Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

beruska2x
autor
26. bře 2009

to vis kluci mu pry rikali jsteli tu nekoho nemam 😉 si mysli jak mame prd na praci s prckama 😝 taky jeste spi, to ma nekdo zivot 😀

patricia1971
26. bře 2009

to aj ten môj si myslí,že bohviekoho tu cez deň nám 😀 no ja tak stíham 😀

beruska2x
autor
26. bře 2009

uz se tesim az Sima zacne chodit a - tatinku vstavej a bude mu strkat prsty do pusy a do nosu at si bobecka uzije 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😉

saska.t
26. bře 2009

no tiez sa na to tesim nech uz sa hybe aj smerom dopredu, malej sa uz nechce lezat ale chodit tiez nie... 😕 No D je tiez popri praci 2x doma kontroluje lebo som mu povedala ze mame pekneho postara 😀
Baby dned odem robit cestoviny s tuniakom nech to je aspon na 3 dni lebo sa mi akosi nechce varit 😀
Elli prave objavila zastrcku 😅 ....

beruska2x
autor
26. bře 2009

ten nas lenoch by mohl, sily ma dost, prostor taky ale on sedi a jeci na me at mu vse podam - chlap no 😝
ja budu delat hrachovou kasi s parkem a vajickem... 😉

beruska2x
autor
26. bře 2009

jinak ja doma mam oble rihy u stolu ale u nasich uz resim silikonove ochrany a do zasuvek taky, ty mame nizko a vsude 😝 musim se podivat do domacich potreb nebo kam???

saska.t
26. bře 2009

ja ich mam z ikei tak skus pozriet tam 😉 ale urcite aj v domacich potrebach 😀

patricia1971
26. bře 2009

no Lili objavila už všetko a všade stojí a všetko mi odvšadial vyhadzuje...to išla spať,tak som 15 min.len po nej upratovala ☹ ...to budte ešte radi,že vám nerobia takú spúšť 😀

3558
26. bře 2009

saska to mas takho ziarlivca? to moj je presny opak 😠

teraz som malemu skusala biely jogurt a natahovalo ho na zvracanie. ☹

saska.t
26. bře 2009

zuzi az taky ziarlivec nie je ale ked som o postarovi par krat pekne rozpravala zacal si to vsimat 😀 aspon nezaspi na vavrinoch a bude si ma trosku strazit 😀

no kocky teraz som volala na gyndu a ten pako mi povedal ze najblizsi termin ma 6.4no skoro ma porazilo dufam ze to stihnem este pred dalsou MS ale bude to knap 😠

3558
26. bře 2009

moj maly za svet nechce zaspat a strhol si zvonkohru na seba, tak s nou smyka a smyka. a pri tom mrnci. musim ist spravit vyprazany syr so zemiakmi, tak cakam kym zaspi.
je tu bordel ako po vybuchu po tom jogurte, tak este upratat...... 😝

saska no moj neni ziarlivy vobec a to ma vytaca 😠

3558
26. bře 2009

no pekne ked mi maly spi, tak tu neni ani nohy 😠 🙂

saska.t
26. bře 2009

ale ja sem nakukam pravidelne 😉 mala je ako vred tie zuby ma raz dorazia ☹
zuzi a maly uz sa stavia? sedi? stvornozkuje? lebo my teda sami sediet nechceme, stvornozky len dozadu a stavat sa esta nestavame a ste len o tyzden starsi .... 😠

patricia1971
26. bře 2009

aj ja tu nakúkam,ale zase riešim kraviny...baby,čo nám ukradli tie kolesá,tak manžel ich teraz našiel na internete,niekto ich predáva a nevieme, čo máme robiť..tak hľadám na policajnej stránke,ako to najlepšie vyriešiť,na koho sa obrátiť,lebo to určite ukradla nejaká organiz.skupina,tak nech nám ešte auto nepodpália 😀

no vy tu o detičkách a ja zas o tom aute ☹

beruska2x
autor
26. bře 2009

pati bych zavolala policajtum , nebudou vedet odkud to vedi... 😉 to snad ani neni mozny... 😝

patricia1971
26. bře 2009

už som volala,bol taký ochotný,manžel má ísť za ním a niečo vyriešia,ale že to bude zložité ☹

no Lili mi tu trhá káble,za chvílu mi všetko poodpája a je stašne zlá, v kuse reve,no to je deň...a tu leje ako z krhly 😠

beruska2x
autor
26. bře 2009

taky nejdeme ven, je hnusne jak pr... bud prsi nebo snehuje 😝

no to by bylo dobre kdyby vam kola vratili ne? 😉 ja ted zalepovala valec na lezeni, jeste ani neleze a uz nam ve svu utikal 😝
manza uz sel do prace, dotala jsem tisic pouceni ze odpo zavola, mam mit mobul u sebe 😝

patricia1971
26. bře 2009

berus daj si ho na šnúrku a zaves na krk 😀

beruska2x
autor
26. bře 2009

😝 😝 😝 to urco ja ovce s rolnickou ne? staci ze tu furt necim cinka Sima 😀

beruska2x
autor
26. bře 2009

holky mam na Simu celou novou garderobu od Next a vymenim ji za zimni kombinezu.... kdo da?? tady totiz NIKDY teplo nebude...
co bych dala za globalni otepleni 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

patricia1971
26. bře 2009

ale manza bude spokojný,že si na príme,že hneď keď zavolá,tak zdvihneš 😀
Sima spinká??? Lili pôjde tak za pol hodku,musím to tu ešte vydržať s ňou 😉sme v izbičke a všetko tu deckám rozhadzuje 😀to príde Pauli zo školy a stále nadáva,že zas musí po Lili upratovať 😀u nás je to také veselé 😀

beruska2x
autor
26. bře 2009

ten uz je vzhuru spal hodinu 😖

patricia1971
26. bře 2009

a to už dnes nebude spať????? on tuším chodí večer skorej spať,že???? 🙂

beruska2x
autor
26. bře 2009

ani nemluv... chodi tak v pul 6, co bych dala za to aby spal dyl po obede a vecer sel dyl, nechci to ted hrotit, az preridi cas tak mu to musim nejak natahnout, zase kdyz ho dam spat jeste jednou tak se mi stalo vickrat ze usne a spi treba do 20:00 nebo 22:00 a zaspi koupani 😅

a vzhuru nevydrzi to ja pak na zabiti, rve a nechce jist, usnul mi bez vecere a je pak v 22:00 vzhuru na jidlo 🙄

patricia1971
26. bře 2009

berus vymením 🙂 🙂 🙂 mám 2 kombinézy 😀 ale aj tu je na hov.. 😠 ...len prsí, sneží 😀

no moja už spí na balkone a suseda zasa vŕta...ta prerába byt už asi 6 týždňov,to je tu des 😠

no v sobotu to bude des,aj v endeľu,neviem,načo posúvajú ten čas,potom aby sme deti celé menili 😠

saska.t
26. bře 2009

caute kocky tak ja som si schrupla s malou 1,5 hod. ale dnes som sa rozhodla ze ju dam este na pol hod spat o 17,00 a potom pojde spat okolo 20,30 21,00 lebo odmietam vstavato 5,30 a kedze sa bude menit cas tak nam to bude pomaly pasovat 😀
Uz som na mrtvicu mala stale jaci a myslim ze sa nam tlaci aj 2 zubok takze to bude zo zubov ale uz mam fakt dost som vycerpana,uz ani neviem ako sa volam 😀 som sa aj v telelfone zle predstavila 😀
pati - mozno vam to vyjde s tymi kolesami drzim palce 😉

patricia1971
26. bře 2009

jej sasi,to ti závidím,aj by som som si schrupla ☹ ale nejako nestíham,lebo riešim z manželom cez mobil tie kolesá...no sú to oni,aj na tých gumách...to je aká drzosť,ale neni sranda to vybaviť...mangel už bol za policajtom,ale je to zložité,lebo to sú nejakí dvaja podvodníci z Považskej Bystrice...musíme dostať kolesá do BA a potom už policajti nabehnú,inak je to strašne zložité...no muž je na nervy a vtedy aj ja,lebo neni riešenie 😠

a tie naše kočky sú asi rovnaké,Lili je úplne upišťaná,aj v noci,to je horor,ja neviem ani čo je to poriadne spať....no herečka si cez deň pospí a v noci zo sna mrnčí 😠

a som aj hladná, dnes mám na večeru že biely jogut a ovocie...bleee 😝 ale lepšie ako nič 😅

akurát kukám tie čaje čo mi beruš poslala, ale teraz som jej urobila normálny,tak uvidím,nemôže piť stále ten sladký hipp,veď bude bezzúbá 😀

3558
26. bře 2009

pata volaj policajtov. ale asi ta nepotesim, ja im neverim. oni s tym nic neurobia a povedia ze na nic viac nemaju pravomoc a musia vam tie kolesa vratit zlodeji sami. 😠

saska my stvornozkujeme uz vyse mesiaca a hned pekne dopredu. ale nesedi vobec a teraz asi 10 dni co sa sam postavil na nohy a uz sa mu nechce stvornozkovat. no oprie sa o sedacku a stoji,kymaca sa a o minutu zacne plakat,lebo je unaveny a nevie ako ma zliezt. nevie ist este naspat. iba tak,ze padne. 😠

patricia1971
26. bře 2009

zuzi to máš úplnu pravdu,už to riešia,ale je to zbytočné 😒 no uvidíme 😒

zuzi a dietka ako??? držíš sa?? 😉

3558
26. bře 2009

drzat sa drzim, len dufam ze sa nepustim 😀 😀 😀

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru