Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

beruska2x
autor
11. kvě 2010

Ahojky holky 😉

eri maly je naaaadherny, jako andilek 😉 ma taky pekny haro vid... jsou stejne kouzelny lumpici 😵

dasi cauky 😉

holky ja mam taky fofr 😝 ted jsem domyla nadobi, oba chlapi doma no 😀 zitra jdeme s mamkou do mesta, potebuju do domacich potreb a koupit si nejaky teplaky, jak chodime na pisek jsem furt jak cune 😖

dneska nas opet z venku vyhnal dest, snad to uz skonci, desne me te sejri 😠

Sima umi par novych slov - rika KOLKA - kouzelna skolka a HIHA - Jira 😀 a pak neco cemu nerozumim 😅

beruska2x
autor
11. kvě 2010

to uz jste pryc jo 😢 tak jdu do vany...

pancake
11. kvě 2010

ahojte krasky. 😵 😵

erika maly je zlatunky. tie kudrnky su uzasne. 😵 😵 😵

saska robila som druhy raz tu babovku a je v kosi. normalne mi splasla a nesla mi vyklopit tak som ju smarila do kosa. 🙄 🙄
uz ju nebudem robit. 😠

no dnes som sa dozvedela ze skusky na vodicak su uz za 2 tyzdne a ja som este ani jeden test nenabodovala a to som ich uz presla vsetky 😢 😢
prihlasila som sa na kurz ,,masirovanie babatiek,, a dostanem aj certifikat. tak sa tesim ako to bude prebiehat...
no a zajtra ideme na obhliadku nasho bytu co predavame, ze vraj mame kupcu, tak som rada. len necho ho kupi, aspon bude o starost menej.
poslem vam link:
http://www.topreality.sk/ponukame-na-predaj-3-i...
no tak keby sme sa ho zbavili aspon by sme mali hotovost na kupu domu. zase som nasla dalsi dom:

http://www.reality.sk/zakazka/2815-000273/preda...

no len uz sa mi zda ze neviem ani jest bez toho aby som nerozmyslala ako sa dostat k nejakej chalupe.
😔 😔 😔

no a inak nic nove. maly poslucha. je to mudros ...schoval nam stupel do umyvaadla ale to taky ten antikrovy co je original k umyvadlu.vyzera ako hribik. v tych novyh umyvadlach je a manipuluje sa s nim pomocou takej packy za bateriou. neviem ci som to dobre popisala ale inak to neviem. ☹
tak sme sa s nim po 3.dnoch rozlucili a kupila som obycajne sitko do odtoku,ktore samozrejme NESEDI. 🙄

tak ahojte. 🙂 🙂

beruska2x
autor
12. kvě 2010

caute 😵

no zuzi ridicak ti nezavidim, ja ho delala pred 10ti lety a uz bych to znova nechtela 😀 , ten byz je ale moc hezkej, koupila bych ho od tebe hned, byt v JBC 😉
proc tak moc chces do baracku???

ja dneska utratila ve meste balik, uz s mamou nikam nejdu 🙄 😀 ale byli jsme se pak podivat za dedou tak mel radost...

Sima tam honil slepice, to zase vydesenim neponesou 😅

zitra budeme mit navstevu odpo tak jsem rada...

pancake
12. kvě 2010

ahoj beru
no dufam ze vam tie sliepky este ponesu ked ich sima tak vynahanal 😀 😀

neviem preco chcem tak strasne dom. proste je to moj sen. nemozem si pomoct.

vodicak dnes celkom fain, mala som noveho instruktora a bol uplne v klude, ten predchadzajuci len po mne ziapal./kamarat//
tak som bola v strese ale dnes som isla odtial spokojna sama so sebou. o 2 tyzdne uz mam skusky.
zajtra ma palinova sestra narodky tak pojdeme gratulovat. sa tesim. 🙂
pa

saska.t
12. kvě 2010

ahoj kocky

tak u nas len bordel a neposlusne dieta ☹ ale co uz musime vydrzat ☹
zajtra aj pozajtra tu je sviatok takze budeme pekne doma v sobotu ideme na oslavu takze aj rozptylenie bude tak snad to nase dieta nepokazi 😅

saska.t
12. kvě 2010

inak dnes som piekla kapustniky a su perfektne a vsetci sme si pochutnali a vysli mi na prvu supu tak som pysna 😀

beruska2x
autor
12. kvě 2010

kapustniky? co je to???

saska.t
12. kvě 2010

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=3115

ale ja som to robila na slano a perfektne 😀 je to buchta so zelim 😀

beruska2x
autor
12. kvě 2010

aha tak to jo to nemusi byt spatny 😉 ale nasladko 😕

saska.t
12. kvě 2010

asi vyskusam aj nasladko ani to nemusi byt spatne 😀 som proste sikovnica 😀

beruska2x
autor
12. kvě 2010

holky jdu do vany, si odpocinout, uvarila jsem Simovi na zitra, nam varil R cinu a ryzi ale Simonek to nechtel dneska 😝 ...
a pred chvilkou se R u pomerance riznul a trpi 😨 no mam jich plny kecky, jak jsou oba doma 😀 😝

beruska2x
autor
12. kvě 2010

no to jsi kazdopadne 😉 ja mam docela chut na bramborovy knedliky plneny masem, ale nejdriv jeste udelam houbovou omacku, slibila jsem ji dedovi 😉
a musim uvarit R na vikend, jako marod zustava doma tak pojedeme sami - docela se tesim 😀

saska.t
12. kvě 2010

beru tak si vanu uzi, no a chlapov tiez kedy ich budes mat zasa pokope???
potom si niekedy prosim recept na tie br. knedliky plnene s mäsom 😀 pa

beruska2x
autor
12. kvě 2010

knedliky - uvarene vystydle brambory najemno nastrouhas, pridas vajicko, sul, hrubou mouku (cast muzes nahradit krupici, jsou pak lepsi) - na napln co znas za vhodne, bud varene uzene na kousky, mlete nebo nastrouhany salam opeces na cibulce a ochutis....

z kousku testa udelas placicku a zabalis napln, ja delam velikostne asi jako golfovy micek 😀 ..

hodis do vrouci vody, nechas je vyplavat a pak varis tak 4 minuty... pak je vyndam a potru rozpustenym maslem at se neslepi k sobe 😉
jime to s osmazenou cibulkou a zelim kysanym 😉

beruska2x
autor
12. kvě 2010

dobrou noc ti preju 😵

beruska2x
autor
13. kvě 2010

ahojte kocky 😉

Sima jeste spinka, a pak pujdeme ven...

dasi ty nam ani nic nenapises jak se mate a co noveho 😕 😉

kiss vcera jsem koupila sedaky na zidle a balkonovou siestu mam v kupe 😉 nafotim a ukazuju 😉

holky dneska jsme se s R dohodli ze doberu platicko HA a dalsi uz nee 😉 jen me upozornil ze pokud to bude dalsi kluk tak mu v porodce nemam nadavat 😀 sichruje se dost predem co 😀

vecer budu kuchtit ale prijdu okouknout 😉

beruska2x
autor
13. kvě 2010

http://www.novinky.cz/koktejl/200129-postak-nak...

pak neco posli 😝 😝 😝 😝 😝

beruska2x
autor
13. kvě 2010

jo a holky vcera jsme byla v drogi Schleckers a maji tam 6x Pampers ubrousky vlhcene za 199,- 😉 takze kouknete jesteli neni akce i u vas 😉

saska.t
13. kvě 2010

ahojky beru

ty brdo tak to si dobra taka odvaha mat dalsie mimi ja este nee, este sa na to necitim 😀 ale drzim palce na Madlenku 😀
my vsetci doma vegetujeme je tu sviatok den otcov tak sme museli s elli tatovi kupit velku milku a teraz ju pucujeme aj elli 1x dostala a moooc jej chutila samozrejme 😅 😀

kisska
13. kvě 2010

Ahojte babulky,
jeeeej beru, to je super, poviem Chrustovi, nech posle R navod ako na Madlenku 😉 Tesim, tesim... dnes sice mame zrovna tazsi den, mala je cely den uplakana, ale myslim, ze je to oneskorena reakcia na utorkove ockovanie, ked okrem klasickej hexy a prevenaru dostala este aj rotarix a okrem 6-hodinoveho spanku na to nereagovala, tak aby som to nemala take jednoduche 😒

Zuzi bytik mate naozaj krasny - v obyvacke mate podobnu farbu ako my, len u nas je to este o odtien sytejsie, ale pozeram, ze zaclovny to krasne zjemnuju, tak ich hned namontujem 😉 A domcek je tiez super, aj za dobru cenu...
Mna CHrust minule nahovaral, ci by som nesla do rovnakeho bytu ako mame, ale 20km od Trnavy (namiesto 50, co a teraz do prace), tiez bytovka so zahradou, garazou a spolocnym (ale na rozdiel od toho naseho) upravovanym dvorom, kde sa vsetci o to staraju, robia spolocne oslavy, grilovacky a vsetky rodiny su tam mlade, takze aj kopec deti je tam. U nas sa o to starame len my a ked uz je susedom blbo, tak urobia nieco, co nam zrusi niekolkorocnu robotu ☹
Sasi si sikovnica sikovna, mnam, ja by som si momentalne dala kapustniky aj slane aj sladke 😉 . Boze uz nehc dokojim, lebo som zrava jak kyselina.

Vcera som si ale urobila radost, boli sme len tak na debatku s kamaratmi na konci ulice a chalanisko otvoril auto s kufrom plnym teplakovych suprav a triciek... tak mam supravu puma (cierne nohavice +cervena bunda), jedny samostatne teplaky, tricko a tenisky a drahy ma tiez uzasnu supravu adidas. Su to sice fake-y, ale aj tak su superne 😉 A usetrila som balik eciek 😉

saska.t
13. kvě 2010

kiss aj mne posli takeho chalaniska s plnym kufrom tiez potrebujem teplakovky a tricka 😀

erika107
13. kvě 2010

CAute babulky

tak ja som si dnes uzila pol dna bez maleho bola som u kamosky sa ostrihat taaaaaaaaaaaaaaaaaak som rada ze uz nemam to priserne haro 🙂 ... dnes mi dosla materska a hned som ju nechala aj na nakupoch :( mna porazi kedy konecne nebudem musiet pozerat a preratavat kazdu korunu :( to je ale zivot na hovno :(

zuzi: bytik krasny a domcek tiez 🙂 ... ale pozeram ze aj od Ba su dost drahe domy...

kiss: tak povedz chalaniskovi ze aj v BA maju radi fake-y xixi lebo origosky si nemozem dovolit 🙂 ...

beru: tak tfuj tfuj tfuj nech je to baba a hlavne Zdravucka :o)) .. .zaujimave meno si vybrala :o)

a ostatne kocky mame kde? Patka nestiha asi :(

pancake
14. kvě 2010

ahojte krasky. 😵
ako sa mate? ja nic nove, prsi, a prsi a zajtra ma tiez. a aj v nedelu.

idem upratovat doklady tak som sa predtym este napchala rozkami s Majkou,paprikou a rajcinou. 😔
prajem vam pekny vikend. 😉

kiss to je sice nas byt, ale nebyvame v nom. my mame iny. toto su tem teraz podnajomnici.oni si to zveladili lebo tam chceli byvat dlho a naskytla sa im pekna novostavba 100metrov za 2 miliony, a dali im hypoteku tak to zobrali. v juli sa stahuju.preto potrebujeme s nim nieco urobit. 😢
/ved vidis ze v detskej su poschodove postele pre dve deti/ 😀 😀 😀

no p. uz zazera tak prasim k nemu.pa

saska.t
15. kvě 2010

Ahojte kocky
vidim ze vikendite, u nas celkom pekny dnik sme boli na oslave kamoskynej malej mala 1. rocik akurat teraz vecer sa to pokazilo, mala sa mi posrala bola v tom asi 10 min a uz je zaparaena a hrozne plakala a samozrejme kym sme boli prec psy zozrali bepanthen tak som jej dala druhu mast a moc nezabrala chuda plakala ako blazon ze mami au au ☹ poslednu dobu ma strasne agresivnu stolicu, doteraz tym vobec netrpela a teraz stale
☹ tato nam odisiel na futbal takze mam vecer osamote 😖

pancake
15. kvě 2010

saska som ta videla na fb tak som nakukla.
ja u malemu ani krem na ritku nedavam.vobec. mam ho este vela v zasobe, ale kamoska mi povedala ze uz sa nezaparuje ritka ked je taky velky, tak nedavam. a v pohode 🙂

my sme boli u babky oslavovat a nabalila nam chlebicky tak vyzieram. 😀

sunny_face
15. kvě 2010

Ahoj Pancake vramci nakuknutia som zbadala tvoje meno a kedže som ta tu dlho nevidela (ty si už asi zabudla, že treba prispievat receptmi do našej temy pre nas zaciatočničky), tak ta aspon takto pozdravim. Ak si najdeš čas tak nas dobehni pozrieť, lebo to tam ťahame už len Mukky -stalica, Apna, raz za čas ja a semtam niekto nový. Daj o sebe vedieť. 😉

beruska2x
autor
16. kvě 2010

Caute holky 😉

my jsme doma, vikend proprsel, ven jsme se dostali ale nic moc 😒 zima jak v Rusku, pocasi me depta... 😠

jinak celkem nic noveho... koukam ze tady taky ne 😀

lela83
17. kvě 2010

😉 ahojte možem sa pridať?

beruska2x
autor
17. kvě 2010

Ahoj kocky.. no nikdo tu 😕 u nas nic veseleho, R nedopadly dobre ty testy, tak mam maroda doma 😔 hledam na netu jidelnicek.. ja se toho dvojiho vareni nezbavim ☹

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru