Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

patricia1971
8. čer 2009

baby aké strretko bez detí????nejako mi to ušlo ☹

daskak
8. čer 2009

sasi: zatial nie len kisska povedala ze by sme si mohli dat stretko bez deti, lebo ma pocit ze adamko je sice najstarsi ale najmensi 😀

erika107
8. čer 2009

pati: si zlaticko ale s mojim velkym delom by bol asi problem xixixi

saska.t
8. čer 2009

beru - no ved prave su to niekedy neschopnaci 😀 aspon ze je fyzicky a zrucne zdatny ale od uradov a ostatneho ho musim drzat vedla inak posere na co sahne, a samozrejme gratulujeme Simovy a teraz mozes cakat kazdy den kedy sa sam postavi sadne a bude robit len väcsiu neplechu 😀

daskak
8. čer 2009

jej baby ako sme sa chytili toho stretka bez deti 😎 😎 😀 😀

erika107
8. čer 2009

Kiss: sice je najstarsi a najmensi ale aj velmi sikovny to o tom mojom zlobikovi sa neda povedat .o)) hadam uz na to augustove stretko si to aspon odstvornozkuje xixixi ked nebude chodit :o))

patricia1971
8. čer 2009

eri niečo vymyslíme 🙂

kiss a najmensí sme my, Lili meria okolo 70cm a váha 7600,no my asi ani Davidka od Dasky nedoženieme 😒

saska.t
8. čer 2009

stretko je dohovorene,12.8 na dostihovke cas upresnime 10.8 ok? tak aby to vsetkym vyhovovalo, kto chce bez deti kto chce s detmi 😉 a najmensi a najlahsi bude elli s lili tak si nerobte starosti 😀

beruska2x
autor
8. čer 2009

neboj neplechu dela uz ted 😀 vytahuje se za stul, za zidlicku pak se "zasekne" v nejake poloze a nevi co dal a jeci 😝 pako...

kisska
8. čer 2009

hlavne na stranku, ktora sa vola ekzem.... no uz nic ine nam netreba... ani virtualny 😀
dakujem za podporu, som rada, ze v tom nie som sama 😉 😀 😀

sasi zatial je stretko s detmi... len skusam, co by ukecalo berusku, aby prisla 😉 😀

daskak
8. čer 2009

eri: neboj nic vy urcite vsetko dobehnete.....
pati: 🙂 🙂

patricia1971
8. čer 2009

berus príde,to ked jej tu budeme písať každý den o tom,tak ju určo presvedčíme,že jo????? 😵 😵 😵 😵 😵

erika107
8. čer 2009

oky tak cas potom upresnime uz som si to zaznamenala do kalendara a drahy bude mat volno tak ho poslem ku svokrusi a potom nech nas vyzdvihne .o))

patricia1971
8. čer 2009

baby tak ja už nevládzem, u kamošky som hovorila dnes,aké je to super,ked len tak ležia,ale toto je des,Lili sama chodí a je všade,a ja len v strehu ☹

beruska2x
autor
8. čer 2009

jee holky me by presvedcovani tak netrvalo 😕 jen kdyby to nebylo tak daleko.. 😅 🙄

saska.t
8. čer 2009

to som rada, ze vam to vsetkym pasuje 😉 beru z toho sa uz asi nevyvleces 😀

patricia1971
8. čer 2009

berus 430 km nie je až tak daleko 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

daskak
8. čer 2009

babenky: bonz na berus: na 4,8, narodeniny... tak ju presviedcam aby prisla ze oslavime spolu.... 😀 😀 😀
berus: prepac, 😉 😉 ale naozaj ta tam chcemeeeeeee

erika107
8. čer 2009

pati dasi: uz ste hodili narodeninove fotky?

berus: nechces snami oslavit narodeninky? ked dojdes do BA tak aj torticku ti napeciem :o))

beruska2x
autor
8. čer 2009

jezis to bude narez az to reknu R 😀 😀 😀

patricia1971
8. čer 2009

jasné berus,prídeš a hotovo 😵

kisska
8. čer 2009

pati to dufam 😉
velmi sa na vas tesim, zacnem Adama dopovat, nech nemam mindraky, ja odteraz drzim hladovku... teda to asi nie... dnes ma prepadla originalna kramova zravost - od rana chodim po byte a hladam, co by som zozrala... dokonca som sprasila aj bielu cokoladu 😎 ... drahy sa sice vytesoval, ze by to mohla byt aj tehu chut... ale asi nie, tak uz nech sa kramy rychlo spustia, nech mozeme znovu usilovne pracovat na babenku 😉

saska.t
8. čer 2009

pati nie si v tom sama aj ja len striehnem uz som z toho na hlavu snad nam ta ohradka nafukovacia pomoze trosku 😉

erika107
8. čer 2009

berus: tak mu povedz ze to chces ak narodeninovy darecek :o)) ... a mozeme oslavit aj drobcov narodky tvy mas 4.8 moj maly ma 5.8 a tvoj zase 8.8 :o)))

daskak
8. čer 2009

eri: zatial len s tortou...
berus tak mu to pomaly zacni davkovat.... 🙂

patricia1971
8. čer 2009

eri ja ešte nie,lebo ich mám vo veľkom pc a tam je syn,tak až zajtra,ale sú strašné,lebo Lili bola úplná jačanda celé svoje narodky ☹

berus a R to musí pochopiť 🙂

beruska2x
autor
8. čer 2009

jee holky teda radit by vam slo 😀 😀 😀 😀

eri to by byla ozravacka 😉

saska.t
8. čer 2009

kiss - no obdivujem ta ja by som teraz dalsie mimi urcite nezvladla ... zravost no uz som dnes vecer snad zozrala vsetko 😝

beru aj R ti raz moze dopriat radost nie?

erika107
8. čer 2009

pati: to tak byva ked chces aby boli pekne fotecky ved jeden rok ma len raz za zivot tak ako na tu potvoru su ujacane deturence :o))

kisska
8. čer 2009

sasi nechcem ti nic hovorit... ale minule sme boli s Adamom vonku, stretli sme malu susedku, co ma podobnu trojkolku ako my a tiez ma vselijake hracky od vymyslu sveta... po 2 sekundach sedeli obaja spokojni na kope kamenia a hrali s kamenmi a travickou... a uplne prdeli na drahe hracky 😉 😒 😀 hlavne ze boli obaja spokojni...

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru