Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

erika107
14. kvě 2009

sasi: nas maly je tiez vlasaty ale blondak od narodenia a vzdy mu na hlave najdu ale zaujimave je ze ked ho operovali na pruh tak mu krasne na rucicke nasli zilku a mal tam zavedenu kanilu len chudatko potom tam mal taku modrinku ale to obdobie je uz za nami som rada

patricia1971
14. kvě 2009

eri áno,chodíme k psychologičke už od 3 rokov,ona á aj také hrozné chovanie,je taká prostoreká,rada sa uráža,no majú to s ńou v škole ťažké.....ale ona má problémy s čítaním,ale pamäť má super dobrú,to prírodoveda a vlastiveda sú jej predmety,lebo ona si dobre zapamätá to hovorené slovo....v matike je dobrá,len niekedy ťažko pochopí slovnú úlohu,to ked jej učitelkaa prečíta,tak hneď viem....ale zatiaľ ju známjkujú normálne,len nie v diktáte nemá známku,len počet chýb,pretože jej sa mýlia aj tie i,y....ale zatial je to ok 😵

beruska2x
autor
14. kvě 2009

sasi malej mel taky vlasy a neboj ze ja u toho byla, cekala jsem otocena k oknu 😉 je to vterinka..

erika107
14. kvě 2009

http://picasaweb.google.com/ericka107/NasMalyMa... tak nas maly nebol o nic krajsi moja neviem ci ste videli naseho lebkouka

patricia1971
14. kvě 2009

eri vy teda máte toho už za sebou

erika107
14. kvě 2009

pati. tak na take nieco ako ma tvoja mala sa mozem stopercentne pripravit...ale v dnesnej dobe kazde druhe dieta ma neake dis... no jo mame toho uz dost za sebou ale najhorsie boli prve 3 mesiace to sme boli vareny peceny u lekarov a na pohotovosti nas uz poznali (na recepcii) sa nas pytali kam chceme ist dnes xixiix

patricia1971
14. kvě 2009

eri prečo lebkoun?????veď je zlatučký 😵 😵 😵 😵 to myslíš pri narodení????

erika107
14. kvě 2009

no mal natiahnutu hlavicku ako elipsu do zadu

patricia1971
14. kvě 2009

eri chce to len viac venovania sa pri učení,ale myslím že Matiasek ešte nejde do školy 😵 😵 😵 😵 tak máš čas 😵

beruska2x
autor
14. kvě 2009

presne tak, nestresuj se dopredu 😉

erika107
14. kvě 2009

no jo este casu dost ale ja truba myslim uz teraz ake to bude ked pojde do skolky a do skoly :o))

patricia1971
14. kvě 2009

eri je to tam vidno,ale to sa mu upravilo,nie???? veď to má normálne teraz.....aj bratov syn mal takú podobnú hlavičku,trošku menšiu,ale mal,ale všetko bolo ok a je nadpriemerne inteligentný,už v 2 rokoch poznal čísla a v 3 rokoch už čítal,zato je taký šmatlavý,má 4,5 roka a nevie ani kotrmelec urobiť,ale je super 😵

patricia1971
14. kvě 2009

eri bože,veď má teraz krásnu hlavičku,som si pozerala rýchlo foto,lebo nikdy sa mi nezdalo,že by mu niečo bolo,je strašné podarený,a aký blonďáčik 🙂

erika107
14. kvě 2009

no jasne ze uz to ma normalne tu hlavicku uz neni lebkounik :o)) a moja mamca nevie zabudnut na jednu moju hlasku ked dosli aj svokrovci pozret maleho do nemocky... ja som povedaala JUUUUJ TAKA SOM RADA ZE MALEMU NEOSTAVAJU USI AKO LACINOVI... svokrovci tak skaredo na mna kukali xixiix ...

ja som rada ze ho mam ani si neviete predstavit babulky ako som rada je to mje zlobidlo male ale moc ho lubim ... zajtra si kupim lepidlo a idem robit album taaaaaaaaaaak sa tesim ze zaspominam pri fotkach :o))

beruska2x
autor
14. kvě 2009

eri, kamaradky holcicka mela hlavicku deeesne protahlou snad jeste 2 mesice po porodu a je normalni 😉 nektere deti to maji no.. neboj to nic neznamena, to je tlacenim..

saska.t
14. kvě 2009

tak ja som bola prekvapena, mala vyzerala uplne super akurat mala trosku spanky opuchnute ale inak ziadne ine veci, bola akokeby sa narodila uz pred tyzdnom 😀

erika107
14. kvě 2009

sasi. tak to je super bola pod umyvadlom xixi nez sa narodila :o))

beruska2x
autor
14. kvě 2009

jee eri to ti neco povim, ja orvni co bylo tak jsem kontrolovala jestli nema Sima po R krive nohy... oni to maji vsechna mimca, no ja mela stresy aby mu to nezustalo, vsichni ze me meli prcu 😀 i R mamca 😉

patricia1971
14. kvě 2009

jeej no uší,to Erik mal také odstávajúce,baby,ja som mu ich aj lepila leukoplastom,chudáčik môj a teraz ich má krásne, to Pauli mala krásne malé ušká a teraz ich má ako Mates, no a Lili mala tiež pekné malé ušká,ale tiež jej tak trošku už začínajú odstávať....no ale Pauli vyhráva s tými ušami,ešteže má vvlasy 😵

erika107
14. kvě 2009

no mateskovi stale idu troska donutra nozicky ale to ten svalovy tonus posraty robi

beruska2x
autor
14. kvě 2009

holky jsem rada ze jsem s vama mohla pokecat, moc a moc vam dekuju, pujdu si dat tu vanu a do hajan 😉 vsem preju kranou klidnou noc papa

erika107
14. kvě 2009

babulky lucim sa s vami idem kukat eurovision som zvedava na tych nasich ako to odspievaju

saska.t
14. kvě 2009

eri - tu je to tak ze malych neumyvaju, odkedy sa narodila bola pri mne akurat rano ju zobrali na hodku porobit testy, a odvtedy az po odchod z nemocky bola pri mne..
1x sa kupala az u nas doma, oni to neuznavaju, zevraj to je film ktory ich chrani v prvych dnoch zivota 😅

saska.t
14. kvě 2009

kocky tak pa a oddychnite si ... 😀

patricia1971
14. kvě 2009

eri ja som hore napísala ako Mates,ale to som nemyslela tvojho,ale tú žrebovaciu súťaž kedysi, že vyhráva mates číslo......ten mates tam mal také ťahacie ušká 😵 😵

erika107
14. kvě 2009

no vidis to...ja som maleho dostala tusim az na druhy den lebo musel sa ist vyhrievat nevedel sa zohriat doniesli mi ho v den ked sa narodil na 5 minut aj to som jedla a hned mi ho zobrali ☹ http://picasaweb.google.com/ericka107/NasMalyMa... toto je prvykrat co som ho drzala na rukach po porode :o(( ked som ho vyprdla tak som ho mala par minut a hned mi ho brali :o((

saska.t
14. kvě 2009

oki tak idem aj ja, krasne sny kocky a zajtra v plnej zbroji 😉

patricia1971
14. kvě 2009

babulky tak dobrú nocku všetkým,pa zajtra 😵 😵 😵

erika107
14. kvě 2009

pati: jasne ja som to pochopila ... mne to nevadi to prirovnanie xixi aj tak mu hovorime Matysek se posral :o))

bru nocku babulky prajem

patricia1971
15. kvě 2009

ahojte baby 🙂

tak tu je zima ako v ruskom filme 😠 a deň bleee 😝 revanie pokračuje a ten blbý zub nikde 😝 noc bola strašná,vypila pol litra čaju, potom bola prešťaná,tak o 4 hod. ráno som prezliekala,no des 😠 som unavená ako neviem kto,som nemohla ani dobre spať,možno aj peto,že mama a môj syn leteli večer o 22 hod.do Egyptu,ale šťastne tam prišli,a že je tam super teplučko,no im závidím,my tu mrzneme ☹ dnes ideme na obed do McDonaldu,dávno som to nejedla,tak keď M má nútenú dovolenku,tak to využijem a nech si pochutím aj ja,od pondelka idem na diétu,tak si aspoň dnes doprajem 🙂 🙂 🙂

pekný dník všetkým,určite sa tu budem ešte cez deň motkať 🙂

idem ešte kuk,čo písala včera kiss o tej cvikle,k čomu ju mám pre malú uvariť 😵

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru