Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

beruska2x
autor
21. únor 2009

sa jsem te blbe pochopila, jsem myslela ze chces dalsi dite a ted to ctu poradne 😀

tinaa
21. únor 2009

takze ohovarate manzelov? Hmmm to je dobreeeee, a co vam tak najviac na nich vadi?

beruska2x
autor
21. únor 2009

ja na zpravy moc nekoukam, je tam sama havarie, tyrani deti, a tak... co me zajima si radsi prectu na netu 😝

beruska2x
autor
21. únor 2009

tinaa to jsi spatne pochopila my je prave chvalime i kdyz ja teda dnes ne 😖

saska.t
21. únor 2009

aha som sa zlakla ze co pises, ja tiez nechcem uz dalsie ale manza ano este chlapca 😀

nie nechrapem aspon nikto nic nepovedal ....

havarka fakt brutalna no stava sa ... ☹

abetka
21. únor 2009

zeny mna dnes desne boli hlava a zacina ma chytat depka a v poslednom case dost casto. A ja som tiez unavena. Nech uz je jar a po jarnej unave a nech mame slnecne a optimisticke dni 🙂

beruska2x
autor
21. únor 2009

ja chci jeste Terezku ale tim koncim 😀

beruska2x
autor
21. únor 2009

abet ani nemluv, nadavam jen vyjdu z domu, 20cm brecky a neodklizeneho snehu.. no konec a to oblikani me i maleho 😠 uz aby svititlo slunicko a tak ale dej si svarak me to vcera pomohlo 😉

saska.t
21. únor 2009

tinaa - doteraz sme muzov chvalili tak mozno nam to vydrzi 😀
berus co ti urobil ked dnes nie?

abetka - takyto stav mam pravidelne kazdu zimu ale kedze som po dovolenke je to lepsie

tinaa
21. únor 2009

abetka tiez ma velmi casto boli hlava, uz je to na nevydrzanie, ked to na mna pride, trva to aj 2 dni, uz ani neviem ake lieky pouzit, uz mi nic nezabera ☹

dididi30
21. únor 2009

baby co riesite?? dajte si poradit od odbornika, teda mna , ja mam aj dievca aj chlapca 😀

inak berus a koho to mas preberaveho v rodine??

abetka, keby si bola v anglicku tak mas jar, my mame v poslednych dnoch krasne slnecno a teplooooo 😵

beruska2x
autor
21. únor 2009

nekdy boli hlava kdyz malo pijes...

sas.. prisel vcera dooost pozde, vzbudil me, a dnes mu neni valne a mysli si ze ho budu osetrovat... takze mam deti 2 😝

dididi30
21. únor 2009

tina inak malicka ma krasne meno 😵

no baby a kolko mate rokov, nech mam prehlad 😀

saska.t
21. únor 2009

na hlavu niekedy zabera dobre sa napit tiez som tomu neverila ale funguje to ale musis aspon desat velkych glgov....

beruska2x
autor
21. únor 2009

didi meho brachu to je des je mu 22 a katastrofa, bydli jeste u nasich no... jsem zvedava koho si namluvi, ta si s nim uzije... 😝 ji asi 5 druhu jidel ale musi byt tiptop

bych mu dala...

tinaa
21. únor 2009

praveze pijem dost. lebo drzim 90dnovu dietu, a ked nechcem umriet od hladu, tak musim vela pit, na oklamanie zaludka 😉
Asi to bude z chrbtice.

dididi30
21. únor 2009

berus, to ti nezavidim, ved taky muz to je ako 2-3 deti, ked myslim na vahu a vysku 😀 😀

baby tak dnes romantikus nebude? 😀

beruska2x
autor
21. únor 2009

26 do srpna 😉

beruska2x
autor
21. únor 2009

😀 😀 😀 😀 no u nas 100% ne, je rad ze lezi u TV 😀

noo nebo to tino bude z hladu 😉

tinaa
21. únor 2009

ja budem mat v juni 29

romantikus? no dufam ze ano, len neviem, ci je aj môj muz je naladeny na ronaku vlnu. Hmmm, musim to zistit. 😀

dididi30
21. únor 2009

fina fuha a pomaha ti ta dieta??

berus a co by si mu dala? ha 😀 boze sak moja svokra je rada,ze sa zbavila syna co tolko v jedeni vymysla 😠 teraz ja to mam a dvojito, lebo aj tamca je taka, vies ake su to nervy 😠
chvala bohu thomasko sa javi vsehozrut, tak sa tesim 😵 😀

saska, kde si? uz mas romantikus noc? 😀

saska.t
21. únor 2009

30 do novembra (listopad) 😀 potom 31, inak mate mladsich muzov ci starsich moj ma 35 😀

beruska2x
autor
21. únor 2009

didi manza ma 193/ 105 takze to mam deti asi 5 navic 😀 😀 😀

tinaa
21. únor 2009

dididi30 dakujem, vzdy som chcela Saru, tak som rada, ze mame dievcatko.

dididi30
21. únor 2009

no tak ja som tu za snajstarsia kofa 😠 ja mam v decembri 32 ☹ 😀 😀 😀 😀 boze, strasneeeee 😅 😕 🙄
ale neva, uz som stihla dve deti 😀

beruska2x
autor
21. únor 2009

sasi uj taky do srpna ma 35 😉

saska.t
21. únor 2009

berus to poznam ked mam deti 2.
romantikus vcera bol a dost velky 😀 sa snazil jak blazon 😀
dididi som tu len ste akesi rychle akosi nestiham vsetkym odpovedat 😀 (byvala blondka som)

tinaa
21. únor 2009

manzel mal 32

dididi30
21. únor 2009

saska, ty si strelec, ci nie? 😀

beruska, no to veru, ty mas tooooooolko deti 😀 😀

tina, aj ja som chcela prve dievcatko a stalo sa a druhe chlapca a stalo sa 😵

beruska2x
autor
21. únor 2009

tina jojo to je pekne jmeno ale me by nic takoveho neproslo 😒

didi na prdel (pardon( bych mu dala, doma mamu kybicuje ale treba u me sni vse co mu dam... ale jinak je super, bezva spolu vychazime 😉

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru