Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

beruska2x
autor
21. únor 2010

jee sasi jsme na to uuuplne stejne, R jen cuci na tu blbou olympiadu 😝 a kde nic tu nic... zitra jdu s kamaradkou do MC tak snad se deti rozptyli a bude lip 😅

a co s Elli udelas????

saska.t
21. únor 2010

tak hlasim elli je chora uz spi tazko dycha ☹ neviem co urobim zajtra mam volno takze pojdem k doktorovi a nahlasim v praci PN bud ma vyhodia alebo nie a potom sa pojdeme past ☹

beruska2x
autor
21. únor 2010

sasi to mi je moc lito, snad to brzo prejde a nebude to nic hnusneho, kdyz to podchytis brzo 😔

no ja varim Simovi na zitra, rozmackam mu to uplne na jemno tak snad si da, uz je 3. den jen na polivce 😅

kisska
21. únor 2010

Ahojte,
sasi, to mi je luto... by si si mala dat skontrolovat barak podla feng shui. Musis mat doma nejake zle zony, kde sa Eli casto zdrzuje... Nie je normalne, aby bola stale takto chora...

beruska2x
autor
21. únor 2010

ja myslim ze je to i tou zimou, ten organizmus je uz oslabeny, potrebavali by jsme vsichni poradnou davku slunicka a zelene jak pro telo tak pro psychiku, me zase dorazilo dneska to snezeni, uplna chumelenice 🙄

beruska2x
autor
21. únor 2010

holky celej den si rikam ze se na neco musim na netu kouknout a ted jsem zapomela na co!!! jsem stara nebo blba?? 😅 😀
to je konec fakt...

beruska2x
autor
21. únor 2010

uz jse si vzpomela tak jsem asi jen "roztrzita" 😀 😀 😀 😀

beruska2x
autor
21. únor 2010

asi pujdu do hajan, zase tu bezi hokej, sasi neni to u vas to same 😀 😀 😀 😀

kisska
21. únor 2010

berus nebudes tehu? 😎 ja som zvedava na co sa budem vyhovarat teraz...ja som mala veeelmi silnu tehotensku "roztrzitost" 😀 😀 😀

ozaj babule - po com idu u vas Avent sady s Via poharikmi? Tie velke - so 180ml aj 240ml poharikmi a vrchnakmi. Na MMB ich babule predavaju minimalne za 25€, nenasli ste ich niekde lacnejsie?

patricia1971
22. únor 2010

ahojte moje 🙂 na obed vás dočítam,teraz nestíham,Lii mi tu robí zle....len mi je na hovno. idem cez týždeň za riaditelom a musím nastúpiť do roboty, u M to ide v servise dole vodou a nosí vyplátu okolo 350 EUR, to nemáme ani na účty a nestíha si robiť ani robotu v garáži....takto pojde on na materskú a bude....len už sa s tým trápim 3 dni..mne sa do roboty moc nechce ísť....pa na obed

saska.t
22. únor 2010

ahoj holky

tak u dr. sme boli a opät nic nenasiel ale vzali jej krv chuda taky cirkus ztropila 😅 ale snad bude vsetko ok a nechal nas 2 dni doma 🙄 no len si neviem ze to do zajtra prejde 😠
v robote som to este nenahlasila, mozno bude D zajtra s malou doma...a potom uvidime....
kiss- tu je avent drahy ta cena zodpoveda ale kedze to je made in england skus sa zuzi spytat
a k tym zonam- nema to nic spolocne so zonami ale s jaslami, niekto tam je bacilonosic a elli sa to furt chyta este si nestacila vybudovat imunitu....
pati no nezavidim ale snad to bude dobre ....
beru aj ja mam sklerozu nic si z toho nerob 😀

daskak
22. únor 2010

ahojte babenky 😉 😉
vidim ze vikend bol pestry 😉 😉 ...
sasi: moje zlatee nejak sa vas ta choroba nechce pustit ☹ ☹ ☹
berus: hmmmm,,,, skleroza,,,,, to mi je doverne zname 😉 😉 ,,,, aj ja potrebujemnove okuliare, ale ako si sa neviem vybrat ku ocnej 😉
pati: neboj bude to lepsie, a do skolky nemas sancu dat malu???
kiss: uziiiiiiiiivaj si klud,,,,, barborka sa ma ako????
eri, zuzi ahojte

beruska2x
autor
22. únor 2010

caute holky, tak jsme byli v MC a super se Sima zabavil, sviti slunicko tak snad to vydrzi a pujdeme jeste ven...

dasi ja bez bryli byt nemuzu, netrefila bych ani na WC 😝 😀 jsem z toho pekne na vetvi, sand budou mit ty nove brzo hotove a navic muj ocni tam je az ve stredu 🙄

sasi no zkleroza a pak to volne navazuje na stareckou demenci 😀 , pekne se uzdravte vzdyt to neni mozny uz...

pati to je mi lito, snad to M doma zvladne ze, ale je to kruty, to mas o tolik vyssi vyplatu nez on?ja o vasich nemam poneti 😕

kiss no na tehu se schodit lecos ale co pak s tim ze 😀

eri jak je? koukej se zase ozvat 😉

pancake
22. únor 2010

saska to mi je luto s malou. ale aj nas to caka ked pojde medzi deti. musi si tym prejst kazde dieta. 😔

kiss idem do tesca napis co chces a poslem ti to. flase su lahke a lacne. kuknem ti ceny o chvilu ti napisem.len mi blbnne signal na nete, tak neviem neviem...

saska a nemas pravdu: si obcan SR tak musis podla zakona preukazat kolko si za rok zarobila.nie je to danove priznanie ale je to len informacne ze kolko si mala prijmy za minuly rok. danove je nulove. si uplne na nule, len ich musis informovat kolko mas penazi. 😠 😠 mam tam kamosku a viem to na 100%. mozu to pokutovat ak ti na to pridu. oni vacsinou na to kaslu ale kto chce neskor hypoteku ako ja, tak ju skor dostane ked preukaze prijimy za minule roky.takto mi to ona vysvetlovala.
a v UK slovensky vodicak mozes pouzivat iba rok./ked ta chytia povies ze si tu pol roka/ale mas stale opletacky.tak p. si musel menit. tu ani auto nemoze riadit ten,kto nie je na to auto poisteny. takze ja by som nemohla,lebo nemam na auto poistku.
a na sk, si palino chce zmenit lebo policajti budu vidiet: jjeej chlalan bol v zahranici skasneme ho.!!!
a to nechceme. 😝 😝

patricia1971
22. únor 2010

ahojte 🙂

sasi to je mi lúto, že ste takto choré, ale je to normálne, moje decká keď nastúpili do jasiel, tiež boli stále chorí ale to potom prešlo, no ale trvalo to aj 1/2 roka ☹

berus skleroza???? joooj, to ja zabudnem hneď všetko, ja si to už radšej píšem na papier, mám v kuchyni aj s perom a keď ma niečo napadne,tak píšem,ináč zabudnem hneď....no ale ja mám už 38 😀 😀 😀 😀 berus on teraz zarábal oficiálne v robote okolo 21 tis. českých, teraz už má len 11 tis.českých, čo je strašne málo....ja zarobím asi tak 21 tis.českých....takže je kravina aby som bola ja doma a on tam sedel za takú smiešnu sumu...lenže u nás je výhoda tá,že on robí dosť v garáži autá,takže to vie nejako dohnať,ale tiež potrebuje nato čas,jasné,že večer sa mu to už necche,čo ho chápem 😒

kiss ako je???? ako to zvládate????? 😵

dasi ahojky 😵 u nás školka nehrozí ani v 3 rokoch,je tu nadstav detí asi o 180,takže neviem,neviem....ale nech je M s ňou doma 🙂

beruska2x
autor
22. únor 2010

pati aha, no hlavne ze ti to dovoli a muzes jit delat, ja vubec nevim kde skoncim jednou s praci ja 😅

holky ja vecer nedorazim, musim uklizet kuchyn, koupila jsem si podlozky pod hrnce a tak tak musim vsechny skrinyk vytrit, lednici udelat.. tak aspon mam na to klid kdyz ma R odpoledni...

patricia1971
22. únor 2010

berus to bol aj jeho nápad,splácame aj svokrovi,čo nám požičal na vyplatenie hypotéky,takže peniažky treba, akurát že mne je z toho zle,lebo ani neviem,kam pojdem robiť, to ma sere najviac....u nás u Colnej správy je na prd to,že ťa možu šupnúť hocikde,teda jasné,že len v Bratislave,ale neviem,no snáď sa s riaditelom dohodnem 😝

berus to ty stále len robíš,ale super,tie zmeny treba....ja večer nestíham chodiť, decká ma na pc nepustia a Lili zaspáva o 20.30,takže smola 😝

zuzi ahoj

eri kde si,fakt, už si dávno nič nepísala ☹ ☹ ☹

pancake
22. únor 2010

pata tak chod do prace ty, a po veceroch ked budes ty doma tak muz nech robi auta. a hotovo.

blbne mi kon alebo net, neviem.

kiss nemozem najst ceny ale ja som kupila v obchode za 20libier 1velku,2male flase plus odsavacku.takze to je prehnana cena. kukni avent.co.uk a pohladaj si tam ceny.poobede idem do obchodu.net uz nebudem mat zapnuty ale napis mi sms ak chces:004477046 085 03

a neviem co su via pohariky. 😔

patricia1971
22. únor 2010

zuzi veď to aj tak vyriešime a on bude autá robiť aj cez deň,moja mama nerobí,tak može byť s Lili ona,ak on bude mať robotu 🙂

kiss avent je drahý ako sviňa u nás v obchodou,to asi na MMB naješ lacnejšie

beruska2x
autor
22. únor 2010

pati no uklizim, ale nejak to neni videt, lednici mi opatlal Sima tak ji umeju rovnou v vevnitr..
dneska jsem koupila ve sleve javorovy sirup, R po nem touzil 😀 ve zdrave vyzive, tak udelam zitra asi palacinky 😉 jite to nekdo taky?

Avant je drahej pravda ale zase ja mam 3 lahve - 125ml tu davno nepouzivam, 260 a 330ml ale mame je ten rok a pul a jsou porad super, a to je pouzivame fak nekolikrat denne furt...
nelituju toho...

ty poharky ale nemam, mam takovy dozicky plastovy z domacich potreb s vickem a tom mi jidlo do druheho dne v lednici vydrzi... 😉

patricia1971
22. únor 2010

berus palacinky s tým javorový sirupom by som si dala, mňnnaaaam...ale ja už 1 mes. diétujem,takže mám smolu,ale cez víkend som mala aspon čokoládu,nejako som mala chuť na sladké 😝 😝 😝

ja mám aj tie poháriky,ale ja som kúpila celú sadu aj s odsávačkou,takže cenu si nepamatám,ale nebolo to nové,bolo to cez MMB a tá baba čo mi to predala,to nepoužívala,len odsávačku asi 3x....ale ja to rada používam 🙂

beruska2x
autor
22. únor 2010

ja mam vzhuru Simu, dam mu najist a jdeme ven at se unavi a brzo vecer spi, mam hafo prace 😀 v planu... tak zatim papa 😉 pekne odpoledne... u nas je, sviti nam do bytu a mame tady 26stupnu!! no na plavky 😉

pancake
22. únor 2010

no ja mam cele tie sady avent flias.asi 10 ale uz polovicu som poslala domov,lebo maly mi z nich nechcel pit, a potom si to rozmyslel ked uz boli flase na SK. tak som musela kupit dalsie. medzi tym som pouzivala tie mam tiez antirefluxne ale s tymi je velka papracka kym to rozoberies, poriadne vycistis....avent su prakrickejsie a stale vyzeraju ako nove. som s nimi spokojna. aj s odsavackou.tu som pozicala teraz kamoske a tiez je s nou spokojna.

baby srackujem uz druhy den a vraciam. aj s palinom.masaker. dali sme si plesnovy syr predvcerom a mal zaruku do 8.3. a takto to dopadlo. boze mne je zleeeee

beruska2x
autor
22. únor 2010

tak u nas holky nalada o 100% lepsi ale jidlo teda des, uz nevim ja dal, do vseho 2x kousne, a konec... akorat krupek par snedl, jinak skoro nic, pije teda.. ted polivku brokolicovou zase ne..
to jsem zvedava v kolik bude v noci vzhuru na jidlo 😅

nevim jestli nemam zavolat Dr 😕

beruska2x
autor
22. únor 2010

zuzi plisnak? a co tva dieta 😀 ?

saska.t
22. únor 2010

tak kocky ja to nechapem, mala vyzera uplne normalne hra sa, smeje sa no nechapem asi fakt len virus ako Dr. povedal aj dobre papa...

zuzi no chcem vidiet kolko ludi v zahranici podava info o zarobkoch poznam ich 30 a ani jeden to nerobi, nikdy som na SK danove nepodavala a ani nebudem 😠

zuzi my sme takto srali a grcali z kupenej malinovky takze syr to mohol a nemusel byt

beru nevolaj dr. ja myslim ze to su zuby ak nema ine potiaze 😕 telo si to svoje zoberie zo stravy ani elli skoro nic nejedla ked isli 3-jky

beruska2x
autor
22. únor 2010

no ja jsem z toho nerovozni vid 😅 no dneska jediny co jedl rad je snih, asi to studeny mu pomaha 😝 😉

jdu na tu kuchyn at to mam z krku 😒

daskak
22. únor 2010

ahojte 😉
beruuuuus: aj ku nam dobehni 😉 😉 😉 😉 uz si kuk tu batoricku????
sasi: toje dobre, mozno naozaj len nejaka virozkaa zachvilocku budete fit 😉
pati: a aku drzis dietku??

saska.t
22. únor 2010

tak mala vecer bez liekov mala rovnych 37 co zevraj je pri malickych detickach uplne v poriadku 😅 tak snad zajtra ok a potom odpali opät do skolky 😎
beru aj ku mne mozes prist...
dasi inak zevraj tam je aj film libas jako buh a zevraj je to vyborna ceska nova komedia tak to asi idem kuk 😀

daskak
22. únor 2010

fakt uz som o tom tiez pocula

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru