Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

beruska2x
autor
31. bře 2009

ahojte holky, my byli venku je tady naadhherne a potrebavala jsem neco koupit...

mam dotaz, koupila jsem malymu Holandii jogurt a pak nejak y Chocensky, je to smetanovy jogurt, pisou slozeni jen smetana a ziva jog. kultura, bez konzervantu a tuk 10% je to pro nej vhodny nebo to mam dat manzoj???? 😀 😀 😀

a taky jsem koupila jahly - pseno... jak to delate?? diky

beruska2x
autor
31. bře 2009

jinak MS jsem dostala dnes rano 😝 😝 😝 😝 presne na cas a v pohode ale stejne odvazana nejsem.. a manza taky nebude 😵

saska.t
31. bře 2009

beru - kupila si spravne kludne ho malemu dopraj, urcite mu bude chutit 😉 ,a to ostatne ako pohanku 😉 inak mne pseno chuti viac ako pohanka, das do vriacej vody a ono sa to po asi 10 min. rozpadne na take vlocky 😉 a nema to pachut ako pohanka...

beruska2x
autor
31. bře 2009

hm tak jogurt zkusim diky a pohanku ja varim normal, jahly teda pseno se nevari ale jen zaleje vodou jako vlocky jo?? a kolik toho das na porci Elle?? nabobtna to??

beruska2x
autor
31. bře 2009

vis myslela jsem jestli tech 10% tuku neni na maleho moc ale tak mu ho odpo zkusim dat s bananem 😀

taky je tak krasne ale rano bylo 0 stupnu, ted asi 14 😝 desny rozdily...

saska.t
31. bře 2009

beru aj pseno sa normal vari, len ked je hotove samo sa rozpadne na take vlocky 😀 trosku to nabobtna ale nie tolko co pohanka 😉
pre deticky musia byt plnotucne jogurty takze 10 g je dost 😉

beruska2x
autor
31. bře 2009

sas jsem z toho trosku jelen, takze to prseno das normal varit s masem a zeleninou?? 😲

saska.t
31. bře 2009

beru - dam varit zeleninu s mäsom a po 15 min pridam pseno a varim dalsich 15-20 min a je hotovo 😉

beruska2x
autor
31. bře 2009

diiiiky 😀 zase jesem o neco chytrejsi to jsem zvedava co na to rekne a manza pry ze s nim bude taky jist zdrave 😉 tak jsem zvedava 😀
vcera mel napad ze by si udelal se Simou kasi tak jsem ho informovala co ta krabice stoji a presla ho chut 😀 😀 😀 😀

patricia1971
31. bře 2009

ahojte,už som tu...mám aj čaje a mliečny cukor 😀 Lili už logá ten čaj čiperka a zatiaľ jej chutí,no uvidíme 😀

berus a akú kašu mu dávaš???? ja to striedam,ale fakt je to drahé ako sviňa,veď tá kaša mi vydrží na 5 dní 😀

sasi ty máš aké skúsenosti 😕pšeno,ani pohánka mi nič nehovorí,ale asi to niekedy kúpim a skúsim urobiť 😀

berus u nás tu hollandiu vôbec nemajú,raz som ju našla v hypernove,ale ke´d som tam išla na druhý krát,už ju nemali....kisska mi poradila tie naše zvolenské smotané,tak dávam stále tie

beruska2x
autor
31. bře 2009

tak hlavne ze ji chutna 😉 ted mame Hami kasi s broskyvi, a vicezrnou a Hipp susenkovou... jinak prave kasi muzes udelat i z pohanky, jen uvaris a zamixujes banan a to Simovi moc chutna.. a i s masem a zeleninou delam ji pomerne casto, urco casteji nez treba ryzi...

jahly vyzkousim a reknu 😉

tak tady Holandii v poho a Chocensky mivaji taky porad, jeste se chci podivat od Olmy ten ve sklenicce a pak Z Valasska je bily kvalitni ....

patricia1971
31. bře 2009

berus,ja jej musím dávať mliečne kaše,pretože mi nepije vôbec mliečko....tiež máme teraz Hami,je super...mala som Sunarku,ale tá bola blééééé 😝 samé hrče tam boli,som ju vyhodila,sa to nedalo jesť....a čo som si objednala od tej firmy tie čaje,oni dodávajú snáď všetko,aj kaše a sú o dosť lacnejšie,tak budem nakupovať asi veľa vecí cez nich,ešte som tam tiež našla všeličo lacnejšie a dopravu neplatím,tak s dá 😀

saska.t
31. bře 2009

ahojky - pati robim aj pseno aj pohanku aj kukuricnu kasu 😀
kase pouzivam od hipp tu keksovu, nestle ryzova jablko hruska banan a sunarku bananovu 😉
baby jogurty pouzivate dobre skoda ze tu niesu

beruska2x
autor
31. bře 2009

no tak super ne?? je to dobre a jeste se to vyplati 😉

ja davam taky kase jen mlecne... pritom Sunarku dost chvalej, vidis.. ja ji nemela a ty Hami mu chutnaji a zase Nutrilon kase jsou taky drahy.. 😝 ty Hipp jsme dostali, tu susenkovou a s ovocem jednu tak je snime 😀

beruska2x
autor
31. bře 2009

sasi a co delat doma jogurty?? kdz tam das zaklad jogurt s kulturou a udelas to z plnotucnyho mlika a nebo smetany... to by neslo?? 😕

patricia1971
31. bře 2009

sasi ale ja mám z tej Sunarky banánovej samé gundže,ona mi to ani nechce jesť a to tak dôkladne pripravujem ☹ ...od hipp som ešte neskúšala,ani od nestle...ale tiež jej chutí tá Hami,tak uvidíme....no a keď budem robiť niečo akože pšeno,pohánku atď.tak ťa budem otravovať,elbo vôbec netuším,s čím to urobím 😀

berus idem tam zas kuk,čo sa mi oplatí kúpiť, ale hipp výživy majú drahé,tie len v DM sú lacné.. 🙂

beruska2x
autor
31. bře 2009

taky je kupuju v DM, maji tam i vyber kasi a pak grahamovy keksy a takove veci, to jsem teda jeste moc nezkoumala ale az to bude aktualni ... 😉

patricia1971
31. bře 2009

sasi a vy tam nemáte nejaké dobré jogurty????? 😒

beruska2x
autor
31. bře 2009

tady zas nemaji ty hipp jogurty nebo ja jsem je aspon nikde nevidela 😅

beruska2x
autor
31. bře 2009

stejne vsichni chteji byt hubeny a pak nekoupis detem poradnej jogurt 😖 ted jsem cetla clanek o bio ze to vlastne ani zdrave nemusi byt...

patricia1971
31. bře 2009

ani ja neviem ktoré sú to tie hipp jogurty....terz som našla na tej mojej internetovej firme nejaké ,ale v obchode som ich nevidela...a zdajú sa mi dosť drahé 😀 ..http://www.mojalekaren.sk/desiata-vyziva/?page=3

beruska2x
autor
31. bře 2009

tak to je drahe jako prase ja dala dneska za ten smetanovy 6,- Kc 😅

patricia1971
31. bře 2009

no veď to berus,že je to fakt drahé...v drogerii DM keby to mali,tak to stojí možno u nás o 5 skk menej,ale to je prd,lebo aj to je veľa 😠 ...u nás smotanový stojí okolo 10 skk,čo je dobrá cena...takže mi na hipp jogurty asi neprejdeme ☹

rybacina
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
3558
31. bře 2009

ja som tie hipp jogurty tiez este nevidela ale ja kupujem take co je na nich napisane ze su pre deti od 4 do 6 mesiacov a hotovo. skusala som aj bielu activiu, ale biely mi maly nechcel. 😝

beruska2x
autor
31. bře 2009

ty jo holky tak jsem mixla 150g jogurt a 2 banany a nechal mi asi 3 lzicky, coz cumim, mela jsem z toho strach, ja totiz jogurty vubec nejim, jen v tehu tak 2 tydne kvuli malymu 😅 ale Sima ma evidentne kachni zaludek po tatinkovi a spraskne vsechno 😀 😀 😀 😀

2 lzicky se krenil a pak uz otviral pusu 😎

patricia1971
31. bře 2009

jeej berus,tak to je hodne 😀 to Lili zje tak 140g a má dosť,aj to ej robím opičky,aby to vôbec zjedla 😀 teda Sima bude riadny chlap 😀

beruska2x
autor
31. bře 2009

no ani nemluv 7.4. jdeme na ocko a vazit a merit, to jsem zvedava 😉 jsme byli venku jeste je naaadherne a manza vyjel na kole tak malej koukal 😀

saska.t
31. bře 2009

pati - tu som este nenasla vyhovujuce jogurty vsetku su nizkotucne 😠 preto kupujem od hipp aspon mam istotu ze nic neposerem

beru -myslim ze to nestoji zato pripravovat si ich doma sama

dnes som vecer sama doma tak tu kukajte vecer byt 😠

patricia1971
31. bře 2009

sasi ja by som tu aj večer bola,len ten môj syn na veľkom pc niečo robí a na tom malom si zas niečo sťahuje a to tu má v izbičke všetko ponapájané,takže 😠 no snáď dnes mi malý požičia 😀 ...a ja som si práve myslela,že v DE sú super jogurty a hlavne kvalitné ☹ no už som v obraze

berus u nás je hrozne 😢a my sme boli zas včera na prechádzke a Pauli bola na kolobežke,a to Lili sa furt smiala na nej,bolo super 😵a malý koľko váži asi???? naša Lili asi 7200g, výška neviem,ale veci nosíme len 68 ☹

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru