Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

daskak
17. čer 2009

urobim kuk.... aha M vravi ze to pozna a ze su fajn

erika107
17. čer 2009

kiss tak sa prestahuj blizsie a mozeme chodit spolocne klebkat :o)) patku zobereme tiez do partie :O)) este sa aj daska prestahuje a bude to :o))

beruska2x
autor
17. čer 2009

kiss tak to je stejne, vsude je prazdno, ty lidi snad nechodi s detma ven 😕 jen my paka 😀

erika107
17. čer 2009

vies co praveze u nas chodi vela mamiciek na ihrisko doobeda tak okolo 9.00 do 11.00 to sme boli vzdy aj my vonku a potom o 15. 00 do 19.00

daskak
17. čer 2009

baby ja som presne vcera na tuto temu debatovala sama so sebou ze nikde nikoho... len ja s davidkom a svokro... no strasna kombinacia

beruska2x
autor
17. čer 2009

dasi 😀 😀 😀 😀 😀

dididi30
17. čer 2009

pati no asi preto sme nedavali na deti tak pozor, lebo nebol konik 😀 😀 😀

kiss dik za info 😉 ja citrusy nedavam, mal len par lentiliek 😀 jeho segra necha hocikde a ja potom kukam co mu to tecie take hnede po brate 😠 😀 sak mame este cas, len nedavno mal rok 😎

dasi caf 😉 😢

beruska a co to aky bujon?. to akoze pre maleho? 😕

erika107
17. čer 2009

gali: vies co aj moja segra chcela minule maleho natlacit kolacikom posypany cukrom nos koro ma slahlo ona mi hovori ved kamoska dava 6 mesacnemu take a ty sa to bojis dat svojmu ...tak ma nasrala ze az

dididi30
17. čer 2009

dasi 😀 😀 😀 pozdrav svokru 😀

beruska2x
autor
17. čer 2009

to je didi takova prirodni vec.. maji morsky soli, prirodni bylinky a tak ale i ted Vitana dela Natur bujon co se muze po tom roce dat...

dididi30
17. čer 2009

dasi, joj to co za smajlik, ze 😢 to malo byt 😀 😀 😀

erika, no ved to, najhorsie je ked ti diriguju ini 😒

aha, tak to skusim najst 😉 ved uz ma rok 🙂 tak pomalicky budeme pridavat 😎

erika107
17. čer 2009

babulky ja mam stale pocit ze s naseho maleho robim stale take babenko ja v jeho veku uz som jedla vsetko a jemu nedam vsetko mam strach :(

beruska2x
autor
17. čer 2009

eri klidecek... to mam furt, ze mu nic nedopreju a on to pak nechce a jakou ja mam z tohjo radost 😀 😀 😀 😀

kisska
17. čer 2009

eri s tym sa vobec netrap, keby nase mamy vedeli to, co vieme my dnes, tiez by nam dali rezen neskor 😉 😀

erika107
17. čer 2009

babulky chcete mail o bylinkach? ak ano hodte mi do Ip mailovky

erika107
17. čer 2009

juj ale ako dobre chuti ten rezen 🙂 xixi alebo masko na palicke :o))

beruska2x
autor
17. čer 2009

eri to bude pro nas vsechny malej prdousek asi do 18-ti a R rika ze rizek dostane nas Simonek az s obcanskym prukazem, rikam ti jsem vsem pro smich 😝 😝 😝 😝 ale at si kecaj co chtej, verim ze je to dobry pro nej a to je dulezity 😉

erika107
17. čer 2009

no ved prave ze vtedy nemali nase maminy moznost tolkych studii a tak nam dali jest co bolo dostupne a nestalo to vela penazi

beruska2x
autor
17. čer 2009

jezis rizek bych si dala, R si na vikend porucil kachnu s knedlikem a zelim tak budu vyvaret...

erika107
17. čer 2009

kisss uz to mas na mailiku

erika107
17. čer 2009

berus super stranka je tam aj jedalnicek 🙂

kisska
17. čer 2009

jaaaj berus nerob, lebo patka umre... a ja tiez. Pamatas sa este, co su tehu chute? ☹

beruska2x
autor
17. čer 2009

kiss nepamatuju, ja zadny nemela, zadny chute, nevolnosti, nic...

kisska
17. čer 2009

takze R netusi ake to je zhanat jahody v decembri alebo pastekovy chleba o pol druhej rano... stastny to chlap, dufam, ze aj mna to obide....aj ked, ako sa na seba pozeram ...

erika107
17. čer 2009

baby prave mi manzelicek robi papat taka som ostala hladna :o)) ...a robi v pekarni kolacik ale mu neako zgrcol:( padol mu tak ide do kosa ...chudatko tak sa snazil

kisska
17. čer 2009

eri aj snaha sa ceni... az na to, ze to na hlad nefunguje 😉

erika107
17. čer 2009

no ja som zase bola maniak na melon ked bol este drahy potom na jahody a hrozno vzdy mi ot chutilo najviac ked to stalo raz tolko :o))

beruska2x
autor
17. čer 2009

kiss to netusi, ja mam nizky tlak, tak se mi asi 4x udelalo spatne po ranu jako na omdleni ale jinak nic...

erika107
17. čer 2009

ved prave ale vyzeralo to dobre krasne bola nafuknuta a zrazu sa mu to preborilo :(

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru