Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

beruska2x
autor
18. čer 2009

hm a diplomovanou zdravotni sestru ne??? 😝 😝 😝 😀

daskak
18. čer 2009

ano ano..
berus: ides kuk ordinaciu?
eri: ty to nepozeras?

beruska2x
autor
18. čer 2009

jee vidis no jo zapnu to.. ja nejak Tv vubec nepoustim jak neni R doma 😕

daskak
18. čer 2009

ja ako kulisu vzdy ked maly zaspi apopri tomtu pobehujem...
🙂

erika107
18. čer 2009

dasi: tak to je super moj manza ked sa mu zvysi tlak tak uz stersuje a on musi lezat a magnezium hento toto a ja ked mam zvyseny tlak tak musim fungovat na 1000%

mna ordinacia nebavi veru ked tak panelak a ten kukame rano s drobcekom

daskak
18. čer 2009

a slepaciu polievocku by som si dal...a mna ide vychytit.... presna ako pisesmy musimefungovat na 1000

hmmm mna ordinacia celkombavi... 🙂

daskak
18. čer 2009

babenky v nedeluje den otcov.... 😎 😎 😎 viete o tom?

erika107
18. čer 2009

no ja som sa cudovala ze tu na konikovy je diskuska o dni otcov a tam pisu ze uz bol tak ja tomu nechapem ci mam vadny kalendar alebo co? co kupujete chlapom?

beruska2x
autor
18. čer 2009

dasi fakt??? 😕 😕 😕 jezis to mu zitra koupim cokosku to bude koukat a budu mit dob k dobru 😀 😀 😀 pry budeme mit v sobotu romantiku tak se tesim 😉

beruska2x
autor
18. čer 2009

erinic velikeho, drobnost, veelikou cokosku nebo tak neco.. kdo ma co rad, ja dostala kyticku ke dni matek.. proste jen ze si vzpomenes 😉

erika107
18. čer 2009

ja som dostala od muzicka orchideu :o)) a krasne mi kvitne :o))

daskak
18. čer 2009

aj jasom kukala.. ale je to na 100 percent v nedelu... my kupime rafaelo... alebo fereror. ... to lubi nas tatinko 😉

beruska2x
autor
18. čer 2009

ja ted koukala na net a je tam datumu na den otcu vic cca od 15 do 18 cervna tak nevim 😅

patricia1971
18. čer 2009

no som tu,amalá len jačí ☹ M s nou leží ☹

eri stačí čokoládu,snád nechceš kupovať niečo veliké 😀

daskak
18. čer 2009

berus: aj mne v piatok konci m. a v sobotu spi patko u babky.. takze mozno bude aj u nas rooomantika... 😀 😀 😀

eri: a uz sa ti stalo ze by ti odkvitla??? co potom?? este raz rozkvitne?

daskak
18. čer 2009

patrik sa mi tu napchava cerstvym orechovym trdelnikom... do kelu a ja mam chudnut.... prd idem si dat aj ja 😝

erika107
18. čer 2009

pati vitaj opat :o)) ta tvoja mala ma riadne baterky ja by som uz padla na papulky byt nou .o))

dasi. no stalo sa mi ze mi odkvitla a velakrat :o)) potom ju supnem mamine na okno ona ju skriesi :o))

erika107
18. čer 2009

dasi: hod troska s trdelnika :o))

pati: chcela som sa spytat ako dopadlo dietovanie? schudla si uz?

beruska2x
autor
18. čer 2009

holky nechte toho s dietama ja jsem nejak rozezrana 😅

daskak
18. čer 2009

eri: jaj hmmm aj ja by som taku potrebovala niekde supnut...
pati: 😉
berus.vzdy to je tretiu junovu nedelu

beruska2x
autor
18. čer 2009

aha tak ju dasi, on stejne nevi tak bude koukat 😀

patricia1971
18. čer 2009

jaaj eri,až som dnes revala od jedu...nejako to nezvládam 😢 😢 😢 ale zajtra sem príde mama a ja idem vybavovať nejaké veci,tak si trošku oddýchnem,lebo inač už odpadávam od únavy 😝 .....juuuuj a jedlo,no ja by som zjedla aj klince,ale nemôžem 😒

daskak
18. čer 2009

dievcata M potrebuje pracovat na PC, tak vam vsetkym prajem dobru kludnu a hlavne celu prespanu noc 😉

patricia1971
18. čer 2009

eri áno,ale zajtra ráno uvidí presne koľko 😀 😀 😀 malo to byť 4 kg za 4 dni,ale u mna to budú asi len 3,ale neva,zajtra idem na zdravú stravu 😀 😀 😀

beruska2x
autor
18. čer 2009

dasi papa 😉

pati ty jo nechapu kde ty deti tu energii berou vid 😕 nekdy je to jak zlej sen... ale treba pak bude hooodna holcicka, na cely zivot uz 😀

patricia1971
18. čer 2009

dasi ahoj 😉

beruska2x
autor
18. čer 2009

pati.. zitra se cestou stav nekde na kaficko nebo laticko a neco sladkyho na nervy 😉

erika107
18. čer 2009

pati: ono potrebujeme vsetky uz riande vypnut mne velakrat uz tiez ide maly na nervy ale co mam robit ine mi neostava len bojovat :( ... je nas a moc ho lubime ... ja idem v sobotu vypnut na stretko zo strednej tak apson 3 hodky budem mimo domu mamina mi bude strazit salamandricku .o))

dasi: bru nocku ti prajem

patricia1971
18. čer 2009

berus asi nie,moje deti majú velmi vela energie 🙂 teraz som robila poriadky s erikom,trieska tam s pc,asi ho dnes zabijem 😠

erika107
18. čer 2009

pati: kluuuuuuuuuuud chod porusit dietu supni si velku milku a bude fajn ja uz teraz pojedam malemu sulinky co by som nieco zmolila furt

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru