj tanier 😀
mam depku, ze to ide tak tazko s malou a ze som zla mama, no ale dam si whiskey s colou a cigu a snad sa to zlepsi 😀

daskak
19. led 2010

sasi: neboj ono sa to naozaj zlepsi 😉 😉 😉 ... aj patko chodil do jasliciek

babenky zajtra idem robit tie vtacky 😉 😉 tak mi drzte palceky....

berus: tetovanie supeeer 😉 😉

beruska2x
autor
19. led 2010

😀 lepsi nez prasky na nervy 😀

no ja jsem to vymyslela - vytahal jsem z mrazaku svickovou 😉 to zapekas uvareny kvetak a uvarene brambory??? jen zalijes smetanou? co za koreni? 😀

beruska2x
autor
19. led 2010

holky diky, ja nejdriv chtela psaci pismo... ale je pravda ze to by nebylo citelne takhle je to na prvni pohled jasne 😉 zrovna si to tady mazu 😉

Sima ma novej trik - ve vane si nabere pusu vody a plive to ven na koberecek 🙄

saska.t
19. led 2010

ano oboje predvarim naukladam do zapekacej mysi, smotanu rozrobim s vajcom/ty nemozes ale to nevadi) do toho davam vegetu bazalku, pazitku, ak je to moc huste alebo malo rozrobim s mliekom, zalejem a posypem struhanym syrok a mnamka ako hovado, mala toho zozrala za polku zapek. mysi 😀

inak heeej beru tetovanie kraaaasne..

daska - ja viem ale ten pocit, ze ma z toho trauma ma ubija a nerobi mi to dobre ☹

saska.t
19. led 2010

beru - no elli to robi uz asi 3 mes.a vzdy mam celu kupelku pod vodou a mam nervy ale co uz, poutieram a idem dalej 😀

kisska
19. led 2010

Ahojte babulky,
mne sa prave dovara cervena kapusta. Dufam, ze ju maly bude jest... vcera som mu dala pecienku s ryzou. Jedol pri rozpravke, ale hned pri prvej lyzicke ho naplo, tak som mu dalej ani nedavala ☹ To mi este pri ziadnom jedle neurobil a pecienku mal dokonca rad. Tak som narychlo varila sackovu polievku pre deti (Maggi zacal robit ediciu "Zo zahradky - Junior") - normalne to je malo slane, zvieratkove cestoviny, tak to si dal... A dnes mal pre zmenu 3- chodovy obed - polievku, zemiaky so spenatom a vajickom a potom spratal este dva kusky orechovej strudle. Tak hovorim, ze dohana vcerajsok...

beruska2x
autor
19. led 2010

no to on zase vyhazuje nacucanou houbu ale to plivani je novinka 🙄

ty jo to zni skvele ten nakyp, Sima kvetak miluje...

beruska2x
autor
19. led 2010

ahoj kiss 😉

me Sima taky dneska vydesil - najednou zacal jak kdyz ho natahuje, mela jsem strach jestli neco nespolknul a on si pako strkal lzicku do krku!!!!! uz to zacina ty blbiny 😖

kisska
19. led 2010

sasi neboj - si skvela mamina, len mala s tebou cvici 😉

berus neboj - u nas sme uz vo faze, ked vie trafit tatina 😉

saska.t
19. led 2010

jaj beru houbu uz do vane nedavam, by si videla moje steny potom 😝
bolo to fakt chutne, rychle a dokonca aj zdrave kedze vegetu mam bez glutamatu a trosku smotany a syru nikoho nezabije a malej naramne chutilo 😀

kiss odkedy si davala pecienku, chystam sa robit kuraciu tak by som dala malej ochutnat 😉

kisska
19. led 2010

o tych blbinkach mi ani nehovor... maly si sam prisunie stolicku k linke, postavi sa na nu a beda vsetkemu na co dociahne... uz nestaci noze odkladat co najdalej... uz ani na stole nie je miesto, kam by nedociahol... 🙄 Skoncili nam zlate casy...kde su tie casy, ked sme cakali na kazde otocenie sa, postavenie, lozenie, prve krocky... netusili sme, co od tych nasich drobcov chceme 🙄 😉

beruska2x
autor
19. led 2010

hm to u nas bezi haf haf a tata tata uz od probuzeni.. ale se mnou se chodi odpo mazlit na polstar 😀

kisska
19. led 2010

sasi davam ju malemu tak od roka... vacsinou tak ako si mi kedysi pisala - so struhanou mrkvou. A tiez vzdy len kuraciu a len par kuskov. Najlepsia je na tom aj tak ta stava s ryzou... no a aby som nezabudla na kyslu uhorku 😀

saska.t
19. led 2010

kiss - tak na kyslej uhorke fici aj mala, keby som neskovala plny pohar tak v nom nic neostane 😀 ok vyskusam jej dat ochutnat a tiez ju robim uz len s mrkvou 😉

beruska2x
autor
19. led 2010

o cem se to bavite 😲

saska.t
19. led 2010

beru o jatrech na mrkve 😀

beruska2x
autor
19. led 2010

co??? to neznam vubec 😕 po me chce R udelat ledvinky ale mam strach ze se u toho pozvracim 😝
ale jatrovou omacku obcas delam s ryzi.. nekdy to i snim 😀

saska.t
19. led 2010

juj tak ladvinky od urciteho casu nerobim kedze som to varievala psovi a vzdy smrdel cely byt a odvtedy to nemozem ani citit 😀

beruska2x
autor
19. led 2010

ja prave taky ne a ani nehodlam, muze si to dat v hospode 😝 😀 takova jsem zenuska 😀

kisska
19. led 2010

berus - k cibulke pridas nastruhanu mrkvu, osmahnes a potom uz pokracujes ako klasicke jatra na stave 😉
Ja by som si dala srdcia na smotane, ale jedla by som ich zase len sama... 😅 Ladviny som este nerobila... vlastne len psovi so srdcom, plucami a kravskym vemenom... ale to som mala problem nezvracat aj ja 😉 (psie zradlo varene vo vode bez korenia straaasne smrdi 😒 )

beruska2x
autor
19. led 2010

teda to jsou chutovky dneska jeste ze vecer nejim 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

saska.t
19. led 2010

kiss tak presne o tom rozpravam psacie zradlo je grc tiez som to varievala 😀
inak ja to robim opacne osmahnem cibulku, pecienku a potom pridam mrkvu aby ostala trosku chrumkava 😀
inak tie srdcia by som si tiez dala ale D to nezje a sama si ich robit nebudem 😒

pancake
19. led 2010

ste tu este? potrebujem surne pomoc

beruska2x
autor
19. led 2010

jasne 😉

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru