Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

erika107
7. čer 2009

my mame odrazadko tak neviem co mam nato uz len 2 mesiace rychlo to ubehne

patricia1971
7. čer 2009

ano,Lili dostala dosť,ale tiež je od svokrovcov jediná vnučka,aj naši šupli,aj tety,aj my,takže aspon baba má,tiež som chcela pre nu trojkolku od svokra,ale on,že nech si to radšej kúpim sama,že to je lepšie 😵

eri tak to máš super,že sa s nimi nevidíš,no ja mám sper svokrovcov,takže ja sa na ních teškám 😵

erika107
7. čer 2009

pati: tak to ti zavidim ja som rada ked ich nevidim... a co robite tento vikend? idete ku nim?

beruska2x
autor
7. čer 2009

jo vidite trojkolku se me mama taky ptala jestli mu ma koupit... 😉 to jsem na to zvedava a je uplne hotovej z Nema tak bych mu chtela koupit nejakyho .. ne primo plysaka, jestli delaji najaky vetsi figury..

patricia1971
7. čer 2009

no je to ťažké,Lili tiež všetko má,tak tiež sme nevedeli ☹ ja som teda chcela to autíčko,to je super,to sme na nom každý den vonku a páči sa jej....a handier má plné skrinky,už neviem,čo by som jej kúpila....ešte jej chcm kúpiž nejaké topánočky na leto,neviem,asi sandálky,ale majú aj také ortopodecké plátené topánočky,veľmi pekné a dobré,tak uidím,musím si premyslieť,ktoré budú lepšie.....ale ona chodí rada bosá 🙂

saska.t
7. čer 2009

pati a kde kupujes pre malu boticky? elli ma nozku tak 16/17 a nemozem pre nu zohnat take male topanky ale uz urcene na chodenie nie mäkke?

erika107
7. čer 2009

pati: hovori sa ze najlepsie je ked dieta chodi bose lebo sa mu nozicka dobre vytvaruje... no ved prave aj maly ma vsetko tak je problem nieco kupit

patricia1971
7. čer 2009

eri asi nie,to sa nedá každý víkend tam chodiť a svokor má v piatok stretávku v Liptovskom hrádku,čo tam chodil na strednú,takže bude preč,to neviem,kedy dojde v sobotu a my vždy chodíme v nedelu poobede domov,aby Lili spala v aute,lebo v piatok ked tam chodíme na večer a ona vtedy nespí v aute,tak to je des,ona tú hodinku nevie obsedieť,tak tam jačí a Pauli jej tam musí robiť opišky 🙂

berus ja chcem trojkolku aj s tou rúčkou,ale chcem nejakú kvalitnú,lebo minule som videla tuším v tesco a to bol teda iný šiť,takže sa musím zamerať na nejakú kvalitnú,ale možno až další rok,no uvidíme 😉

beruska2x
autor
7. čer 2009

hm vetsinou jsou chodici od 19.. taky asi budu muset koupit Simovi sandalky na leto

erika107
7. čer 2009

tak keby ste nemali plan tak my ideme na tuto akciu do sadu janka krala sa aj poprechadzat http://www.dm-drogeriemarkt.sk/ budu tam skupiny a aj neake sportove vyzitia pre deticky

kisska
7. čer 2009

Ahojte babulky, aky ste mali vikend? Ja taky divny... ako cely tyzden, ale to bude asi PMS...

sasi skus si kuk toto http://www.liliputi.sk/index.php?option=com_vir..., baby u nas ich skusali a su vraj super, aj na von, aj ako papucky, ja ich planujem kupit malemu ako papucky... ale uz trosku vacsie 😉

saska.t
7. čer 2009

tak trojkolku s tou ruckou chcem aj ja pre malu, je to zevraj od 15 mes. co je za chvilu ale tu kvalitnu som nasla najlacnejsiu okolo 130-150 euro no skoro ma jeblo 😠 taka drahota 😝

erika107
7. čer 2009

sasi: ja som kupovala malemu adidasi v hmaniku ale zda sa mi ze take malunke nemali

kiss: ahojcek

erika107
7. čer 2009

sasi: a nekukala si na ebay?

patricia1971
7. čer 2009

sasi ona má zatiaľ iba jedny,tie nosí a to mi dala kamoška,teda predala,ona ich kúpila a boli im hned malé,ani raz ich nemala obuté,tak mi ich posunula,ale sú fajnové,sú to 18.....ale pôjdem pozrieť asi k baťovi,čo si vždy pamätám,tak decká mali na leto sandálky,tak nejaké také....že raj majú mať pevnú obuv,ale moje decká nikdy až také pevné boty nenosili a sú tu,vždy som kúpila,čo bolo,nikdy som sa vtedy nezamýšlala,že musia byť nejaké ortopodické

beruska2x
autor
7. čer 2009
saska.t
7. čer 2009

kiss- a to je len internetovy obchod ze? nikde som nenasla totiz predajnu ale boty fakt dobre a dokonca oproti nemecku lacne asi to urobim cez mamku nech to kupi lebo stadialto to budu len problemy 😠

inak kocky MS som predsa len dostala takze dalsie mimi na ceste nie je kedze som zabudla zobrat tabletku, ale uz si budem davat lepsi pozor 😀

erika107
7. čer 2009

berus: pekne su tie sandalky...ja ked som malemu skusala sandalky tak si nasiel malu skarocku kadial mi vystrkoval prsteky :o))

kisska
7. čer 2009

berus, tie su super... uz len cena - tipujem min. 30E

patricia1971
7. čer 2009

ahoj kisska 🙂 a ty kde sa túlaš??? 🙂

no výber bot je,ale je problém si vybrrať

eri uvidím,čo cez víkend,ved sa ešte dohodneme 😵

beruska2x
autor
7. čer 2009

jee holky chtela jsem dat tu trikolku a nejde to.. kouknete na quelle ma je peknou s medou pu

saska.t
7. čer 2009

eri - aj my mame jedine adidasy 17 ale uz im dava mala zabrat a vyzeraju fakt uz hrozne, na ebay su ale strasne drahe 😝 co sa teda divim...
asi pockam tie 2 mes. a kupim jej na SK 🙂

erika107
7. čer 2009

babulky idem sa svami rozlucit idem haji ...bru nocku a sladke snicky aby tuto noc nam dali tie nase dietky spinkat ...pa zajtra

beruska2x
autor
7. čer 2009

kiss stoji okolo 450 - 500,-

kisska
7. čer 2009

ja sa teraz na topanky chystam do adidasu, maju tam letne vypredaje a nasla som cierne tenisocky 20ky za 20ku, tak sa velmi tesim, lebo sandalky mame dvojo, ale y celych topanok vyrasta 😒

sasi - ma to babizna tu v Sali, ale ukazat mi ich moze, ale objednat musim cez net 😅

saska.t
7. čer 2009

eri pa..
beru- tak to ide ale aj tak je to pre take male deticky dost ved ich nosia par tyzdnov a zasa im to je male...

patricia1971
7. čer 2009

sasi na SK zoženie určite lacnejšie....a cez internet nakupovať je síce super,ja som tak kúpila jedny pre Lili na leto,len som objednala 19 a sú jej hodne veľké...tak ich bude maž potom ako papuče....zajtra nájdem tú stránku a hodím,lebo to mám na tom veľkom pc

beruska2x
autor
7. čer 2009

holůky ja nevim ale na chozeni bych adidas a tak nekopupila, nemaji zadne atesty, nejsou tvarovane to bych se bala.. pak na vetsi uz jo ale kdyz zacinaji chodit tak mi to prijde dulezite 😕

patricia1971
7. čer 2009

ved to,že sú drahé a vydržia len chvílu

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru