Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

erika107
26. črc 2010

zajtra vam neake foto hodim do tajnej diskusky co mame oky 🙂

saska.t
26. črc 2010

dobru noc kocky 😉

kisska
27. črc 2010

Ahojte babulky 😉

no teda, ste sa zase rozbehli 😎

@erika107 to je super... tesim sa, zeby sa zacalo dobre obdobie? A Martin je krasne prostredie, tak aspon budete mat kam chodit na vikendy 😉 A maly je zlaty s tymi spagetami. U nas sa uz naozaj neoplati verit extra, pretoze maly chce vzdy zrovna to, co mame my. A morca delu mam vzdy v komore, to je moj balicek poslednej zachrany 😉

@saska.t s tebou sa tu na Sk asi tesne minieme, ze? My sa vraciame 10.8. ale potom za dva dni ideme este na tyzden na chatu. Sa tesim, Chrust ma tento rok 3 tyzdne celozavodky. Tiez to uz potrebujeme, lebo prave minuly tyzden sme riesili taku krizu jak este nikdy doteraz. By stacilo jedno nespravne slovo a sme rozvedeni 😒 Nastastie to tiez skoncilo v posteli 😉

@beruska2x k vam si prosim pekne pocasie. Aj ked do Zoo je asi idealnejsie to, co mame teraz 😉 U nas som normalne musela vytiahnut paplony na noc - rozdiel 10stupnom oproti minulemu tyzdnu. Konecne sme dostali aj voucher, ale samozrejme mapu sme museli pytat zvlast. Je super pokrok, ked namiesto obrazku mapy dostanes GPS suradnice 😀 😉

Babule chcem sa spytat - nemate niekto skusenosti s porucnictvom?

beruska2x
autor
27. črc 2010

@kisska budu se snazit 😉 dneska uz sviti pekne slunce, je deeesna rosa, uplne mokro ale ma byt tech 25 -28 stupnu na patek tak to je akorat 😉

porucnictvi?? na dite? musi ho urcit soud, muze to byt jak rodina tak vpodstate cizi clovek.. ma pak pravo zastupovat osobu jak na uradech, tak spravovat penize, rozhodovat o hospitalizaci v nemocnici atd.. urco tam budou presna pravidla ale to by ti asi rekly na socialce...

tak hlavne ze je to pryc ta krize 😉 no jo, ponorka je desna vec, zmena prostredi pomuze neboj, ja taky si myslim ze i Sima se tu uz nudi - vsude to zna, ma to obehly, tak neposloucha 😝

ja uz mam cestovni smlouvy i voucher , mam dane na zabaleni jeho i moje veci, jeste R sida co chce a je to 😉

ted si hraje a je hodne, strcila jsem zapict kureci se zelim a udelam bramborovou kasi...

jankah0
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kisska
27. črc 2010

@beruska2x presne take nieco potrebujem. Mala by som robit porucnika mojmu synovcovi, ale vobec netusim, kde co ako... Ci mam pisat ziadost ja, alebo mam cakat na sud...

Ja dnes zase robim morsku stuku(file) so zelenou fazulkou a zemiakmi. Moja najoblubenejsia kombinacia a dnes pre zmenu to davam zapiect so syrom. Varim to skoro kazdy tyzden a vzdy sa len zaprasi. V zivote som nezjedla tolko zelenej fazulky ako za posledny rok 😉

beruska2x
autor
27. črc 2010

@kisska fazolky mame taky moc radi 😉

no navrh na soud nekdo podat musi ne? fakt bych se bud poradila na socialce nebo s pravnikem - jestli mas nekoho znameho at nedavas prachy 😝

beruska2x
autor
27. črc 2010

@kisska jestli mate jeste volno v programu tak koukni sem:
http://www.krcmadetenice.cz/jidelni-listek.php
http://www.krcmadetenice.cz/kontakt.php

fakt zazitek co stoji za to 😉 a deti jsou vitane...

kisska
28. črc 2010

mnaaaam, normalne som vyhladla 😉 obavam sa, ze mame kratku dovolenku 😀 ale super, ze je tolko moznosti. Tolko ich nemam ani u nas doma...
Baby poradte, vazne som to tak zle napisala(tema v paragrafoch o porucnictve)? Alebo som naozaj taka krava? Ja uz vazne neviem... ☹

beruska2x
autor
28. črc 2010

@kisska jj vari tam moc dobre ale tam jde hlavne o to prostredi, je to v takove stodole nebo venku, - slama pod tebou, cisnici v kostymech stredoveku a otazka: "Co si das k zradlu?" no nadhera 😀 😀 😀 😀 😀 😀

a co jeste porad schanis????

beruska2x
autor
28. črc 2010

holky ja uz zacinam byt nervozni 😅

kisska
28. črc 2010

berus - pred par tyzdnami zomrel mojmu synovcovi aj otec a snazime sa teraz vyriesit, ze co bude s malym. Je sice v ustave (kvoli mentalnemu a fyzickemu postihnutiu), ale niekto by sa mal o neho starat. Len potrebujem vediet, ci treba poziadat, alebo cakat na sud... a co vsetko k tomu treba, aby niekto mohol robit toho porucnika...

kisska
28. črc 2010

@beruska2x aj ja by som bola:o))) neboj, vsetko bude super. Inak aj moj svagor ide od piatku do Tuniska... dufam, ze sa stretnete 😉

beruska2x
autor
28. črc 2010

@kisska to bys se fakt zeptala na socialce ale budou to resit v ramci asi dedickeho rizeni.. no nic veseleho vid 😅 chudak...

a kam svara jedou?? 😀

beruska2x
autor
28. črc 2010

tak jdu uvarit, naposled na aspon tyden juuuchuuuuuu 😀 😀 😀 😀 😀 😀

saska.t
28. črc 2010

@beruska2x jaj beru zavidim ti ale ja uz tiez len tyzden a dovolenkaaaa!!!

beruska2x
autor
28. črc 2010

@saska.t uz odpocitavas dny taky vid 😉

saska.t
28. črc 2010

@beruska2x ani si nevies predstavit ako tak uz chcem z tadialto vypadnut, my sme uz rok neboli doma, ale D mi slubil, ze ma v zime vezme na letnu dovolenku tak sa uz tesim 🙂

beruska2x
autor
28. črc 2010

http://hausalpin.webnode.cz/

sasi koukni tady na to, byl tam bratranek pred 3 tydny na vikend a nemuze to vynachvalit... super ubytko za super ceny, Plzenske pivo za 35,- Kc v Alpach 😀 😀 😀 😀 😀

ale hlavne - ta priroda v cervenci - srpnu to musi byt fakt fantazie, chceme to pristi rok asi prubnout 😉

saska.t
28. črc 2010

@beruska2x naozaj krasne ukazem D 😀 to pivo ho bude zaujimat 😀

ja uz som to naplanovala 😀 v lednu ideme na lyzovacku do Tatier a v dubnu sa necham pozvat trebars do egypta tam uz je leto, dobre nie? a v lete samozrejme domov 😀

beruska2x
autor
28. črc 2010

@saska.t dobre to mas na nej naplanovane 😉 a co Turecko misto Egypta??? byly tam skvely nabidky co jsem koukala, na ty riviere je to supr.. to bych chtela taky zkusit 😀

saska.t
28. črc 2010

@beruska2x v turecku na riviere som uz bola ale egypt som este nevidela tak preto egypt... no otazka je ci to financne vsetko zvladneme ale letna dovolenka pri mori urco bude 😀

beruska2x
autor
28. črc 2010

@saska.t no prave... 😉 no to je daleko, uvidime... hlavne ze je kam vypadnout, ja osobne taky k mori nemusim kazdy rok, tak proto ty Alpy...
uvidime jak Sima s exemem a tak...

saska.t
28. črc 2010

oki beru idem vyvesat pradlo periem ako besna spodare pre malu lebo obcas este v skolke cvrkne a idem kuk TV budu za chvilu davat moj serial KOSTI pa

beruska2x
autor
28. črc 2010

ja jdu spat, mam toho dost pa 😉

beruska2x
autor
29. črc 2010

Caute holky...

@kisska nevim jestli te potesim, je tu sice 15 stupnu ale v noci prselo..docela je vitr 😅 jako na koupani to zatim moc nevypada ale na vylety zase super, to je idealni.. to by v tom paraku ani moc neslo...

ja uz jsem nervozni a to jeste odpo prijedou nasi a mama se svym : Oni mi te chudacku odvezou... asi me picne 😀

kisska
29. črc 2010

@beruska2x no veru, mohlo by trosku pridat, ale len kustik... ale ako hovoris, na vylety idealne... Ja tu mam maminu teraz. Prave som doumyvala okno u Adama, tak idem este uvarit polievku na obed a pomalicky robim kopky, co vezmeme 😉 Babina chuda ma taku kopu na zehlenie, ze ju nie je vidno za nou.... Aspon ze mala spinka uz 2 hodky (len co to poslem, tak sa zobudi... stavite sa? 🙄 ) 😉

beruska2x
autor
29. črc 2010

@kisska Sima tyk spi, brzo vstaval.. ja uz mam zabaleno, pridam jen nabijecky na telefony a snad mame vse...
vecer umyju nadobi, udelam si kosmetickou udrzbu a finito 😀

beruska2x
autor
29. črc 2010

@kisska a kdy vyjizdite zitra vecer nebo v sobotu?

kisska
29. črc 2010

@beruska2x jaaaaaaj super, najlepsie, ked uz rozmyslal, ze sa ti nieco neoplati nacinat, ved uz idete 😉

my odchadzame v sobotu po ranajkach. Dnes sa Chrust vrati z Kolina, zajtra dobalime a v sobotu v klude...Uz mi volal, ze po tej vasej "panelovke" sa nebudeme ponahlat... tak som zvedava ako vydrzia drobci 8 hodin v aute 😀

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru