Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

saska.t
8. bře 2009

berus - ja tiez potrebujem svoje wc a kupelnu, ked sme niekde na navsteve tak nemusim aj 20 hod. na zachod radsej pockam na to svoje 😉

eri to ti nezavidim ale nenechaj sa znechutit je to mathiaskova babicka a zrejme bohuzial 😒 😒

erika107
8. bře 2009

sas: to je v tom ta haluz ze ja ju niako ani neoslovim ze mama babka alebo teta proste jej len vykam 🙂 ... a neboj tento vikend tomu vela nechybalo a by som ju poslala kade lahsie 🙂

berus: jj stary je citlivka 🙂 ... no moj manzel to nevie pochopit ze ja sa u nich zle citim sedim tam ako 5 koruna proste ziadne uvolnenie s nikym sa neda tam normalne rozpravat to nie ako doma s bobom ( pre vysvetlenie tak volam moju mamcu) ... proste vsetko mi tam vadi

kisska
8. bře 2009

Ahojte babulky - aj ja mam akcny vikend, musim prestavat byt aby sa mi cez vikend zmestilo 11dospelych a 3 deti, tak som sa do toho pustila 😉 . Malovat som sice nemalovala, ale drahy vesal nanovo obraz, ked som premiestnila kniznicu a obrazy sa nezmestili (mam na oranzovej stene, biele orchidee z ikei - 3-obraz 😉 . A testovali sme zakusok - kupila som v tescu mrazenu strudlu (tvarohovu a makovu) a zistila som, ze su uuuuplne super, akurt je to listkove cesto, tak sa to velmi trusi, tak som ich na oslavu zrusila. Ale inak ich velmi mozem 😝 😀 . V plane mam pecene kolena, cestovinovy salat, studene misy, dve natierky, ovocny salat a kooopec zeleniny...
A od pondelka by som mala nanovo delit, tak dufam, ze sa to podari... tentokrat 😉

saska.t
8. bře 2009

eri - no tvoj manzel bude musiet casom pochopit ze to nejde a nikdy nepojde a pretvarka je zbytocna aj tak to normalny clovek citi ze to nie je ono 😢

erika107
8. bře 2009

viete keby sa ta babicka aspon k malemu spravala ako k dietatu ale ona nevie vobec snim sa zahrat piska na neho ako na psa proste des...to moji rodicia su uplne zlaticka oni ho vedia zabavit pohrat sa snim prebalit a ta stara nic :( ... som z toho na cucky nemozem si ju poc rozhadat ako hovori berus lebo je to predsa matka mojho manzela ... sice poslednu dobu som naprasky aj neho lebo sa dost casto hadame a predmetom hadok je vzdy ona ☹ ☹

beruska2x
autor
8. bře 2009

a manza vi proc??
ja teda minule tchyni vykala porad a manzi maminka zemrela kdyz bylo malemu 6 tydnu, ale ta byla super, jsme se nasmaly, jeste mi rikala at manzu nerozmazluju a jestli me nezlobi a tak...

ale manza moji mamku ma desne rad ale vyka ji taky...

saska.t
8. bře 2009

kiss - ahoj 😉 to je krasny obraz ale ja mam radsej zive orchidky 😉 mam ich asi 8 a vsetky mi teraz budu kvitnut tak sa mooc teskam

erika107
8. bře 2009

ja ti neviem berus je to cele na prd a dost ma to trapi :( ... lebo potom tu nervozitu prenasame aj na drobceka a to neni spravne :(

saska.t
8. bře 2009

tak my si vsetci tykame dokonva aj manzovi rodicia s mojimi, hned po svadbe sme si vsetci potykali 😀

erika107
8. bře 2009

sasi: ja mam dve orchidea ruzovu a fialkovu .. .to je velmi pekny kvet ale mam snim problem kvitnu mi krasne len mi listy ovysajú :(

erika107
8. bře 2009

ja by som ju nemohla v zivote oslovit ze mama to mi nejde s pusi von veru

beruska2x
autor
8. bře 2009

ahojky kiss 😉

no eri, prave jsem to myslela ze by byla moc skoda kdyby jste se kvuli tomu s manzou hadali, vetsinou to tak dopada ale jestli je takova tak se ti nedivim, proste slusne ale neosobne ze 😒

saska.t
8. bře 2009

eri - moc polievas alebo je na velmi velkom slnku alebo stoji v prievane pre nic ine listy neovisaju 😉 najcastejsie pre polievanie caste.
eri to mas tazke ale rozhodne by ste sa hadat a pred malym nemali aj ked viem ze je to tazke 😒

erika107
8. bře 2009

presne tak ... ja stou zenou asi nikdy nebudem mat spolocnu rec je ina ... my sme vsetci priatelsky v rodine moja cela rodina prijala Lacina hned ako clena rodiny nasej ale u nich??? vobec ziadna komunikacia nic nic nic... moje tety nas stale volaju aby sme dosli na navstevu a z jeho strany za rok manzelstva som sa takej vety nedockala

erika107
8. bře 2009

no polievam raz za tyzden a prievan nemaju ... moze byt ze im nevyhovuje to ze su nad radiatorom?

beruska2x
autor
8. bře 2009

tak ja holky mela orchidee dve a chciply obe 😝 😝 😝 😝 😝

eri no kazda rodina je jina, hlavne si z nich nedelaj nervy, nekde se tohle proste nepestuje, tak chodta ma kde vas pozvou a citis se dobre a jednou za cas to musis vydrzet 😖

erika107
8. bře 2009

no asi mi nic ine neostava co mam robit ... manzela si vyberame ale rodinu nie 🙂 ... dakujem vam babulky ze som sa mohla vykecat DAKUJEM DAKUJEM DAKUJEM

beruska2x
autor
8. bře 2009

😀 😀 😀 eri od toho jsme tu 😎 kazdy ma nekdy spatny den ...

erika107
8. bře 2009

ste zlaticka dakujem

beruska2x
autor
8. bře 2009

holky ja se pujdu vykoupat a pro dnesek vas asi opustim ale zitra jsem tu tak se mejte papa

saska.t
8. bře 2009

eri - tak tak od toho su kamosky.... ano vadi im radiator 😉 bud stiahnut radiator ale zmenit miesto 😉

erika107
8. bře 2009

sas: hee to je problem lebo keby som ich dala na policku nemaju svetlo :( hmm hrozne citlive rastlinky su to :(

berus: bru nockku a sladke snicky

saska.t
8. bře 2009

berus - pa a zajtra v plnej zbroji, ja idem pomaly tiez, tak sa majte krasne 😉

erika107
8. bře 2009

oky tak bru nocku mne sa dnes este nechce hajat 🙂

kisska
8. bře 2009

erika to nie je bohvie co. Ale uplne chapem ako sa citis. Ja som mala nieco podobne. Priatelka mojho svokra sa mojmu drahemu aj na svadbe povedala, ze dufa, ze vie, co robi... 😒 Moj svokor mi hovoril, ze mu mam tykat... ale nezabudol podotknut, ze len vzedy, ked tam ONA nebude... tak mu pre istotu vykam stale 😠 zozaciatku ked sme tam chodili na navstevu som tam aj ja sedavala ako kura, lebo vecne riesili rodinne ale hlavne hlupe hadky, do ktorych som sa nechcela zapajat... tak som pozeravala telku. Neskor mi drahy povedal, ze to ju vytaca. Tak som sa zacala zapajat, ale zeby ma mala dvakrat rada sa povedat neda... Najlepsie na tom je, ze mne je to asi jedno a aj drahy sa prestal trapit, lebo zistil, ze ani jej uz na nom az tak velmi nezalezi (aj ked zila s nimi v jednej domacnosti dlhe roky, ked boli chalani mali)...

erika107
8. bře 2009

kiska: tak ako citam tiez si to nemala ustlane na ruziach u svokrovcoch :( ... no nuz musim si na nu neako zviknut i ked za rok sa mi to nepodarilo 🙂

kisska
8. bře 2009

jaaaj, kym sa ja dopisem, vy uz ste rozlucene ☹

sasi - aj ja ich mam velmi rada. Na svadobnej kytici som mala male fialove, ale pestovat sa mi nedaria, lebo mam bud juzne(priame slnko cely den) alebo severne (ziadne slnko) okna. A v jednej severnej izbe mam zimu (spalna-teraz v zime pri plnom kureni je tam 18 stupnov) a v druhej je detska, tam je to nebezpecne - pre kvetiny 😉 . Pestujes ich aj v priesvitnom kvetinaci? Ja inak milujem kvetiny. Prave sa chystam rozsekat velku dracenu, ktoa mi za 6 rokov narastla po strop a uz sa nezmesti, tak ju idem namnozit... Akurat som zistila ze podla feng shuei mam prilis vela rstlin s ostrymi listami - sloniu nohu (malicka, pestovana zo semena), ujal sa mi ananas (3-rocny ma skoro meter na sirku), juka - tiez velka ostra opacha a tuto velku dracenu... Uz ich nemam kam davat, lebo ich mam skoro vsetky natlacene v obyvacke...

kisska
8. bře 2009

eri - nemala ale mala som vyhodu, ze sme s drahym odzaciatku byvali vo svojom (minimalne v podnajme), takze sme boli obmedzeni len na zdvorilostne navstevy... ale ostatna chrustova rodina je uzasna, zvysok som dobre vyzenila. Lepsia ako moja vlastna 😉

erika107
8. bře 2009

kiska: tak to si potom stastna 🙂 ja mam zbytok jeho rodiny na prd 🙂

kisska
8. bře 2009

hmmm, tak to musis byt veeelmi trpezliva 😉

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru