Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

erika107
23. bře 2009

pati: tak to mas super ... ja si neviem v H&M nikdy nic vybrat neviem preco ☹

beruska2x
autor
23. bře 2009

http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=123420

tady eri a myslim ze dodava i na Sk , hlavne neplatis nic predem, jen to co ti prijde az pri prebrani... uz ted od ni budu mit potreti a jsem moc spokojena...

erika107
23. bře 2009

no a to si mozes objednat to co je na tej stranke nextovej napises jej cislo vyrobku a objedna ti to? alebo ako to funguje?

beruska2x
autor
23. bře 2009

z Hm jsem mela pekne veci v 62 velikosti ale je to daleko, tady ho nemame a celodenni nakupy me nejak neberou 😅

patricia1971
23. bře 2009

eri ináč ani ja,ale v ATje to iné,tam je iný ver,ale ja nekupujem,mám zatiaľ všetko....na leto snáď nám šupnú nejaký balíček s letnými vecami 🙂 🙂

berus to kupuješ nové???

erika107
23. bře 2009

oky babulky musim uz ist manza je uz aj osprchovany a ja stale kvasim pri pc xixi tak zajtra vecer pacek

beruska2x
autor
23. bře 2009

nejdriv ji napis jestli ti to na Sk posle ale na eshpu si vyberu co chci, opisu su ten kod objednavaci a ten ja pak s velikosti napisu do takove tabulky co ti posle a je to... objednava casto, skoro kazdy tyden takze neni problem..

saska.t
23. bře 2009

baby uz zasa mi blbne net neviem co dnes ma asi si berie dovolenku 😀

jj kocik je super a malej uz bude stacit kym zacne cupitat 😉 este musim nan zohnat na dalsiu zimu fusak (nanoznik ) tak som zvedava ci dostanem kupit a moj povodny kocik sa uz predava mam dost zaujemcov 😉

beruska2x
autor
23. bře 2009

papa eri 😉

pati jasne nove, www.next.co.uk

sasi fusak nebo nanoznik shanis?? ja mam fusak jeden na celou dobu 😕

patricia1971
23. bře 2009

berus to musíš mať už plné skrine 🙂 .....Sima je veľký,že???aké číslo nosí????naša Lili 68,ona je taká drobná,ale má aj 74 ale to je jej dosť veľké 😉

beruska2x
autor
23. bře 2009

no ani nemluv, nastesti je cune a unosi to 😀
nosi ted neco 74 ale spis 80 a next ma znaceni po mesicich.. 6-9, 9-12, 12-18 a tak...

saska.t
23. bře 2009

beru - fusakov mam niekolko ale tu sa to vsetko vola fusak ale ja zhanam nanoznik 😉
pati aj my nosime 68 ale nieco aj 62 o 74 este len snivame 😀
eri - dobru tiez za chvilu pojdem 😉

beruska2x
autor
23. bře 2009

ale to ja neobjednavam porad 3x jsem objednavala a staci... to by me manza prerazili kdyz prehled nema zadny, jen kouka co ma malej zase na sobe 😉 ale on je taky fiflena tak je rad...

patricia1971
23. bře 2009

berus kukem to 🙂

sasi myslíš,že budeš používať fusák???? Pauli mala niečovyše roka,keď bola zima a myslím,že fusak tam nemala,len nejakú deku,ale to si už tak nepamätám

patricia1971
23. bře 2009

sasi fakt??? tak tie naše baby sú také menšie,ale tvoja je o mesiac mladšia....moja tiež má aj 62,hlavne body,to nosí od narodenia 😀

berustak my nosíme od 3-6 a máme 9 🙂 , to nás Sima aj prerástol 🙂 chalanisko jeden 🙂 a sú tam krásne veci 🙂

beruska2x
autor
23. bře 2009

to mi povidej 😀

beruska2x
autor
23. bře 2009

no ted jdeme 7.4. na vazeni a ockovani tak jsem zvedava kolik bude mit...

patricia1971
23. bře 2009

berus tak držím palce 🙂

baby idem do hajan,tk dobrú nocku 🙂 🙂 🙂 🙂

beruska2x
autor
23. bře 2009

jeee vy jste vsichni pryc tak jdu taky spat papa zitra 😀

saska.t
23. bře 2009

pati - fusak mam ja chcem len nanoznik 😉

Kocky idem do hajan aj net ma len stve stale vypadava ale zajtra som tu pa ... 😀

patricia1971
24. bře 2009

ahojte babulky,tak ja už robím kuk 😉

sasi a čo je nanožnik????to je ako kryt na kočík???

dnes varím palacinky pre rodinku,ja mám kurací steak a ľadový šalát 🙂

saska.t
24. bře 2009

pati nanoznik je ako polovicny fusak babo ho ma od noziek po pas vrch je volny dava sa to do bugyn 😉 ja varim bravcove na prirodno asi s hraskom a ryzou, mala ma zo vcera lusky zemiak karfiol a kur. mäsko 😉

patricia1971
24. bře 2009

sasi aha,už asi viem 🙂 ....a to hipp mliečko je len jeden druh??? idem cez obed do DM,tak musím kuk 😵včera som sa vychystala a na aute bez tých ukradnutých kolies som ísť nemohla,to ma ale najskôr nenapadlo...ale dnes už mám kolesá 😀....sasi,nemáš v BA kamošku Denisu,mám asi 23r.???lebo včera hovorila môjmu mužovi,že tu mala kamošku z DE a tej ukradli tiež kolesá z BMW ☹

ja mám už navarené, teraz sa hrám s fotkami a ide mi to,som na seba pyšná 😉

beruska2x
autor
24. bře 2009

ahojte holky, my byli na nakupu a zase snazi...
kdyz vas tak posloucham tak jeste ze nemam auto, netoz BMW 😀

patricia1971
24. bře 2009

ahoj berus,no môj muž si potrpí na autá,on ich aj dovážal a aj s nimi robí,ich opravuje a tak,takže preto máme také auto....ináč mne je úplne jedno na čom jazdím,ale hlavne musím mať nejaké auto pri dome 😵

nás nákupy ešte čakajú,vôbec sa mi nechce ísť,ale musím 😀

saska.t
24. bře 2009

pati potrebujete modru krabicu hipp2, juj my stare korcule uz nemame take mlade kamosky, vsetky su v zhruba mojom a tvojom veku 😉 aj ked su vsetky z BA Denisu nemam 😉
Beru - tak tu padaju krupy a mala spi na terase a asi jej to nevadi 😀 a co sa tyka BMW ani neviem ako sme k nemu prisli, od znameho strasne dobra ponuka a moj drahy si ju nemohol nechat ujst, dovtedy som jazdila na seat toledo ale mne je uplne jedno na com jazdim len aby to bolo bezpecne a mala som sa na com presuvat 😀

juj Bratislavsky chlapci si väcsinou potrpia na dobre auta

patricia1971
24. bře 2009

sasi dík za odpoveď a radu, snáď to DM budú mať 😵

u nás ešte neprší,ale vyzerá,že bude 😀

a sasi to máš pravdu,ten môj zajko mal vždy super auto 😀 to len o autách básni...ja som mala takú mazdu 626 starú,ale bola super,ale už sa rozpadávala,tak mi ju predal a keď vozil autá,tak som jazdila na hocičom...ešte sme mali super felíciu,takú upravenú a tá bola úžásná 😵 lebo v BA keď máš super auto,tak ti ho prejdu klincom,alebo urobia na ňom niečo zlé,tu sú takí ľudia závistliví 😠

baby ja som nejaká unavená,asi tá jarná únava ide na mňa,sa mi nič nechce a toľko roboty mám ☹

patricia1971
24. bře 2009

berus foto som zvládla 😀 😀 😀 som dala do albumu,je to super,len mám málo času sa s tým hrať ☹

saska.t
24. bře 2009

Pati - BA prostredie pznam velmi dobre z kazdej stranky zila som tam 27 rokov a moj byvaly drahy tiez vozil auta takze som jazdila na vselicom ale tento zivoz mi uz nechyba a som rada ze zijem obycajny a spokojny zivot v zasade bez problemov, myslim ze som si uz odzila dost zleho pri byvalom debilovi 😠 juj mozno doletim s malou v maji domov 😀
a fotky lili su krasne si sikovna a urcite aj beru bude na teba pysna 😉

daskak
24. bře 2009

ahoj kocky 🙂 😀 ...
zas mi zblbol pc, tak som tu dlhsie nebola... ale poctivo som docitala 😉 😉 😉 ...
ako sa mi mate????

aj u nas bol rano napadnuty sneh... teraz pre istotu svieti slniecko ale fuuuukaaa taaaaakyyyy vietor 😉 😉

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru