Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

kisska
26. dub 2009

sasi a skusala si ju uz zapojit do domacich prac? Adama v poslednej dobe straaasne bavi, ked moze so mnou nakladat pracku, podava mi ponozky a ja musim potom davat pozor, ci je dnu vsetko, lebo on tie veci potom aj vybera. Alebo pri vesani pradla mi "podava" stipce. Uz aj metlu ma vydelenu taku, ktoru moze aj ozuzlat 😉 Len nesmiem byt odhodlana nieco urobit, lebo s nim to trva tri dni, ale aspon sa zabava a je to nieco nove 😉

erika107
26. dub 2009

akoze uz minimalne 2 tt hladam neaky sportovy kocik a nic neviem najst :( chcela by som nieco lahke a pre maleho pohodlne ... juuuj preco neni ako za komancov jeden druh kocika a basta ... v dnesnej dobe je ponuka velmi velka :(

pancake
26. dub 2009

kuk tak som tu, ale trosku neskor. boli sme na navsteve ako kazdu druhu nedelu a cesta spat mi trva s kocikom 20 minut. no lenze doma som prisla na to, ze maly stratil topanku po ceste, tak som sa musela vracat. no a nasla som ju v polke cesty 😝 😝 😝 preto tak neskoro 😀

saska.t
26. dub 2009

no ja som uz tu 🙂

kiss- ano zapajam ale vsetko ju bavi iba chvilku aj ked vcera kukala na tociacu sa pracku pol hodku tak som bola nadsena no dnes ju to uz nebavilo 😠

dnes sme mali prvy krvavy uraz, mala sa pri splhani na mna smykla a prekusla si zubkami peru takze trosku krvi a vela placu ale potom v pohode 🙂

zuz- tak boty my stracame pravidelne mala vzdy tolko kope ze ju vzdy niekde sunda a tak mam boty iba po jednom tak som ich umyla a mala sa s nimi hraje 😀

pancake
26. dub 2009

co? mne sa este nikdy nestalo ze by stratil lebo ja mam taky kryt na kociku a nema sancu. ale teraz je teplo, tak som ho dala dolu. 😠

moj pracku zere vsetkymi desiatimi. ked je vypnuta, tak je vopchany do polpasa v nej a vyhadzuje odtial veci.a ked je pustena tak ma ,,velkofilm,, 😀 😀 😀

pancake
26. dub 2009

a mala dlho plakala? uz je to ok? 😕

saska.t
26. dub 2009

zuzi - no plakala dost vobec neviem co to ma za obdobie ale uz by mohlo skoncit 😅 zaspala po chvili co som ju na rukach ukludnila, no stal sa z nej jedos, mama mi dnes hovorila ze som tiez bola taka tak asi to ma po mne 🙄

pancake
26. dub 2009

no pekne 😀 😀 😀 😀

pancake
26. dub 2009

a kde je berus. ?????? 😕 😕 😕

saska.t
26. dub 2009

zehlila ale potom akosi odpadla takze mozno sa venuje manzovi 😀

pancake
26. dub 2009

och to uz mam ja za sebou rano 😀 😀 😀 😀

saska rozmyslala som nad tym, ze ked bude mat maly rok a budem mat zavedenych viac potravin, ze by som chcela varit pre celu rodinu to iste. a ja si len zvlast dosolim na tanieri. aby som si ulahcila zivot. nevies kde je nejaka stranka takychto receptov? celkovo nevarim nezdrave jedla,niekedy ale ano. no chcela by som varit pre celu rodinu jednotne a potom uz ja si dochutim samostatne. proste take jedla aby to mohol aj maly. no ale nie ze ja za dva tyzdne schudnem 5 kilov 😀 😀 😀

saska.t
26. dub 2009

juj zuzi tak daleko som este nerozmyslala a ani nehladala stranku s receptami pre celu rodinku v roznej vekovej kategorii 😀

rano mas za sebou zehlenie ci venovanie sa manzelovi? 😀 aby som to spravne pochopila 😀

pancake
26. dub 2009

ja nezehlim 😀 😀 😀

kisska
26. dub 2009

zuzi ja som na Velku noc tak dopadla - uvarila som doma malemu, ze bude papat na navsteve, ale varila som to tesne pred cestou a chcela som to nechat vychladnut, tak som to samozrejme zabudla doma (no trubka som) 😒 nastastie teta varila tarhonu a znojemske hovadzie (na stave s kyslou uhorkou) - vyborne a ked som ho ochutnala, tak nebolo ani presolene, ani moc korenene, tak som nalozila malemu z takeho. Vela cestovin, trosilililinku maska a omacku. A v poslednej dobe uz varim take, ze masko na stave a k tomu ryzu alebo cestoviny s cibulou, minimum soli, miniaturne kocky maska, zahustujem celozrnnou mukou a snazim sa k tomu pridavat co najviac zeleniny - hrasok, brokolica, mrkva, fazulka....vlastne vsetku, co mame zavedenu. Pred dovarenim malemu odoberiem do misky, zvysok dochutim a dam si aj ja. Takze zalezi co varite vacsinou doma a nie je s tym problem. Uz sa velmi tesim, ze je maly taky velkac. Jedine nepouzivam vegetu, cierne korenie, ani citrusy. No a dnes peciem krkovicu s knedlou a kapustou, tak som velmi zvedava, co povie zajtra na kapustu 😒
Jedine, co mi este chyba je viac zubkov, aby mohol papat cerstvu zeleninu - salaty; papriku a paradajky (osupane) uz celkom zvlada.

saska.t
26. dub 2009

zuzi - ja tiez nie ale D som sa nevenovala ani nepamätam, pri tejto naladicke nasej princezni nemam ani silu ani chut 😠

kiss a kedy si zacala davat paradajku papriku a zahustovat?

pancake
26. dub 2009

ja som dnes dala malemu cele jablko do ruky. a nepustil ho pol hodiny.mal vaznu robotu 😀 😀 😀
ja som myslela ze cez tu supu sa ani neprederie a ked som videla v akom stave skoncilo to jablko, chuda ako by ho prasiatko jedlo. ale bavilo ho to. ja mam taku hracku so sietkou a tam sa strci ovocie.napr. stvrtka jablka a maly si z toho cucka stavu. lenze to ho prestalo bavit a cerstve minechel. ale uz to bude hadam ok. no bala som sa ze sa zadusi ale bol ok. 😀 😀 😀

pancake
26. dub 2009

ja uz teraz zahustujem polievky vlockami, takze v poho 🙂

kisska
26. dub 2009

sasi paradajku tento tyzden, papriku po roku a zahustujem od roka, aj ked asi mozes hned po lepku... ale lepsie su vlocky, ale tie mi zase nechce drahy... frflal sice aj na celozrnnu muku, ked som mu nou zahustila sosovicovy privarok, ale zjedol 😉

pancake
26. dub 2009

kiss zrovna som citala na obale ze tarona neobsahuje vajicka. tak to ste mali stastie. jasne ze ak clovek chce tak sa da.aj ja by som dala prilohu a potom nech mi nieco z mrazaka nejaku zeleninku daju. a ja zase mam vzdy v taske od kocika /volam to prirucna kabelka/ ryzove chleby, lyzicku a presnidavku hippku. keby cosi. a caj beriem aj ked idem s malym len na prve poschodie do spalne. takze bez neho sa nepohnem. ale on vypije aj prevarenu vodu, tak my by sme sa tiez nestresovali. 😉

pancake
26. dub 2009

a uz davas aj sosovicu a ostatne strukoviny?
no mojmu je jedno co je na jedenie len nech je co jest. 😀 😀 😀 v tomto nie je vyberavy. spapa vsetko a keby aj nie, tak nech sa paci: moze mi to ukazat a rada sa necham aj ja obsluzit.no nie 😕 😀 😀 😀
ale zatial je spokojny. a ked pribera rychlostou ako samko tak bodaj by sa stazoval! 😀 😀 😀

pancake
26. dub 2009

saska si to asi rozmyslela a isla dohnat zameskane 😀 😀 😀 😀

pancake
26. dub 2009

ach jaj. tak ahojte. 😨 😨 😨 😨

kisska
26. dub 2009

uz nikto? ☹
tak info na zajtra 😉 - zo strukovin stale len lupanu sosovicu, ale uz sa chystam na hrachovu kasu a fazulovu polievku. Privarky mu velmi este nechcem davat, lebo je tam na moj vkus vela kravskeho mllieka aj ked ich zarabam so smotanou. To uz som skor davala zemiaky s rybou, ked som robila zapekane pre nas, tak som malemu prihodila kusok file k zemiakom a zelenine na paru. Len sa tak prasilo 😉

zuzi to mame aj rovnaku vybavu v prirucnych "kabelkach", len na Velku noc sme boli z domu cely den, tak postupne jedol aj kekse, aj vyzivu... No a nastastie aj drahy je vsezravec, akurat je skor na "poctivu" domacu kuchynu, nez na celozrnnu muku, ale vzdy rad vyskusa a okrem paradajok zatial zjedol vsetko 😉

patricia1971
27. dub 2009

no ahojte, však ste toho popísali...mala som čo robiť,kým som to dočítala 😵
eri krásne foto 😵 ,ty si z BA tak sa musíme niekedy aj stretnúť 😵
berus to žehlenie bolo aj u nás,len naše veci ja nežehlímlen kolegyňa mi dala 3 mechy oblečka pre Lili a hlavne samé šaty,tak som to oprala a žehlila,no bude v lete modelka,sú to nádherné veci,všetko z AT a ako nové,tak nemusím nič kupovať 😵
kiss ty si konečne aj tu???? si tu dlho nebola, ale super, že malý je už taký,že vie chodiť,to ti aj závidím,lebo maja ešte sama nevie,ale aj vonku by len stála,alebo sedela na zemi a hrala sa v špine 😵
sasi no to poznám to vrešťanie,aj večerné,ale to prejde,naša sa už znormalizovala, už sa aj sama hrá,včera bol strašný vietor,neboli sme ani vonku a ona sa hrala doma celý deň....no bola super....už toľko nevreští,tak že neboj, aj Ella bude za chvíľu dobrá
zuzi no super,že oslava dopadla dobre....a ešte dietuješ,alebo už si s tým praštíla???? 😵

saska.t
27. dub 2009

Ahojky kocky 😉

pati no taketo obdobie vrestave sme uz mali pred lyzovackou pamätas??? no ja viem ze je to len obdobie ale uz by mohlo prestat 😝
juj tak to ja malej musim teraz nieco na leto pokupovat zo vsetkeho sme vyrastli 😅

kiss aky je rozdiel medzi normal a lupanou sosovicou a kde to zozeniem? musim pozriet na SK lebo tu ani normalnu nemaju 😀

patricia1971
27. dub 2009

sasi mám v sebe kalíšok,zatiaľ ok,len sa bojím,že keď sedím,my vypadne 😀 ...predsa to tam mám väčšie po 3 deťoch 😀
no a tým vecom som rada,ona má sesterku v AT,tá ma 2 dcéry,takže sú to fakt krásne veci a je ich strašne veľa,normálne mám plné skrine,ale potešilo ma to,lebo nemusím fakt nič kupovať,tam je snáď 25 ks šiat, asi 30 tričiek na leto,kraťasky,no paráda, a všetko ako nové.... 😵
sasi ozaj, a už Ella lozí???? teda či robí nejaké pokroky,alebo je to potvorka lenivá????

kisska
27. dub 2009

Ahojte babulky,

sasi - je to cervena sosovica, tu davam malemu uz od 10.-11.mesiaca, lebo ako lupana nenaduva. na obyc mam este strach, predsa len mu chyba hryzacie ustrojenstvo 😉

pati no nemas co zavidiet, to ze chodi vobec neznamena, ze vonku hlavne nestoji (a zbiera kamienky a trha kvetinky... alebo sa snazi ist opacnym smerom ako chcem ja 😒 ) a sedenie v prachu je najoblubenejsia cinnost. To uz minule na zahrade som sa zabavala - mame tam taky velky "slnecnik" 3x3metre, ale maly sedel na slnku a pes sa vyvaloval v chladku. Som ani 2 hriadky hrachu nemohla odburinit, lebo maly sa rozhodol, ze mi uprace v zahone tulipanov 😒 . No jednoducho po 4och je to stale najrychlejsie 😉

Joooj babulky, dnes mame s chrustom 7. vyrocie svadby. Podarilo sa mi zohnat 2 listky na koncert Lucky Bilej na zajtra, dokonca aj moja mamina moze prist varovat maleho, tak sa veeeeeeelmi vytesujem, ze si urobime romantikusch vecer. Len neviem, ci komplet romantikusch, lebo tym padom mamina u nas spi 😕 . No musim to este nejak premysliet... ale v aute som uz davno nesexikovala 😉 😀

patricia1971
27. dub 2009

no kiss v aute????? to je super nápad!!!!!! 🙂 to by bola iná romantike 😵 😵 😵 a super,že idete na koncert,to ja som už dávno nikde nebola ☹...ale musím už aj ja niečo vymyslieť,lenže ke´d si predtavím,že ráno budem padať na hubu od únavy,tak sa mi ani nikam nechce ísť ☹....kiss a musím sa ti pochváliť, z tých 81kg si stále držím 75kg, na budúci pondelok idem ešte hodiť diétku, aspoň na tých 70kg 😵

kisska
27. dub 2009

pati gratulujem, to je skvele. Ja som to vzdala, lebo takto som sa nervovala a priberala som vzdy, ked som chvilku polavila. Zaujimave je, ze ked sa postavim na vahu raz za tyzden, tak sa nemeni a ja som v pohode... aspon ze nestupa na snehuliaka😒 Uz nech je leto a ja pri salatoch pojdem snad este trochu dole, lae pri mojom stasti otehotniem tyzden po tom, ako zacnem chudnut 😎

ved ani my sme uz straaaasne davno nikde neboli, ani ked sme este nemali maleho, tak preto sa tak vytesujem. Aj to je nahodicka, lebo len vcera som v telke videla uputavku, ze Lucka bude v Sali, tak som skusila kuk cenu a aj ta je normalna - 16€ a dokonca aj este maju listky... no a ked este aj moja mamina povedala ze moze prist (este nie je ani mesiac na dochodku), tak to vyzera, ze nakoniec by nam to aj mohlo vyjst 😉

patricia1971
27. dub 2009

to bude v Šali???? tka to máte super,som myslela že pôjdete do BA.....a snehulák mne dúfam už nehrozí,si to držím a to ma teší.....no idem dať malej obed a idem do nemocnice do Ružinova, mám tam neurologičku, tak si idem vypýtať recept na lieky na migrénu,lebo nemám a včera mi bolo tak na hovno a nemala som liek,že ma skoro piclo......tak pekný dník, snáď večer dorazím 😵

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru