Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

saska.t
16. bře 2009

beru - si ma potesila ja uz som ho totiz kupila len som si nebola ista ci modry karovany pre dievca ale ruzovu neznasam a cierno sedy som tiez nechcela a tento peg perego je fakt dobry a skladny 😀

kisska
16. bře 2009

didi to ja stale hovorim, ze kazda zenska si pestuje prednosti (kozy) no a aby nepadala na pusu, tak musi mat aj zadok... ale to mi stale zostane aj ked budem mat o 10 menej...
Priznavam sa otvorene - mam 169cm a 80 kilov... myslim, ze mojim cielom je priemerna vaha... dokonca si ma vyprovokovala tvojim rypkanim, tak som aj cvicit zacala... 😉 vlastne chodim so psom na dlhsie prechadzky... zatial, ale chystam sa aj behat a na bicykel 😉

beruska2x
autor
16. bře 2009

dej cervene nebo proste barevne doplnky a bude v poho, 😉 ja myslim ze se ty barvy uz tak neresi ne?? Sima ma taky cerveno sedivou teplakovku s medvedem... 😝 😝 😝 😝
hlavne ze ti vyhovuje funkcne, u nas bych s tema koleckama nedojela daleko...

kisska
16. bře 2009

presne tak, ja tiez obliekam Adama aj do cerveneho a dievcatko obleciem aj do modreho... akurat ruzovu by som na nom nerada videla... aj ked jeden nikdy nevie 😉

beruska2x
autor
16. bře 2009

jeden muj kamarad rika ze kdyz placnes do zensky a ona se jeste minutu neklepe tak to stoji za hov..

kisska
16. bře 2009

berus - pozdravujem kamosa 😀 moj drahy ma rad,ked mi smatra po prdeli a po 15tich minutach este nebol 2x na tom istom mieste 😉 😀 A pekne sa naucil hovorit "a toto vsetko je moje" 😎

beruska2x
autor
16. bře 2009

Sima ma next cepici, tmave modrou s cervenym lemem a dedek nejakej cizi se ptal jestli je to holka nebo kluk 😝 😝 😝 a to ma modry rukavice.. zeleny spacak 😝 😝 😝 😝

beruska2x
autor
16. bře 2009

manza me hladil v sobotu a rikal jaky mam pekny zadek ze jsem zhubla, tak jsem taky mela radost a muzu se na ostatni 😝 😝 😝 zitra jdu se Simou k nam do prace tak ho poradne vyseknu, sebe taky at cucej 😀 furt je totiz zajima jestli uz vazim co pred tim a kazda ma prdel jak vrata 😝

kisska
16. bře 2009

cessy odpadla?

to su ti dedkovia, co si nevedia predstavit modru na dievcatku a pod...stara generacia, ked sme vsetci chodili v ciernom a sivom...

beruska2x
autor
16. bře 2009

a hnedy radkovany puncochyce, z toho budu mit komplex do konce zivota..

saska.t
16. bře 2009

beru - dobry kamarat 😀 baby ja som bola najviac v prdeli z prs tie tazko utrpeli ☹

beruska2x
autor
16. bře 2009

to ja ne za tech 6 tydnu kojeni se nemelo co zkazit 😅

saska.t
16. bře 2009

jaj ja davam malej vsetky farby ale klasicku ruzovu ani zaboha som na to alergicka uz som im vsetkym povedala nech taku nekupuju lebo na malu to nedam 😀

beruska2x
autor
16. bře 2009

no nektery deti jsou jak cukrova pananka, to je pravda, na uplnejch mimcach je to docela pekny ale pak uz moc ne...

kisska
16. bře 2009

sasi - ja mam kamosku, co sa ma pytala, ci by mi vadilo, keby kupila nieco ruzove aj Adamovi... povedala som, ze vadilo 😉

berus - fuuuuuj, tie som neznasala... babka kupila take ale modre Adamkovi, ale nastastie su jemnejsie a na traky, tak ich nosi...

Inak babule, Adamca dostalo od deda na narodky aj topanocky - boli sme v meste, ze ideme kupit a on isiel s nami a zaplatil ich... kua ale stali skoro 45€, skoro ma vystrelo, keby neboli uuuplne bohovske v Stiefelkonigu, tak mu ich nedovolim. A jemu sa uz nechcelo ist nikam inam...

dididi30
16. bře 2009

baby vy pisete 😕 😅

kiska, no ale ja nemam ani tie kozy 😀 , ja mam boky ako vaza 😅 no neva, hlavne ze sme zdrave 😀 😀

saska, ruzovu ani ja moc malej nedavam , ale to z praktickych dovodov, ona totizto je ako chalan, hnes a uspini, muz hovori,ze vsade lesti podlahy 😠 😀

inak ja som ok, ja len troska na pokoch som popukana, inak pohoda 😉

saska.t
16. bře 2009

No z toho mam tiez paniku aj tu stoja boty pre deticky take palky a najhorsie je ze z toho rychlo vyrastu a su ti na pipinu 😠
ju baby prechadzame pomalycky na c 74 😀

kisska
16. bře 2009

to ja ked si mozem vybrat, tak radsej drobca v koseli a kravate, rifliach a kozenej bunde 😎 Jaaj to ho budem musiet este vyfesakovat na brachovu svadbu...

beruska2x
autor
16. bře 2009

detske baty jsou drahe vsude, ale desne, taky jsme jedny dostali a pujdu je menit protoze jsou male 😅

beruska2x
autor
16. bře 2009

svadbu??? jeee to bych sla hned 😀 😀 😀 😀 a Sima taky urco.. no to jo to musi byt frajer,koukala jsi na next?? tam maji slavnostni kraaasne...

kisska
16. bře 2009

sasi - my nosime 74 este stale 😉 aj ked nieco uz mame 80...

saska.t
16. bře 2009

did - tak ja popukana vobec nie som aj ked to jednu dobu vyzeralo dost tragicky ale spravilo sa to, no ale cely zivot som bola vyzla ktora sa mohla nazrat kedy chcela a teraz sa s tym musim zmierit ze to tak nie je 😀

cessy
16. bře 2009

jejda na pol hodinku som odbehla a nemozem vas docitat, maly sa mi tradicne po pol hodinke zobudil, tak som musela ist 😲

saska.t
16. bře 2009

kiss- ale my sme do 5 mesiacov nosili 56!!! 😀

dididi30
16. bře 2009

juj baby moja tamca ma 5 rokov a kupujem jej na 4 roky, niektore aj na 3 roky , take tricka 😀
thomasko nosi 74 on je drobatko, nevadi, co je male to je mile 😵

dididi30
16. bře 2009

saska, no ved to, ja tak isto, ja jem a jem a nic sa na mna nelepi, na strednej mi to dost vadilo a baby mi zavideli 🙄 ale ja som chcela pribrat, pribrala som jedine ked som bola tehu, no 😅

cessy
16. bře 2009

dididi tak to ti asi viacere zavidia, teda aj ja

saska.t
16. bře 2009

did - tiez som toho nazoru male mile pekne ale my uz vsetko dohaname 😀 vcera tu bolakamoska s malou ta je o 2 mes. starsia a vzdy bola take male megerko a teraz su s malou skoro rovnako tazke 200g rozdiel az som sa zlakla ze mala je tuci ale nie je len jej mala zacala teraz chodit tak to vybeha ... 😀

beruska2x
autor
16. bře 2009

holky zato nas malej uz ma 80...

didi tak to ti zavidim i ja... kouknu na knedlik a mam kilo nahore 😅 😝

saska.t
16. bře 2009

beru - ved on sa zastavi a nakoniec ved tvoj manza je velky tak to ma po kom mat 😀

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru