Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

beruska2x
autor
23. bře 2009

zuzi to ja dala rost ten na 2 polohu ja ho mela odted uplne nahore, na tu uplne spodni ho dam az se zacne stavet 😉

3558
23. bře 2009

mojho maleho dnes hlavne zaujima dvd prehravac,krb a zehlicka tak tiez sa mu musim venovat. no ale hadam to nejako zvladnem. 😀

patricia1971
23. bře 2009

zuzi jasné, solím,alebo šup vegetu, bez chuti by som to nejedla 😠

u nás dnes fičia štipce na prádlo a pc, ten je chudák už úplne rozobratý,,
..... 😵 Lili píše

patricia1971
23. bře 2009

sasi ti to ale ide,je to perfektné....Lili pôjde do hajan,tak budem skúšať aj ja 🙂

saska.t
23. bře 2009

mala spi este uplne hore v postielke ale hned ako bude naznak ze sa chce stavat pojde uplne dole 😀

pati dik aspon ma elli nove fot 😀 ky v albume 😉

kisska
23. bře 2009

pati asi ano, lenneviem, co mu je, lebo ma len teplotu a soplik, ani nekasle... a je mrzuty. Tiez papame zvolenske jogurty, ale maly nepije vobec ziadne UM, takze je to asi podobne, ty das UM, ja jogurt 😉

beruska2x
autor
23. bře 2009

jdu juknout sas... no my mame 3 polohy rostu tak zatim staci ta prostredni... 😉

musim ti neco rict, byli u nas v sobotu znamy a maji kluka o rok a den presne starsi nez je Simon.. no a nechali ho jist cabajku z jednohubek, malem jsem padla.. uplne jsem nadsedavala, manza na me mrkal at jsem zticha 😕 😅

kisska
23. bře 2009

berus maly je uuuplne svetovy, straasne zlate chlapce 😉

beruska2x
autor
23. bře 2009

jeee diiiky to ale tvuj taky, koukala jsem a koukni k eri na Matyaska, to je hezoun 😀

patricia1971
23. bře 2009

berus niektorým rodičom je to asi jedno,čo ich dieťa zje....každý si myslí, že keď má už dieťa 1 rok,tak môže jesť všetko ☹

kisska,ale Adamko má MM,nie???

beruska2x
autor
23. bře 2009

no jo ale cabajku, solenou jako prase, korenenou, barvenou, .... nekdy si pripadam jak blazen, manza se smal ze nas Sima dostane rizek az na obcanku 😝 😝 😝 😝 😝

patricia1971
23. bře 2009

rizek...mňňňaaam 🙂 som robila včera,aj kurací aj bravčový....ale ja som mala na obed ovocie 😝 ...ja keď diétujem,tak stále pre nich varím,od výmyslu sveta,tým zabíjam môj hlad 😝

patricia1971
23. bře 2009

sasi ty si ako robila tie foto????ja som z toho jeleň 😀

beruska2x
autor
23. bře 2009

nebu jelen ani labut koukni na www.loonapix.cz jen tam vlozis foto z PC a das create a pak save to disc 😉

beruska2x
autor
23. bře 2009

je www.loonapix.com promin 😅

patricia1971
23. bře 2009

berus dik,skúsim,som taký intitalent 😝

beruska2x
autor
23. bře 2009

kdyby ti to neslo tak mi posles fotky mailem a ja ti to udelam... 😉

patricia1971
23. bře 2009

berus,mne to nejde!!!!!!! 😀 ....už som jednu skúsila a prišla mi na mail,ale ďalej neviem,čo s tým,ale je krásna ☹ pomooooooc 😀

3558
23. bře 2009

berus aj mne sprav par fotiek. prosiiiiim 😔 😔 😔

beruska2x
autor
23. bře 2009

napisu ti podrobny plan 😉

3558
23. bře 2009

dobre

patricia1971
23. bře 2009

berus som som to šupla save tu disk,ale teraz to neviem zas nájsť 😀

kisska
23. bře 2009

berus si mozes zalozit zivnost 😉

pati ma aj MM,ale je lenivy ho pit... teda ked nie je chory... dnes si uz dal 2x. Jaaaj nemam rada, ked mam chore dieta...

beruska2x
autor
23. bře 2009

vyber si upravu a klikni pak dej tve foto - UPLOAD YOUR FOTO - vyber ramecek nebo obrazek a uprav si fotku velikostne a aby sedela v ramecku - mysi posunujes jak potrebujes a pak das SVE nebo CREATE a ukaze se ti foto jak vypada a das SAVE TO DISK... hotovo foto se ti ulouzi na plochu v PC a pak si ji presunes kam potrebujes, pokusd to nepujde posli mi foto na M.Peteracova@seznam.cz a vecer ti to poslu zpet 😀 😉

patricia1971
23. bře 2009

berus fotku upravovať už neviem,ale už som jednu zvládla,aj som ju našla 🙂 no pôjdem za chvíľu dať malú spať a bedem sa hrajkať 😵 ďakujeeeeeeeem 🙂 🙂 🙂

kiss neboj,snád mu to čím skorej prejde 😉

saska.t
23. bře 2009

jaj kocky tak mala opät zaspala a tu len leje uz zasa zacinam mat depku z tohoto pocasia ☹ D mi urobil prave kafe tak si ideme trosku od malej odpocinut 😉

patricia1971
23. bře 2009

aj Lili už haja....a to stihol prísť už syn zo školy,tak som skončila s foto,lebo on musí ísť na pc a ja čo mám tento mininotebook,tak v ňom nič nemám,takže s foto pokračujem zajtra ☹
u nás neprší,len je strašný vietor,že sa nedá ísť ani von ☹
jaaaj už nech je leto 😉

kisska
23. bře 2009

Adam uz dnes spi 3x 😒 a hroznym sposobom ☹ vykrikuje s placom zo spanku, ked tam pridem, tak uz zase spinka... a ked sa zobudi tak sice place, ale ked pridem, tak prestane a usmieva sa... dostal Nurofen, nalievam ho cajom a vodou, papkat papa malo, viac ovocie ako zemiaky ☹

beruska2x
autor
23. bře 2009

caute holky, pritahnu si sem zehleni tak doufam ze nekdo dorazite 😉

beruska2x
autor
23. bře 2009

sasi ty fotky jsou moc pekne, me to takhle chytne jednou za cas a neco malemu udelam, jen si to uz musim zazalohovat 😕 dneska jsem si dokonce ty kolaze vytiskla, mam doma foto papir a vypada to moc pekne, manza bude rad, jsou tam jeho rodice...

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru