Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

beruska2x
autor
26. bře 2009

pati tak nam ten caj chutna moc, mame ho treti den a dneska mi vypil tak 160-170 caje coz je rekord.. pisou tam ze z toho udelas 45 davek po 100ml coz docela jde.. stal 63,- ale na netu ho maji za 59,- tak kdyz mu chutna tak asi objednam vic aby se vyplatilo postovne, uvidim...
nebou koupim ten mlecny cukr a udelam z normal sackoveho ale to stoji krabicka taky 57,- takze to vyjde skoro fifty fifty 😅

my ted prisli z venku, na chvilku jsem to riskla a docela to slo..

beruska2x
autor
26. bře 2009

pati a prosim te s tim ovocem.. ty to opravdu dodrzujes a davas jen banan a jablko? me to prijude desne 😅 ale asi to zkusim...

dneska mel vlocky s bananem a chutnalo muto a
sasi budu uz je delat jen takhle, je to fajn 😉 diky 😀

3558
26. bře 2009

beruska aky caj? moj nechce ziadny. ani bylinkovy ani ovocny....
a mam hroznovy cukor keby ze ho chce sladky, ale nechce ziadne caje. 😖

saska.t
26. bře 2009

tak tu leje ako z krhle takze vonku sme neboli od soboty ale davam ju spavat na terasu 😀

beru - ved si poradime ked to ide, som hovorila ze su lepsie takto a nie su take lepkave 😀
ja som dnes malej dala 1x biely jogurt s bifidus kulturou a moooc nam isiel 😀 teraz okusuje jediny kusok koberca ktory tu mam 😀

beruska2x
autor
26. bře 2009

to ji nemuzes dat poradne jidlo? koberec... takhle se setri na detech.. socialku na tebe 😀 😀 😀

saska.t
26. bře 2009

😀 😀 😀 ja som ale krkavcia mater kua 😀

patricia1971
26. bře 2009

berus ten čajík som objednala u nás, stojí 80,-skk a nebudem platiť poštovné,lebo tá firma sídli blízko môjho domu,tak si pre neho pôjdem sama 🙂 ...a ovocie,no ona mi banán nechce,to sa trvári...len jablko,hrušku,aj to na pare,lebo ináč to vyplúva a neje to...dávam jej výživky aj,to mám plnú skrinku,svokor mi kúpil frutapuru 🙂

zuzi drž sa!!!! 😉

sasi aj tu je des,tiež sme len na balkóne 😀

beruska2x
autor
26. bře 2009

no vidis a je to levnejsi a zdravejsi, to se mas ze to mas blizko 😉

ja mu jablka taky radsi projdu varem ale rave mi rikala nedavat presnidavky tak nevim co bych mu misto toho dala, vyber jablko banan mi prijde dost malo 😅

beruska2x
autor
26. bře 2009

takze to v podstate nedodrzuju, jen jsem to omezila trosku ale ten flek ma porad..

patricia1971
26. bře 2009

a máš na to mastičku????moja mala takú hormonálnu na 5 dní a prešlo to 😉
ja dávam presnídavky,ale málo.tak raz za čas...a aká ovoce mu dávaš???? 🙂

sasi.moja mama má nejaký veľký pekný koberec,nechceš??? to by Elle vydržalo na dlhšie 😀 😀 😀 😀 😀

daskak
26. bře 2009

ahoj dievcata 😉 😉 😉
mate sa? idem si pocitat co ste za vcerajsok a dnesok popisali 😉

saska.t
26. bře 2009

pati - jasne dojdes si ponho aspon nebudem musiet varit 😀
dasi - ahoooj

patricia1971
26. bře 2009

ahoj dasi 🙂

sasi ale máš to super 😀

erika107
26. bře 2009

ahojcek babulky je tu uz niekto?

beruska2x
autor
26. bře 2009

ahojky eri 😉

erika107
26. bře 2009

no takze zase skalne maminky ktore o takomto case maju uz v hajanoch deturence

berus ake piskotiky davas malemu?

erika107
26. bře 2009

ja som nasla tieto piskotiky http://www.detskepiskoty.sk/o_nas/ co myslis mohli by ich prckovia? sice tam pisu od 6 mesiacov ... a mne sa zdaju byt fajn len nepisu aku muku obsahuju

beruska2x
autor
26. bře 2009

no, ja tu osiram porad vid 😉 skoro jako dyz mam prd na praci 😀 😀 😀

eri nedavam mu zadne, prijde mito zbytecne kdyz nema zub, na svacu mu dam radsi ovoce nebo ted vlocky nebo trochu kase...
ale ani je neplanuju, teda normal piskoty, maji stejne vejce ktere - bilek do roka nemaji takze pak koupim detske susenky a nebo bych chtela koupit mlecny cukr nebo javorovy sirup, nejakou celozrnou mouku a upect .....

beruska2x
autor
26. bře 2009

no Sima sel dneska spat AZ v 18:00 a asi 15 m,inut si tam jeste povidal nez usnul hec 😉

erika107
26. bře 2009

no nas maly uz ma 4 zubky a ked mu davam ovocne prikrmi tak sa mi z nich nenasyti ...tak som myslela ze by som mu nastruhala do toho piskotik ... tak to mne sa moc piect nechce lebo v nasej trube je problem piect to musis vediet kedy to vybrat lebo inac to pripecies 🙂

beruska2x
autor
26. bře 2009

no ja nevim s tim bilkem jinak mi prijdou fajn... kdyz je das do jogurtu nabo nadrobis do ovoce...

ja zatim takhle jak jsem psala a pak od roku mu dam bebe, maji ty normalni i cerealni a ty mi prijdou fajn taky...

beruska2x
autor
26. bře 2009

eri a davala jsi uz ovesne vlocky?? Simovi to dneska moc chutnalo s bananem

erika107
26. bře 2009

no ja som kupila on nestle tie susienky ale jest mu ich veru nedam ked som si ich tak citala :( http://www.dojcenskavyziva.sk/content.aspx?page... ...

zajtra idem nafotit maleho kupila som take zajacikovske uska tak urobim s prcka zajacika potom prihodim do albumceka 🙂

mne isiel maly spat o pol siedmej a dost rychlo to zalomil lebo cely den nespal jedine ked sme isli v aute

erika107
26. bře 2009

ovsene vlocky? to som vzivote ja nejedla a ani neviem ako sa to robi ☹ ...ja som teraz rada ze mi konecne zacal nieco jest lebo tyzden nechcel prikrmi

beruska2x
autor
26. bře 2009

proc se ti ty susenky nelibi???
jee to budou krasne fotky, se tesim, ja chci delat fotky pristy tyden, manza bude mit ranni tak si udelame atelier doma 😉 a pak mam ve fotu kamaradku a ta mi slibala taky nejake nafotit, musim se ji prihlasit...

ja jsem delala kolaze koukni 😉

ty vlocky my jime teda normalne, kupuju jemne mlete a saska mi poradila je jen zalit vrouci vodou a za 15 - 20 minut jsou nabobtnale a bud k nim pridas zeleninu a maso a mixnes nebo ovoce...

saska.t
26. bře 2009

😀 caute tak malu som prave ulozila moc mi m nevyslo s tym neskorsim ulozenim mala uz poobede spat nechcela tak to skusim zajtra
eri ahoj - ja davam od nestle piskotky pre deti po 4 mes. vzdy 1za den dostane a niekedy aj nie 😉

beruska2x
autor
26. bře 2009

ahojky sasi

patricia1971
26. bře 2009

ahojte,už som tu 🙂

eri ja dávam nestle susienky akurát pozerám, že tie čo si kúpila,tie vymixujem a dám do výživy...tie mi tiež nejaká mamina poradila 🙂
vločky ja som robila,dala som jej ich 2x do jogurtu,ale také uvarené 🙂 ináč aj pre mňa sú vločky bleee 😝 😝 😝

erika107
26. bře 2009

ahojcek sasi: od nestle piskoty po 4 mesiaci tak tie som este veru nevidela 🙂 ...

berus: neviem obsahuju aj cukor a piskot klasicky sa rozmoci velmi lahko v pusinke a tieto sa mi zdaju byt moc tvrde

a este som sa chcela spytat od kedy sa moze davat ten pribinacik alebo jogurty?

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru