Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

3558
27. bře 2009

aj ja nosim sportove aj ked mam cislo 0 😀 😀 😀

beruska2x
autor
27. bře 2009

tak dopikam strudly a pritahla jsem si sem zehleni tak doufam ze nekdo prijdete a pomuzete mi to prekonat 😀 😀 😀 😀

daskak
27. bře 2009

ahojte,
no ja som sa min. tyzden dostala konecne do obchodu a kupila si podprsenku... zhrozila som sa ake cislo mi sadlo p o polhodinovom skusani.. 😲 😲 😲 ...
pati: prosim ta pekne co si zjedla ze malej si tak znechutila tvoje mlieko??? 😉 😉 ... aj ja chcem maleho uz odstavit...
berus: doniest ti aj moje pradlo??? 😉 😉 😉 ale ten tvarohovy kolacik s merunkam,i by som si dala 😉 😉
sasi: presne aju nas je najproblematickejsi obed /zeleninka, masko..../

beruska2x
autor
27. bře 2009

das tak prijd, uz je hotovy ..manza v praci dame kafo, vinko a pokecame 😉 zehleni pocka, stejne to za me nikdo neudela... 😀

jak se mas?? dneska jsem fotila Simu s novym autickem, tak kdy dodas fotky ty?

daskak
27. bře 2009

berus: joooj ako by som prisla... 🙂 🙂 ..ani nevies ako by mi to padlo 😀 😀 ..
do konca mesiaca este dorabame danove priznania.. aj ja aj manzel a potom budem mat viac casu aby som to uz konecne urobila.... fotecky mam porobene... len ich neviem upravit na mensi format... tak sa s tym musim pohrat a prist na to.. asi budem potrebovat tvoju instruktaz potom 😉

erika107
27. bře 2009

ahojcek koculky idem vas precitat aby som bola kapanek v obraze 🙂

beruska2x
autor
27. bře 2009

jasan to je lehke mas doma Windows ne??? tam je Microsoft Office Picture Manager, v nem foto otevres a je tam ikona Upravit obrazky -, das Upravit velikost a v % uvedes o kolik a OK a ulozit a je to 😉

beruska2x
autor
27. bře 2009

cauky Eri, rada te vidim 😉

daskak
27. bře 2009

ano aj som si myslela 😉 ... mam jednu fotku a za svet ju neviem otocit, aby som si ju dala tu do pasu.. ☹ ☹ aby som aspom tu nemala tajnu foto, aby ste si nemysleli ze aka truba ani fotku si neda 😀 😀 😀 😀
eri ahoj 🙂

beruska2x
autor
27. bře 2009

tak v tomhle programu v tom Upravit obzrazky das ikonu preklopit otocit a je to ☹

erika107
27. bře 2009

dasi: ak chces hod mi to na maila a upravim ti ju

daskak
27. bře 2009

fakt?? si zlata

daskak
27. bře 2009

napis mi do IP Tvoj mail dakujeeeem

erika107
27. bře 2009

hodim ti moj mail do ip a ti to spravim

daskak
27. bře 2009

berus ja som asi total blb ☹ ☹

beruska2x
autor
27. bře 2009

neblazni, to bys zvladla... 😉

beruska2x
autor
27. bře 2009

holky meli jste na beremese i fota ze svadby??

erika107
27. bře 2009

idem hodit do albumu nove fotky co som dnes prcka fotila 🙂 ... skoda ze mi to nejde aj z telefonu lebo mam tam krasne fotky :( .. .ale poviem muzovi nech mi ich hodi do compu a potom pridam aj tie

daskak
27. bře 2009

my sme nemali ☹ ☹ ....
babulky idem napustit vodicku na kupanie mojimchlapom.. uz na mna vykrikuju..

erika107
27. bře 2009

nemala som tam fotky ale ak ich chces vidiet ti dam link a mozes kuknut mam ich na picasawebe aj maleho fotky skoro vsetky http://picasaweb.google.com/ericka107/SvadbaFot... to su fotky od fotografa... http://picasaweb.google.com/ericka107/NasSvadob... a toto su fotky co sme si sami alebo rodina fotili 🙂 ... a ty tam mas fotky berus?

beruska2x
autor
27. bře 2009

link je tady 😉 o odpoved vys 😀

erika107
27. bře 2009

ale mne tam neukaze ziaden almum berus :( tam mas fotky,

beruska2x
autor
27. bře 2009

co ted??

eri no fotky mas naaadherne, krasne fakt, ten kozisek byl super, kytka naadherna a moc se mi libi jak jsi byla jemne nalicena...

saska.t
27. bře 2009

caute bambulky
tak uz mame aj 2 zubcek tak snad sa jej nalada zlepsi 😠

idem pozriet k bratrancovi na web ci su tam este nase fotky zo svatby a dam link

dasi- tak to sme na tom rovnako ☹

beruska2x
autor
27. bře 2009

jeee holky vy me teda desite s tema zubama 😢 😲

saska.t
27. bře 2009

http://www.peterzakovic.com/gallery.php?stranka...
je tam este par nasich fotiek tak kuk 😉

daskak
27. bře 2009

sasi: myslis zubky? alebo ze neviem urobit tie fotky?

beruska2x
autor
27. bře 2009

jee sasi krasa, ja tam ma jen nejake ani z obradu ne.. musim to dodelat 😅

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru