Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

beruska2x
autor
7. čer 2009

😀 😀 😀 😀 kiss musis ho nakopnout a dat jasne instrukce 😀

saska.t
7. čer 2009

kiss - jezisko bola moja segra 😀 ale mozem ti poslat jej adresu mozno to vyjde 😀

beruska2x
autor
7. čer 2009

ja jsem z toho vareni hotova, tada spis z toho co furt varit 😝 asi pak udelam ptacky a ryzi 😕

kisska
7. čer 2009

berus naaadhera, tak tomu sa hovori prsten ako delo.... 😉

sasi tak uz sa budem na teba skaredit len trosku, ok?

beruska2x
autor
7. čer 2009

kiss jeste to mam taky za najiti 1. zubu... 😀

ty jo uvidime ale tenhle se mi libi ale budu se bat 😕 abych ho neztratila

saska.t
7. čer 2009

kiss - vidis pecienka dobry napad svokra mi poradila pridat do nej nastruhanu mrkvu ze to je potom jemnejsie a nie take hutne a bolo to fakt fasa uz sme dlho nemali tak urobim...
cukinu u nas nikto neje okrem mna tak ju nerobim dokonca aj mala urobi 😝

beru- ty brdo a cena??? aspon R poriadne sekne? 😎

beruska2x
autor
7. čer 2009

holky ja delam v let i cuketovou buchtu a riky a R to ma moc rad... 😉

sasi je to bile zlato a briliantiky 😅 necelych 25 ale limit jsem mela 50 😨

saska.t
7. čer 2009

kiss- jasne kludzne sa skared, ja viem ze je to pic...a ale co uz len ma sere ze som vyse roka vydrzala a potom neodolala ale mne fakt chutia 😝

saska.t
7. čer 2009

kocky lucim sa drahy na mna krici zhora, ze uz ma caka, smola ja som dostala MS takze aspon tulkat sa budem...
peknu noc pa... 😀

beruska2x
autor
7. čer 2009

holky jdu teda taky tak papa 😉

kisska
7. čer 2009

sasi tu pecienku som uz robila podla tvojho, ci vlastne svokrinho receptu a bola super, dobre, ze si pripomenula 😉

berus to mas krasny limit... to ti vyjde aj na kytku 😉 😀

vcera vecer som si davala dokopy kupelnu, akurat, ze vanou, dvojumyvadlom, podlahovym kurenim, skrinkou pod umyvadlo a tromi vysokymi som sa dostala na hranicu rozpoctu... a tto este nemam kotol, robotu, kachlicky, svetla, zrkadlo a ine "detailiky", tak moj muz dostal vcera hystericky zachvat 😎 😅

kisska
7. čer 2009

ok, dobru noc vam vsetkym... 😉

beruska2x
autor
7. čer 2009

kiss to se neboj, me je lito dat tolik penez ale pry si to preje a jsou to dobre ulozene penize 😵

taky bych delal novou koupelnu, jen kdyby ten byt byl nas 😉 nemame spatnou ale chtela bych sprchovy kout, atd atd 😀

daskak
8. čer 2009

ahojte babenky... 🙂 🙂
no okrem toho je mojej svokre sa dari permanentne manasierat tak sa nam stalo toto: 😖 ... vcera som sa vonku stretla so susedkou z vedlajsieho vchodu, ze ona tak rozmyslala ze ci nechceme vymenit 2,5 izbovy byt za 3,5. vo vedlajsom vchode... skoro ma jeblo od zlosti lebo tento rok sme sa vyprdlu na cakanie takejto ponuky a dali smesi ho kompletne prerobit.... ide ma slak trafit... no nemohla sa ozvat skor??? ☹ ☹ ☹
inak som rada ze ste mali pohodove vikendy...
pati: aj my ked sme oslavovali, moji chlapi sa hrali v izbe a mali vsetkych na haku 😎
berus: kedy mas narodky???
sasi, kiss: ahooooooooojte 🙂 🙂
eri: este raz dakujeme za prianie 😉

inak viete co? moj drobec uz s mni ranajkuje ako velky chlap... pri stole, dnes papkal sam roztek s masielkom a syrom a k tomu mliecko a naramne dolezito sa tvaril.... a boli sme aj na rocnej prehliadke tak mame82 cm 11,2 kg. a doktorka bola v soku ze k nej dosiel uz sam... 🙂

beruska2x
autor
8. čer 2009

ahojky dasi, teda musim ti rict byla jsem z filmu paf fakt super, hned jak bude DVD tak ho zkouknu znovu 😉

jinak narozky mam 4. 8. a vyroci svadby taky 😀 takze se na to vzdycky kaslalo, jeden rok jsme se brali, druhe leto se narodil Sima.. navic nejsem moc slavici typ kdyz se to tyka me 😀

s tim bytem je to naprd, vrazili jste do toho hodne?? 🙄to nastve, ja taky nic nedelam protoze byt neni nas co potom... zkusime hypoteku ale to zase nebude na rekonstrukci 😅

ty jo to je David fraja, ja jsem zvedava co tam Sima zitra predvede, to zase bude hodnej andilek 😝ale doma se vykloni ze zidlicky a plive na podlahu 😠

daskak
8. čer 2009

no vies musi sa ukazt aky je krasny pred dr. 😎 😎 😎 a maminka nech si ma doma uzije...
no s bytom je to tak ze sme najprv vymelili okna, potom vsade podlahy, vstavane skrine a nakoniec kuchynu na mieru... takze tak... velmi dlho sme doma nic nerobili lebo sme cakali ze sa nam hopodari vymenit.. ale nic sa nedialo tak sme sa do toho pustili... a teraz s nim nemozeme robit nic lebo je zatazeny hypotekou. 😝 😝 😝 😝
moja polovicka sa strasne na neho tesi tiez ked bude na DVD...
berus bolo by super keby sa ti dalo prist do BA toho 12.8. oslavili by sme spolu 😀 😀 😀

daskak
8. čer 2009

ten film som myslela ze ked bude na DVD..
pisem ako hotentot... 😎 😎 😝

beruska2x
autor
8. čer 2009

ani nemluv , to by bal parba 😀 😀 😀 😀 😀

tady jsou byty drahe, 3+1 tak 1,4 az 1,8 mil... a byt po rodicich prodame tak za 500 tisic a to ani asi ne 😅 je to na blbem miste kde neni prace...

takze taky nic.. taky bych chtela mycku, sprchac ale mam smulu 😅 a najem platime dost takze tak...

jojo ja myslim ze si uzivame vsechny ne??? 😉 😉 😉 😉 dneska R nedovrel lahev s colou a Sima ji prevrhmul tak mame lepavo 😕 me picne se tak tesim na tu hodnou holcicku 😉

pujdeme ven snad nezmoknema tak vecer pa 😵

beruska2x
autor
8. čer 2009

jojo pochopila jsem 😀

kisska
8. čer 2009

Ahojte babulky
dasi tak tomu sa hovori zakon schvalnosti 😒 , ale aspon by ste mohli ist bez doplatku nie? A s tou hypo sa tiez da urcite nieco vymysliet.

berus - tak to su celkom ok ceny... kamoska pred dvomi rokmi predala len ciastocne prerobeny 3+1 za 3,5mil. palka, ze? Ale zase to bola super lokalita v petrzalke (Furdekova pre sasku 😉 ) Ona za to postavila domcek 35km od BA 😉

beruska2x
autor
8. čer 2009

kiss jojo je tohodne o lokalite ale taky nechapu jak muzou chtit stejnou cenu za nove postavene byty a za byty 30 - 35 let stare 😝

beruska2x
autor
8. čer 2009

jinak kiss treba v Praze nejde 1+1 skoro pod 3 mil 😅

kisska
8. čer 2009

to si viem predstavit, ale za byt v Prahe by som tie prachy dala.... keby som ich mala 😉

ozaj aky film ste to spominali?

beruska2x
autor
8. čer 2009

hm to ja teda ne, pro me 1+1 neni byt 😅 ja bych am nebydlela ani za zlate prase 🙄

Andele a demoni s Hanksem 😉

saska.t
8. čer 2009

Cauky babulky,

ale ste toho popisali..

Beru to u vas su ale slabe palky za byty, nasi maju 2 byty 3izbovy (osuskeho-petrzka pre kissku 😀 ) 2,8 miliona by zan bez problemov dostali je cely prerobeny a druhy v centre Mytna (pri novom rozhlase pre kiss 😀 )2 izb podkrovny prerobeny a dosiel chlapik ze 4 mil. zan da takze u vas su este prijatelne ceny...

Dasi - to to by ma fakt nasralo, skoda ☹ ale este by som sa s nimi skusila dohodnut nejak by to urcite slo doriesit 😉 my mame na konci mes. rocnu prehliadku ale sami po svojich Dr. asi este neprivitame aj ked pokusy uz su...

inak dosla nam nafukovacia ohradka no mala sa tesila aj ked teraz uz na nu serie 😅 vecer dam foto

pati, eri kiss ahojte 🙂

kisska
8. čer 2009

jaaaj dasi inak maly je hrooozne sikovny... neviem, neviem, ci nedame stretko bez deti, lebo my sice budeme najstarsi, ale najmensi - vcera sme Adamka merali a ma 75cm a 10,5kg... 😒

sasi tak vasi nech neblbnu a neberu 4 melony za Mytnu... tolko chcela dat moja byvala sefka pred 10timi rokmi za podobny byt... ja by som taky nepredavala ani keby som nemala na chleba. Hlavne nie teraz, ked ceny sa urcite znormalizuju.. to radsej do prenajmu 😉

ja som sa prave zacitala do sagy Twilight, tak sa neviem odtrhnut... vcera som citala skoro do druhej a dnes Adam just vstaval o osmej a cez den spal len hodinu 😒

daskak
8. čer 2009

berus: vonku vsetko ok? nezmokli ste?
sasi, kiss, eri , pati, ahojte 🙂 🙂 ...

babenky tym ze ten chlap ten byt vobec nema prerobeny mozno ho vymenime 1:1.. 😀 😀 😀 takze ak mozete drte mi verec palceky ideme k nemu na navstevu.

sasi: tym ze mala este nechodi sa vobec netrap...to ze david zacal tak skoro je skor vynimka.. a patko zacal daleko po roku.. ale zato teraz ho niekedy nejdem zastavit 😎 😎 😎

saska.t
8. čer 2009

kiss - to ani nemaju v umysle a ani nikdy nemali 😉

kisska
8. čer 2009

sasi aspon sa mate kam vratit, keby cokolvek...

babule, myslite, ze staci, ked mate skveleho muza a krasne zdrave dieta? Ja viem, ze urcite ano, ale ja by som sa vobec nebranila, keby som niekedy aspon nieco zdedila, vyhrala alebo dostala len tak zadarmo... alebo aspon mala perspektivu, ze si raz zarobim napr. na byt na Mytnej 😉

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru