Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

beruska2x
autor
15. únor 2010

me se stejne zda ze kiss mela to tehu nejak kratky, to neni mozny aby to tak uteklo 😀

pati no Sima ji sam , nekdy lzickou nekd lovi hrasek z polivky rucne ale i ja ho krmim, to ba se jinak nenajedl, ale musi miit svoji lzicku jinak neji 😝

pancake
15. únor 2010

presne takto jeme aj my. 2 lyzice a ide sa na to. 😲 😲 😲

pata cauko.gratulujem k -6kg. to by som presne potrebovala. stacilo by mi 6. 😔 😔

beruska2x
autor
15. únor 2010

no pati jak jsi to zhubla?, ja nezeru, cvicim a hubnu ale ne tolik 😲 to bych si musela nechat sesadrovat celisti k sobe asi 😝

patricia1971
15. únor 2010

zuzi dik, ešte musím dať dole 10 kg a bude to super 😀 😀 😀 😀

no ja Lili stále krmim,aj keď jej dám chcleba,tak ho moc neje,alebo si napchá všetky do úst a potom ju napína 😝 😝 😝 ale už by sa mala naučiť aj sama jesť,asi to skúsim 🙂 🙂 🙂

pancake
15. únor 2010

moj samko este nevie nic jest sam iba banan. to si sadka na stolicku, rozbalim mu ho do polovice a on papa. ked je v polke zakrici na mna MAMA !!! a ja idem a posuniem mu to. inak ho len musim krmit a on mi pri tom asistuje s jeho lyzicou. 😠

patricia1971
15. únor 2010

jo berus, 2 týždne diéta, minulý týždeň som asi 5 dní jedla len polivku,ale strááááášne veľa zeleniny a kuracie masko,mňa to dosť zasýti a hlavne mi to chutí,určite viacej ako 2 varené vajca s mrkvou 😝 😝 😝 a to ráno vždy jem len suchú celozrnnú žemlu a po 17tej už nejem...no ono to zo začiatku ide pekne dole,ale teraz mi to už nepojde,ale musím zmeniť stravovanie.....to mi kamoška poslala aj taký jedálniček 😝 a hlavne tie dobroty nemožem, ako sú vyprážané, udené, klobásky,atď. 😝 😝 😝

beruska2x
autor
15. únor 2010

tak to Sima ji pekne, nam delaji vesmes problem jen ty zuby, sam si sudla kartackem v puse, slize pri tom 3 davky pasty a jeste omatla vanu ale od me si to nenecha vycistit....

beruska2x
autor
15. únor 2010

a neposlala bys mi ho taky prosim?? 😵 dekuji

patricia1971
15. únor 2010

jasné, pošlem, mám tam od nej viacej vecí,tak si to prečítaj 😵

no zuby to je u nás tak isto,nestíham pasty kupovať,lebo mi ich vždy zje 😀 😀 😀 ale ja sa jej do úst nedostanem,tiež mi to nedovolí 😠

pancake
15. únor 2010

no my mame s kefkou na zuby velky problem.postavi sa na wecko a jednou rukou umyva wc nadrzku s kefkou a druhou rukou pusta teplu vodu. a nepomohlo ani na zadok hodit nic. mame to kazde rano a vecer. a to si umyvam zuby s nim aby videl a on potom svoju kefku zahodi a chce tu co mam ja. tak si ich takto striedame asi 10 minut.on tu co ma ja vzdy chce, vezme mi ju a ja zdvihnem zo zeme tu co nechce a pokracujem v umyvani.on vidi ze mi to ide pekne tak zase tu co ma v ruke zahodi na zem a zoberie mi moju.

neviem ako ho to oducit.

cellkovo vobec maly neposlucha. chce byt len na parapetnej doske a kukat vtaciky von oknom a auta, nechce sa hrat....nechce jest...vobec nic. len rozmysla ako otvorit vysavac. co uz davno vie
alebo rozsrobuje baterku ....

patricia1971
15. únor 2010

berus máš to poslané na mail 🙂

zuzi to píšeš o mojej malej????? tá sa so mnou nudí, tiež jej dovolím stáť v kuchyni na stolička pozerá von oknom,ale to ju baví len chvílu,lebo sú tam len stromy a nejaké vtáky, bývame v tichej uličke a rovno pri škole,len keď ona kuká,tak decká sú v tiredach 😒 😒 😒 no máme to veselé

beruska2x
autor
15. únor 2010

no ja myslim ze na ty zuby ale jeste maji cas... prece jen je to narocne docela na pochopeni ne 😕
no zuzi to mam skoro to same, mam pocit ze Sima jen chodi po byte a kouka kde by co provedl, rozbordelaril a jak komu uskodit... 😝
je to darebacek, nez se otocim tak uz ma jinou lumparnu v merku... na parepetu chce bejt taky ale on kouka na psi 😝

beruska2x
autor
15. únor 2010

pati moc diky, vecer na to poradne kouknu, kdyz uz jsem zacala 😉 tak to podporim ale to cviceni je super, fakt to nakopne, klidne bych chodila nekam na step aerobik nebo tak ale v okoli nic nemam a nevim jak by to kluci zvladli 😖

hele a co tetovani? ja jdu dneska na kontrolu 😉 ale myslela jsemm ze me jebne jak to svedilo 😝 😀

pancake
15. únor 2010

no a z hrackami sa nechce hrat vobec. musim mu dat moj mixer a place dokedy mu ho nedam. aj ked nechcem. postavi sa na dvierka od pracky a smeje sa mi,lebo vie ze to nesmie.dnes uz aj jednou rukou vytrhol tie dvierka na pracke co je nadobka na prach a avivaz. ja mam problemy to vybrat ked to chcem umyt a on to vytrhol jednou rukou. 😔

patricia1971
15. únor 2010

baby idem, lebo už mi príde Pauli zo školy,tak bude mať zaracha, lebo ma nasrala...viete čo urobila???? Ráno mi nechala pri počítači žiacku knižku s odkazom:"Podpíš mi prosím žiacku a prosím nehnevaj sa na mňa a celú si ju pozri hlavne zo zadu. S láskou tvoja dcéra Paulínka".... a v žiackej poznámka za nevhodné správanie a asi 8 poznámok že nemala zošit alebo úlohu a to za 3 dni...skoro ma piclo, lenže cez víkend som jej zabudla kuk žiacku,takže aj tam je pozdrav od triednej,že ju musím kontrolovať....tak idem nato 😵 😵 😵

pancake
15. únor 2010

aj my byvame na konci slepej ulice. takze len dvoch susedov mame. a ti su cele dni v praci. ale smetiari chodia v piatok, tak to vyskoci z postele,uteka k oknu a vrieska dokedy ho tam nedam. brm brm a toto mam stale.
akonahle pocuje motor auta uz vrieska lebo vie, ze ked ho tam nedam hned, auto odide alebo vypne motor. 🙄 🙄

pancake
15. únor 2010

pata tak ti drzim palce. ☹

beruska2x
autor
15. únor 2010

pati ale zvladla to pekne ne? vis jaky musela mit cely vikend strach ze na to prijdes 😵
pekna diplomatka z ni bude 😉

zuzi no jsou jeste maly, ja ho nenecham delat akorat to co je nebezpecne - aby nespadl, neprivrel si ruce a tak ale jinak to moc nehrotim i kdyz nekdy uz my tecou nervy a pres plinku taky slizne 😝 😉

patricia1971
15. únor 2010

jooj berus, tetovanie ma svrbí stále,ale mám to pekne zahojené...nemám ešte foto,ale na Facebooku som ho našla,ten čo mi ho robil si ho tam pridal,tak to skúsim nájsť a ukázať vám...no ale mňa to aj desne bolelo...a to stravovanie si pozri, ono základ je jesť 5x za deň,čo ja nemusím,eob mne stačí 3x a poriadne a tam musím menej...ale teraz som ok,no len mne sa nechce cvičiť,neviem sa k tomu odhodlať 😝 😝 😝

jeej a Lili mi vždy vyhádže spodný šuflík v kuchyni,tam mám pokrievky, postaví sa do neho a z hornéhomi vyberá príbory a nožíky, no ide ma jebnúť,lebo je to nebezpečné...otras

patricia1971
15. únor 2010

áno, Pauli je iná kapitola...tak sa majte krásne, už padám...

pancake
15. únor 2010

keby si videla mna,ja mu dam vsetko co chce okrem noza. uz mi znicil kuchynsku dosku lebo klepal s klepacom na maso, mame zaluzie ktore som uz musela menit a zosivat lebo su drahe ako svina anie su nase. sme v podnajme.tak to budem musiet zaplatit, museli sme pred tyzdnom tapetovat, lebo osklbava tapety... dovolim mu vsetko. ale on chce iba to co nesmie. ostre noze....to okno lebo tam sklbe tie zaluzie....no a tak... 😔 😔

pancake
15. únor 2010

pata ja mam na vsetkych dvierkach detske poistky,iba na na jednych nie a tam su hrnce a pokrievky s ktorymi sa moze hrat lebo nie su sklenene. tam nepokazi nic. a myslis ze sa tam hra???? otvori- komplet vyhadze a ide prec. otazka 30.sekund.

poslite aj mne tu dietu prosiiiim 😨

beruska2x
autor
15. únor 2010

to by u nas zuzi neproslo, hlavne u R 😉 no ja se ho snazim zabavit a vysvetlit aby veci schvalne nenicil...

pancake
15. únor 2010

ja opakujem od rana iba : samko to nemozes. prosim nehadz to, nerozbijaj to, nenic to... lebo mama bude smutna...
a stale dookola. vobec to nezabera. este sa na mna aj skaredo pozrie.zvrasti obocie a kuka na mna ako masovy vrah.ako by som mu chcela zle. 🙄 🙄

pancake
15. únor 2010

berus ja to beriem s rezervou ale je mi luto ze cely den davam iba zakazy. no a samozrejme ze neposluchne ani raz. 😔 ako keby som hrach o stenu hadzala. zda sa mi ze to uz robi narocky lebo vie ze sa mu vsetko prepecie... a neviem co stym..
ani p. na neho nekrici,nebijeme ho....no ja neviem ako ho vychovame 😔 😔

beruska2x
autor
15. únor 2010

zizi posli mi email.. ja ho asi na tebe nemam 😲

pancake
15. únor 2010
beruska2x
autor
15. únor 2010

no ja nekricim lae kdyz se vzteka ze neco chce a nesmi to fakt tak se otocim a jdu pryc... vetsinou jde za mnou najdeme jinou zabavu, na zadek dostal parkrat kdyz uz fakt to neslo...

taky si ze me dela prcu, R staci kdyz na nej koukne a je klid.. pak se smeje jako ja nic ja andilek 😝
ono jde o to nenechat ze sebe delat blbce, vysvetlit ale musi pochopit ze zase vse nemuze - uz kvuli svoji bezpecnosti 😖

saska.t
15. únor 2010

Ahojky

tak ja sa opät hlasim nasrata ako brigadyr za 1. mi nezabrali 2 ATB na kasel takze musim ku krcnemu na vysetrenie a samozrejme nikde nemaju termin
a za 2 mi neposlali ten zvyseny rodicak ale len stary klasicky a jak na just mi tam nikto neberie telefon...

kiss mala je uzasnaaaa

pati - tak paulinka je ina vymyselkyna to by ani mna nenapadlo

beru maly je iny pasak na karnevale

zuzi dasi eri ahojte

tak mala dokaze uz slusne sama papat lyzickou vzdy sa na nej nasmejem a zubky tiez umyvame 100% ale elektrickou kefkou moc sa jej to paci a pekne drzi 😉
dnes bola mala opät v skolke po 3 tyz. a D povedal ze to celkom slo tak snad nam to uz teraz vyjde lebo poslednu dobu mam pocit ze sa nam vsetko sere 😅

kisska
15. únor 2010

Ahojte babulky - dakujem, princeznicka sa uz stara o zabavu. Skratila spaci interval zo 4 na 2 hodky, a aj to uz je hore minimalne 3x po hodine, takze pestujem odusu 😀 😉

Berus sima je straasny fesak, super, ked sa mate kde takto zabavit 😉 A spagety to ako u nas.

Inak nechcem vam nic hovorit, ale najlepsia dieta je kojenie - kazde 3 hodiny si nechat vysiet na sebe dieta tak na hodinku a mate hned kila prec. Moje tehotenske maximum uz sice bolo ku koncu prekonane - z 89 som este pred porodom dala 1,5 kila dolu (neviem ako), v porodnici som nechala dalsich 6 kg (aj bez fyzickeho vykonu)a k dnesnemu dnu som -10kg = 78kg. Ani netusim, ako sa to 😉 ale tesim sa velmi, velmi...
Dnes som sa velmi zabavala, bola som si dat vybrat stich po sekcii a keby som bola vedela, tak si to spravim doma a netaham oboch drobcov aj s drahym do nemocky 😉

Sasi neblbni, mne este nenabehol rodicak vobec a ked nenabehne zvyseny, tak mi ani neodidu vsetky splatky 😠 Tak si vies predstavit, kolko mi zostane na zivot...

Pati, to pri takom odkaze nevies, ci sa mas smiat alebo plakat 😎 . Ale tiez hovorim, vies ake lepy musela mat cely vikend? 😅

Zuzi Adam zacina byt taky isty, dnes cely den len lieta, hulaka, bije sa so vsetkymi, uteka pred nami... Uz aj dostal na rit, lebo sa nevie zmestit do koze... Ale nastastie, ked je mala s nami (teraz spinka v izbe), tak si da povedat, no akonahle ju odlozim, tak je jak sto certov... A dnes vobec nespal, tak dufam, ze o siedmej odpadne do postele...

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru