Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

nikka23
8. bře 2009

ahojte babenky,
pozeram, ze riesite svokry a pod., nie ze by som mala nejaky konkretny problem so svokrou, ale s mojim priatelom, mohla by som sa vam trosku vyzalovat? ☹

nikka23
8. bře 2009

Ako vidim, uz tu dneska asi nikto nie je, tak Vam zruba opisem mou situaciu. Aspon sa mi trosku ulavi.

Byvam u mojich rodicov a mam 6 mesacnu dcerku (moj najvacsi pokladik). Moj priatel sa pred mesiacom vratil spat na slovensko, kedze cca 2,5 roka bol v zahranici. Ja som sa tomu najprv veeelmi potesila, ze konecne budeme spolu. Medzi casom sme pred rokom kupili byt, ktory je momentalne v podnajme, no podnajom sa o mesiac konci. Ja by som straaasne chcela ist byvat do bytu. Nasi su super a fakt mi dost pomahaju, no chcem si budovat vlastny domov. Priatel zije na dedine s mamkou a stale ma nahovara, aby som tam isla byvat, lebo zevraj financne v byte nevizijeme. Ja si myslim, ze by sme to zvladli aj ked by to bolo na hrane, ale boli by sme spolu a sami. No on stale len na dedinu a dedinu. Uz len ta predstava ma strasne nici. Na druhej strane keby som isla na dedinu, tak sa zblaznim, lebo su tak cakom pak dve ulice, jeden obchod, kostol a tri krcmy. A moja svokra vie len lamentovat a neviem sa s nou poriadne ani porospravat, ona proste zije vo svojom svete.
Myslite si, ze uvazujem zle? Mala by som ist byvat k priatelovi alebo trvat na tom svojom. Mam ho rada, aj ked musim tiez priznat, ze ta dialka na vobec ale vobec nepomohla. Som smutna a aj nasi. Aj sa im uz bojim aj nieco povedat, lebo sa trapia. Proste mi je smutno

saska.t
9. bře 2009

Cauky kocky 😀

kiss - tiez som blazom do kvetiniek no teraz sa sustredujem uz rok na orchidky 😉 ano mam ich v priesvitnych kochlikoch, mozu byt aj na juz. okne ale musis ciastocne zatienit okno napr. zaluzky a 18 c im staci vtedy lepsie vyhanaju puky 😀 v lete budu mat urcite viac

tiez mam plny obyvak a spalnu kvetov ale musim to zredukovat uz ich nemam kam davat 😝

beruska2x
autor
9. bře 2009

nikka tezko radit kdo v tom nezije ale pokud si nerozumite s tchyni nijak extra ted, rozhodne bych necekala ze se to po nastehovani zlepsi... vetsinou takove souziti nedela dobrotu, ja svoje rodice miluju, vsichni vychazime skvele ale nebydlela bych tam ani za nic....

proste mame jine nazory, zpusob zivota, atd...

zkus jeste na pritele zapusobit nebo muzes se do bytu nastehovat sama kdyz je vas, uvidis ze az zjisti o cem to je nebude vahat... vlastni soukromi atd je nenahraditelne.. tedy pokud to neni o tom ze se mu nechce z pohodli u maminky ale to by zase nedelalo dobrotu mezi vami dvema...

ja si myslim ze kdyz uz je chlap bud zenatej nebo s nekym zije a ma dite, mel by stat a podporovat svoji zenu a rodinu..

beruska2x
autor
9. bře 2009

kiss prosim te na jak veliky pekac peces ty puncove rezy?? nebo je lepsi dortova forma?? 😉

kisska
9. bře 2009

berus napisala som ti. Mozno by mohla byt aj tortova forma, ale musi sa ti rovnomerne dvihnut a potom budes prekrajovat korpus 😉

nikka - no nie je ti co zavidiet, Tiez si skor myslim, ze tvojmu priatelovi vyhovuje mamina sukna a boji sa zodpovednosti za starostlivost o rodinu. Ale uz mate spolocny byt, takze su tu spolocne zavazky. Takze by bolo dobre zistit, ci stoji o spolocny zivot s tebou a vasou dcerkou, alebo je to s nim len strata casu. Mas to super, ze sa mozes opriet o svojich rodicov, ktori ti pomozu ked treba. Teraz ked je spat je asi dobra prilezitost, bud to zoficialnit, ale komplet zrusit. Viem, ze do toho celeho nevidim, ale to je moj pocit z toho, co si napisala... Stalo by to za vaznu debatu s priatelom? 😉

kisska
9. bře 2009

sasi - tak zeby som to s tymi orchidkami skusila? Teraz okolo valentina predavali zaujimave druhy... take male, aj s drobnymi kvetmi. Mali asi do 15cm, kvietky do 3cm... a krasne farby 😉

nikka23
9. bře 2009

babenky dakujem,
aj ja mam ten pocit, ze by mal stat pri nas. Skusim ho este presvedcit. Len mi je jedneho luto, som si myslela, ze ked budeme mat spolu dieta, tak mi budeme ti najsamprvsi na tomto svete a zatial to tak nie je. Som este optimista a verim, ze sa to vyriesi k nasej spokojnosti a ked nie, tak nebudem ani prva a ani posledna, taky je uz zivot.

kisska
9. bře 2009

nikka - mozno ani on netusi, o co vsetko by prisiel, ked nebyvate spolu a bol dlho prec. Netusi ake to je, ked sa rano zobudi vedla strapatej, nenamalovanej, ale milovanej osobky. Ked pozrie do postielky a tam sa na neho skeri jeho nadherna dcerka, ktora prestane plakat hned ako ju vezme na ruky... Mozno potrebuje len trosku popostrcit... Drzim palce 😉

beruska2x
autor
9. bře 2009

presne tak, chlapi jsou natvrdli, ukaz mu jak je to krasne ale nenech ze sebe delat pipku..

saska.t
9. bře 2009

caute kocky 😉
tak ja mam dnes za sebou katastrofalny den stala som v zapche vyse hodiny a mala jacala, prsalo jak z krhle a este som aj nic nevybavila, psica mi oblila byt no uuuuplnaaaa katastrofa 😒
inak test bol negativ. tak aspon jedno upokojenie dokonca aj D si vydychol 😉 este nie je spravny cas 😅

kiss - ved skus ale kupuj phalaenopsis (klasicke) ine nemaju moc velku nadej v byte prezit potrebuju vysoku vlhkost

nikka - tak ako baby hovoria treba ukazat ake je to pekne zit si svoj zivot so svojou rodinou bez rodicov 😉

berus -ako? 🙂

saska.t
9. bře 2009

jeej tak tu dnes skapal pes tak idem do hajan.... ☹

beruska2x
autor
10. bře 2009

ahojte hoky, tady je sas taky hnusne, zase snezi, snad to nikdy neskonci!!!!!!

saska.t
10. bře 2009

ahoooj a kde ste sa vcera vsetky podeli??? ja som sa vcera pohadala s D a nemala som co robit tak som si isla lahnut .... no a nadranom som dostala MS tak mi zasa bolo zle no krasny zaciatok dna 😠

beruska2x
autor
10. bře 2009

kdyz ty jsi porad nespokojena 😀 😀 😀 😀

vcera volal manzuv bracha ze prijedou se synovcem na vikedn tak jsme planovali strategii 😉 tim se nase vecere zase odsouva... 😝
v patek pojedu s malym k nasim, pujdou na vecu a na pivo a to fakt poslouchat nemusim a v sobotu pujdeme na prochajdu spolecne, jen jim mam navarit, taky mam radost...

uz se snad nehadate ne? to je nekdy vsude...

kisska
10. bře 2009

Ahojte babulky - sasi aj ja uz chcem mrchu, zacinam byt nervozna... mam sice v pase snz, ale nie som si ista, ci predsa len nechcem este chvilu pockat...
Akurat minule ste tu preberali HAK. Ja som uz mesiac bez a mam pocit, ze uz ziadnu nechcem, lebo robi zo mna straaasne frigidnu. Teraz za ten mesiac bez som uz zase (na chrustovu veeeelku radost) ako kralicka, ale po druhom babu by to chcelo nejake radikalne riesenie. Co myslite?

saska.t
10. bře 2009

berus - tak to ti drzim palce a pevne nervy 😉 , nie uz sme v poho 😉

kiss - no tak nad tymto som uz rozmyslala aj ja a rozpravali sme sa s D ze co potom a normalne sam povedal ze pojde si dat podviazat semenovody, aby som ja nemusela brat chemiu alebo vnutromater, atd 🙂 skoro som odpadla som si myslela ze keby som to navrhla tak urazim jeho muzsku pychu ale asi mam fakt rozumneho chlapa 😉
No u nas je na druhe babo este naozaj velmi skoro a ja ani nie som presvedcena ze chcem dalsie, tak ma to docela vylakalo ale uz som kludna a hned po MS utekam na gyndu, ale stale neviem co si dat.... ☹

beruska2x
autor
10. bře 2009

ani mi sasi nemluv, nesnasim zmenu planu na posledni chvili, musim uklidit byt navarit pro 4 lidi - doufam ze aspon neco privezou Simovi 😝

holky a co injekce je to 1x za pul roku, a nemas MS...

kisska
10. bře 2009

berus - tak tato metoda sa mi velmi nepaci. Musi to byt riadny bordel 😉 . Nieco podobne sa pouziva pri psoch (napichaju sa hormonmi par dni pred ocakavanym haranim a oni potom neharaju) - akurat, ze to sposobuje nymfomaniu u psov... aj ked tento ne/ziaducu ucinok by sa asi pacil mojmu muzovi 😉 . Len by potom musel asi prestat chodit do prace, aby zvladol svoju zenu 😀 😀 😎 .
sasi - presne o tomto rozprava aj moj drahy... nie som si ista, ci mu to mam dovolit...

beruska2x
autor
10. bře 2009

nene kiss to se ti vajicka ani netvorej takze nema co se "hromadit"... 😉

presne tak sasi co kdyz pak budes chtit na starsi kolena treti 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

saska.t
10. bře 2009

kocky tak o tretom myslim nesnivame ani jeden a zqa druhe uz nebudeme najmladsi aby sme mali 3 to je u nas mrtva debata takze 3 urcite nie°!!!!
ja to drahemu urcite vyhovarat nebudem kiss,, tu v DE je to bezna praktika, teraz by som mu to este nedovolila ale po druhom urcite ano, je to ambulantny zakrok ktory trva 15 min. takze urcite mensi zakrok ako keby mne podviazali vajecniky mne 😉 alebo by som brala do 50 HAK 🙂

kisska
10. bře 2009

sasi - ved ja tiez teraz po tom evidentnom rozdieli v mojom apetite uz ziadne hormony nechcem (brala som 7 rokov Mercilon a teraz cca 8-9 mesiacov Azaliu).
Ked som sa pytala, draheho na 3. babo, tak mi povedal, ze ked sa budeme velmi nudit, ze si mozeme nejake adoptovat 😉 To uz je asi uuuplne nezvratne, ze? Tiez mu to zatial nevyhovaram... co ked mi to raz bude on vycitat... co urobil kvoli mne... to sa uz nemoze ani rozviest, lebo s inou uz by nemohol mat babo... ci ako dobra poistka? 😉 😎
berus- nebojim sa, ze by sa nieco hromadilo, ale co to musi byt za davku hormonov, ked to vydrzi pol roka... to uz radsej implantat, ale to je to iste ako tabletky. Teliesko robi bordel s menzesom, prezervativy neznasam a este su aj drahe... no momentalne fungujeme ne prerusovacke, ale to nie je taka zabava 😒

beruska2x
autor
10. bře 2009

😲 😲 😲 😲 kiss to jste dobry to bych se bala 😀

nikka23
10. bře 2009

saska.t - tak to mas fakt super chlapa, ja som to minule narhla mojmu milemu, no on ze nie. Vies ako, asi som urazila jeho muznost. No niekde som citala, ze chlap si moze dat podviazat semnovody a ze keby chcel opat dieta, tak sa to da spravit naspat. No u zien je to nevratny proces.
Tiez rozmyslam nad nejakou tou antikoncepciou, no este neviem, ci HAK ale vnutromaternicove teliesko, lebo na druhe sa momentalne necitim a dalsich pat rokov tiez

saska.t
10. bře 2009

kiss - no to sme na tom podobne tiez som brala 2 r. femoden a 7 mercilon ale musim povedat ze mi bolo s nimi dobre lebo ziadne krv. ani bolesti a hlavne si presne vedela kedy ta mrcha dojde a vobec mi to nestoji za tieto stresy ci mi vobec dojde 😉
No my moment. ficime na prezerv. ale inak ani rana pretoze mam pocit ze drahy uz zabudol ako je to davat si pozor kedze tolko rokov nemusel, aj ked sa dost pohorsuje nad tym ze manzelia si davaju kondom ale co uz som neoblomna 😉 takze hned v podelok sa chystam na gyndu a budem mat aspon ciste svedomie a bude to zasa v posteli bez stresu.
inak kocky kupila som si ten menstr. kalisok a vyborna vec to je 😉

saska.t
10. bře 2009

nikka- je to len o muzskej jesitnosti nicom inom aj ked moj muz ma tiez muzsku jesitnost ale na toto zareagoval neobvykle dobre tiez som pozerala ako puk 😀

beruska2x
autor
10. bře 2009

holky prijdete nekdo??

erika107
10. bře 2009

caute babulky

erika107
10. bře 2009

takze vcera sa mi konecne ulavilo a povedala vsetko co si myslim svokre priamo do oci 😠

beruska2x
autor
10. bře 2009

fakt?? a co? to te teda musela vytocit ze a co manza na to?

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru