Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

erika107
18. bře 2009

patka: ma ju v druhom albumceku

saska.t
18. bře 2009

eri - pofotim a urcite pridam
beru - pekne som na teba hrda 😀

erika107
18. bře 2009

babulky vy ste teraz prisli a ja sa s vami idem rozlucit uz som unavena a o chvilku mojho synatora isto napadne ze je hladny :(

patricia1971
18. bře 2009

baby pomoooooooc...kde to nájdem,som nemožná!!!!!.....v akom druhom albumceku a ten je kde????neviem nájsť,určite to máte tajne schované ☹

saska.t
18. bře 2009

cessy - ano 😀 my uz mame par mes. pevny rezim ktory nam vyhovuje takze u nas vecery prebiehaju stale rovnako a veceru mame medzi 19,00 19,30 a potom este pomaznanie s tatkom a mamkou a sup do hajan 😀

inak som na veceru robila cesnakovu pomazanku a manza sa prezral a teraz mu je zle 😀 pazros jeden 😀

cessy
18. bře 2009

saska aj my uz mame rezim,len ta pol hodinka nam stale funguje....ulozim, zaspinka a opol hodinu je hore, pohladkal a spinka dalej... 😉

patricia1971
18. bře 2009

eri ďakujeeeeem 🙂 ...super krásne to je...ja nemám na také veci vlastnú predstavu ☹

patricia1971
18. bře 2009

cessy aj moja malá niekedy ešte po pol hodke zamrnká ☹ ....ale snáď to prejde 😉

sasi romantika žiadna????? to až o 3 týždne?????

saska.t
18. bře 2009

pati - mam na teba indiskretnu otazku to za tvojim menom je tvoj rok narodenia? kludne mi neodpovedz ked nechces 😀
beru - kde si manza ti obsadil PC?
cesy taku fazu sme aj my mali ze o 21,30 sa vzdy zobudila 😀

cessy
18. bře 2009

my to mame od naraodenia....uz som si na to aj zvykla...
hodila som do albumu 3 fotky... 😕

patricia1971
18. bře 2009

sasi áno 😉 ....ale ja sa cítim mladá a krásna 😉

patricia1971
18. bře 2009

cessy je zlatý.....hľadám manžela pre našu Lili 😅

saska.t
18. bře 2009

cessy - maly je uzasny 😀 , my keby sme cakali chlapca tak drahy chcel Maxa a ja Alexa kedze ja som Alexandra manza to nechcel ...

pati - ja o tom vobec nepochybujem ze si mlada a krasna ja som 78 😀

cessy
18. bře 2009

no zatial je maly volny, takze......... 😉

cessy
18. bře 2009

dakuje, pozeram vase dievcatka...... 🙂 nadherne...aj Lili aj Ellinka 😅

saska.t
18. bře 2009

jaj baby my uz to mame podelene Ellous uz ma 3 napadnikov od Kiss aj Berusky a este aj dididi takze si manzela moze vyberat ...
dnes my mala vobec nechcela ukazat novy zubok ani zaboha a tak som ho chcela vidiet 😝 😅

patricia1971
18. bře 2009

sasi aj my sme chceli Maxa, teda manžel,ale je Lili 🙂 ......78????ty si iná mladica 😉

cessy tak prídeme do TO a dáme ich dokopy??? A ty si z TO???

saska.t
18. bře 2009

pati neblazni ja tu patrim s kiss k najstarsim 😀 teda ona je o par mes. starsia 😀

patricia1971
18. bře 2009

sasi no to budeš mať veselé,som zvedavá,ktoré si vyberie 🙂

saska.t
18. bře 2009

jaj elli ma este casu to bude ina mrcha s tymi modro-sedymi ocami 😀 , pozeram, ze si z BA ja povodne tiez byv ala som pri dostihovke v petrzke 😉

kisska
18. bře 2009

cessy - maly je straassne zlaty, boze dalsi fesak v okoli 😒 to sa adamovi nebude pacit, ale nepoviem mu, ze ma konkurenta 😉

sasi - veru, ja stale nechudnem, aj ked by som veeelmi chcela. Dnes som druhy den na delenej, tak som zvedava, ale na vahu sa radsej nestaviam, nech ju nemusim hadzat z okna 😒

eri - ja som chcela prave take do vane, ked napustis vodu, nech je to ako akvarko... aj ked tak nad tym rozmyslam, asi to predsa len necham na kachlickach... uz teraz maleho ledva udrzim, aby nepchal hlavu pod vodu 😉

patricia1971
18. bře 2009

sasi tak ja tu teraz vyhrávam!!!!! budem taká vaša babička 😉

no blbne mi klávesnica,malo byť "ktorého si vyberie".....asi hodím aj tento notebook do kúta aj s tou váhou

patricia1971
18. bře 2009

sasi myslíš mňa??? ak áno som z BA, z Kramárov,ale bývam v Ružinove asi 16 rokov

cessy
18. bře 2009

pati ano som z TO,dojdi, nieco poriesime 🙂
kisska tvoj malicky ma nadherne ocka, je krasny, citala som ze po tebe...

saska.t
18. bře 2009

pati - to ja nemam problem s pisanim ziadny na nemeckej klavesnici nemam ziadnu interpunkciu tak sa ani nenamaham s dlznami, mäkcenmi atd.... 🙂
aka babicka prosim ta v "najlepsich rokoch" 😉

beruska2x
autor
18. bře 2009

jee vy jste ukecany, ja si upekla ten piskot, zitra bych to asi nestihla kdyz Sima nespi pres den a riskovat to nebudu.. jdu vas docist 😀

saska.t
18. bře 2009

ano pati teba som myslela, ja som byvala 27 rokov v petrzke 😀 a odvtedy sa pretrcam v DE 😝
teraz ked tu tak kukam je tu prevaha chlapcov takze elli a lili si mozu vyberat 😀 to sa nestava casto,myslim ze este venora ma dievcatko 😀 ale ta tu uz dlho nebola

patricia1971
18. bře 2009

cessy chodila som tam, teda bývalý manžel bol odtiaľ,že "žochár",ale jeho rodičia bývajú v Chynoranoch,to je kúsok,ale už s ním nie som 9 rokov,tak tam už nechodím

sasi jasné,ja teraz žijem, môj muž je totižto 81,tak si vieš predstaviť 😎

kisska
18. bře 2009

pati aspon to budes mat vsetko na jednej kopke 😉 a som rada, ze tu nie som jedina stara korcula 😀 😉
Eli a Lili budu teda dobra dvojka 😉

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru