Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

patricia1971
21. bře 2009

ahojte baby,
no som tu len kuk 😵 ....varím, upratujem, malá spí na balkone,tak makám ako šialená...teraz mám oddych na chvílu 🙂
u nás je dnes krásne,tak poobede ideme von, asi pôjdeme voliť nejakého prezidenta, potom mangel ide zase prehadzovať kolesá na autách,tk sa tam budeme motať s Lili okolo neho,nech sme vonku 🙂

varím rizoto pre nich a ja mám na obed grilované prso,to je super,aspoň sa najem 🙂

antiša je dobrá vec,ja by som nemohla byť v strese,tak ju radšej berem 😉

pekný deň a vvečer vás kuk 😅

saska.t
21. bře 2009

jasne som na tom podobne tiez je tu pekne tak pojdeme spacirovat trosku, vecer tiez kuknem pa 😀

saska.t
21. bře 2009

Ahojky, tak dnes vecer mame zase pauzu??? 😀 T 😀 ak idem kuk TV 🙂

kisska
21. bře 2009

Ahojte babulky,
pati skus sa spytat na Azaliu. Ja som ju brala terza 8 mesiacov a celkom v pohode. Akurat mrchu som dostala tyzden po vysadeni a odvtedy nic (poslednu som zobrala 1.2.2009), akurat PMS mam pravidelne 3 dni v tyzdni 😀
sasi co ste rozoberali s D?
ja na zajtra planujem zemiakove placky s kuracimi pecienkami... Malemu som dnes prvykrat robila sosovicovy privarok, tak som zvedava, co to spravi v plienke 😉

saska.t
21. bře 2009

kiss - rozoberali sme ake je to po porode (lepsie horsie atd 😀 ) zhodli sme sa na tom ze je to rozhodne intenzivnejsie 😀
Juj ja sa chystam malej urobit 1x hrasok tak som zvedava co na to povie 😉

cessy
21. bře 2009

ahojte tu nikto??konecne som sa sem dostala, vcera vecer som sem ani nenakukla maly bol jak cert 😕

saska.t
21. bře 2009

juj vsetci su prec ako vzdy cez vikend 😉

cessy
21. bře 2009

cestuju prec, alebo pozeraju TV??ozaj a beruska zmizla, je niekde mimo??....ja som momentalne sama doma tak tu sedim...

kisska
21. bře 2009

sas - nieco podobne je teraz aj u ns. Ale u nas je to asi tym, ze som zacala brat HAK prave v mesiaci, ked som sa zoznamila s drahym a brala som ju 7 rokov, kym sme sa nerozhodli babatkovat 😉 . Takze prechod k frigidite bol velmi nenapadny, postupny a pozvolny 🙄 no teraz, ked som 2 mesiace bez cohokolvek, tak je to lepsie ako vacsinu casu, co sme spolu zili... lepsie ako zamladi 😉
cessy a ty co? ulievas sa z domacich prac? 😉

cessy
21. bře 2009

kisska z domacich prac?? 😕

kisska
21. bře 2009

no mna cez tyzden nikto nenahana okolo domu, tak mozem zavislacit, cez vikend mi pribuda dasli clen, co vyzaduje moju pozornost 😉

cessy
21. bře 2009

kisska ja mozem teraz, pozornost som mu uz venovala, ale uz by sa mal vratit, isiel na oslavu 30tky, takze zas sa asi odmlcim... 😉

cessy
21. bře 2009

alebo som to neako zle pochopila?? 🤐

saska.t
22. bře 2009

Caute kocky 😀 no vidim ze cez vikend sme tomu moc nedali ale my to zasa v tyzdni urcite dozenieme 😀
cessy- berus je u rodicov skoro kazdy vikend 😉
kiss - no podobne to bolo aj u nas ale teraz 😉 hmmm 😀

beruska2x
autor
22. bře 2009

cauky holky po vikendu 😉

v prve rade hcci podekovat kiss za skvely recept na dort.. byl vytecny, dala jsem tam o neco rumu vic a deda se bal ze nebude moct odjet autem 😀 ale moooc chutnal, jen pry mohl byt vetsi 😝 asi jako kolo od vozu...ze...

no jinak mame spostu skvelych fotek, neco jsem dodala a jeste neco zmensim..
varit budu nam gulas veprovy s kolinkama a Simovi ..asi pohanku a zloutek a zeleninku - mozna fazolky ty nemel docela dlouho... teda uz zacinam mit problem vymyslet i jemu jidlo 😅

vsichni uklizite.. ja budu zitra dopo, manza bude doma tak pujdou ven at mam na to klid, dneska mi udelal jarni udrzbu kocarku...

saska.t
22. bře 2009

ahoooj beru 😀 si nam chybala 😉

hm tak to ste sa teda napapkali az ti zavidim 😀 juj my uz mame znova aj porozhadzovane takze zajtra mozem znova zacat
Mala konecne zaspala tak som zvedava dokedy jej to vydrzi 😉 tak vecer pa 😀

3558
22. bře 2009

no aj ja mam upratane, len tak oddychujem a som nachladnuta asi mam chripku. tepotu nemam, tak som rada. pojdem upratat este garaz dnes, nech mam za sebou plnohodnotny den a peciem tvarohovu strudlu z lidlu. 😀 😀 😀 😀

kisska
22. bře 2009

Ahojte - beru - aj ja ho vacsinou robim taky, ze sa po nom vacsinou neda soferovat? 😀 budem ho musiet skusit po tvojom s tou cokoladou, aby som ho mohla jest aj ja 😉

babule ste sikovne s tym upratovanim. My sme upratali vcera doobeda a dnes uz nie je nic vidiet 😒 . Ale konecne po dlhej dobe bol kraaasny vikend (az na ten vetrisko), ale prvykrat tento rok sme davali s drahym kavu na balkone vykoteni na slniecku, vysiala som par plant co dam potom na zahradu, tak som zvedava, co z toho bude... 😉
zuzi ja som prave sprdla draheho, ze sme zabudli kupit mrazenu strudlu...
Inak som robila malemu prvy krat domaceho milacika (tucny tvaroh s jogurtom a vanilkovym cukrom), vysli mi z toho 3 100g davky + ovocie a maly sa isiel za tym zabit... aj misu vylizoval 😝

saska.t
22. bře 2009

ja som piekla ako obycajne beruskynu buchtu a samozrejme uz je polovica prec a to jedol len D 😀 My dnes otrasne pocko stale to vyzera na prsanie a strasny vietor ale vcera sme na teraske vegetili 😉 Tiez sa chystam do obchodov na kvetinky na zahradu, juj a este sa mi zacala jedna psica harat tak musim najst gatky nech nemam okvapkany cely dom od krvi 😠

kisska
22. bře 2009

sasi teba som sa chcela spytat, odkial mas kupeny kalisok? Tiez nad nim uvazujem, ale neviem sa rozhodnut, ktory na nete je dobry, chcela by som k nemu aj bavlnene vlozky. Moj drahy sa prave zabava na mojom eko "zachvate", lebo ho nutim aby mi urobil kompost na zahrade na kuchynsky odpad, len neviem, ci zachvilu nebude cela zahrada jeden kompost, lebo mame zahradku asi 5m2 a odpadu mam za celu igelitku za tyzden 😒 Uz sa mu vyhrazam, ze mu za chvilu aj travnik zrusim a idem pestovat Bioparadajky a cukinu 😉

kisska
22. bře 2009

ta moja hara teraz uz tyzden 😒, prave ma tu najhorsiu fazu... skoro sa pretlacila susedovym psom cez oko v plote 😀 nadrzka jedna, ale ogatkovana je sexica 😉 najlepsia je, ked teraz vyhladava chrusta a nechava sa skrabkat nad chvostom 😀
sasi neharaju ti obe naraz?

kisska
22. bře 2009

na kvetinky sa chystam asi v polke aprila bude v Nitre zahradkarska vystava Gardenia, tam sa vzdy vyblaznim, nakupim balkonovky, bylinky a az potom je to u nas na balkone ako ma byt 😉 ze si pomaly nemas kam sadnut... 😎

beruska2x
autor
22. bře 2009

je kiss taky se tesim az budou mit nasi na zahrade, hrusky, rajcata, papriky ¨, cuketya vse ostatni.. lepsi nez ty sunty z kramu...

kisska
22. bře 2009

presne, len mam problem, ze by som to vsetko chcela natlacit na tych par metroch, potom to tam vyzera ako v dzungli... a na polovicke pestujem jahody, maliny, ribezle, egrese a pod. (takmer bezudrzbove ovocie 😉 )

beruska2x
autor
22. bře 2009

no u nas funguje jeste takove trhy kde prodavaji primo pestitele a tam je taky bezva zelenina a ovoce, tam taky hodne chodim od jara do podzimu.. porad lespsi naz v supermarketu...

jojo maliny mama taky Simovi vysadila a jahod mame 2 zahony a hrasek davame... jinak tresne, visne, jablka, hrusky, boruvky, rybiz.. no mnam uz se tesim

kisska
22. bře 2009

berus - no u nas najblizsi trh otvaraju o deviatej (!) mi to pripada trochu nelogicke, ked chce clovek zohnat cerstvu zeleninu. A to sme v oblasti, kde vsetci pestuju co sa da... u nas sa lepsie nakupi pred branickami domov 😒 . Vellmi mi chyba trh, ktory sme mali rovno pod budovou, kde som chodila do prace. Ujovia predajcovia boli uzasni, vzdy mali cerstvu zeleninku, vzdy povedali, odkial zeleninku maju a neskor sme ich prehovorili, aby brali aj gastrolistky 😉 😀

beruska2x
autor
22. bře 2009

😀 😀 😀 😀

hele holky nevite jak k fotce dat nejaky obrazek?

3558
22. bře 2009

berus co mas na mysli? to co ja mam v strednom albume? 😨

beruska2x
autor
22. bře 2009

ahojky zuzko, nene tohle ja mam ja myslim kdyz si stahnu netu obrazek treba nejake medvidky a potom je chci dat treba do rohu fota...

beruska2x
autor
22. bře 2009

jo kiss co oblek sehnala jsi??

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru