Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

beruska2x
autor
17. únor 2010

juj ja mam Markizu 😵 jsi muj poklad

daskak
17. únor 2010

mojko ale prave som zistila ze to nie je ta od jakubiska ☹ ☹ ☹ prepaaaaaaac

daskak
17. únor 2010

alebo hej??? boze ma ten moj muz domotal... idemkuk na www.markiza.sk 😎

beruska2x
autor
17. únor 2010

noooo neni 😢 😢 😢 😢 😢 koukam na to... jee ja se tesila, no musim si to nekde sehnat

beruska2x
autor
17. únor 2010

ae to neva, stejne se kouknu, nic jineho tam neni stejne 😉

daskak
17. únor 2010

hmmm normalne som sklamana... uz dva dni sa tesim ze to bude ta jakubiskova 😒 😒 😒 😒 ... ale za vsetkomoze moj M 😖 😖 😖
Simo uz spinka???? ako dne vecera??? zase nic len mliecko??

beruska2x
autor
17. únor 2010

jooo uz spinka asi od 18:15, usnul k.o. u lahve, spal dneska prd v poledne a nejedl k veceri nic... dnaska cely den to byla bida...
no kdyby mel hlad tak si rekne ☹

daskak
17. únor 2010

urcite ano....aj dadkospal dnes cez den len hodku 😒 😒 ... a tokamoska volala ze jej mala spi od 11,30 - 16,00... toto sa u nas este nikdy nestalo

saska.t
17. únor 2010

no tak to ste ma ukludnili s tym jedenim 😀

inak beru tentokrat s R suhlasim my tie deti moc pchame a potom ked nechcu robime stres ze preco nejedia, ja uz som si u elli zvykla ze ma dni ked jednoducho tomu moc neda a potom zozere aj krista 😀

inak kocky ked chcete mam stranku kde mozte zadarmo pozerat filmy aj ceske slovenske zahranicne a dokonca je tam uz aj jakubiskova bathory a avatar 😉 vsetko s ceskym dabingom 😉

daskak
17. únor 2010

sasi tak davaaaj 😀 😀 😀 😀

inak ved ani nam nechuti kazdy den rovnako 😝 😝 😝 ... noooo a mne dnes mimoriadne chutiiii by som jedlaaaaaaa

beruska2x
autor
17. únor 2010

sasi ja vim, nic z toho nedelam, jen jsem mu chtela nabidnout vic veci at si vybere co bude papat ale nemusi na me delat chytryho 😝 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

sasi dej prosiiiiim 😀

beruska2x
autor
17. únor 2010

dasi kamosce spi holka kazdy den 3 hodiny!!! ale pak taky chodi spat treba v 22:00 😝 tak to radsi at to ma Sima takhle 😉

no me chuti teda skoro furt 😀 😀 😀 😀

daskak
17. únor 2010

😀 😀 😀 😀
ved ano ale zcasu nacas by nebolo odveci keby spal cez den dlhsie ako hodinu 😉 😉 😉

daskak
17. únor 2010

babenky idem do sprchy a ozno mojm dnes nezaspi 😉 😉 😉 😀
pekny vecer a papa zajtra

saska.t
17. únor 2010

http://www.mp3hits.ic.cz/index.php

tu to mate, musite na lavo kliknut ceske filmy online, tam sa zjavi film ktory ide online, pod nim je nadpis on denand a ked na to kliknete mate filmy na vyber v reprize a ked sa zjavi filmy v reprize tak kliknete a mate tam cely zoznam filmov a tak sa to da robit aj so zahranicnymi 😉

beruska2x
autor
17. únor 2010

papa dasi 😉
sasi diky 😉

saska.t
17. únor 2010

dasi papa idem aj ja , mala opät nechce spat a to je v posteli od 19,45 a furt mrnci asi ma plnu hlavu zazitkov zo skolky a asi idem kuk tu batoricku
prajem pekny vecer pa 😀

beruska2x
autor
18. únor 2010

ahojky holky.. my dneska mame odpocinkovy den, asi chytame se Simou jarni unavu, jsme nejaky k.o. - nebo depresi ze zimy 😖
je tu zatazeno, posmourno ☹

ten film vcera bal dasi super ne? me se to libilo, nelituju ze jsem koukala, jeste se tesim na tu Jakubiskovu z jakyho pohledu to bude.... 😉

holky me uz asi 10 dni nejde Jojka 😕

daskak
18. únor 2010

ahoj babenky 😉 😉 😉
berus: u nas je naaaadherne slnieckovo a ked zasvieti na na okne mi ukazuje 15 stupnov 😀 😀 😀 😀 samozrejme na slniecku.... tento rok mam prvy krat pradlo na balkone, a nie na vesiaku v byte tak sa z toho vytesujem ako mala...
no najprv som bola sklamana ze to nie je jakubiskova, ale bo 5 m inma to preslo a bolo to fakt super, som rada ze sme to kuk 😉 ..... skusim si ju stiahnut z linku co dala saska a vecer kuk tu druhu....
a preco ti nejde joj???

inak gratulujem zas ste nas porazili 😉 😉 😉 😉

sasi: dakujemeee 😉 😉

pancake
18. únor 2010

ja mam ameliu a prave sa zobudila./maly este spi/ no a nestiham aboslutne docitat. ☹
urevany su obaja od rana, tak sa mi z nich zamlieva pred ocami. 😀 😀
vecer ked budem mat klud hadam doletim.pa zatial.

beruska2x
autor
18. únor 2010

nevim, porad Jojka sla a ted nic 😕 taky zkusim pak kouknout na ten odkaz a pohledat jestli tam Bathory je.. kdyz to najdes tak mi to prosim posli 😵

no porazili, taky tu R rano rval az se Sima lekl a brecel 😝 😀

se mas takovy kraasny pocasi 😒 ti zavidim, tady je desne uz kolik dni, je to unavny 😝

daskak
18. únor 2010

jasneeee 😉 😉 😉 ak to najdem skor ako ty tak ti to poslem
a preco rval???? co mu preletelo cez nos???

aj u mna pocasie strasne ovplyvnuje naladu aj chut cokolvek robit.... ked je takto krasne sme s dadkom upratali dve skrine 🙂 🙂 a oprali dve pradla...

co ste dnes fajne varili???
my mame kuracie stehienka na poriku so zeleninkou a maaaalinke kolienka 😉

beruska2x
autor
18. únor 2010

ja nevim, od rana bal nejak skleslej, proto jsme ani nikam nasli, jak jsem ho oblikla tak si vzal dudlik a lehnu do postele... my furt nekde courame tak toho mel asi dost 😉

ale uz dneska snedl talir bramboracky,tu ma moc rad a my mame jeste ty halusky s uzenym a zelim, jen skoda, nekoupila jsem si bryndzu ☹ 😉

dneska si odpo udelam testo a vecer zkusim ty kynuty knedliky s boruvkama tak snad to nebude katastrofa, slibila jsem je dedovi 😀

v sobotu vari R ale chce palacinky taky ty udelam a kureci polivku s jatr. knedlicky pro Simu

daskak
18. únor 2010

neda sa mi ten odkaz otvorit.. este skusim inde

daskak
18. únor 2010

hmmm urcite to nebude katastorfa.... 😉 😉 😉

ajja mam naplanovane na sobotu palacinky, ale na slano,,,,,

beruska2x
autor
18. únor 2010

me jde ale Bathory jsem tam nenasla, treba nam pak saska poradi, ja jsem na tohle stahovani a tak tele 😅

beruska2x
autor
18. únor 2010

na to se chystam taky, treba se spenatem jsou dobre a pak zalit smetanou a syr a zapect, to se toho i R naji 😀

beruska2x
autor
18. únor 2010

ja se kynutyho rochu bojim, jeste jsem je nedelala vis... jen kolac... 😅 ani houskovy knedliky, ty delam z toho zlutyho sacku jak jsou s burizonama, ale jsou vyborny 😀

beruska2x
autor
18. únor 2010

desne me mrzi ze jsme na to Bathory nesla do kina 😖

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru