Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

saska.t
26. kvě 2009

kocky idem do hajan som ko odkedy mala stoji stale ju len kontrolujem a je to dost namahave 😠 inak som vam zabudla povedat ze stvornozkujeme ale len na koberci a trave na podlahe nam to vobec nejde ta sa smyka tak tam sa len plazime 😀
zajtra pa 😉

patricia1971
26. kvě 2009

sasi dobrú nocku 🙂 j som to čítla,áno super,len kým som vás stihla prečítať,tak vždy na všetko aj zabudnem 😵

tak idem aj ja,tak dobrú nocku všetkým 🙂 🙂 🙂 🙂

beruska2x
autor
26. kvě 2009

holky tak papa 😉

kisska
26. kvě 2009

pati to ma mrzi s tym fararom...nastastie mam s berus rovnaku vieru 😉 , ja si neviem vybrat, ci evanjelik, katolik... ak by som uz musela nieco byt, tak si asi vyberiem budhizmus, alebo nieco vychodne 😎

sasi co je MMR? ja tiez nie som velmi za ockovania, ale tu v okoli nedavno mali v skole vo vedlajsej dedine zltacku a tiez je tu dost ciganciat, takze o hygiene nemam iluzie... a v skolke si nevyberiem. U nas sa dava proti chripke ockovat len tatino, lebo on maval chripky so 40kami horuckami a odvtedy je v pohode. Ja sa nedavam, lebo som chripku nemala ani nepamatam... vlastne po porode raz a predtym nie asi 15 rokov.
Kiahne neuvazujem ockovat, vacsinou nemaju vazne nasledky, ani rotavirus nechcem...

beruska2x
autor
26. kvě 2009

holky ja mam na ty pambickare takovej nazor ze ho nesmim ani nikde prezentovat 😅

beruska2x
autor
26. kvě 2009

juuuj nikdo tu neni tak jdu taky no.. 😉 papa a dobrou noc vsem 😵

kisska
26. kvě 2009

babulky dobru noc.

Ozaj eri skoro som zabudla pochvalit Mathinka, je uzasny 😉

berus - no teda, ty divoska... Moj drahy ten tiez neznasa, ked na nas niekto pozera krivym okom za to, ze nie sme kazdu nedelu v kostole (no dedina). Dokonca ked sme sa nastahovali, tak nas vraj farar spominal na omsi, lebo sme chodili cez tyzden do prace a vracali sme sa az neskoro vecer, tak sme robili na byte a zahrade az cez vikend... Tak mu Tomas odkazal, ze ked nam pride cez tyzden porobit v zahrade, ze ho prideme v nedelu pozriet 😉 😎

beruska2x
autor
26. kvě 2009

hm to musel koukat co?? 😎 spravne tak na ne.. oni maji pusu plnou kecu ale skute utek 🙄

kisska
26. kvě 2009

smutne je, ze takych naozajstnych, co beru svoju pracu ako poslanie spocitam na ruke jednej ruky - a to mam zoscanovane od BA, Nr, SA a pod 😒

dievcata idem aj ja do hajan... este tutu mutu s drahym a snad sa mi bude dobre spinkat a nebudem chodit o tretej po byte ako bludny holandan (ako vcera v noci). Dobru nocku 😉

kisska
26. kvě 2009

jaaaj berus, naskladala som si zostavu nabytku za 50 tis. 😕 ale ked som ju zmenila za zostavu pre dvoch, tak to bolo len o 10 viac, takze idem zacat setrit a budu mat fagani naaadhernu detsku 😀 som sa zamilovala na prvy pohlad... 😉

beruska2x
autor
27. kvě 2009

kiss no to je pekny, ja na to kouknu, jen nevim jetli v nejakych 12-ti bude chtit nabytek s obrazkama 😕

saska.t
27. kvě 2009

ahojky kocky,

kiss beru - no este ste toho vcera popisali 😀

kiss- MMR - je rubeola mumps osypky - vy uz ho mate urcite zaockovane to sa ockuje v roku a kedze ste v pohode tak na maleho nemal ziadny vplyv 😉
nieco mi uslo alebo si len rozmyslala dopredu? (izba pre dvoch?) 😀

beru - no ani ja nemozem prezentovat na tuto sektu nazor na verejnosti asi by ma zavreli 😀

inak dnes mala prespala celu noc bez jedneho pipnutia az do rana do 5,00 skoro sme s D odpadli a o 3,00 sme sa obaja zobudili a chceli ist kontrolovat ci zije, taky sme z toho boli zblbnuty 😀

beruska2x
autor
27. kvě 2009

sasi no vidis uz bude lip 😉 zato ja dnes mela noc, Sima bez mantinelu furt hlavu ve spruslich, nohu mimo.. jeste uz je to suchy hned to zase nainstaluju 😀

jinak holky mame 2. zub!! ani jsem si toho nevsimla 😅

saska.t
27. kvě 2009

no tolko si lamentovala ze ziadne zubky a vidis za chvilu ich bude mat plnu pusu 😀 akurat u nas tie horne zlobili viac ako dolne 😅 (nie ze by som chcela strasit) 😀

beruska2x
autor
27. kvě 2009

no, musim se objednat k zubari tak pujde se mnou, to jsem na to zvedava, se bojim jak blazen 😅

kisska
27. kvě 2009

berus gratulujem k zubku, ja uz mam take nervy, ze ich asi budem vytahovat kombinackami 😒 vsetky 4 trojky su na spadnutie, dasne opuchnute, horne uz az presvitaju, ale stale sa nevedia prerezat... maleho uz aj horucky presli a zuby stale nikde... A zubara sa neboj.., deti to citia, tak bude aj maly nervozny aj ked este nema najmensi dovod... vlastne ma dva, ale tie su etse naozaj malinke 😀

sasi jasne, maly nastastie reaguje na ockovanie tak, ze nereaguje 😉 po poslednej hexe mal sice trosku teplotu, ale to bolo vsetko. A je super, ze mala sa znormalizovala... Inak to nocne bludenie po byte poznam. Teraz som to sice mala po dlhej dobe, ale ked maly prestal v noci papat, tak som chodila okolo stvrtej asi aj dva tyzdne 😉

Ten nabytok su samozrejme len plany dopredu(zatial). Ved aj prasule nedam dokopy za tyzden, tak musim pekne makat... no a drahy musi makat na druhom babenku. Len mam take podozrenie, ze sa flaka, len aby si to mohol uzivat co najdlhsie 😎

saska.t
27. kvě 2009

ja sa viac bojim gynekologa, so zubami mam tolko preskakane ze uz ma nic nemoze prekvapit, takze sa nebojim a ten moj je este taky chrum 😀

kisska
27. kvě 2009

sasi tak to ja mam chrum gynekologa 😉 😀 😀 , som sa najviac bavila, ked som ho odporucila kamoske a ona po navsteve mi ho 20 minut ospevovala aky je uzasny... a samozrejme aj odbornik so skvelym pristupom 😉

saska.t
27. kvě 2009

kiss - D tvrdi ze moj gynek. je teplos 😀 zevraj to z neho citi ale mne sa nezda, podstatne je ze je ok ako odbornik takze to neriesim, ale ked tak nad tym rozmyslam asi je fakt teply 😀

kisska
27. kvě 2009

hmmmm, co ja viem? preco by teply robil gyndosa? no asi fakt preto, ze ho tam nic nerozhadze a nie je doma profesionalne deformovany 😉 😀

erika107
27. kvě 2009

ahojcek babulky

vcera som sa ani nerozlucila lebo som bola taka znicena ze som to vypla a isla spat ... dnes to asi tiez skoro zalomim :( maly bol dnes nechutne hnusny nic som nemohla prinom robit ako nahle som odisla z izby ze ma nevidel zacal revat ako tur ... som suca na psychiatriu po dnesku ... zajtra ku nam dojde ujo z anglicka tak budem do 2.6 odstavena od PC lebo budu v izbe kde mam PC spavat :(

idem vas docitat aby som bola v obraze co ste preberali vcera a dnes :o))

erika107
27. kvě 2009

prave mi poslala kamoska maila som sa nasmiala :o))skopcim vam to sem :o))

Mily Boze,
dnes sa mi zatial dari.
Este som neklebetila,
nestratila sebaovladanie,
nebola som mrzuta,
nevraziva, sebecka ani
bezohladna.
Este som nefrflala,
nestazovala sa a ani
cokoladu som nejedla.
Dokonca ani kreditku som
este nevytiahla.

Ale asi za minutu vyleziem z postele a potom
budem naozaj potrebovat tvoju pomoc

beruska2x
autor
27. kvě 2009

ahojky eri to je pekne.. 😉

kisska
27. kvě 2009

eri 😀 😀 😀 veeeelmi pekne, na margo nasej vcerajsej debaty 😀 😀 😀

erika107
27. kvě 2009

jj tak trosku trefne na nas spolok xixixi

beruska2x
autor
27. kvě 2009

ahojky kiss mam jeste jeden tip na nabytek, je moc pekny, kvalitni a na dyl asi 😉

www.gazel.cz

saska.t
27. kvě 2009

cauky kocky,

tak dnes som aj ja na mrtvicu mala cez den naspala len hodku a od 14,00 bola hore a ja som suca na psychiatriu, odpadla teraz o 19,00 takze zasa bude o 6 buntosit, ako je to psychicky vycerpavajuce ako hovado sa jej tolko hodin venovat 😝
Inak uz mame vonku 4 zubky tatko dnes nasiel dalsi prerezany takze uz sme zubaci...
No dufam ze vy ste sa mali lepsie a deturence boli zlate 😉

beruska2x
autor
27. kvě 2009

no zlate je silne slovo ale slo to.. az teda ted vecer uz byl asi hodne pretazenej 😅 ale pekne se tu ochladilo, zima jak blazen, vitr.. snad bude o vikendu lip 😕

erika107
27. kvě 2009

ahojcek sasi: tak asi sa dnes dohodli lebo mne maly spal dohromady hodinu rano pol hodku a ked sme isli z cvicenia pol hodku a tiez som na prasky :o)) a este k tomu som upratovala este cely byt

erika107
27. kvě 2009

aj u nas je kosovo musela som normalne maleho teplo obliect

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru