Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

kisska
18. bře 2009

pati - to mas dobry vyber, mladi zajo 😉

beruska2x
autor
18. bře 2009

uz jsem tady holky, dekuji za chvalu, .. manza uz sel do prace tak klidek 😀

patricia1971
18. bře 2009

sasi a to ťa ťahalo do DE???? mňa celý život,vždy som tam chcela bývať a stále trčím v BA a tu aj asi ostanem

umieram od hladu a berus šup sem o piškóte 😝 aj ja chcc 😝 eeeeem

beruska2x
autor
18. bře 2009

cessy hod mi do IP adresu mailovou a poslu ti vetrniky 😉

saska.t
18. bře 2009

no beru, ze si sa objavila uz som obvinila tvojho manzu ze ti slohol PC 😀
pati - fuuuhaaa to sa mas takeho mladocha doma 😀 ti zacnem zavidiet 😀

cessy
18. bře 2009

pati ano je to tu kusok...
musim koncit, muz si vyzaduje pozornost... 😅 , majte sa pekne a dobru noc

beruska2x
autor
18. bře 2009

no pecu ten dort 😉

beruska2x
autor
18. bře 2009

cessy tu adresu 😀

cessy
18. bře 2009

beruska uz je tam 😉

patricia1971
18. bře 2009

kisska jasné že zajko,som si vybrala,ten starý cap ma podvádzal keď som bola tehotná s Paulínkou,čiže pred 10 rokmi,tak som bola sama a potom zajko,ale je super,no niekedy už nevládzem pri.... 🙄

beruska2x
autor
18. bře 2009

mas to poslane 😉

beruska2x
autor
18. bře 2009

pati co piskota ale to bude puncacek 😉 s coko polevou 😀

patricia1971
18. bře 2009

berus no rob mi chúťky!!!! ja som na sladké ako osa.....a punčák milujem!!!!!.....ale prehltnem sliny.....no ja teda piecť neviem,uvarím všetko možné,ale piecť sa mi nedarí....aj na vianoce som sa snažila a všetko skončilo v koši ☹

saska.t
18. bře 2009

pati - netahalo ale moj muz (cech) tu zil uz 13 rokov a nemohol len tak odist tak som sa zbalila ja a skusili sme po 3 rokoch chodenia na dialku spolu zit no a uz sme spolu siedmy a z toho 2 roky manzelia.
Prepac tak to ten tvoj prvy muz je iny chrapun (ospravedlnte ma 😠 )
Nestazuj sa keby si nemala v posteli nic tiez sa ztazujes 😀

beruska2x
autor
18. bře 2009

tady drzi dietu kazdya z toho si nic nedelej..

sasi co sis vybrala za zoubek???

patricia1971
18. bře 2009

sasi bol debil a aj je.....ale je mi úplne ukradnutý....teraz sa nad tým už len zasmejem.....ale mám s ním 2 super deti,ale oni sú moje,tiež sú s nim veľmi málo,ale to mi nevadí,om rada,že sa doma cítia dobre a že ich t k nemu neláka a zvykli si aj ma zajka 😉 .......no a určite ti je tam dobre,ja som tam vždy chcela ísť,len som si nikdy nenašla frajera,ktorý má niečo spoločné s DE

beruska2x
autor
18. bře 2009

holky pujdu spat, zitra bude drak urco brzo vzhuru 😅

saska.t
18. bře 2009

beru - este nic ale ja mu to spocitam 😀 dobru 😉
pati - mas pravdu tomu sa len treba zasmiat, ja sa tiez uz len smejem moju byvalemu a dnes sedi v base vagabund jeden 😉

patricia1971
18. bře 2009

berus aj ja idem do hajan....ty ho voláš draK? zlaté......a má krásny dátum narodenia...moja má podobný 6.6....dobrú nocku 🙂

saska.t
18. bře 2009

dobru noc kocky idem aj ja 😀 tak zajtra 😀

patricia1971
18. bře 2009

sasi tak treba aj tomu tvojmu,sú to svičky niektorí chlapi....si mala vagabunda???no asi mu je dobre tam kde je,že 😀

saska.t
18. bře 2009

ano pati mala 6 rokov a nikdy viac, som sa poucila a on nech je tam kde je tolko problemov co som mala koli nemu radsej nikdy viac 😠

kisska
18. bře 2009

tak dobru nocku...

aj ja mam byvaleho, ktory ma najviac potesil tym, ze je byvaly... Jeho posledna veta ku mne bola: "Kvoli prachom aj tak neodides" a moja k nemu: "Tak sa pozeraj..." 😉 Aj ked niekedy, ked chcem storcnut draheho, tak rozmyslam, ci by mi nebolo lepsie sice pri debilovi, ale ktory uz pred 12timi rokmi zarabal 10 000€/mesacne... Asi by som bola znudena domaca panicka s narazenym mladym zajkom, ktory by zo mna len prasule tahal 😉 😀 😀

pati - my ideme do partie - Adam je 3.3. 😉

kisska
18. bře 2009

babulky moje, idem behat so psom a idem tiez spinkat... dobru

saska.t
18. bře 2009

kiss - no to by sme na tom boli dost rovnako, ale pri nom som pochopila ze prachy nie su vsetko 😀 sme rozumne co??? 😀

patricia1971
19. bře 2009

sasi, kisska no to ste teda mali tiež podarených expriateľov....nech im je dobre tam kde sú 😀

beruš ako dopadol punčák????mňam,dala by som si 😉

a varím teraz francúzske zemiaky, dobrý nápad, ako mi to tu aj vonia,ale ja nemôžem ☹

kisska super dátumy,aká haluz 🙂

beruska2x
autor
19. bře 2009

ty jo ty datumy jsme vychytaly co?? 😀
patri puncak nevim, vcera jsem jen upekla piskot a dneska ho budu dodelavat.. pak nafotim a dam do alba neboj 😀 mas chut vid 😉

ja si ted s malym lehla, byl od pul 5 vzhuru a zase tady napadl snih, je jak v lednu 😝 😝 😝 uz me trefi...

jeee holky o ex bych mohla povidat 😅 rozvod jsem slavila jak malokdo, nejlepsi vec co jsem udelala, tak se mi ulevilo... 😒 🙂

patricia1971
19. bře 2009

berus tak vítaj v klube,aj u mňa to bola oslava 🙂

no moja spáva do 6.30 tak približne,ale o 9.30 už spí na balkóne, a poobede okolo 14.30, má už taký režim,som rada.....ja som sa akurát trošku skrášlila a idem cez obed do hypermarketu, do hypernovy, nemám ovocko ani zeleninku a pre Lili kašu a čaj,tak ide trošku míňať 🙂

beruska2x
autor
19. bře 2009

on normalne ma taky rezim docela fajn - vstava v 6, pak dopo spi vetsinou v kocare venku tak 3/4 hodinky a pak po obede tak hodku a pul, dve ale vcera nespal pres den a pak vytuhnul v 16:00 a spal do tech pul 5 😝

patricia1971
19. bře 2009

no to si neviem ani predstaviť,že by mi malá cez deň nespala,to by ma asi z nej porazilo

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru