Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

beruska2x
autor
5. únor 2010

no me to taky zuz stve jenze ted meju nadobi kdyz jedeme pryc, balim Simovi veci, jemu udelat jidlo, takze urco nepujdu nakupovat a varit znovu pro R na to mu prdim...
on nemusi mit vylozene teply jidlo, staci i parky nebo tak ale msi tom iit pripraveny az pod nos 😝 dneska si musel sam nandat na talir a strcit do mikrosky a taaaaaaaaaaaaaaaakova prace 😠

vytaci meto, me taky nikdo nic nechysta..

saska.t
5. únor 2010

jeeej kocky neblatnite ono to nie je az take strasne, ja ich neumyvam ani nic podobne 😅 pokecame, dam jedlo, pomozem pospratat kupelnu ide hlavne skor o mnozstvo, ze tych ludi je vela 😉 ostatne ako umyvanie atd. robia zdravotne sestry na to musis mat certifikat, takze sa to da....

D nema 2x teple jedlo, len obed a niekedy sa aj ten nepodari 😀 a je o chlebe ked nemam cas varit ale on ani nerepta, skoro do 30 zil s kamaratom v jednej domacnosti kde im nikto nevaril takze teraz si to vazi 😀 uz aj prat zabudol, tak som mu to opät ukazala aby si to obnovil kedze uz mam omnoho menej casu a nakoniec uz nemusim robit vsetko, tiez som predsa zamestnana ako on a este sa k tomu cely den staram o dieta... je z toho mierne zaskoceny ale boji sa nieco povedat 😀 😀 😀 kedze 5 rokov nic nerobil

daskak
5. únor 2010

ahooojte vsetci 😀 😀 😀 😀
prajeme vam krasny vikend...
kiss: tuj tuj tuj.....drzkajte sa nam 😉 😉 😉

kisska
5. únor 2010

Ahojte babulky, dakujem za podporu... panika uz vrcholi. Najlepsie, ze je u nas taka poladovica, ze som vecer nevedela ist psa vyvencit, a tym, ze nastup mame zajtra skoro rano, tak pochybujem, ze sa to stihne pustit... Takze sa tesim... Inak mala je dnes besna, jak keby sa nevedela dockat 😀 😎

pancake
5. únor 2010

kuk krasky. ste tu???

pancake
5. únor 2010

ja mam chvala bohu takeho chlapa ze jemu je jedno co bude jest a je vdacny za vsetko. ale tiez ma obcas skusa:
napr. dnes... ze zlato co bude na veceru.hovorim mu mas cerstvu bagetu, kupila som cibiky a encian, tak ti spravim.
a on: ale v mrazaku su hranolky.
kuknem na neho 😠 a on: ozaj ja som zabudol!!!!!

pancake
5. únor 2010

saska a davaj si pozor na kozne choroby. mam kamosku co takto opatruje a 😝 😝 😝 😝 😝

inak by som to zvladla aj ja si taku pracu. ked som bola studentka /15rokov dozadu/ som si robila kurz cerveneho kriza a chodili sme po ARE a po domovoch pre postihnute zeny. inak kopec srandy v tom veku ale teraz to uz beriem trosku z inej stranky a viem ze to je praca ,,viac ako narocna,,

pancake
5. únor 2010

kisska a zabudla som ti povedat ze sa nemas coho bat. uz som zabehnuta a mala neplace, zahraju sa pekne spolu, nerobia si absolutne zle ako som cakala a vydrzi u nas v pohode 9 hodin. a to nie som jej mama ako ma uz vola. 😔 😔
tak sa neboj ze nebudes stihat, lebo ja som dnes stihla sackovu polievku. 😀 😀 😀 to bol vtip.
ale inak som s nimi stihla aj vyvesat pradlo z pracky. 😉 😉 😉

joj ako by som kecala a vy tu nie ste.

a baby z mojeho mesta si zalozili na Fb take skryte forum, tak som sa tam dnes zaregistrovala.tak ma napadlo,ci by sme si tam aj my co nas je fakt malo mohli tiez take nieco. a nebolo ty to vsetkym na ociach. to nikto nevidi iba my co si dame povolenie. 😕 😕 😕

janicckka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
saska.t
6. únor 2010

jeeej zuzi si si ti kecala sama so sebou? 😀 😀 😀

ja nosim rukavice, niektori to maju na izbach ako povinnost inak nemozes vojst dnu, takze neboj taky pozor si davam
no aspon si to s ameliou teraz natrenujes a potom mozes pracovat na vlastnej dceruske 😀 a ty brdo sackovu polievku som uz nemala ani nepamätam dala by som si taku francuzsku 😎
mala ella sa akosi rozkecala odkedy tu je babi, kazdy den dojde s novym slovom, samozrejme ceskym ale to je fuk a vobec jej nevadi, ze rano s D odchadzame do prace, vzdy zahlasi ze "praca" my prikyvneme a ona sa ide spokojne hrat s babi, som zvedava ci to tak pojde aj v skolke 😅

pancake
6. únor 2010

no som si nemala s kym vcera pisat. 😔 😀

aj moj samito sa naucil dve slova: vtacik: taa ik.
a dazdnik: daani

tak sa hadzeme o zem.ani neviem kde to chytil. 😵 😵

erika107
7. únor 2010

Ahojcek babulky moje

tak som tu sice neskor zo spravami ale predsa... doc. Sykora ma nepotesil ale zaroven aj potesil 🙂 ... xixi ako madar pisem 🙂 ... tak povedal ze maly bude chodit len to treba rozhybat nebude sice baletak a bude vidiet na jeho chodzi ze neni vsetko oky... povedal ze je to taka lahka forma DMO dolnych koncatin... ale ked sa to tak zobere ani L nechodil uplne ukazkovo len pred 28 rokmi nevedeli este poriadne co je to DMO 🙂 ...

no a o tyzden ideme predsa na ten botulotoxin vraj by mu to malo pomoct na 3-5 mesiacov aby mal to svalstvo pruznejsie...a pocas toho budeme intenzivne rehabilitovat oc nam tym padom meni celodenny rezim lebo aj doma nas caka 3 krat cvicenie :( ... a potom mu to pichnu znova ak by sa mu zacali skracovat slachy co zatial sa neskracuju tak je v uvahe operacia achylovych slicha co by som moc nerada lebo na nete som nevidela dobre ohlasy :( ... este som uvazovala o hippoterapi ale musim otom pozistovat viacej infosiek mozno by to bolo pre maleho tiez fajn... len treba na vsetko financie :( ... sakra ja ze aj nieco zadara clovek dostane 🙂

uz ani neviem co som vam chcela vsetko popisat 🙂 ... som tak zmagorena zo vsetkeho ze az...

ked ma napadne dopisem

pancake
7. únor 2010

erika tak to je vcelku fajn, nie? maly bude v pohode.drzime palceky. 😵 😵 😵 😵

erika107
8. únor 2010

dnes sme boli rehabilitovat 🙂 teta suprova zlata ale ani nemohla mi to na malom ukazovat lebo stale reval tak na takej babke... cvicime podla Bobatha moc som rada ze nam nedali vojtovku...bol aj vo virivke ale ako inak ohucal si to tak po cca 10 minutach isiel von o tyzden budem uz aj ja snim len teraz mam Mko...dufam ze potom bude spolupracovat. :")

tak sa zatial majkajte idem sa venovat prcovi a potom obed a dufam ze bude hajat lebo si potrebujem oddychnut

patricia1971
8. únor 2010

ahojte moje, tak sa hlásim po víkende, čo som ani na pc nebola, decká ma nepustili a ani som nemala kedy 😢 😢 😢

kiss ako???? Barborka je už na svete????? snáď dáš vedieť,ale držím aj tak všetky palčeky 🙂 🙂 🙂

eri neboj,bude to dobré, podobný prípad sme mali v rodine, tej Martinek ale nato došli už v 9 mes., ale jej babke je lekárka,tak makali, cvičili,trápili sa a malá je teraz druháčka v škole a moc šikovná...ale nožičky ju neposlúchali,stáel dávali na ňu pozor,ale dostala sa z toho....a ty si starostlivá mamina,takže uvidíš,že to bude super 🙂 🙂 🙂

berus,sasi, dasi, zuzi 🙂 🙂 🙂

u nás nič nové,len chúďa Lili dostala včera po zadku,trošku mi ušla ruka a po stehne,tak revala ako tur,ale to už som nemal nervy,pretože 1 hodku len jačala a jačala, M len kukal,ale radšej čušal,aby sa aj jemu neušlo 😀 😀 😀 a mne bolo potom do plaču,ale potom ju jačanie aj prešlo,takže to malo aj trošku účinok 🙂 🙂 🙂

saska.t
8. únor 2010

ahojky kocky

kiss tak dufam ze Barborka je stastne na svete 😀 a ste 😀 obe zdrave 😀 !!!

eri no super nabuduce to bude urcit 😀 lepsie 😀

tak mala uz zdrava akurat ja sa neustale trapim nadchou a nechce zo mna prec 😝 , mala este ostane tento tyzden doma este musi dobrat ATB a od pondelka zacne s tatom, ja v praci uz v pohode uz som si navykla na rytmus takze to ide...

pati jaj keby som stale riesila ze som malej dala na zadok a trosku mi to uslo 😀 u nas teraz funguje ze ju vyhodim z izby a ona pride sama a ukludnena a nie je lepsieho dietata takze my si na zadok teraz uz dlhsie nedavame 😀

beru dasi ahojte 😉

beruska2x
autor
8. únor 2010

holky ahojte 😉

my jsme si uzili vikend bazva, byla jsem se Simou sankovat tak mel radost, jen jsem si nevzala fotak 🙄 tak to me mrzi..
zato dneska me nepotesil, narazil do zdi jak letel a ma bouli a to jdeme zitra k Dr na 18m prohlidku 😝 ta bude koukat 😖

sasi no to ted funguje i u nas.. kdyz se vzteka tak si k nemu sednu zady, a je hned klid, prijde a hraje si jak kdyby nic nebylo ale kdyz to s nim budu resit - at domluvou nebo pres prdel tak bude rit jeste pul hodiny 😝

eri.. no to je ale dobra zprava ne? bude to makacka ale bude v pohode, u starsich deti to pak nepoznas, hlavne ze mu to pali 😉

kiss no taky jsem na Barborku zvedava 😀

no jinak u nas klid, R prisel s tim ze mi koupi darek k Valentynu a to jsme to nikdy neslavili!! rekla jsem si o peknou kytku a pak z nej vylezlo ze jestli mu chci neco dat ja tak muzu upict kachnu 😝 😀
no proste klasika...

mela bych taky zehlit ale nechce se mi a musim dat Simovi do poradku masku, v nedeli jdeme na ten karneval s kamaradkou...

beruska2x
autor
9. únor 2010

cusik holky..

my jsm,e ted dorazili z prohlidky, no mel hysterak jen zahlidnul sestru 😖 ale jinak je o.k. a dalsi prohlidka je az ve 3 letech ale ted meri 88cm a vazi 12,4kg 😉

no zadna trasoritka 😉 😀 mam uplne zalehly ucho jak rva 😒 tak se tesim az pujde spat 😀

patricia1971
9. únor 2010

ahojte 🙂

sasi tak to vyskúšam, ja ju nebijem, dá sa to s ňou,ale niekedy mi riadne žere nervy 🙂 strašne ti závidím,že chodíš do roboty,mňa už tento stereotyp ubíja 😒 😒 😒

berus teda, to je iný macek....Lili váži už skoro 9 kg, a meria asi tak 78 cm 🙂 🙂 🙂 no super,ja dárek nedostanem,ideme s M na obed tuto kúsok do reštiky,super tam varia,tak tam pojdeme, jasné,že bez detí 🙂 🙂 🙂 a na karneval držíme palčeky,aby vám to dobre dopadlo 🙂

beruska2x
autor
9. únor 2010

to je fajn, dobry obed bez prace se mi libi taky 😀 no kytku jsem nedostala myslim od narozenin nebo co se Sima narodil? fakt si nepamatuju 😕

ty jo to je LIli jak panenka 🙂

beruska2x
autor
9. únor 2010

tak broucek spinka 😀 sprasknul cockovou polivku, stala v ni lzice 😉 a mango asi pulku, koupili jsem desne sladoucke dobre a spi, tak snad to zaspi 😀

daskak
9. únor 2010

aaaaahoj dievcata....
pati: hovoris mi z duse... aj ja sa uz tesim do roboty tak ozajstne.. ni len tak sem tam... u nas je dadko uplne super, kym nepride patko z druziny, dovtedy ani neviem ze mam dieta... ale potom ako kebybol niecim energetickym nadopovany 😒 😒 😎 😀
berus: to su nasi chlapi rovnaki 😀 😀 😝 jedlo a jedlo a este raz jedlo.. je najlepsi darcek
eri, sasi,zuzi 😉

kiss: aj my sa uz na vas tesime... 😉

dnes som bola nagynde na preventivke, predstavte si ze este stale mam po porode ranu na krcku maternice 😝 .. inak vsetko ok, mne sato zda take cudne tak dlho..

peknydnik.. papa

saska.t
9. únor 2010

ahojky

tak ja mam dneska volno tak som nabehla na varenie upratovanie atd....

pati my vazime a meriame ako vy akurat ze elli uz ma cez 9 kg
beru tak to je poriadny chlapisko aspon vies ze prospieva...
dasi- tak to je divne, ja som bola po pol roku po porode na prehliadke a povedal mi, ze ani nevidno ze som rodila 😅 rok a pol sa mi zda dost dlho... zatial mi tiez vyhovuje ze pracujem som zvedava dokedy, ale tie 3-4 hodky denne mi stacia...

beruska2x
autor
9. únor 2010

ahoj holky, no to poradny je 😉 nekdy uz ma problemy ho udrzet kdyz se mi krouti v naruci ze nechce do kocarku 😝

holky videly jste tu reportaz o letani miminek? jsem na diskuzi uz od vcera to je zase debilotina 😠 ☹

saska.t
9. únor 2010

ake lietanie miminiek?

pancake
9. únor 2010

kiss no co??? asi uz to mas za sebou,co????? 😕 😕 😕

dufam ze vsetko dobre dopadlo a barborka je najkrajsia baba v nemocke. 😵 😵 😵

baby ja nemozem na laptop ani kuknut ked maly nespi. on reve dokedy mi to tu nemacka a to sa pri nom neda. musime prejst cez tuto fazu, lebo ma slak trafi. uz mam povytrhane klavesy a ked nahodou nieco dolezite potrebujem, tak musim pockat kym vecer zaspi. no na nervy.

a saska uz som si kupila aj taniere. 😵 😵 😵 dnes si ich pojdem pobalit domov.
a vcera som zase bola v obchode a mali vestu oneal a penazenku playboy tak som si urobila radost. 😔 😔

saska.t
9. únor 2010

beru no uzasne vsetko su to alternativne neoverene metody na toto by som sa asi nedala, moze to samozrejme pomoct ale aj ublizit 😒

zuzi no gratulujem k tanierom, tiez si robim obcas radost aby mal zivot zmysel ale momentalne to nejde, musime vyrovnat konta, kupit letne gumy na auto a vymenit brzdy takze vsetko dost velke polozky tak radosti pridu na plan neskor 😅

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru