Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

beruska2x
autor
10. bře 2009

to urco si kvuli nemu zkazim linii 😝 😝 😝 😀 😀 😀 😀

jako kocar?? uz se taky tesim na sportak 😉 jako blazen uz aby bylo teplo a vyjedeme... manza zase objednal Simovi takovy to auto na akumulator jak si do toho sedne a jede a ty mas dalkove ovladani a muzes ho stopnout, .. model hamr 2 jsem zvedava kam to v 3+1 dame 😅

saska.t
10. bře 2009

nieco taketo 😀
http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&rd... musis ist az dole na stranke

saska.t
10. bře 2009

jj my uz take nieco mame ale kedze mala este sama nesedi tak musi auto pockat 😀

akurat ma stve ze zase zaciname utracat prachy musim to stopnut lebo ked sa nieco neplanovane stane budeme v prd.... 😀

beruska2x
autor
10. bře 2009

ty jo ten je peknej, a ten fusak je praktickej vid.. jen ty kolecka bych tady mit nemohla, ve meste jsou same kostky - dlazdeni to je jak autodrom to by koktal chudacek, musim mit odpruzeni a velka kola 😀

saska.t
10. bře 2009

no ja mam teraz tiez nafukovacie velke ale ja mam este aj tu konstrukciu na vajicko a to väcsinou pouzivame je to lahke a prakticke a aj zenska to sama zvladne rozlozit a zlozit a toto som myslela na leto 😉

beruska2x
autor
10. bře 2009

taky zacinam setrit , uz jsem to oznamila, Sima vse ma, my taky jen si koupim dziny a manzovi to na kolo obleceni a stop stav, chci jet se Simou na poradnou dovcu, mame penize ale mam rada poradnou rezervu ...

saska.t
10. bře 2009

no to ja chcem tiez na dovcu k moru ale neviem ci mala na to este neni mala a este rok nepockam predsa to uz bude jednoduchsie s chodiacim prckom a co uz skoro vsetko moze jest 😉
najhorsie je ze tu je materska len rok a neviem co bude potom tak musime nechat rezervy 😒

beruska2x
autor
10. bře 2009

aha to ja budu doma 3 roky ale nabidli mi ted z prace ze muzu chodit na brigadu , tak jsem rada penizky se hodi, budu mezi lidma, manza souhlasi ... 😉

saska.t
10. bře 2009

no to ja budem tiez tak doma ved nemam kam inam malu dat a ani nechcem samozrejme mozno si aj ja najdem na vecer na par hodim brigadu ked skonci materska aby sme na tom boli ako doteraz 😉 ale asi to bude problem kedze je svetova kriza

beruska2x
autor
10. bře 2009

no mozna brigadniky vezmou spis, nemaji k nim takovy povinnosti, penize jim davaji mensi, .. uvidis..

saska.t
10. bře 2009

no budem musiet nieco vymysliet lebo z jednej vyplaty to bude o drzku a to naozaj nechcem 😠 chcem aby sme na tom stale boli dobre 😉

beruska2x
autor
10. bře 2009

no to jo to nejde tahnout, a i nervy s tim..

saska.t
10. bře 2009

tak tak snad to bude dobre lebo rocik sa uz blizi 😉
beru - idem kukat tie kociky a venovat sa trosku manzovi dnes sme ho vobec nevideli ale zajtra opät aby nam tu tema nezapadala prachom 😀 ....
kiss dojde urcite az neskoro vecer nieco popisat ako vzdy 😉

beruska2x
autor
10. bře 2009

tak papa 😉 udelej mu pomysleni 😀 dobrou

kisska
10. bře 2009

jaaaaaj, teraz som vas docitala, ale vyuz ste asi prec 😒 .
Eri - tak na tu tvoju svokru som zvedava aj ja 😉 ... 😅
Babule mam dobre (?)spravy - /, teda pokial sa to nepodarilo vcera 😉

Aj aj by som isla na brigadu, ale bohuzial tu v okoli asi nehrozi. Ked som este chodila do prace, tak som zarabala viac ako moj muz, aj ked nie ovela... potom 7 mesiacov PNka+6m materska bola len slaba priprava na tie sr..ky, v ktorych sme teraz 😒 . Teraz vsetky nase plany koncia hlaskou - len co sa vratim do prace 😕

saska.t
11. bře 2009

Cauky kocky 😉

jaj kiss myslim ze taketo problemy s financiami riesi dnes skoro kazda mlada rodina ja som uz 1,5 roku doma kedze som mala rizikove zamestnanie a tym padom aj moja vyplata klesla na polovinu 😒 kym sme zarabali plne obaja mali sme sa ako prasata v zite no ale doba sa zmenila ale zatial to stale ide aspon uspokojivo 😉 prachy vzdy boli a budu a zatial to vzdy nejak islo 🙂

ja som to nepochopila s tou dobrou spravou asi som natvrdla, to znamena ze k tvojmu uspokojeniu asi zatial ziadne babo nie je na ceste ak ste do toho nahodou vcera opät nesupli spravne? 😀

beruska2x
autor
11. bře 2009

😀 😀 😀 sisi taky jsem to nepobrala, ja zase pochopila ze se povedlo 😲

penize se museji tocit, je dobre mit rezervu ale nijak na nich nelpim, ted hlevne malemu kupujeme a nam tak co si opravdu prejeme ale zase to ozelim nekde jinde...

saska.t
11. bře 2009

kocky my mame dnes 8 mesiacov az teraz kukam ze uz je zasa 11!!! kua my ale rastieme! 😀

beruska2x
autor
11. bře 2009

jeee blahoprejeme 😀 😀 😀 😀 😵 😵 😵 😵
to jste slecny

kisska
11. bře 2009

sasi - gratulujeeeeem 😉 inak pre tu nerozhodnost ten otaznik 😕

berus tiez si myslim, ze sa musia tocit, len neviem, ci nebyvame v bermudskom trojuholniku... nejak miznu tesne pred tym ako sa maju dostat k nam 😒

kisska
11. bře 2009

co dnes varite? ja rosim pre velkacov kuracie pecienky na cibulke s ryzou a pre maleho este neviem...

beruska2x
autor
11. bře 2009

malej mel ryzi s kurecim a karotkou a nam delam kvetakovy mozecek a brambor 😉

tak to znam taky kiss, nebo zase kdyz dojdou tak zaplatim co mam zaplatit a jako by nebyly 😖

saska.t
11. bře 2009

dakujemeee 😀

mala mala kuracinku s karfiolom a zemiaky, my budeme mat rizoto kuracie ale este som ho nezacala ani robit tak neviem ci to nenecham na zajtra 😎
kiss - tie pecienky by som si tiez dala musim drahemu povedat nech kupi, mam na ne dobru fintu, dusit s nastruhanou mrkvou a potom nie su take hutne ale jemne a lahke 😀 ma svokra naucila 😉

kisska
11. bře 2009

super tip, este to mozem skusit. Kedze som nasla info o super diete cez spln, tak ich budem robit az na vecer - drahy si da na veceru - bez mamy 😉

saska.t
11. bře 2009

no chod kuk ja som tam celu tu dietu popisala robim to docela pravidelne ale nie ako dietu ale ako ocista organizmu 😉

kisska
11. bře 2009

sasi preto som tam nakukla, lebo som ta tam videla 😉 uz mam v kalendari aj znacku na dalsi spln. Vychadza presne pred Velkou nocou 😉

dididi30
11. bře 2009

caute baby zase chudnete? 😀
ja nie, ja len trocha detoxikujem a papam a papapm 😀 😅 stale kojim tak nemozem 😖

kisska
11. bře 2009

didi - no zatial by sme chceli... 😉

saska.t
11. bře 2009

ja dnes tiez nejem a je zaujimave ze ani nie som hladna, dodrziavala som to pred tehu skoro rok a stale som drzala rovnaku vahu ale je fakt ze potom som zrala ako svina a ziadne kilo hore neslo 😀 a vidim to aj v mnozstve cikania a neuveritelne to ocistuje vzdy to strasne smrdi ale funguje to fakt dobre az na 2-3 raz 😉

kisska
11. bře 2009

zase vies, su aj maminy, ktore to potrebuju 😉

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru