Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

beruska2x
autor
1. únor 2010

ahojte... 😵

my jsme byli ve meste, potrebovala jsem do lekarny a do banky, na postu no litani, v tomhle snehu fakt pocuc 😝 😉 vsude zaveje a baby stojej v chodniku a kecaj.. 😝 boze samy nervy 😀

no kiss ja jinak delam z tvarohoveho testa knedliky, jsou super, nam kynute vzdy delala babicka 😅 tak ted mame po, no tak bych to rada zkusila a kdyz se povedou dala bych dedovi, ma je taky rad .. mama to zkousela jednou ale byly z toho tenisaky 😝

nasla jsem recept na MMB, tak uvidim, co do nich nacpu...

no u nas jsou zase jen kopce,, tady jdes bud z kopce nebo do kopce 😀 je to spis nevyhoda.. az na to sankovani 😉

Sima se mi dneska super vztekal v autobuse v kocaru, no ostuda jak Brno... ze sedet nebude, az bude bez snehu tak ho v kocare neudrzim ani minutu 😲

beruska2x
autor
1. únor 2010

sasi co 1. pracovni den ???????????? 😉

beruska2x
autor
1. únor 2010

holky ja dneska nedostala Simu ven poo 😒 jak videl ze ho jdu oblikat tak rev 😝 tak jsme doma... uz aby bylo jaro, 😉

kisska
1. únor 2010

AHojte babulky
berus u nas podobne - doobeda krasne svietilo slnko, alebo bola kosa... to maly pozeral rozpravky a odmietol ist von, kym nesiel spat... spal len hodinu a potom bolo skoro pol siestej, ked som ho konecne prinutila obliect sa (a to este vymyslal, ktoru kombinezu si oblecie 😒 )... a potom zase ani za svet domov...

Sasi, zuzi, pati, eri, naty... kde steeeeeee?

saska.t
1. únor 2010

Ahoj kocky

tak my dost zle 😒 mala predsa len dostala ATB a na noc kortizon lebo to uz pokrocilo do dusivosti, nas Dr. tam nebol ale jeho spolocnik a uz sme pri nom aj zostali, lebo nas sa mi nepozdava 😠 mala uz odpadla po tej hroznej noci chuda celu prekaslala a preplakala 😨 a ja s nou
ale vecer uz vyzerala po 1 davke ATB celkom fajn tak snad klop klop klop

ja som stale zdochlina tece mi z nosa oci kycham ... v robote 1 den fajn ale vela roboty to bude svalovica...

holky idem do hajan som ko celu noc som nespala tak to idem dohnat, prepacte pa

erika107
1. únor 2010

ahojcek babulky

tak dnes sme boli na koznom v poho vybrali mu tie bradavaicky povedala dr. ze to su neake vyrusove ze sa mu mozu znova objavit... cim ma potesila :(

a neurologia? dnes nemam sil vam to vsetko popisat ale nic dobre nas do buducna necaka 😢 😢 😢 😢 😢

tak hadam do zajtra to predycham a napisem vam vsetko

naty.motylek
1. únor 2010

ahoj holky

beruska2x
autor
1. únor 2010

ahojte holky...

sasi no odpocin si, az budes v plne sile tak to bude lepsi 😉

eri.. to je mi moc lito, mas to hodne narocne vid, ale kazdym pokrokem ti to Mati vrati... to je nekdy zivot 🙄

naty ahoj...

no ja jsem dneska byla z ditete paf, normalne tak hodnej jako cely odpo nebyl dlouuuuho uz.. hral si s medvidkem, posadil ho na zidli, ukazoval mu auta, koukal s nim na pohadku... no jen jsem sedela a cucela... sel az ted spat, vydrzi uz dyl tak mam radost...

zitra musim nakoupit,chci delat ptacky a nemam ani cibuli ☹ ale ani jar na nadobi, maslo nic.. zadne zasoby, my kdyby jsme zapadli snehem tak pojdem hlady 😀

patricia1971
2. únor 2010

ahojte moje zlatká 🙂 🙂 🙂 🙂

som vás rýchlo prečítala 🙂

sasi to je strašné,bože,takto ste choré,desné,snáď sa skoro uzdravíte, držíme vám palčeky 🙂 🙂 🙂

berus ptáčky????mňaaam 🙂

eri ahoj, áno ja chodím do DERMASON kožné,super,mám to pri dome,ale vidím,že aj na Kramároch si to dobre vybavila,tak držím palčeky a napíš,ako ste dopadli na tej neurologii, ale Mathy je super a pekne sa vyvíja,tak to bude dobré, uvidíš 🙂 🙂

kiss a ty ako sa cítiš????
zuzi, dasi a vy ste kde???? 😕 😕 😕 😕 nathy ahoj 🙂

ja som na nervy,tie moje 3 decká mi žerú nervy,asi pojdem aj ja do roboty,lebo ma tu rovno jebne...niekedy vám normálne závidím len to jedno ☹ ☹ ☹ jasné,že ich milujem,ale proste len mi nervy robili tieto 4 dni 😠 mz sme mali taký návštevný víkend,tak bolo super, v sobotu sme bolo u mojej spolužiačky,tam bolo perfektne a v nedelu prišli známi aj s 3 dcérami,tak bolo tiež dobre, decká sa pekne hrali...takže som to zhodnotila,že buď musíme byť my niekde u niekeoho s deťmi,alebo niekto u nás musí byť s deťmi 😵 😵 😵

ozaj a včera som si bola aj ja dať urobiť tetovanie na chrbát,skoro som odpadla od bolesti,ale čo už,mám to a hotovo 😵 😵 😵

beruska2x
autor
2. únor 2010

pati ahoj tak dej foto 😉

patricia1971
2. únor 2010

berus ahoj, no dám,ak ma niekto odfotí,sama to neviem 😀 😀 😀 ako sa máte???

beruska2x
autor
2. únor 2010

fajn ja jdu dat Simovi druhe jidlo, mel jen polivku a prijde mam ka hlidat, jdu na pedikuru... po deeesnem case tak se tesim... je tu snehu jak nasr.. 😉

patricia1971
2. únor 2010

joojo, to je super,že vypadneš,aj ja som včera bola na tetovaní,tak som mala oddych 🙂 🙂 🙂 no u nás je to ok so snehom,je ho tak akurát,takže sa dá pekne chodiť 🙂 🙂 🙂

daskak
2. únor 2010

ahooooooooooj dievcata...
sa ospravedlnujem, ale zas som ostala bez pc 😝 😝 😝 ... a po poobediach pracujem a vecer dorabam vsetko co nestiham doobeda.... a uz som vyflusnuta...

ako sa mi mate????? a co deturence???
pati: tu sooom 😉 😉 boooze ako ta chapem.. vcera boli tito dvaja spolu cely den a ja som myslela ze bud sa ozerem 😀 😀 😀 alebo obaja vyfasuju..... uz mi fakt pili krv....
a kde si si dala robit tetovanie?? nebolelo moc??

sasi: moje chudatka drzkajte sa mi.. ste to poriadne schytali..... ☹
eri: to ma marzi... ale ako napisala berus, neboj bude urcite lepsie...
berus, kiss: 😀 😀 😀 😀

daskak
2. únor 2010

zuzi: som zabudla prepac 😉

naty mi sa nepozname.. tesi ma dasa 😉 😉 😉

beruska2x
autor
2. únor 2010

teda holky, furt jste fuc a kdyz ja jdu pryc tak naskocite 😝 😉 tak ja zajdu vecer 🙂

daskak
2. únor 2010

berus: tu som 😉 😉 😉

kisska
2. únor 2010

ste tu este? uz asi nie 😒 tak zas vecer 😉

beruska2x
autor
2. únor 2010

o.k. kocky mam nozicky jak nove 😀 tak je jdu hned pouzit, mam tam kopu nadobi a mame upatlane dvere u kuchyne tak je radsi umeju vsude.. ale urcite se stavim jeste 😉

beruska2x
autor
2. únor 2010

teda holky ja mam umyte nadobi a vynesene odpadky a tu nikdo tak jdu teda na ty dvere no 😝 😀

saska.t
2. únor 2010

Ahoj holky

taaaak robota moja fajn ale som ko a mam uz svalovicu, dost prace ale ide to, choroba uz tiez trosku ustupila ale este stale kycham a tece mi z nosu 😅
mala dnes 1 den lepsie ale nechcem to zakriknut lebo noc ako vzdy otrasna ale snad dnes bude lepsie, rano za mnou trosku knura, ale zevraj je potom moc dobra, takze dobra priprava na skolku-uvidime 😕

beru pridi aj ku mne pospratat pretoze tu je bordel vsade ale bohuzial este nie je sila sa do toho pustit 😅
eri -jeziiis vy mate smolu s Matym ale to sa urcite spravi neboj, maly to zvladne
dasi pati naty kiss ahojte 😉

beruska2x
autor
2. únor 2010

sasi ahojky, jsem rada ze v praci to mas v poho 😉 a ze ti je lip... s uklidem mi dej pokoj, ted jsem skoncila, umyla jsem jeste WC a premyslim nad koupelnou ale uz se mi nechce ☹ je to desny jak Simu koupu v tom oleji a tech vlockach tak abych furt myla kachle a vanu i kdyz to hned osprchuju horkou vodou tak jsou mapy 🙄

na dneska u nas hlidani taky na 1* malej si na me ani nevzpomel pry, nebrecel, hral si s babi takze to knouravy odbobi mame taky pryc 😉

beruska2x
autor
2. únor 2010

a to jsem myslele za kdyz ma R odpoledni tak si pustim hezky film - treba Purpurove reky... a Tv jsem jeste nevidela 😝

saska.t
2. únor 2010

tak ja som si konecne docitala konika, spravila caj a cakam kedy zacne mala hukat kedze dnes spi 1x po 2 tyz. vo svojej izbe takze sme zvedavi dokedy vydrzi
dnes som zjedla posledne ATB tak uvidime ci sa to vrati alebo nie 😉

beruska2x
autor
2. únor 2010

treba prekvapi 😉 me spi Sima dobre jen ho musim chodit tak 3x za noc prikrejvat, on je furt odkopanej 😅

taky ma v pokojiku takove ty prosklene dvere tak musim mu tam koupit asi nejaky plakat detsky at mu tam nejde svtlo z chodby - kdyz prijde R domu a rozsviti si tak ho to nekdy trosku budi... 😒
co tam dat... 😨

beruska2x
autor
2. únor 2010

a co v praci? kolektiv o.k.? 🙂 co babicka.. je rada ze je s malou ne?

saska.t
2. únor 2010

v prekvapenia my uz nedufame...

praca - slusny kolektiv dokonca aj väcsina dochodcov, ale dost prace, som dost vysilena ale to bude hlavne chorobou
babicka je super stara sa o malu, upratuje, vari az mam z toho vycitky svedomia, ze sme ju zavolali len pracua, ale tvrdi ze nie ze je to v pohode ze rada pomoze ona je naozaj veeeelmi fajn, kludne by mohla ostat navzdy 😀

beruska2x
autor
2. únor 2010

tak ji nech, si tu peci uziva, vi ze to je na chvilku tak chce pomoct kdyz to jinak mate tak daleko 😉
to ja bych byla v kelu, mamka je v praci a jeste dlouho bude.. 😖

saska.t
2. únor 2010

moja mamka tiez este bude dlho robit 😅
ved ja ju necham kedze silu este nemam, tak si to uzivam 😎 beru idem si lahnut nacerpat novu silu budem ju potrebovat 😀

beruska2x
autor
2. únor 2010

o.k. zitra treba pa 😵

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru