Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

kisska
11. bře 2009

berus - dobru...

sasi - si este?

3558
11. bře 2009

caute baby
ja dovolenkujem a akosi sa mi k netu ani nechce. tak prepacte, ale ja sa polepsim ked sa vratim 😵 😵 😵

saska.t
11. bře 2009

kiss - jasne ze som ja sem tak priebezne pozeram ...
zuzi-to neva len si uzivaj dovcu ... 😀

kisska
12. bře 2009

Dobre ranko dievcata... dnes nikto? 😕

beruska2x
autor
12. bře 2009

ale ano kiss cauky...jsem chtela pict bucht a nejde mi trouba a elektrikar prijede po obede az 😠 testo mam v pekaci to je zase den 😢

kisska
12. bře 2009

u nas je zase hlavnou katastrofou dnes Adam, rano sme museli zaviest tatina do prace, ale namisto toho, aby isiel potom spinkat, tak reve hned od rana a o deisatej zalahol... a teraz este spi...hlavne nech uz nereve 😒

beruska2x
autor
12. bře 2009

tak Sima po obede spal pul hodky, to zase pujde v 17:00 spat uplne vyrizenej.. trefi me ... 😖 😢

kiss taky dobry, mam veeelikou chut nechat je tady s tatinkem samotny aspon pres 1 noc, kdyz si mysli ze nemam co na praci, jak to muzu proboha nestihnout?? 😝 😝 😝 😝

saska.t
12. bře 2009

kocky 😀

berus hlavu hore svet sa koli svagrovi ani buchte nezruti, ser na to nejde o zivot 😉
kiss - zvladli sme to tiez mam -1 kg
mala sa mi dnes 1x po 2 mes vzbudila o 1,00 v noci a chcela jest a nechcela spat, no skoro ma jeb... 😀 ale nakoniec zaspala ale uz 6,30 bola hore no katastrofa 😒 ale teraz zalahla tak dufam ze jej to aspon 2 hodky vydrzi 😉

beruska2x
autor
12. bře 2009

uf uz to funguje nastesti... 😝

sasi vzdyt jsem ti to rikala, zavolaji 1x za pul roku, kdyz se maly narodil, neposlala mu ani rachtatko a ted najednou prijedou na vikend.. no mam dost.. 😝 😝

to jsem na to zvedava 😀

saska.t
12. bře 2009

si skvela zenska to zvladnes a ked budu mat este blbe kecy tak ich posli kade lahsie 😉

beruska2x
autor
12. bře 2009

diky, ja vim uz koncim se stiznostma ale zereme to no... 😅

beruska2x
autor
12. bře 2009

holky na nextu maji doplnenou kolekci na leto 😢

dididi30
12. bře 2009

ahojte
a berus co places, sak si objednas nie ? 😀
juj ja mam next blizko, nejako ma ani netankuje 😕 😔 ale kupujem tam a najma v h&m, mne sa tam viac pacia veci 😵
saska aj thomasko spi uz 2 hodky, nehapem 😕 on to nema vo zvyku 😀
joj a mame chore uska, mame atb
no a bratrancovej zene sa narodilo v 5 mesiaci babo, babo umrelo, strasny zial mame 😔 ☹

beruska2x
autor
12. bře 2009

didi mas rozum?? uz mi dva baliky prisly kazdy za 2000,- stejne to pak neunosume, takze stop stva ale maji to kraaasne a Simovi vse taak slusi 😀 ale HM mam taky rada, mel dost vesi 0-3m ale mame to daleko ☹

toak to ji strasne lituji, to je mi lito, asi kdo nevi tak si to nedokaze predstavit... ja jen neco vidim v Tv a uz mam v ocich slzy, at to zvladnou ... 😢

beruska2x
autor
12. bře 2009

didi a co mate s ouskama?? zanet? chudacek a nenechavala jsi ho ockovat prevenarem?

saska.t
12. bře 2009

jaj dididi to je mi luto to by ma polozilo keby mi babo umrelo ☹ ani predstavit si to neviem ...

ja tiez ficim dost na H&M alebo C&A maju tam vzdy rozkosne vecicky a next tu moc rozsireny nie je a je o 100% drahsi takze to nebudem prehanat kedze vsetko nosi 2-3 tyz. a potom je to uz male 😀

thomaskovi je uz lepsie? no dufam ze uz ano.... jaj kocky musim ist nakupovat velky nakup a vobec sa mi nechce, cakam na manzu kym mi auto donese a postrazi malu a este tu uz 3 dni v kuse prsi a som z toho deprimovana ... 😠

beruska2x
autor
12. bře 2009

z CA mame taky hodne veci, tady je next drahy jako prase 😅 ale nakoupila jsem po vanocich to meli 50% slevy a pak pres net z UK tak to vyjde asi o 55% levneji nez tady... jinak normal obchody s detskyma vecma tam ani nechodim to jsou palby vic jak za dospelacke veci 😝 😲

sasi nic si z toho nedelaj taky pada porad neco bud dest nebo snih uz mam depky taky, doufam ze jaro prijde bzy....

ja byla nakupovat se Simou..

dididi30
12. bře 2009

beruska a co je vlastne ten prevenar? myslis proti penumokokom? lebo tu je to ockovanie povinne 😉
beruska pravda, ja som v h&m kupila lacnejsie pancusky ako u nas v detskom obchode

saska, joj aj nakupy milujem 😀
tu je fajn, len akurat pod mrakom, no aglicko 😒
a to ca nemame, teda v nasom meste nie, ale ani mi nechyba 😅

beruska2x
autor
12. bře 2009

jojo didi, vidis me to nedoslo, tady povinne nei a platis si ho, vyjde to na 7200,- a asi 500 ,- da pojistovna nazpet, takze jak kdo na to ma 😝

dididi30
12. bře 2009

berus to vazne je take drahe 😕 sakra, to by mali robit povinne, no ale na detoch sa najviac zaraba 😠

beruska2x
autor
12. bře 2009

prosim te, furt je v Tv jak deti jsou z toho v nemocnici, zapaly mozkovych blan, v TV reklama at nechas deti ockovat ze z toho muzou ohluchnout a ty debilove nez neco schvali to je traga... jich se to netyka oni maji penez dost 😠 😠 😠 😠

my jdeme 7.4. uz na druhou vakcinu a pak v roce a pul asi na 3. posledni....

beruska2x
autor
12. bře 2009

ale znam lidi co by to chteli a proste na to nemaji, je to desne, stresujou rodice akorat... 😲 😖

beruska2x
autor
12. bře 2009

caute kde jste kdo kocky 😉

saska.t
12. bře 2009

ja som tu 😉 u nas su vsetky ockovania povinne a bezplatne vcetne prevenaru 😀
a kde kukas tie next veci z UK 😀

beruska2x
autor
12. bře 2009

na next.co.uk 😉

saska.t
12. bře 2009

no hned idem kuk a ako to riesis s postovnym? a normalne to pride??? 😉

beruska2x
autor
12. bře 2009

ja to objednavam pres holcinu co pro to jezdi oni do CR nezasilaji a myslim ze holky rikaly ze ani do D ale zeptej se didi ta by mohla vedet, mozna uz jo... jinak to chodi narmal postou jako jiny eshop 😉 po Uk, Belgii...

ted me holky dostal manza.. opet ze pry v TV bylo ze Hami Bio brokolici stahuji z prodeje, ze je zavadna, at to mylymu nekupuju - jako bych mu kupovala jidlo a on nevedel ze mu varim kazdy druhy den.. mam dost z tech chlapu fakt ☹ 😀

beruska2x
autor
12. bře 2009

hod link co se ti libi sas 😉

saska.t
12. bře 2009

hej je o tom diskusia na babätkach uz som to citala ale myslim ze iba nejaka rada ktora bola vyrobena minuly rok 😉
to su chlapi nic si z toho nerob .... 😀

beruska2x
autor
12. bře 2009

to je des co, penez jak za kozu, chces pro ne to nejlepsi a jak to dopadne 😖 bych jim to omlatila o hlavu 😝

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru