Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

beruska2x
autor
11. únor 2010

😉 tak to my stihneme taky 😉 Sima desne rad u nich jezdi s kocarkem a uz mame doma i pujcenou panenku 😅 😀

saska.t
11. únor 2010

nie nemam teplotu ale som hotova 😝
beru aj my mame doma auta 😀 takze jedna panenka nic neznamena 😀

beruska2x
autor
11. únor 2010

ja vim ale R cucel divne 😉

daskak
11. únor 2010

jaaaj... ale je sranda ich sledovat.. chlap ako horas ruzovym kociarikom.... my mame v oblube rozovy vysavat a malu pracku 😀 😎
sasi: ja ti verim, dutiny su hruuuza ja som bola taka zgagnuta min. tyzden 😒 😒

beruska2x
autor
11. únor 2010

sasi ja uz mam zase 3 dny zalehly ucho, je to desne neprijemny ale zatim ne bolestivy, nikdy jsem to nemela az do porodu, od te doby jsem uz mela 4x zanet zvukovodu, no bolst na posrani 😅
doufam ze ted se mi to nerozjede 😠 a jak se mi od te doby sypou zuby ani nemluvim, ja po 2. diteti budu jak o 20 let starsi asi 😝

saska.t
11. únor 2010

jaj kocky tak mam dalsie ATB a ak to nezaberie musim ku krcnemu aby zistil kde zapal vysi a preco mi nic nezabera, len dufam, ze to nechyti odo mna mala lebo to by bola katastrofa 😝

beruska2x
autor
11. únor 2010

sasi tyda, tak moc se nemuckejte a at ti to konecne zabere ☹

§ja jsem ted udelala Simovi rajskou a uvarim mu k tomu zitra spagety... jinak nic moc noveho.. 😉

saska.t
11. únor 2010

beru ja uz ani neviem ako muckanie vyzera a o romantike ani nehovorim, tento mesiac som zrala HAK uplne na hovno 😅

beruska2x
autor
11. únor 2010

tak si z toho nic nedelej, u nas je to trosku lepsi ale taky nic moc, R je hotovej z prace, jak furt strida smeny tak je k.o. a ma depku uz ze zimy no a ja? zacala jsem cvicit takze me boli bricho i kdyz si chci sednout ve vane 😀 😝
a Sima mi dava kapky, chut je ale nejsou moc lidi 😀
uz se tesim na nejakou romantiku v prirode 😉

saska.t
11. únor 2010

jaj beru tak to si nezaromantikujem este dlho, praca=zahul, dieta=zahul, vecer som ko a chudak D radsej sa uz ani neopyta 😅 😀

beruska2x
autor
11. únor 2010

🙂 no jo neni to jednoduchy 😝

saska.t
11. únor 2010

to ne ale zivot je pes takze musime vydrzat a mozno nas to aj posilni hhaha aspon sa to tak hovori 😀
idem si lahnut zajtra pracujem takze opät zahul 😀 pa

pancake
11. únor 2010

saska nie ze ti ten tvoj muz ujde ked na neho nemas cas.davaj pozor. 😉

beruska2x
autor
12. únor 2010

zuzi tak to se nebojim, pac myslim ze je D stejne vystavenej jako sasi 😉

nho ja dala Simu spat, obed moc nesnedl 😝 tak to pak jeste zkusim asi byl unavenej,...
dneska me zase dostal nejen, ze lehne na mantak a lize snih, sbira na ulici hroudy a snazi se je jist ale dneska si lehnul u dveri na rohozku ze ji olize 😝 ja v jedny ruce lopatku na snih a v druhy bob.. malem me kleplo
ten kluk je takovy prase 😲 🙄

jeste jdu kouknout co nam chybi k babi a ozvu se asi az v pondeli, pac v nedeli mame jeste odpo ten karneval 😉

beruska2x
autor
12. únor 2010

pekyn vikend vsem, pekne si to v klidu uzijte 😵

patricia1971
12. únor 2010

ahojte 🙂 som len na skok, bola som na EEg hlavy,ale výsledky budú až o týždeň,tak uvidím...idem do vane,a hlavne si musím umyť vlasy.mám na nich ten gél od lekárky a je to desné,čo mi dávali takú čiapku na hlavu....my nič nové,všetko po starom.....prajem všetkým krásny víkend 🙂

pancake
12. únor 2010

aj ja prajem pekny vikend a uzite si to.
ja mam dnes este malu, tak mam co robit a zajtra uz mam veget. 😎

daskak
12. únor 2010

ahojte..
aj my prajeme vsetkyym krasny oddychovy vikend 😉 😉

saska.t
12. únor 2010

ahojte a to uz vsetky vikendite??? 😅
tak mne po 1 ATB veeelmi dobre takze sa tesim ze to zrejme zaberie 😀 a mozno budem po 4 tyz. konecne zdrava...
tak pekny vikend vam vsetkym pa 😀 😀

kisska
13. únor 2010

Ahojte krasky moje,
konecne som vas docitala. Vlastne uz som vas docitala pred 3 dnami, ale vzdy, ked uz idem pisat, tak mi to tu niekto zrusi a uz sa k vam nedostanem...
Dnes ma mala tyzden, drahy isiel gratulovat bratrancovi k 30ke, zaroven zapiej malu s rodinou, tak som zvedava v akom pride stave... no skor ako zajtra poobede ho necakam 😀 😉 .
Ale pekne po poriadku - priznavam, ze v sobotu rano som isla k dokimu s takou panikou, ze mi cestou vo vytahu tiekli slzy... strasne som sa bala. Dokonca aj tlak mi namerali taky, ze sestricky sa zhodli, ze ide o gestozu... Nastastie doki prisiel skoro hned a ja som sa ukludnila. Krasne mi pichli spinal, ani som nevedela, malu vytiahli uplne v pohode - 3400g, 50cm, aj ked si doki spravil zo mna srandu, ze je to krasny chlapec... Skoro som mu ho vratila 😅 . Nastup som mala o osmej a o 10,50 uz ma maly napisany cas narodenia 😉 Previezli ma na izbu a odvtedy som ich otravovala, nech mi malu donesu 😉 Najhorsich bolo tych 24 hodin bez pohnutia, hlavne ked som si o chvilu zacala citit aj nohy a nic ma nebolelo... Len zo strachu, aby ma nerozbolela hlava som sa ani nepohla, ale len co odbilo 11 hodin na druhy den, uz som sa aj brala na nohy 😉 Do vecera som aj chodila. Akurat uz nikdy nechcem vidiet oxitocin 😖 😠 😠 - ja viem, ze porod asi nejde bez bolesti, ale to co spravi jedna injekcia oxi - to som si radsej mohla odbit porodne bolesti 😒 😖 . Nastastie to netrvalo viac ako 2 hodiny a to bolo aj jedine negativum. Mala sa krasne prisavala a aj mliecko mi nabehlo na druhy den (co sa aj sestricky divili a chceli mi dokazat, ze na druhy den MM este nemozem mat - sa divili, ked vaha ukazala 5g 😀 ) Inak nemozem povedat pol slova, sestricky, doktori boli uplne skveli... a co sa podpory kojenia tyka, som si vydupala vsetko, co som chcela 😉
Dnes je uz mala skvela, dokonca v noci ma nechava spat aj 4 hodiny a jednu taku fazu mava aj cez den. Inak papa kazde 2-3 hodiny, skoro ani neplace. A maly by ju pusinkoval a mojkal. Jaaaj a doniesla mu z nemocnice krasneho velkeho bieleho tigra, tak je to najoblubenejsia hracka. Este tu mam maminu, takze sa mam super, lebo hlavne ona beha okolo maleho a ja ho mam len ked mala spi. Akurat som zvedava ako to bude, ked babina odide...

pancake
14. únor 2010

jeeej kiss tak super. malinka je poklad. aj krasne spinka aj papa no bude to princeznicka. 😵 😵 😵
som rada ze aj porod si mala ok, a bez komplikacii. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
mozno si to o rok rozmyslis a bude este jedna sestricka. 😀 😀 😀

saska.t
14. únor 2010

ahoj kiss

no to som rada, ze to tak uspesne dopadlo a ze ste vsetci spokojni 😀 a nezabudni na fotecky vsetky sme zvedave na malu princeznu, samozrejme ked budes mat cas 😀 😀

pancake
14. únor 2010

jo jo sme zvedave 😔

patricia1971
15. únor 2010

ahojte 🙂

kiss to je super, že ste to tak zvládli a ho ď potom foto,ak bude čas...veľa šťastia 😵 😵 😵

u nás zase noci otras,takže som na nervy,ale cez deň je to ok, ideme za chvílu do obchodu a potom neviem,budeme sa asi motať doma...pekný deň všetkým 😵 😵 😵 😵

a musím sa vám pochváliť, za 3 týždne som zhodila 6 kg, takže som spokojná 😵 😵 😵

beruska2x
autor
15. únor 2010

ahojte holky...

kiss mala je naaadherna, tise ti princeznu zavidim 😵 nechces ji vymenit za lotra?? 😀 😉 no je mi to jasny...

no jinak my v poho, vikend dobry, jen Sima spadnul dedovi na cumak do snehu a dneska jsem ho nedostala ven, jak videl kombinezu ze ho jdu oblikat tak rev 😅
k Valentynu jsem dostala krasnou kytku a bombonky, takze spokojenost 😀

vcera karneval moc peknej, meli to dobre zorganizovany, tancovali na pisnicky jak s velkyma tak s malinkyma detma, fakt se pekne zabavili, hodim vecer fotky...

dneska jsem delal Simovi poprve spagety, no sranda, jedl sam a borcus jen na zidlicce coz je uspech - dopo jsem stirala tak by me to mrzelo 😀 no vecer dam taky foto 😉

co ostatni??? zuzi... sasi je v robote ze... eri jak vy jste dopadli???

beruska2x
autor
15. únor 2010

tak muzete juknout na fotky 😉

patricia1971
15. únor 2010

ahoj berus 🙂 idem kuk 🙂

pancake
15. únor 2010

no kraaasna princeznicka je z nej. bratcek bude na nu velmi hrdy. tesim sa spolu s tebou tanicka. 😵 😵 😵

beruska2x
autor
15. únor 2010

ahojik pati, konecne nekdo, vzdycky prijdou holky, kdyz se mi vzbudi Sima 😵

patricia1971
15. únor 2010

no berus,tak mne sa Lili akurát zobudila,to spala 40 min.,tak so ju ešte uspávala,tak dúfam,že ešte bude spať.....no Sima je fešák na tom karnevale a aj s tými špagetami...to mne Lili sama necche jesť,neviem prečo ☹

kiss jeej,som si kuk foto,fakt je krásna....to ani neni pravda,že tie detičky tak rýchlo vyrasú 🙂 🙂 🙂

zuzi ahoj 🙂

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru