Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

beruska2x
autor
28. dub 2009

das a jeste ji v noci kolikrat?? me ted Sima spi od tech 18:00 do 5:00

erika107
28. dub 2009

sasi: neni zaco rado sa stalo 🙂

saska.t
28. dub 2009

juj prepacte za tu gramatiku, ked sa ponahlam, tak mi trosku uchadza 🙂

daskak
28. dub 2009

alebo zoberem aj chlapov: velky pojde pozriet tych dinosaurou... aj taksa tam uz dlho chystaju a drobci sa stretnu... vsetci 😀 😀 😀
eri: ked odsat sa nam neda 😒 😒 ... mliecka mame uz len tak tak...na dve nocne vypitia... ale mozno by too zvladli aj s robenym mlieckom... ved to pije cez den 😉 ... hmmm to by slo

saska.t
28. dub 2009

beru- inak tie tvoje torty su uzasne a tu co mas nachystanu na simovy narodky no uuuuzas 😀

patricia1971
28. dub 2009

ahoj dididi,ťa nepoznám,ale už som o tebe niekde čítala,tak ťa rada spoznám 😵

berus ale sima spinká stále tak krásne....ale už aj Lili sa lepší,nebehám k nej už 8 krát,včera som bola len 1krát 😵

erika107
28. dub 2009

dasi: my sme boli tento vikend na dinosaurov 🙂 ... bolo fajne ... tak mozno ze do augusta nebude ani na tie dve nocne papania mliecka

berus tak to popozeram ale asi az zajtra ked budem mat casu

daskak
28. dub 2009

berus: 2 krat... uz len.... este pred dvoma tyzdnami bol hore 5 - 7 krat... takze ja len potichucku zavidim Simove spinkanie... ale v dobrom 😉

babenky dobru nocku 🙂 ... uz idem do hajan
papa

patricia1971
28. dub 2009

jeeej baby, no kisska už koncertuje s Luckou....som zvedavá čo napíše o tej romantike 😵

beruska2x
autor
28. dub 2009

sasi jeste nechval, jsem zvedava jak to dopadne ale pripravy jsou veliky 😀

pati on spi celou noc ale zase nespi pres den.. ale kdyz mu to neva.. 😕

saska.t
28. dub 2009

kocky tak ja vam min. 1 mes. dopredu dam presny termin kedy dojdem a dufam ze to spolocne spraskame s krpcami alebo aj bez ako vam to vyhovuje 😀 budem sa moc tesit 😀

jaj no my niekedy prespinkame celu noc a niekedy sa este o 3 zobudime na mliecko 😅 no ale ved je to nase zlaticko 😉

erika107
28. dub 2009

dasi: bru nocku

moj maly zaspi okolo siedmej a posledne dve noci sa zobudil az o piatej co som sa velmi cudovala

beruska2x
autor
28. dub 2009

jee ja bych sla i do kina, divadla..
no pujdeme v sobotu se Simou na konicky aspon 😀 ale teda kulturni babar jsem no..

beruska2x
autor
28. dub 2009

dasi papa 😉 sladke sny

saska.t
28. dub 2009

kocky idem aj ja treba sa po dlhom case venovat manzovi aby sa necitil odstrceny takze zajtra pa 🙂

beruska2x
autor
28. dub 2009

papa sasi 😉

patricia1971
28. dub 2009

sasi no ja budem v ten víkend v Tatrách,tak to musíme nejako doladiť,chcem sa moc s vami stretnúť 😵

berus ale to je super.....to Lili sa naučila spať cez deň, normálne ju musím budiť,ona asi dospáva to,čo nespala,keď bola menšia 😵

dasi ahojky 😵

erika107
28. dub 2009

ty bersus vies ako dlho som nebola v kine ani divadle...a pritom nam dali svokrovci volne listky do kina ale nikdy sa nam nechce vybrat tam sme lenivy ako vos pod chrastou...ja raadsej ked sme vsetci spolu idem niekam do prirody ....

patricia1971
28. dub 2009

sasi pa 😵

ja vás tiež opustím, idem ešte upratať do kuchyne,a potom do postele 😵 dobrú nocku 😵

erika107
28. dub 2009

inac my sme mali vcera romantiku 🙂 xixi som znasilnila manza taku chut som dostala ze nic mu ine neostavalo 🙂 ...

erika107
28. dub 2009

oky tak ked vsetky odchadzate idem aj ja bru nocku vsetkym

beruska2x
autor
28. dub 2009

jee ok. tak papa jdu tedy take 😉 😉 😉 😉 dobrou noc vsem.. 😵

kisska
28. dub 2009

ahojte babulky, uz tu asi nie ste, tak len rychle info - Lucka bola uuuuzasna, ked na nu mozete ist do BA, tak chodte, bude na pos...nie. Mala by tam mat aj 40-clenny chlapcensky zbor. Kapela je uuuzasna, skvela, bombasticka a Lucka detto 😉 😀 , isla by som na nu aj vo stvrtok, ale neda sa 😒
Dobru noc

ankan
29. dub 2009

baby potrebujem poradiť. Na BB som poslala jednej prachy a potom sa po týždi ozval, ýe má zdravotné problémy a ešte mi to neposlala. Kontaktovala som adminku a tá mi napísala, ýe ak mi to v pondelok nepošle zastaví jej účet. Mám ju (adminku)kontaktovať? Pani som v pondelok písala či to poslala a neodpísala. P.s. nieje to veľká suma.

beruska2x
autor
29. dub 2009

nejde o to kolik to je.. jde o slussnost, ma se ozvat sama a pak pockat neni problem, ja bych ji napsala...

patricia1971
29. dub 2009

ahojte 🙂

ankan to je blbé,to je riziko nákupu a hlavne keď posielaš peniažky skôr ako máš tovar ☹

kiss no a romatika nič???? v aute nebolo nič????

ahoj berus,to torta moja.... 🙂

beruska2x
autor
29. dub 2009

ted jsem ji dala do alba, asi 10 minut hotova 😉

beruska2x
autor
29. dub 2009

ahojky pati jinak 😀
manaza sel s malym ven a uz volal ze mu Sia dava kapky, to jsem na ne zvedava na kluky... 😉 jen at si tatinek milacka uzije 😝

patricia1971
29. dub 2009

berus no vyzerá super!!!!! a chutiť bude tiež super 🙂 a nechaj ich, nech sú chalani spolu,nech si manza užije svoje dítko.....to mne príde mama varovať na hodinku Lili,idem na neurologiu, mám strašnú migrénu,nemám lieky a som objednaná cez obed,tak si chvíľu oddýchnem od malej.....ale ona je v poho, už spí od 9 hod.,aj v noci bolo dobre,len 2 krát mrnčala,tak snáď sa už polepší 😵

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru