Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

beruska2x
autor
14. kvě 2009

no, to je u nas taky oblibeny... 😅

jeee do Humberta bych sla hned.. tady je JO JO cirkus... odfotit asni ne, je to na dalku, nic by z toho nebylo, pekne pochybuju ze by nas mamina tygrice pustila k sobe do klece nebo naopak potom ven 😀

patricia1971
14. kvě 2009

ahojte 🙂

eri neboj,malý bude ok...chcem sa ťa opýtať,či v tehotenstve ti nič nezistili,ako keby mal mať razštep.....je zlatý,on sa z toho všetkého dostane,veď je to iný chlap 🙂

berus je mi to ľúto s tvojim tchánom,je to hrozné,také smutné ☹

erika107
14. kvě 2009

jaaaaaaaaj ja ze maly tie tygricatka zvlast...lebo tu pri senci je jedna chovna stanica tygrikov a tam mozes ist ku nim a hrat sa snimi a ku tym velkym mozes ist tiez sa dat oblizat slahackou

saska.t
14. kvě 2009

caute kocky,

tak nasa mala zase kazdemu a na vsetko robi papa a tapusky ani zaboha 😠

beru- no to mate desny no ale mozno bude tchanovi lepsie ked to bude mat za sebou aj ked je to hrozne 😝
eri to som rada ze je mathiasko v pohode aspon ho netrapia 😀

erika107
14. kvě 2009

pati: co sme boli na tych testoch tusim v 16 tt tak tam mi zistili zvysenu hodnotu niecoho tak nas poslali na geneticke a tam nam povedali ze to neni take hrozne vysoke ze ked chcem mozem ist na amniocentezu ja som to odmietla lebo som mala strach z toho ... ale ja si myslim ze to nnic nebude a primarka mi povedala ze viete kolko deti to ma a ani to rodicia netusia? tak tym ma utesila :o))

beruska2x
autor
14. kvě 2009

fakt?? to je krasne, to bych sla hned eri 😎

pati dekuji, jo je to narocne obdobi 😨 a hned tak asi neprejde, nekdy mi prijde ze nekdo zkousi co vydrzime.. prost eza kazdy stesti zaplatis ☹

erika107
14. kvě 2009

http://video.google.com/videoplay?docid=-425972... berus takto sa snimi mozes hrat natacat fotit

erika107
14. kvě 2009

inac cate kocky sasi, a pati som vas zabudla aj pozdravit

sasi: dakujem ale v stredu mu budu brat krvicku z hlavicky potom ho budu moc trapit drobceka mojho

beruska2x
autor
14. kvě 2009

sasi to rikam taky aspon tu bolest a to kolem sebe nevnima.. to je desny kdyz se kolem tebe neco deje a ty nemuzes reagovat a mit bolesti.. nojo musime to vydrzet.. 😔

erika107
14. kvě 2009

no a vravi sa ze ked ides ku tym tygrom a nemozes ostat tehotna tak potom sa ti to hned podari ... nieco natom musi byt lebo kamoska ostala tehu 🙂

saska.t
14. kvě 2009

eri to je vek kedy si to este nebude takze kym sa ozeni bude zdravy a velky silny chlap 😉
beru - no kedze si silna zenska urcite to zvladnete aj ked to bude tazke ...
pati ahoj

beruska2x
autor
14. kvě 2009

jee eri to tam ted teda nejdu 😝 to by me trefilo 😀 😀 😀

patricia1971
14. kvě 2009

eri jasné,to bude super,treba tomu veriť 🙂 a malý sa pekne vyvíja,tak neboj 😵
ja som bola na amnio,aj pri Lili,lebo rok pred ňou som bola tehotná,mala som desné tie výsledky a podozrenie na downsyndrom,všetko sa potvrrdilo,len boli vtedy vianoce,čas na amnio sa naťahoval, kým prišli výsledky som bola v 23tt, bábo malo DS,ešte aj nejaké vady,tak som mala 1 deň na rozhodnutie,bola som na prerušení,ale bolo to strašné,ja by som také bábo nezvládlla...aj ma niektoré maminu tu na koníkovi zato odsúdili,chodila mi hrozná IP,lebo som to v jednej téme písala,ale keby každá jedna stále pred takým vážnym rozhodnutím,tak neviem,ako by sa rozhodli.....mne je ľúto,že som bábo dala preč,ale pol roka nato som ostala tehotná s Lili,ale to som sa len bála všetkých výsledkov,ale všetko bolo super a mám nádhernú čerticu....asi som to potrebovala napísať,niekedy mám z toho trošku depku 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

ahoj sasi 🙂

erika107
14. kvě 2009

sasi. ja viem ze si to nebude pamatat ale chudiatko hrozne placka a porobia sa mu bodky na tvaricke :o(( ako silno place

patricia1971
14. kvě 2009

eri to Lili brali len raz krv z hlavičky a ja som skoro umrela.....a tiež keď som bola s Pauli na Teslovej a videla som,ako tam cvičia s tými bábatkami,ako strašne plačú,tak mi bolo do plaču tiež,ja týmto veľmi trpím,neznesiem,keď sa dieťatku ubližuje, i keď v dobrom na tej rehabilitácii 😵

beru zvládnete to,neboj,je to síce hrozné,ale musíš byť veselá kvôli simovi 😵

sasi vaši s ešte u vás? 😵

beruska2x
autor
14. kvě 2009

pati je to desne, no z nekterych pipin na MK si nic nedelej ono se to anonyme pekne keca ale skutecnost je jina.. 🙄 ja osobne nevim jestli bych to zvladly, spis si myslim ze taky neco.. co pak ma to dite za zivot??

saska.t
14. kvě 2009

pati - ziadne vycitky, tiez by som to urobila, nepriviedla by som na svet dieta, ktore by z toho sveta nic nemalo, naco by to bolo dobre???
Len by ste sa vsetci trapili a trpeli, dobre si urobila aj ked viem ze to muselo byt tazke ☹

erika107
14. kvě 2009

pati: ja ta zato neodsudzujem keby mi vysli vysie hodnoty a bolo by tam podozrenie tak by som si to tiez dala zobrat .. ja mam len obavu ze budem mat s malym problemy s ucenim a tak no viete co myslim ... ono niektore vedie tu na diskuskach len odsudzovat a nie ze by cloveku pomohli ho co i len vypocut kazda sa potrebujeme vykecat a uvolnit po celom namahavom dni ... a to si mala hrozne stastie teda ze hned si ostala tehu supeeeeeeeeeer ste museli skakat od radosti :o)) ... my sme sa snazili tusim 3 mesiace a nedarilo sa kazdy mesiac som bola sklamana ze niesu // ciarky...ale nakoniec ani test mi to neukazal az gynekolog po 2 mesiacoch zistil ze osm tehotna ani to na sone nevidel ...slepuch preto uz radsej ku nemu nechodim debovi

beruska2x
autor
14. kvě 2009

o krvi mi ani nemluvte, to byly nejhorsi zazitky z tehu, kdyz mi baly krev 😀 a Simovi brali kdyz mel zloutenku po porodu z hlavicky kazde 2 dny.. ☹

erika107
14. kvě 2009

no nam beru kazde 3 mesiace ale som rada lebo mu robia cely rozbor krvicky aspon je pod kontrolov obvodacka mu raz zobrala moc a to len na papieriku skusila takze som nasrana ze ziadna doslednost... dobre vie ze ja mam problemy s ladvidnami tak by mohla byt doslednejsia

patricia1971
14. kvě 2009

baby ste zlaté,len som vám to chcela napísať 🙂 ale neriešme to,mám zdravú Lili a to je moje všetko 😵

eri neboj sa učenia, a no a čo,aj keby mu to dlhšie trvalo,naša Pauli ná potvrdenú hyperaktivitu dysgrafiu, dislexiu, učí sa dobre,ale tiež sa s ňou dosť trápim,tie jej diagnózy nie sú sranda,ale kašlem na to,nejako to zvládne,takže to treba tak aj brať 😵

saska.t
14. kvě 2009

kocky tak malej brali tiez v nemocke krv a raz z chrbta rucicky a raz z päty, no nechapem ze z hlavicky, ved to je drasticke, niekedy mam pocit ze na SK a CR su 10 rokov za opicami
To som bola soknuta ked mi kocky v BA povedali ze pri porode ich rad radom nastrihli a dost zle, mna nie a mala som 1 stich no nic hrozne, no nechapem ... 😝

patricia1971
14. kvě 2009

mne už branie krvi nič nerobí,ja som si už na to zvykla,ale ke´d beru dieťaťu,tak to je strašné ☹

beruska2x
autor
14. kvě 2009

hele muj bracha ma taky dislexii a co ja vim a ted si dodelava pri praci maturitu, jinak je vyuceny truhlar a moooc sikovny.. 😵 chce to vic cas a usili to jo ale s trpelivosti jde vsechno, hlavne mu dodavat jistotu a sebevedomi 😉

beruska2x
autor
14. kvě 2009

sasi to ne, malemu brali taky z paticky ale z te hlavicky je to jistejsi, jsou tam nejvice videt zilky, miminku se to dela takhle nejlepe, fakt 😵

erika107
14. kvě 2009

pati: a to musite chodit s malou psychologicke alebo co? ja som povedala nech je maly aj 3 -4 len nech si spravi neaku skolu a nech ma dobru pracu ktora ho uzivy

sasi: mna tiez nastrihovali lebo ja pucura som zacala tlacit jak sprosta... ale tak cely cas som nemala take bolesti az poslednu pol hodku hodku doslo to namna a potom uz len sup chcel ist von a lekara nikde sme na neho kricali ako najaty a potom dosiel nastrihol a bolo ale nebolelo ma zasivanie obla som v euforii z maleho i ked bol skaredy ale bola som rada ze je zivy :o))) mohlo sa stat vselico ked sa narodil o mesiac skor

patricia1971
14. kvě 2009

sasi oni berú radšej z hlavičky,s tm že vraj lepšie žily a ide to šikovnejšie 😉a pri pôrode som aj ja mala 1 štich,asi záleží aj od lekára 😵

jeeej berus,tak truhly máme zaistené,že 😵 😵 😵 😵

saska.t
14. kvě 2009

beru - no nasa mala je taka vlasata uz od narodenia ze pochybujem ze by jej tam zilu nasli asi by som to nezvladla radsej z tej päty 😒

erika107
14. kvě 2009

pati: a kde si vlastne rodila?

beruska2x
autor
14. kvě 2009

😀 😀 😀 to jo , ten ma pati tak malo casu ze mi neudela ani prkynko pod salam 😀

me teda nastrihly ale ani to ani siti jsem nevnimala.. a eri malej mel malo ksýsliku a byl ceelej fialovej.. no osklivej 😝 uplne jsem se lekla kdyz ho vytahly, pak mu daly nadejchat, umyly ho a bylo to lepsi 😀

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru