Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

saska.t
17. kvě 2009

no ja som chcela tiez rohovu ale vybrala som si 2xdvojka a kreslo da sa to lepsie rozmiestnit po nasej obyvke 😉
ja byvam tiez v radovej zastavbe ale v konecnom dome takze nikto nam sem nevidi iba z jednej strany a to su zlati susedia co nie su aj tak nikdy doma a inak mam vsade plot z vysokych zivich tujek takze som spokojna a tiez to asi budeme odkupovat 🙂
tak drzim palce aby ste nasli nieco vyhovujuce a nie take drahe 😎

patricia1971
17. kvě 2009

dik sasi,len BA je drahá a mimo ísť nechceme...ale uvidíme 😵

saska.t
17. kvě 2009

dala som par novych foto tak urobte kuk 😉

beruska2x
autor
17. kvě 2009

ahojte holky tak jsme zpet z vikendu, musim navarit na zitra nam i Simovi a pak prijdu... tak doufam ze nekdo dorazite.. 😉

saska.t
17. kvě 2009

beru vecer urcite dorazim tak pokecame snad aj ostatne ... 😉

patricia1971
17. kvě 2009

ahojte 🙂

sasi pekné foto 🙂

beru ahoj 🙂

no snáď prídem aj ja,len sme teraz prišli domov,tak mám fofry,tak uvidím,či stihnem 🙂 🙂 🙂

beruska2x
autor
17. kvě 2009

tak mam skoro hotovo, Simovi jsem udelala tu cervenou repu, hovezi a testoviny s kvetackem a nam knedlickovou polivku a zapecene spagety, mam klid a zitra budu uklizet kuchyn, chci vydrbat troubu, vytrit skrinky, tak na to budu mit cas...

sasi skvele fotky a bezva mikca se supermanskym logem 😉 😉 😉

no a co vikend kocky??
u nas jak tak.. pocasi docela slo, trosku vzrusa nam udelal muj deda, odvezli jsem ho do nemocnice ze je mu spatne, nemuze hybat rukou, tak jsem celala zase nejakou mrtvicku ale mel kvev nekde v plenach mozkovych, tak mu to odsali a pry to bude dobry, zitra za nim jdeme...

no proste kdyz se to sere, tak se to sere.. ale pry bude o.k. tak aspon neco pozitivniho 😅

beruska2x
autor
17. kvě 2009

ahojky pati 😉

erika107
17. kvě 2009

ahojcek zlaticka ako sa mate? dnes sme boli na zahrade pracovat fuuuu som sa zapotila :o)) ale prijemna zmena maleho som zavesila lacinovi na krk a mala som relax :o))) potom sme boli na ihrisku tak hodim fotky do albumceka .o))

beruska2x
autor
17. kvě 2009

ahojky eri, paani ty jsi taky zahradkar jo? 😀 😉

nam uz pekne vyleza hrasek, mame cely zahon veliky, a papriky mam ka mela uz hotove, ty dava do skleniku tak jsme delali pytle na rajcata, uz se tesim na domaci zeleninku to bude, pekne na grilu, cuketky a tak mnam 😵
tak to vypada ze bude hoodne tresni a hrusek 😉

erika107
17. kvě 2009

ahojcek pati:

tak som "zahradkarka" inac by sme nemali pre maleho cerstvu zeleninku dost sa najedol dusicnanov cez zimu...no a hrasok sa nam este moc neukazuje co ma dost hneva ale sadili sme vsetko dost neskoro...rajciny a paprika maju uz kvety ... a fazula krickova je tiez uz vonku a zemiaky uz sa musia o tyzden okopavat ... takze tak...

uz som tam dohadzala fotky prcka

sasi. mala je rozkosna :o)

pati a kde ste boli?

beruska2x
autor
17. kvě 2009

jee moc pekne eri 😀 ty si umej najit polohu k spanku co? mam dojem ze Simovi roste dalsi zoubek, budeme mit taky upirka 😀

bavi Matiho ty houpacky?? Simu tady jo ale u babi jsem ho jesta dat do normalni nezkousela..

erika107
17. kvě 2009

no tak ja som vam aj zabudla povedat mame dole 3 a hore 4 zubalky uz ... no matiska to hrozne bavi tomu sa veru nechce odtial ist

saska.t
17. kvě 2009

cauky kocky,
tak dnes som zahradnicila taky vytrhavala burinu medzi kvetinkami 😀

beru - diky, no mame take aj bodycko superbaby a malej ho strasne rada davam aj s mikinou 😀 mala je v tom podarena
no mate to v rodine pekne so zdravim uz aby to skoncilo co??? 😅
eri, pati ahojte

erika107
17. kvě 2009

babulky pre dnesok sa s vami lucim idem kukat telku pekny vecer prajem

beruska2x
autor
17. kvě 2009

sasi no uz to skoncilo, ted jsme volali do nemocnice a tchan zemrel.. ☹
dalo se to cekat ale R je hyn ze jezdi domu jen na pohrby 😢

saska.t
17. kvě 2009

beru - juj to mi je luto ale mozno je to lepsie chudak R asi to tazko znasa... ☹
eri-papa

beruska2x
autor
17. kvě 2009

eri dobrou papa zitra..

sasi jojo to je, zemrel bezbolestne a tak to R vi, ale stejne behem 8 mesicu oba rodice.. 🙄 boze to zas je doba.. 😔

saska.t
17. kvě 2009

juj no to vam nezavidim... 😕

normalne mi vymazali foto malej musela som tam dat aj seba no neuverutelne 😝 😝
idem malej hodit nieco do hrnca hned som tu ..

patricia1971
17. kvě 2009

beru aj mne je to moc lito 😢 to je moc smutné 😢

eri ahoj,boli sme len u nás na sídlisku 🙂

sasi kde máš foto???? ti zmizlo???? ☹

saska.t
17. kvě 2009

pati- vymazali mi ho zevraj tam nema byt dieta ale ja 😝
idem nieco rychlo hodit malej do toho hrnca za 5 min. som tu 😀

patricia1971
17. kvě 2009

sasi aj mne sa to stávalo,neviem prečo,ale tiež mi pár fotiek mazali 😀

beru to je ppre R hrozné,to ako píšeš 8 mes.,to je strašné,strašne bolestné ☹

patricia1971
17. kvě 2009

sasi to fakt??? nechápem prečo ☹

no moji sa kúpu,ale idem za chvíľu Lili vybrať z vane a snáď zaspí,lebo cez deň aj málo spala,ale bola super,akonáhle vyšiel ten zub,tak ani nereve a je úplne super,dúfam,že aj noc bude konečne normálna a ja sa vyspím.....tak za chvíľu snáď ešte kuknem 🙂

beruska2x
autor
17. kvě 2009

holky diky, no ted nastane kolotoc vyrizovani, sakra uz aby to bylo za nama..

sasi co hazes do hrnce na 5 minut?, to mae zajima.. 😀

saska.t
17. kvě 2009

beru - no kym vyberiem vsetko z mrazaka 😀 tak to trva ...bude mat kralika s cestovinou a zeleninkou a hotovo 🙄
no snad vam to coskoro vsetko skonci ... same take neprijemne veci 😝

patricia1971
17. kvě 2009

baby moje,idem sa ospršiť a do hajan,som na totalku,tak pekný večer a pa zajtra 🙂

saska.t
17. kvě 2009

pati ahoj

beru ides aj ty??? 😕

saska.t
17. kvě 2009

tak idem aj ja aspon umyjem malej hracky, lebo uz vyzeraju otrasne 🙂 😅
tak peknu a nicim nerusenu noc 😉

beruska2x
autor
17. kvě 2009

holky sorry, probirame nejake organizacni veci, tak snad zitra 😉

beruska2x
autor
18. kvě 2009

ahojte tak co dneska noveho??

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru