Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

saska.t
22. únor 2009

ahojteeee 😀

tak my sme prisli z navstevy a mala teraz hulaka v postielke ze nechce spat lebo v aute si samozrejme pospala tak muz urcite v izbe nervaci 😉

tak my este nesedkame aspon som to neskusala, vzdy trosku vydrzi a potom sa supne dozadu a strasne sa na tom bavi, este pockam mame cas, lozit lozime ale smerom dozadu a na styroch sme uz tiez ale len na mieste este nevie co s tym robit

berus - pisla si kisske kde sa stretavame?

stavicky nedavam ale uz pomaly skusim pijeme len sackove caje a vodicku a zatial to staci 😀

som sa dnes po dlhej dobe namalovala a manzel skoro odpadol asi sa budem castejsie 😀

beruska2x
autor
22. únor 2009

no to taky trva asi tyden neboj 😎 nekdy se vzbudi brzo tak mu pak musim dat i svacu ale ne casto...

beruska2x
autor
22. únor 2009

Cauky sas.. davala jsem odkaz na prikrmy ale poslu ji IP...

ja semaluju kdyz nekam jdeme at nedelam Simovi ostudu 😀

venora
22. únor 2009

My sa budime min 3 krat a pred siestou je uz hore definitivne. Tak co vam budem hovorit ☹ . Ozaj kojite este niektora?

erika107
22. únor 2009

saska: tak to nezavidim manzovi ze musi uspavat ked je mala taka rozjarena 🙂 xixixi ... no ja dnes po kupani som dala malemu papat odgrgol si vybozkaval vsetkych na dobru nocku a dala som manzovi maleho do ruk nech ho ide uspat kukal namna ako puk xiixxii lebo vzdy ho ja uspavam 🙂 ... tie stavicky su od 4 mesiaca ukonceneho takze tvoja to uz moze na 100000% ....

berus: tak nielen slniecko ale riadne zlobitko

venora
22. únor 2009

No ja tiez tomu make up u 🙂 nedam zabrat. Ale zajtra zase daco nafarbickujem lebo idem k lekarovi- mozno, aj s drahym, tak dufam ze neodpadne, lebo jeho dvihat 😠 - 97kg 😀

beruska2x
autor
22. únor 2009

ja nekojim veru od 6 tydne ☹

hele ja nebo manza dame vecer najist, pusinku, dudaka, medu - polozime a do 10minut spi... ja vubec neznam nejake uspavani vecer nebo plac nebo tak...

a pres den medu, dudaka a plinku na oci a 10minut ho hladim na prsickach a spi, kdyz ne tak nechce a nenutim ho..

beruska2x
autor
22. únor 2009

veru ted te nechapu 😕

erika107
22. únor 2009

no ja nekojim vobec :(

berus: a to akoze davas maelmu na dudusku med? ... no moj prcek si vyziada pritomnost niekoho aby prinom lezal si ho tulil a hladkal po hlavicke

saska.t
22. únor 2009

erika ja viem ale zdaju sa mi ale sladke aj ked ich rozriedim, preto som sa tomu vyhybala ...

venora ahoooj no konecne ta vidno 😀

berus - ja som pekna aj bez malovania tak nemusim hahahahaha 😀

venora
22. únor 2009

Ja este hej ale o kojeni by som mohla uz napisat knihu, kym sme vsetko preskusali. No rzbehlo sa to a drzime sa doteraz. A s tym uspavanim sme si tiez prezili, no uz je asi mesiac a pol pokoj, asi tak jak u vas. Proste si to musela odrevat a uz je pokoj 🙂

saska.t
22. únor 2009

ja nekojim od 4 mes. moje dieta nechcelo MM bohuzial, som plakala skoro mesiac kvoli tomu ☹ ☹

beruska2x
autor
22. únor 2009

eri blaznis?? ja nevim jak to ... to ma od malicka, proste hodny po mamince 😀 😀 😀 😀 😀 a spac po tatinkovi...

sas no jo ma to nekdo stesti, to my obycejne a osklive se malovat musime, prece nepujdu s tak krasnym ditetem skareda 😀 😀 😀 😀

venora
22. únor 2009

Sasi to zase len na chvilu 🙂 . Tatino estestale chodi do Blavy a doma je len cez tyzden a ja som potom cez tyzden u rodicov, lebo som nejaka chora a nevladzem byt stale sama s Julkou. A este chodim tiez do skoly takze sprtam popri na skusky ☹ ...Proste multifunkcny zombie 😀

venora
22. únor 2009

multifunkcna sa pomylila 😀 . Tatino je doma len cez vikend!!!

beruska2x
autor
22. únor 2009

sas... ja jsem se poradne nerozkojila, malej mel hodne zloutenku byl spavej a nejedl..no desny, pak zase jedl furt a nestacilo muto, kojila jsem s klobouckama, mel deeesivy koliky a tak jsem to odneska zanetem... no ubrecena, bolesti tak manza rekl ze dost, koupili jsme Nutrilon a malej je od ty doby spokojenej a stastnej taze to neresim az tak... 😔 😝

erika107
22. únor 2009

venora: tak sa drzte a kojte sa co najdlhsie 🙂 ...

saska: ja som tiez bola z kojenia na prasky ze nemozem kojit ale ked mi to nebolo dane od prirody co narobim :( kazdy nema velke mliecne zlazy :(

berus: xixixi ja tiez ked niekam ideme s malym po lekaroch tak hodim neaky brizolit ved nemozem ist taka oskliva 🙂 xixixi by som mu kazila image a nenasiel by si frajerky 😉 😉

venora
22. únor 2009

Sasi tie stavicky som riedila skoro ako sirup, len trosku stavy a plno vody.

saska.t
22. únor 2009

berus to bola sranda 😉 no ja ked sa nenamalujem vsetci mi typuju 23 r.a to sa mi nie vzdy paci ked sa namalujem tak aspon vyzeram ako mama, uz mi raz povedali ze aka je sestricka pekna a mala, som skoro odpadla a oni tiez ked som im povedala ze je to moja dcera 😀

beruska2x
autor
22. únor 2009

ja myslim ze pokud nesladis nic jineho - cajiky a nedavas sladky veci - pribinacek a pod 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 tak stavicka nevadi... zase to nema porad, hlavne aby tech cukru nebylo moc ale s mirou...

venora
22. únor 2009

Eri ked som sa stym tolko natrapila tak sa budem snazit, dik. A zase tiez si myslim ze lepsia je stastna a kludna matka a dieta na umelom mlieku ako vynervovana ale kojaca 😀

beruska2x
autor
22. únor 2009

to neni sranda, chci aby se dobre ozenil a nebudu mu kazit prvni dojem 😀 😀 😀

erika107
22. únor 2009

sasi: ale ved ty vyzeras velmi dobre a neboj sa potesi ta ked budes mat 50 a budu ti typovat 45 😉

venora
22. únor 2009

Baby lucim sa idem sa este na chvilu venovat drahemu. Peknu a co najmenej rusenu noc vam prajem. A zajtra si vas tu mozno este najdem. papa 😉

beruska2x
autor
22. únor 2009

venor... to mi mluvis z duse co ja se nabrecela ze nejsem dobra mama... no desny, ale prece ho nenecham rvat hlady, to mu radsi UM dam..

saska.t
22. únor 2009

jaaaj kocky uz sa o kojeni nebavme lebo to oplacem este raz, u nas to slo dobre az do 4 mes a potom z dna na den odmietala az zacala chudnut tak som musela zacat dokrmovat a mala bola do 3 dni odstavena a ja plne prsa mlieka ☹ tak som musela odstavit laktaciu ale kedze to je uz jedno tak sa nebudem uz zatazovat som sa dost natrapila 😀

venora - hejhej skusim aj stavicky, inak malej som dnes dala olizat lizatko by ste videli ako rychlo pochopila o co ide a ako sa lize, skoro som z nej odpadla aka bola podarena mrska jedna 😎

beruska2x
autor
22. únor 2009

😲 😲 😲 😲 lizatko fakt??? teeeda to jsi mela nejake specialni??

venora
22. únor 2009

Berus . este k tomu hornemu - Sasi pisala ze ked sa namalovala manzel skoro odpadol. A moj drahy ma 97 kg. Nechcela by som ho dvihat keby odpadol. Inak to mal byt for 😉 ...Asi blbo napisany 😖

erika107
22. únor 2009

venora: tak bru nocku

saska: tak to si viem zivo predstavit ako sa po tom lizatku musela mala sklbat 🙂 xixixi ... staci ked maly vidi ze mi nieco jeme ako by si aj on dal 🙂

babulky idem sa hodit do vanicky a potom mi isto zasadne k notasu manza tak som dopisala .... tak sa svami pre dnesny vecer lucim a nie ze napisete zase 10 stran a ja nebudem potom stihat precitat 🙂 papa bru nocku prajem vsetkym

saska.t
22. únor 2009

venora - pekny vecer pa

berus - nie klasicke ale tak na mna chuda pozerala ze som je dala 3x liznut, ved nie som krkavcia matka 😀 ale aka bola potom spokojna sa tvarila ako dospelacka a ja som ho rychlo rozchrumala aby mi nezavidela mam aj fotku tak potom dam do albumu 😀

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru