Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

daskak
30. bře 2009

pati kludne mozeme 😀 😀 😀 .. ake ma Paulinka zaujmi??? inak uz som myslela ze lili a david 😀 😀 😀 .... hmmmm 😉 😉

babenky idem sa vas opytat ci chodite aj ked prsi von?? mne uz z tohto pocasia sibe, ale priznam sa som leniva sa prechadzat s kocikom ked leje....

patricia1971
30. bře 2009

dasi,ona má všelijaké záujmy.....hlavne tv 😀 😀 😀 ale chodí aj na tanečnú,na plavecký 😵 no veď niečo poriešime 🙂

a ja von nechodím,keď leje,Lili spáva stále na balkóne,takže mám v tom výhodu,ona nevie spať cez deň v postieľke, ale takto je stále na vzduchu...no a v tom lejaku ja si to neviem ani predstaviť,ale kedysi som chodila a bolo to strašné 😠

daskak
30. bře 2009

hmmm... normalne som mala vycitky....ale ja mu to vsetko vynahradim ked nebude prsat..... ty brdo poriadny alibizmus 😎 😎 😎 ....

no to by si asi rozumeli .xixixi 😀 😀 😀

saska.t
30. bře 2009

caute kocky,
tak ja som bola so psami a malou vonku mame konecne krasne pocasie ...

dasi - Elli ma 2 spodne jednicky, Patrik je krasavec a myslim ze aj druhy Lasak 😉 , a nie nechodim von, by som sa picla, boli by sme skor chory ako vyvenceny 😀

Pati - ty dohadzovacka
😀

patricia1971
30. bře 2009

dasi aj ja som mala z toho výčitky a niekedy aj mám,ale keby spávala v byte,tak je to iné,ale keď ona 2xspí na balkóne,tak je to ok 🙂

daskak
30. bře 2009

sasi: 😉 😉 lasak je moj rocnik...a chodili sme na tu ist skolu..... ale zistila som to az ked som uz bola zo skoly vonku... ☹ ☹ .....
tak uz nemam vycitky ze nechodime von...

patricia1971
30. bře 2009

sasi no hladám ženícha pre tie moje baby,nech mi neostanú na ocot 😀 😀 😀 😀 a to ani syn nemá ešte frajerku ☹

dasi ty si odkiaľ???? z LM priamo???

sasi u nás je otrasné počasie, zima, také na pršanie,tiež nejdem von 😒

saska.t
30. bře 2009

dasi - pockaj a kolko to mas rokov? ved on je mlade ucho 😀 ak si dobre pamätam a myslela som to ako vzor pre Patrika 😀

Pati Erik ma este cas ved ho nechaj aby sa otrkal, ved pockaj za rok tie baby nebudes stihat ratat 😀

patricia1971
30. bře 2009

sasi ja viem,že má ešte čas,len on je stále doma a jeho kamoši už naháňajú baby,tak mi to príde také čudné ☹ on zo školy a po tréningu rovno domov a sadnúť k pc,to je jeho a ešte sa dobre napapať 😀 a super,že aspoň u vás je krásne 🙂 ....sasi som sa ešte chcela opýtať,či máš v DE nejaké kamošky,čo sa stretávate,alebo ani nie...len ma to tak zaujíma 😵

daskak
30. bře 2009

babenky ale ja nemam taky velky balkon na ktorom by moholmaly spat.... ☹ ☹ ☹ tak teraz co?? ist aj tak von???

pati: no ja uz 10 rokov byvam priamo v LM, ale pochadzam zo Ziaru nad Hronom, a do skoly som chodila vo Zvolene..

beruska2x
autor
30. bře 2009

cauky holky, my dorazili ted z navstevy a z mesta, Sima se naobedval pujde hajat a u nas je teda naaadherne, slunicko, teplo, mela jsem vestu a byla jsem spoceny uplne...

jee holky ty basnicky jsem okopcila, tak velke strevo nejsem natoz basnicke 😀 😀 😀 😀

beruska2x
autor
30. bře 2009

das tak otevri balkonove dvere dej ho do kociku nabo na postel do mistnosti, jen ho bud oblikni nebo vic prikrej a dej slabou cepicku a je to... 😉

jinak holky mamza mi po tom vikendu uz 3x dnes volal ze me chce slyset 😀 😀 😀

daskak
30. bře 2009

berus: prosim Ta posli aj nam slnieko, proosiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimmm... tu je fakt hnusne

daskak
30. bře 2009

babenky kolko krat vam cez den este buvaju drobci? a ako dlho?

patricia1971
30. bře 2009

dasi to sa ti tam nezmestí kočík??? saska má tušim terasu,ja balkón 🙂 ...tak potom šup von do dažďa 😀 😀 😀 ...to ke´d chodíme k svokrovcom na chalupu,tak malú dávam spať tam do izby a uplne otvorím okno,oblečiem ju a dám do kočíka....sa bojím ju tam dať von,majú takého veľkého psíka,dosť útočí na cudzích,tak sa bojím,aby Lili nič neurobil,lebo predsa ju ešte nepozná,tak to riešim v izbe 😵

ahoj berus 🙂

beruska2x
autor
30. bře 2009

neposlu, ady je po takove dobe ze si vsechno necham 😎 co buvaju?

beruska2x
autor
30. bře 2009

ahoj pati 😉

saska.t
30. bře 2009

berus - ty chlapi su ale kurvy 😀 (pardon ale inak sa to povedat ani neda 😀 )

daskak
30. bře 2009

sasi??? co sa stalo???
pati my mame taku malu lodziu... to sa ani neda nazvat balkon.... kocik som tak nikdy neskusala napasovat.... ale prestalo liat tak ked sa nenapkame pojdem von.. 😝 😝 😝 ty brdo ale som dnes leniva

patricia1971
30. bře 2009

sasi máš asi aj pravdu...

dasi moja spí 2x,doobeda asi 2 hodky, poobede asi hodku,to ju budím,lebo keby spala 2 hodky,tak v noci spí o hodku menej 😀

berus som si objednala od tej firmy čo aj čajíky aj mliečny cukor 🙂 pre čajíky som ešte nebola,počkám,kým mi napíšu,že majú aj ten mliečny cukor a potom tam vybehnem 😵

beruska2x
autor
30. bře 2009

jja dneska nebyla v lekarne ale necham si objednat ten posilujici cajik, ovocny a mlecny cukr taky...

Sima ted spi katastrofalne, tak 3/4 hodky dopo a po obede jak kdy.. treba vcera asi pul hodiny a v 17:00 je k.o. 😠

saska.t
30. bře 2009

dasi - beruskyn manza sa opil ked mal byt s malym tak mu berus vynadala a dnes ma pocit ze nieco posr. tak jej vyvolava ze ju chce pocut ze mu chyba atd.... 😀 (devky jedny prolhane) 😀 😀 😀

daskak
30. bře 2009

berus: ale cez noc spinka v jednom kuse.... takze cez den si uziva maminku... 😀 😀 😀

sasi: aha tak to potom suhlasim s TVOJIM VYJADRENIM.... TAK TAK.... 😀 😝 😀

berus: mas ty pravdu dam mu teplejsie veci, ciapku a vyriesim to tak... uz zase leje... 😝 😝 😝

patricia1971
30. bře 2009

berus presne ako daska píše,potom ti spí v noci pekne....tá moja zas spí cez deň super,ale v noci je to horor.....

dasi a šupni ho pod okno 🙂

u nás vykuklo slničko,ale už aj zakuklo 😠

daskak
30. bře 2009

my cez den spinkame 3 krat po hodinke a vnoci sme hore kazde cca dve /niekedy aj menej/ 😲 😲 😲

bbbbjnnnn n nmm ,m,.,jmnnhjnbbnbn hh hhhh
toto vam napisal davidko, pomaha mi tu aby som na nieco nezabudla..... 😀

beruska2x
autor
30. bře 2009

no jo holky ale on pak nevydrzi a chodi se v 17:00 koupat a v 17:30 spi.. to je traga, radsi kdyby si pospal treba hodku a pul poo a pak sel normal v 19:00 treba spat... 😅

patricia1971
30. bře 2009

dasi moja v noci spí,ale zo sna plače niekedy aj 7x a to je hrozné 😠

ona spávala dokopy 4 hod.za deň a to je veľa,tak poobede ju po hodinke budím,nie je to správne,ale musím ☹

berus to je fakt skoro,ale to sa určite upraví...no a keď ti v noci spinká,tak to je super 🙂

beruska2x
autor
30. bře 2009

sasi jak pises.. jen at se snazi 😀

daskak
30. bře 2009

babenky ideme obedovat a potom buvat,tak sa mi zatial majte 😉

patricia1971
30. bře 2009

ahoj dasi 🙂

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru