Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

diddlina
25. bře 2010

Jak jste řešily partnerské krize, coby bezdětné, Vy? http://www.maxiluxus.cz/vztahy/krize-partnerska... 😖

kisska
25. bře 2010

jaaaaj sasi, tak to si ma teda nepotesila 😒
a k tym vrazdam... to som pochopila uz pri Adamovi - lubim ho najviac na svete, spravila by som pre neho uuuplne vsetko... ALE .... ale uplne chapem matky, ktore uz svojim detom ublizili, alebo ublizili sebe... pripadne obom(u nas doma v NR sa v priebehu 4 rokov stalo 2x, ze z vedlajsieho vyskoveho baraku skocila mama s detmi na rukach). Nikdy by som to nechcela zazit, ale chapem ten skrat v hlavach a uz som par krat bola velmi blizko tomu zufalstvu... No napr. vcera som navrhovala drahemu, aby sme niekam odisli len my dvaja... ako kedysi zamladi, ked bol svet gombicka a my sme mohli mat/robit cokolvek sme si zmysleli. Urobila som dokonca ustupok, ze aj maleho by sme mohli vziat so sebou - teraz ma velmi dobre obdobie, je z neho partak, da sa s nim dohodnut (ked mas spravne paky a argumenty) a ked pride za tebou, objime ta a povie "ubim" (lubim), alebo ked na neho nakricis, tak ti povie - "Adam doby" (Adam bude dobry), tak by si ho zozrala... Ale mala ma teraz taku fazu, ze to chce naozaj velmi velmi velku davku sebaovladania, aby som to zvladla. Jedine, ked mi zaspi na hrudniku a bojim sa pohnut, aby som ju nezobudila a ona ma pritom hladka rukami, tak jej na chvilku odpustim a nadavam si 😒 Ale prejde to, ze?

kisska
25. bře 2010

sasi mas uz vyhliadnute miesto? Stretneme sa tam...

beruska2x
autor
25. bře 2010

ahojte holky...
jeste pecu ale jinak to jde...

sasi k dotazu... 😉 dneska mi rano na WC Sima nosil tricka, vytahal R skrin.. pak nez jsem mu dosla pro veci na obleceni se zlil cajem - ne z epil ale schvalne se napije a pak poooomalu vypousti caj sobe na bricho- takze znovu prevlict...
ve meste jecel ze chce z kocaru tak jsem ho nahanela po namesti, nez jsem mu ohrala polivku k veceri tak mi vzal ze skrinky svicku a okousal ji, takze vsude vosk a malem se poblil a to jsem odpoledne vsude strela podlahy...

staci to? dala bych ho prvnim cirkusakum co projedou kolem...

navic ja dneska tolik veci,.. nadobi, peíct, chci jeste zehlit a on jak naschval nechtel spat.... a R obtezuje vynyst kos, ze se musi obliknout 😝 no nekdy mi tecou nervy az na chodbu 🙄

beruska2x
autor
25. bře 2010

kiss co ta vase dovca? prijedete? 😉

kisska
25. bře 2010

Berus - pozeram, ze to mas tiez vesele... R by som vysvacala tym plnym kosom 😠 . Chudak Chrust, ten sa uz ani neodvazuje protestovat 😅 .
Dufam, ze dovca vyjde, drahy ju sice este v preci neobjednal, ale suhlasil s nou 😉 Tak sa tesim...

kisska
25. bře 2010

Ale aby som sa len nestazovala - teraz vecer sa Adam sam vypytal na nocnik a aj sa vycikal 😉 Skoro som umrela, lebo bol prave asi 15 minut rozbaleny z plienky a keby sa vycikal na koberec, tak ma nastve. Je to sikovnik najsikovnejsi na svete 😉

beruska2x
autor
26. bře 2010

kiss juj to bych byla rada 😀

jinak holky ma asi leze dalsi stolicka, kadi jak blazen, v noci brecel ze spani a nechtel vuuubec uklidnit, no radost, ted taky nemohl usnout, pod oknama nam rezou motorovkou 😝
ani pres obed si nemuzou dat pohov, uz aby jim dosel benzin 😠

jdu si udelat kafe, nastesti jsem uz stihla udelat to pecivo tak mam klidek 😉

vsem preju moc pekny, odpocinkovy vikend a v nedeli pa 😉

saska.t
26. bře 2010

ahoj kocky

kiss - udaj polohu, ja sa dostavim 😀 , no aj ja niekedy chapem tie matky, niekedy sa to fakt neda vydrzat a u nas uz posledny tyzden nie, som na mrtvicu a snad to uz skoncilo ☹ a tvoja otazka, ano prejde to okolo 4 mes 😅 jednoducho sa musis zmierit s tym ze baby su jacandy, ale naozaj su rozkosne ked nas napodobnuju, hladkaju, mojkaju, kolko razy mi vybehnu slzy od dojatia a ked je najhorsie, chodim si tu precitat temu "zemrelo mi dite" a viem ze bude aj lepsie, pretoze su ludia, ktori su na tom omnoho horsie ako my 😉

beru, no tiez to mas vesele, zuby idu aj nam sereme a tiez jacime zo sna no snad budu coskoro vsetky vonku... krasny vikend ti prajeme a pa v nedelu

ostatne kocky ahoooj 😀

diddlina
26. bře 2010

Ahoj všechny, opravdu luxusní hadříky pro děti, mrkněte: http://www.maxiluxus.cz/moda/ditis-luxus-pro-ne... 😉

erika107
26. bře 2010

ahojcek babulky moje

tak vidim ze to take "uzasne" nemame len my doma vcera sme museli ist na poho lebo maly mla stale 39,1 teplotu a nesla zrazit s nicim a miestami sa zacal triast tak som sa bala aby nedostal febrilne krce... na poho nam povedali ze mame vymienat panadol s nurofenonom aby sa to neako stiahlo...za celu noc sme spali asi 5 hodin aj to taky spanok ze viac som ho skusala a bola hore no desne rano sme boli u obvodacky ta mu robila opat CRP a uz mal 15 tak mu nasadila ATB ... nechapem co zase nas pochytilo aka pliaga :( vazne uz nebudem mat pokoj :( ... a takto sa nam aj cely botox ktory dostal vyjde nazmar lebo nemoze rehabilitovat teraz :( ... dufam ze tato noc bude kludnejsia lebo mam pocit ze o chvilku skoncim v Pezinku nespavost, stale nervy no proste des...a ten debo si uziva slobody bez starosti a problemov :( ...nevadi aj na neho pride mraz a bude trpiet minimalne tak ako maly 😠

berus: no tak Sima je riadny nezbednicek 🙂 uziju si ucitelky v skolke 🙂 ... nastastie take veci mi mates nerobi ...teda zatial 🙂

kiss: juuuj aky je sikvny moj maly mi na serbliku ani nechce sediet ale nenutim ho asi mu jeho mozocek nato este nedozrel 🙂
sasi: a ako sa ma malicka este ju trapia sopliky?

babulky dfam ze sa vasi prckovia polepsia a nebudu trapit maminky :o) posielam pusinky 🙂

erika107
26. bře 2010

ani neviem ci som vam ukazala naseho prcka s ortezkami ak nie tak tu je foto ...inac musim ho pochvalit uz to zvladame bez placu si navliect a vydrzi v tom tak hodinku 🙂

saska.t
26. bře 2010

Ahoj eri

no vidim, ze je to ako u nas len choroby a problemy, my sme s D 4 noci nespali kedze mala stale jacala, soplila a nemohla chuda spat... dnes sme spali 1x celkom fajn myslim ze sa iba 1x zobudila, ale kedze som bola uplne ko tak ani neviem, len D mi hovoril 😅
ortezky mate krasne, tak sa pekne drzkajte a rychlo sa uzdravte pa 😀

daskak
27. bře 2010

ahojte dievcata,,,
boze babulky kedy vas ja docitam????
berus: dik, uz nam je konecne lepsie 😉 😉 ,,, booze si to mala vesele,, xixixi
eri: mati je poklad ,,, zvlada to fantasticky,,, klobuk pred nim dolu,, je pasak 😀 😀 😀
kiss: sikovniiiicek 😎 😎 😎
sasi: ako je ?? uz lepsie???

babenky ja akoosi nic nestiham,,,, a snazim sa byt co najviac vonku,,,, inak viete co?? maly sa uz tri vecere po sebe pytal sam spat,,, Takto: dado oco hajat 😎 😎 😀 ... takto tahal ocina spinkat
No a aby som sa len nevytesovala, tak patko sa dnes na treningu pobil s druhym brankarom 😝 😝 😝 ....riesit sa to bude zajtra. Maju turnaj tak som zvedava,,,,,
takze sa ukazem asi az v pondelok, tak sa mi majte a pekne dovikendujte,,, papa
pati 😉

beruska2x
autor
28. bře 2010

ahojte holky po vikendu 😵

eri no hlavnme ze to Mathimu pomuze, je uz veeeliky 😉

no u nas radost, cely tyden super pocasko a vikend vpodstate proprsel, nasi maji na pozemku takovou strouhu, ani potucek to neni, no samo tam bahna a vody metr okolo, takze pro Simu bezva zabava....
celou dobu jsem ho jen odtamtud honila ale i tak se vyrachal a chrapti jak mutujici pubos, sna dse mu to nerozjede v neco vetsiho a nedostane teplotu 😅
na radost jsem si koupila baleriky na leto k sukni ale skvely 😉 a byly levny 😀 tak radost dvojnasobna 😵

dasi uz jsem vydela hokejovou hvezdu co se nepere??? 😉

kisska
28. bře 2010

Ahojte babulky, my tiez po vikende. Nastastie bol slnieckovy, aj ked trochu fukalo. Berus, vies kedy bude u nas prsat? Ked sa mi podari umyt vsetky okna 😝 , to sa mozem stavit.
Eri, maly je uz vazne velky chlap a naozaj je dolezite, ze mu ortezy pomahaju. A na chlapa sa vykasli, nezasluzi si, aby si na neho co len myslela 😒. Vy ste sikulky, vy ho nepotrebujete 😉
Sasi super, aspon nieco sa zlepsuje 😉
Berus - no hlavne, ze je dieta spokojne, nie?
Dasi - mas zlatych chalanov... kazdeho tak po svojom 😀 😀 😀 Ale berus ma pravdu, ktora hviezda sa nepobije?
Inak u nas celkom akcne - aj v sobotu, aj v nedelu sme boli v Nitre - najprv na nakup (vycalovat 100eciek za nic viem asi len ja 😒 ), Baumax a moja mama si vymyslela novy zachod, tak sme tam boli aj dnes a Xrust robil majstra. Akurat cestou tam som sa hrala na zachranarku - v strmom kopci pred dedinou sme stretli chlapika s postrojenymi konmi a par metrov pod nim v protismere v jarku voz. CHlapovi sa tam nieco utrhlo, tak jeho stiahli kone z voza a ten sa mu spustil spat dolu kopcom po ceste. Nastastie sa nikomu nic nestalo, ani nikoho nenabral, len sa mu samozrejme poplasili kone a nevedel ich sam dostat dolu kopcom k vozu, lebo mal medzi nimi este aj oje (sasi vies si predstavit situaciu 😕 ). Najprv sme okolo neho len presli autom, ale potom mi docvaklo ako tazko sa mu s konmi robi a bol zrovna v tak nestastnom mieste, kde aj auta lietali jak blazni, tak som prinutila T. otocit sa a isla som mu pomahat. No spolu sme boli hotovi za 10 minut ani nie, ale sam by to neurobil. Nastastie mal kone skvele naucene, aj ked to bola kobyla so zriebatom(asi rocnym)... len potom ma drahy sprdol, ci som normalna... keby sa mi daco stalo, co on s dvomi detmi... a podobne. No take ma ani nenapadlo a ci kopu som sa pytala ako prve 😅 Ale myslim, ze viac som mu pomohla, ze som ukludnila kone, lebo on bol chudak taky roztraseny, ze nevedel zapnut pracku. Aspon na nieco su mi tie roky stravene v mastali dobre 😉
Dufam, ze tyzden bude slnieckovy, kludny a zdravy pre nas vsetky, ze? 😉

beruska2x
autor
29. bře 2010

ahojte holky...

kiss teda ty jsi uplny zachranar, to ti chvalim, dneska ti malokdo pomuze 😝 uz jen s kocarem nebo tak, natoz s praci 😖

no vypada to ze u nas koupani v potoce projde v pohode 😀 Sima nesopli, nekasle, teplota zadna, tak je odolnejsi nez si myslim 😉

jinak je tu hnuso, prsi, sice jsme banku, postu obehli ale zadny pozitek, dokonce jsem mu zase dala oteplene kalhoty je jen 5 stupnu 😉
snad se to na velikonoce umoudri 😝

jdu si dat rizoto se syrem 😉 a kafiiicko uz se tesim 😉

beruska2x
autor
29. bře 2010

tak uz jsme u kaficka, pohoda 😀

jinak teda dneska jsme jeli s golfkama a to je taaaakovej nezvyk, po tom velkym kocarku, normalne jsme byla jak blazen, neumela jsem s tim jet 😅
a to jsem se uplne zapomela zeptat jak dlouho tu sestrenka bude 😀 hlavne at neprsi a muzem chodit pesky...

eri co Matiasko? uz je mu lip???? to ti nezavidim, Sima mel horecky napodzim, pres 39, davali jsme mu ve 3 v noci zabaly na srazeni a bez R bych ho asi ani neudrzela... bala jsem se usnout u nej normalne 😔

daskak
29. bře 2010

ahoooj dievcata
berus. aj som pri kavicke 😉 😉 😉 ,,, len este som neobedovala,,,,,
neboj na kocik si zvyknes 😉 😉 😉
kiss: hmmm akcnaa 😀 😀 😀

no takze konflikt na lade sa vyriesil,, chalani si aj podali ruky,,, ci naozaj alebo len preto ze to chcel otecko toho druheho uz neriesim,,,, pre mna bolo dolezite ze aj trener nam dal za pravdu,, 😎 😀
a inak dievcata na tom turnaj patko dostal cenu ze najlepsi brankar turnaja,,,, som asi aj narastla 😀 😀 😀 😀
hrali tri zapasy a vdvoch nepustil ani jeden gol 😀 😀

hmmm aj u nas vyzeralo ze bude slieckovo, ale uz sa zamracilo ☹

beruska2x
autor
29. bře 2010

dasi ahojky.. no vidis, to by nebyli kluci, kdyz je to pri sportu tak je to z vasne 😉 kdyby se pral ve tride je to horsi 😀
je mc sikovnej... 🙂

jooo kiss vypalila jsem ti tam myslim Libas jako buh... koukala jsi? jestli mas vecer chvilku tak se s manzilkem kouknete, my byli s R mrtvi smichy 😀

daskak
29. bře 2010

ale ved ano, ja to ajtak beriem,,, ved kedsa nad tym zamyslim aj ja som sa tlkla v jeho veku ked sme boli vonku,,, ale psssst nech o tom nevie,, xixixi 😎 😎 😎 😝

beruska2x
autor
29. bře 2010

😀 😀 😀 😀 😀

tak hlavne ze si to pamatujes...

ja jsem zkousela ted cist knizku a normalne jsem zjistila ze to uz neumim----- jako ne cist ale soustredit se na cteni knizky, porad myslim na vic veci, co musim udelat a tak a nevim z toho nic 😲
asi to musim nechat na dovcu 😒

beruska2x
autor
29. bře 2010

takovy mam novy botky 😉

daskak
29. bře 2010

jeeeej mile 😀 😀 😀
iank s tou knihou sme na tom rovnako,,,, ja musim este umyt oknaa,,, len sa mi vobec nechce 😝

beruska2x
autor
29. bře 2010

ja je budu myt v ramci jarni uklidu pristi vikend, dame Simu mamce a s R se do toho pustime oba.. ted prsi tak to stejne nejde a je zima, topi nam uz jen symbolicky to by jsme umrzli.... jeeeee to je vymluv vid 😀

me se do toho nechce no, a to pakmusim udelat okna i dedovi, ale to aspon neni ve 4. patre 😅 😉 se klepu vzdycky jak ratlik 😔

patricia1971
29. bře 2010

ahojte zlatká moje,ja vás vobec nestíham 😢 😢 😢 sme stále niekde preč,tak mi pc ani nehrozí 😝

berus krásne boty 🙂

eri malý je strašne zlatý a držíme palčeky,aby to všetko čo najlepšie zvládal 🙂

kiss, sasi,dasi,zuzi 🙂

idem vás rýchlo dočítať 🙂

beruska2x
autor
29. bře 2010

cus pati 😉

holky jak deti snasi zmenu casu?? Sima je uuunavenej, vcera sel sam od sebe vecer spat... ted spi uz od 11 hodin, polehava... asi mame jarni unavu 🙂

daskak
29. bře 2010

pati ahooj
berus: no aj ja mam zavrate z vysok 😝 😝 😝
zmenu dadko ani nepostrehol,,, uplne ok 😀 😉
a jarnu uuuunavu mam asi ja,,,, som taka vyflusnuta ze az 😒 😒

patricia1971
29. bře 2010

ahoj berus 😵

no aj Lili je nejaká unavená, aj v noci spala o hodinku dlhšie,ale teraz zaspala pred pol hodkou,tak uvidíme,ale myslím,že to bude ok....ale ja som uvanená ako koň 😝 😝 😝 😝 ale možno ich unavuje aj to,že sú viacej vonku,nie????

beruska2x
autor
29. bře 2010

holky to jsou svatebni botky 😀 😀 😀 😀 kdyz ja v krame normalne nic moc nekoupim, v 36 maji bud malo nebo na podpadku, copak muzu honit Simu v podpatkach? sice jsou ty botky krasny ale nepouzitelny 😅
tyhle se mi libi, hodi se ke vsemu a muze je nosit , jen jsem zjistila ze mam vsechny boty bily 😲

coz je u nas teda idealni 😀 😀 😀 😀

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru