Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

saska.t
19. bře 2009

Caute kocky, no to sme sa stretli kolektiv 😀 😀 vidim ze sme to vsetky mali vesele 😀 no ale podstatne je ze sme teraz stastne nie?
Baby vas obdivujem ci ste uz boli vydate ze ste sa do toho vrhli este raz 😅
Pati ja prave dojedam poslednu varku francuzakov 😀

patricia1971
19. bře 2009

sasi ja práve hladujem 😠 ....a tá krava váži stále rovnako,o nič menej,tak je zas v kúte 😠 a francuzáky tu tak voňajúúúúúúú ☹....ale aj ja budem jesť, zdechlý špenát s vajcom, stále len vajca,už budem asi aj kotkodákať z toľkého množstva....špánat mám rada,ale normálne dochutený,nie len taký nijaký 😉

no ja som sa teda vydávať nechcela,ale so zajkom sme už skoro 7 rokov, a pred 4 rokmi som išla kupovať byt,tak sme sa rozhodli,že ideme do toho spolu a nejako to prešlo až do svadby a bábatka....ale ja som s ním šťasná,je taký rodinný typ,stále len pri mne,a ešte som si ho aj trošku ochočila, 😉 tak je to ok....on by mi dal aj neviem čo na svete a ja si to moc vážim,pri tom debilovi predtým som len trpela,ten ma psychicky ničil 😠

a fakt je základ byť šťastná a potom to už všetko nejako funguje 🙂

kisska
19. bře 2009

sasi - neviem, ci rozumne (to by sme asi brali tie prachy, nie? ), ale urcite stastne zamilovane... asj po tolkych rokoch.
Pati neviem, ci si citala aj stau debaatu, ked sme nasich chlapov vychvalili do neba... tak aj ten tvoj zajko zapada do partie... Ale obavam sa, ze je najmladsi medzi tymi nasimi "korenmi" 😉 To bude zajko na druhu 😀
A s tou vahou to mas dobre, ze sa nehybe... mne dnes zase ukazala o pol kila viac ☹ a to som mala na veceru tiez spenat, dokonca bez vajicka (mala som rastlinkovy den), s ryzou a klickami.
Inak som ho taky nalozila aj drahemu (vacsinou ho zahustujem vajickom a zjemnujem mliekom a teraz som len na zjemnenie prihodila kulililincek masla, inak klasika na cibulke a s cesnakom) a vychvalil ho ako neviem co 😀 , ze mu pripadal jemnejsi, kremovejsi a hlavne sa mi neoddelilo tolko vody ako zvycajne. Asi ho uz budem robit len tak.
Dnes mam zvieratkovy den - idem robit masko na stave s ryzou... pre mna zase bez ryze 😒

patricia1971
19. bře 2009

kisska to máš ako v tej 90 dňovke?????ja som rada,že váha stojí,ale už 5 deň a to ma štve,pretože to vvôbec neporušujem....a večera bude že biely malý jogurt a ovocie 😠beeeee 😝 to teda nemusím,keby bola šunka ako včera tak to sa dá...som mäsková,nie ovocná 😒

dnes som vás začala čítať od začiatku,nech som v obraze,už som na str.7,ale je tam toho ešte veľa,ták nám čo robiť,ale sa aj nasmejem a to je super 😉

beruska2x
autor
19. bře 2009

caute tady sviti slunocko tak jsme byli venku ale kvuli hladu jsme museli domu 😉

sasi... ja jsem taky koukala ze se manza chtel tak zenit, ja bych to klidne vydrzela bez ale pak me to chytlo.. to prvni jsem si neuzila..

pujdu delat pacinky s tvarohem, slibila jsem je manzovi ale kouknu sem 😉

patricia1971
19. bře 2009

no u nás je škarede ☹ ....malá mi spí už 2 hodky a ja mám dnes oddychový deň,tak sedím pri pc a nič nerobím...obed je navarený 😉

kisska
19. bře 2009

pati -skoro ako pri 90dnovke, ale tu len striedam zvieratka a rastlinky a som odhodlana aj raz zacas ze nic... Ale vcera vecer som bola 1x behat so psom, tak sa telo asi zlaklo, tak naviazalo aj vodu, co som vypila 😒
Inak sranda behat v noci o desiatej, ked je vsade tma. Esteze mam to futbalove ihrisko, kde je mala pravdepodobnost, ze o nieco zakopnem... akurat som musela davat pozor na psa, aby som nepreletela cez nu 😉 . Boze ale kondicka uuuplne v prdeli, po jednom kolecku lahkeho poklusu som nevedela lapit dych este pol hodinu... ale to sa zlepsi 😉

beruska2x
autor
19. bře 2009

pati bud rada i kdyz nas malej je dneska vzornak, asi zehli ten vcerejsek 😀
kiss to jsi dobra, to te obdivuje ja nejsem vuubec sportovni talent 😅

patricia1971
19. bře 2009

kisska no to ťa obdivujem aj ja.....ja by som sa neodlepila ani od zeme ☹
berus už je hore,už má aj obed v sebe,spapala vyšše 200g tak sa teškám,pretože ona málo papá a toto bola pre ňu konská dávka 😵
no idem na nákupy do Hypernovy,tak nech mi to trošku ubehne 😵
tak zatiaľ sa majte pekne a ja sem prídem,je s vami super 🙂

daskak
19. bře 2009

ahojte dievcata ako sa mi mate?? 😉 😉 😉 😉 ... mala som pokazeny PC, preto som sa dlhsie neozvala... ale slubujem vsetko vecer poctivo docitam 😉 😉 😉 ...

kisska
19. bře 2009

berus ani ja nie som, tiez som sa skoro neodlepila a najvacsi problem som mala drzat kozy na mieste (esteze ma vazne nikto nevidel) 😉 ... ale uz som vazne nastvana... musi to ist dole, aj keby nechcelo, bracho ma za mesiac svadbu a ja nic neobleciem... a nove kupovat odmietam - jedine 38ku 😉

saska.t
19. bře 2009

no ja teda som hlavne sportovy typ ale behat by ma nikto neprinutil 😝 budem robit vsetko len nie behat a to mam aj sportove zameranie 😒
juj kiss tiez som nasrana kedysi som obliekala 34/36 v dnesnej dobe 36/38 ja viem ze vam to je asi smiesne ale ja som z toho dost v pytli 😢
Tu je uz 3 den krasne slnecno aj ked nie moc teplo, uz sme boli s malou aj spacirovat trosku hlavne aby sa psice vybehali a aj si pospinkala 40 min. tak som zvedava kedy odpadne poobede 😀

no das uz som si hovorila ze ta tu dlho nebolo 😀 ale nie si sama ani venora tu uz nebola ani nepamätam 😉

kisska
19. bře 2009

dasiiiiii, no konecne, odvcera by aj zuzana29 mala byt doma v UK, tak dufam, ze sa nam bude venovat

sasi - ja som sa seriozne zapovedala, ked ma moja mama nahanala po butikoch a nutila ma aby som si nieco vybrala k narodeninam... Nasla som jeden svetrik, ale ked som ho skusila, tak dobra mi bola jedine 44ka. Je to jedina 44 ktoru mam doma, ale povedala som, ze aj posledna 😠

saska.t
19. bře 2009

kiss 😀 😀 😀 jasne nedaj sa bojuj a ja budem s tebou !!!! 😎

kisska
19. bře 2009

dakujem za podporu... sa ti smeje... aj mne sa bude 😉

patricia1971
19. bře 2009

kisska -ja som už 90dňovku držala,ale ovocný deň bol pre mňa horor,ale schudla som vtedy tuším 8kg,tiež sa po tejto mojej brutálnej budem tak stravovať,aby som už nepribrala,lebo ten snehulák ma desí....

sasi-ty si iná palička......a čo to vlastne robíš???? môžes prezradiť???aká to je robotka???? 🙂

a oblečko ja si nekupujem,do všetkého sa vtrepem,a kúpim si až keď schudnem.....do 31.5. musím mať pod 70kg,lebo vtedy má dcéra prvé sväté prímanie a čo má super šaty,tak neviem,teraz by som bola v nich ako jelítko 😒 😒

cessy
19. bře 2009

ahojte...v tych dietach vam moc moc drzim palce, nech vam tie kila idu lahucko dolu.. 😉

kisska
19. bře 2009

si zlata cessy... dufam, ze to tak pojde...teraz uz naozaj 😉

saska.t
19. bře 2009

pati - normalne som vystud. ucitelka, ale nikdy som to nerobila a tu v DE som jazdec koni 😉 momentalne na materskej 😀

daskak
19. bře 2009

uz sa vam dievcata venujem...
sasi: presne viem aky to je pocit.. aj ja som nosila 34/36 a teraz 36/38.. 🤐 -( 😠 😠 ...
inak velmi sa mi paci Tvoje povolanie...
kiss.. urcite si to uz pisala ale nestiham zatial vsetko citat... ako dopadla oslava adamkovych narodenin? a aku dietu drzis?
vsetkym co chudnete drziiim palceky 😉

saska.t
19. bře 2009

dasi - aj ty si taky cibicek ako ja (tak nas nazvali kocky 😉 😀 ) joj kedysi to bolo moje hobby teraz v DE moje zamestnanie a na SK som robila v reklamke takze uuuuplne odveci od mojho vystudovania ale co uz 😀 😀

daskak
19. bře 2009

sasi mozem vediet aka si vysoka? cibicek je mile... neznasam ked mi niekto hovoril kost a koza 😝 😝 😝 ... teraz to nehovoria po malom mi ostalo 5 kg navyse.. a este aj kojime.. takzeje to ok 😉 😉 ...
no vidis ja som vystudovana colna deklarantka, chcela som robit zdravotnu sestricku... no a teraz robim licenie a vizaz... 😀 😀 😀 hmmmm... a ty vlasne jazdis sutazne alebo vyucujes jazdenie?.. inak v reklame bude mozno robit moj starsi syn 😉

saska.t
19. bře 2009

dasi-1,62m tiez my ostalo 5 kg navyse ale teraz uz len 3 😀 ale ja uz nekojim 😅 , ja som jazdila sutazne ale mozem aj vyucovat ale teraz poslednu dobu som uz len pripravovala mlade kone do sportu 😎
Juj v reklame mi bolo najlepsie ako mohlo byt, sluzobne auto, mobil, vela penazi, dobry post, juj ale coho sa clovek nevzda pre lasku 😉 a rodinny zivot 😀 (ale nestazujem sa ) 😉

saska.t
19. bře 2009

no a kde ste vsetky? to sa mi este nestalo ze by som tu bola skor ako vy vsetky ... ☹

beruska2x
autor
19. bře 2009

caute holky, nechte uz ty kila proboha, budu z vas mit mindrak 😅

patricia1971
19. bře 2009

ahojte,už som tu aj ja...kilá nechajme na pokoji, sme všetky krásne a štíhel 🙂 🙂

sasi učiteľka?????tedaaaaa....a čoho???? 🙂
berus ako ten punčák???už je foto??? 🙂

saska.t
19. bře 2009

pati - skolka a prvy stupen 😀 ale ako som uz povedala nikdy som to nerobila, vzdy som robila nieco ine 😀

beruska2x
autor
19. bře 2009

pati ted jsem ho toma dala 😉

patricia1971
19. bře 2009

sasi a koníky?to by som sa bála,ja sa nejako bojím zvieratiek,aj takých malých psíkov,ale to mám asi po mame 😲

beruska2x
autor
19. bře 2009

ja uz bych na kone asi ani nevylezla, jsem jela naposled ve skole jeste 😀

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru