Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

beruska2x
autor
26. črc 2010

fakt?? a co kdo jak proc???? 😀

erika107
26. črc 2010

su to ale prdosi 🙂 hodim fotku z dnesneho obeda polozila som si tanier zo spagetami na jeho stolcek a takto sa mi do nich pustil

erika107
26. črc 2010

je dobracisko ma 34 ide sa rozvadzat ale blbe je ze je z Martina :(

beruska2x
autor
26. črc 2010

@erika107 ale chutna mu krasne 😉 asi varis dobre 😉

beruska2x
autor
26. črc 2010

@erika107 eri dalka neni rozhodujici, treba to okouknete a pak se sestehujete na puli cesty 😉

beruska2x
autor
26. črc 2010

holky na to ja se tesim asi nejvic z cely dovoleny - ze nebude muset varit a mejt nadobi ale zase jsme ted pekne zhubla a bojim se ze to tam zase naberu 😅 no to jsou furt nejaky starosti 😉

erika107
26. črc 2010

ja z BA nemozem koli lekarom maleho 🙂 ... no to on mal nachystane kuracie masko s porovo smatanovou omackou a k tomu ryzu mas ho videt dal si 3 lyzicky a koniec potom mne jedol spagety xixi

beruska2x
autor
26. črc 2010

@erika107 no jo tak to uz by jste nejak poresili ne? a co on?

erika107
26. črc 2010

on je zlaty ma 12 rocnu dceru, ktora na neho sere lebo mamka jej naslubovala hory doly ... neni bohaty uplne normalny pyta sa na maleho proste ma zaujem nevadi mu hlavne to ze je maly postihnuty a miluje deti, pomahal zene doma zo vsetkym a tak 🙂

beruska2x
autor
26. črc 2010

tak vidis, tak treba to klapne, tak se ho drz 😉

erika107
26. črc 2010

uvidime ked sa stretneme raz v realy 🙂 ... po rozvode chce dojst 🙂 ...

beruska2x
autor
26. črc 2010

teda ja mam normalne hlad a dala bych si ty spagety 😀

erika107
26. črc 2010

beru neni problem jedna konzerva morta dela a sacok spagiet 🙂 xixi a vecera ako vysita

beruska2x
autor
26. črc 2010

@erika107 nojo ale kdo by mi to udelal? nejsou lidi 😅 😀 ja jsem delala jeste bramboracku, kdyz tu rajskou mladej pan nechtel 😒 a to teda snedl skoro celej talir...

ale me se nic delat nechce a je uz pozde 😝 ale tecou mi skoro sliny 😀

erika107
26. črc 2010

tak zajtra mas namet na varenie 🙂 ... ale ja veru netusim co tomu zmrdovi uvarim na kolaciky a piskoty by ho bolo ale varene ee

beruska2x
autor
26. črc 2010

@erika107 Sima zase furt syr, ovoce, zeleninu... zele bombony ale on to ma tema zubama, jinak se cpe..
ja mam kureci spodni stehna, tak to zapecu se zelim a k tomu brambory, Sima ma polivku a kdyztak mu dam od nas, kvuli tem 2 lzicim mu nebudu varit extra 😝

mama delala v nedeli svickovou a ani tu nechtel a to ji normalne miluje 😅

erika107
26. črc 2010

aj ja som mu v nedelu robila svieckovu a tiez si dal par lyziciek ... no to mne vobec ovocie nechce ani zeleninu surovu :( som na prasky z toho uz :/ ... a tazko sa mi vari lebo je priebercivy hrozne

beruska2x
autor
26. črc 2010

@erika107 a kdyz jis ty?? ja dam kdyztak jidlo pred R a to Sima ji v pohode, jak to muze sezrat tatovi 😀 😀 😀 😀

saska.t
26. črc 2010

boze vy ste toho popisaly a to som len volala s babi 😀

eri no super tak potom davaj info ako sa vztah vyvyja 😉

erika107
26. črc 2010

no my sa snazime vzdy snim niekdo jest ...vcera jedol v izbe s dedom krumple a dnes uz ukazoval na obyvacku a povedal krumple mnam mnam ... somarinky kde nechcem aby jedaval sa nauci hned

erika107
26. črc 2010

prozatim kamaratstvo :o) xixi ale hadam uz vieme aj aku velkost konfekcnu mame 🙂

saska.t
26. črc 2010

@erika107 to je vzdycky tak 😠
dnes som dosla na to ze moje dieta ma ma len na jedlo, mojkanie ked sa udrie, ale na blbosti a hranie ma vsetkych ostatnich a ja som nezaujimava ☹

saska.t
26. črc 2010

@erika107 a kde si ho zohnala?

beruska2x
autor
26. črc 2010

@saska.t taky shanis nebo co???? 😀 😀 😀 😀

to Sima je mazel velikej ale je fakt ze s tatou a babi je vetsi sranda ale taky mu necistej nos s tak ze 😝

erika107
26. črc 2010

@saska.t neboj sa aj u nas to je dedo dojde na 1 hodku domov a je najlepsi lebo snim robi blbosti :o))) ... no na nete kde inde ved nemam cas chodit po baroch alebo niekam si vyrazit sa zabavit 🙂 xixi ... spoznavam iba mamicky a oteckou na ihrisku 🙂

erika107
26. črc 2010

babulky idem sa rozlucit som unavena bru nocku a sladke snicky pa :o)

beruska2x
autor
26. črc 2010

@erika107 jeee ja uz nebyla nekdev aru ani nepamatuju, chtelo by to taky mezi lidi co? at nezname jen pisek, hriste a babovky 😝 😀

saska.t
26. črc 2010

@beruska2x beru no presne si to vystihla, ja som ta zla a vsetci su ti perfektni 😝 jasne ja som ta co pucuje nos nuti ju na nocnik atd. 😝
nie nezhanam, som v zasade spokojna a eri to samozrejme prajem 😀

@erika107 a kde si surfovala aby som vedela mozno to raz tiez budem potrebovat a foto nemas? nech zhodnotime...

beruska2x
autor
26. črc 2010

@erika107
dobrou ja taky pujdu, mam taho dost 😝

pekny odpocinek 😵

beruska2x
autor
26. črc 2010

@saska.t jasnacka 😉 😉 😉 😉 😉

jjjjj eri foto doval prosim 😉

tak ja jsme si udelala stitky na kufry a finito 😉

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru