Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

patricia1971
18. čer 2009

berus no sama si sadnut na kafco,no neviem,ale niečo vymyslím.....alebo si pôjdem niečo kúpiť 😀 😀 😀 to ma poteší viac 😀 😀

eri no super,ti normálne závidím 🙂 tak si to uži 🙂

erika107
18. čer 2009

pati: aj to je napad nieco pekne na seba kazda zena tak riesi problemy neakou novou handrou na seba :o))

beruska2x
autor
18. čer 2009

tak pak pisni co sis poridila 😉 no ja si nekde na zahradce dam kafo i sama.. Simovi supnu krupku a je hodnej a kouka po lidech, to ma stejne nejradsi a je to 😎

patricia1971
18. čer 2009

eri no čokoládu nemusím 😒 ale taký dobrý rezen kurací a majonezový šalát by som si dala radšej 😝 😝 😝 a jasné,kúpim si niečo na seba..... 😵

erika107
18. čer 2009

hee ja mam vyhodu kavu nepijem :o)) takze jedine to oblecko si mozem vzdy zaobstarat...vcera mi drahy kupil take pekne nasuchovacky v kauflande :o))

beruska2x
autor
18. čer 2009

no kureci rizecek se salatkem to bych taky neodmitla 😨

beruska2x
autor
18. čer 2009

nasuchovacky??? 😕

patricia1971
18. čer 2009

eri čo sú to našuchovačky 😕 😕 😕 ????

berus jasné,ja si tiež nekdy sadnem na kafe,ale tiež s Lili,ale sama som už dávno nikde nesedela 😒no niečo vymyslím a dám vedieť 😵

patricia1971
18. čer 2009

berus 😕 😕 😕 😕 😕 ja tiež neviem,čo o je

erika107
18. čer 2009

no tenisky bez paty :o)))

no rezen ani nie ale taky dobry salat s kuracim maskom a dresingom mnamky mnamky

beruska2x
autor
18. čer 2009

no to musi byt vzacnost 😀 😀 😀

erika107
18. čer 2009

tak uz viete co to je?

patricia1971
18. čer 2009

eri už viem 🙂

baby idem oddychovať,bolí ma aj hlava a pôjdem za chvílu spať,som hore od 4tej a to je des ☹ tak dobrú nocku 🙂

beruska2x
autor
18. čer 2009

no zhruba 😀

beruska2x
autor
18. čer 2009

o.k. tak papa 😉

erika107
18. čer 2009

pati bru nocku prajem a oddychni si ja tiez asi idem do vani a spat ku chlapcom mojim :o)) tak bru nocku prajem aj tebe Berus zajtra sa citame pacek

beruska2x
autor
18. čer 2009

tak dobrou vsem 😵

erika107
19. čer 2009

bre ranko babulky

tak dnesna noc bola docela v poho :o)) ...rano sme vstavali o siestej robila som drahemu papat do prace a teraz varim na dnesok bryndzove a na zajtra segedinsky gulas :o)) ...

patricia1971
19. čer 2009

ahojte 🙂

tak u nás noc otras,stále revala a spala s nai v osteli,ale aj tak horor ☹ ale dnes už viecej papá a nejaci tolko 😵

eri aj ja idem variť segedín 😉 😉 😉 mnaaam 😉 😉 😉 ale až poobede,nemám maso... 😀 majú ešte vyprážaný karfiol na dnes 😵

kisska
19. čer 2009

Ahojte babulky, zase ste toho popisali...
prosim poradte... podla vcerajsieho vysetrenia to vyzera ze som tehu, ale v2tt... takze mam prist za dva tyzdne, ci to nie je MA 😔 😢 asi som sa predcasne tesila 😕

beruska2x
autor
19. čer 2009

2tt??? 😕 me na UTZ rekla ze musi byt alespon 5tt aby to bylo videt... tak musis pockat no ale krevni testy by mely byt presnejsi a zvysena HCG je tam videt hned..
to me kiss moc mrzi, ale snad to vyjde 😉 clovek je natesenej vid 😵 nechce se nadeje vzdat 😀

no ja dneska tada budu delat zeli a strudl a rano dam pict kacicu 😉 , ja jsem si dneska udelala k obedu kolinka s makem 😀

beruska2x
autor
19. čer 2009

hele a domaci test na tehu sis delala?? ja jak jsem rekla do telefonu sestre ze mam pozitivni tehu test tak mi rekla ze je to jasny 😀 a ani nemam chodit na krev, ze je to zbytecny...

beruska2x
autor
19. čer 2009

jinak tady rano trosku poprchlo tak jsem sli ven ale ted uz zas leje tak jsem mu pustila Nema, co budeme doma delat 😝 na pisek pak nemuzeme 2 dny jak je to mokry, to je zase leto 😠 😠 😠 😠 😠 😠

kisska
19. čer 2009

beru dva testy v priebehu troch dni boli //,zatial je vidiet len vacok 12mm x 46mm, takze este nic ine nevidiet, tiez som myslela, ze v 7tt by uz mohlo byt srdiecko. Ale vraj maternica sa tvari ako tehu, aj som unavena, vsetkomi smrdi.. ale zase nic ine. Tak neviem, teraz je to uuuplne zmiesane. Zakazujem si radovat sa ,aby som nebola za dva tyzdne velmi sklamana a radsej sa pripravujem na to horsie... to radsej potom sa budem tesit ako mala.

beruska2x
autor
19. čer 2009

😕 😕 😕 aha tak ono mu to asi dyl trva, ja byla myslim 6tt a srdicko uz bylo videt ale co holky rikyly tak na to nektere taky musely cekat dyl 😝

tak uvidis.. drzim moc a moc palecky 😉

patricia1971
19. čer 2009

kiss to bude ok,ty máš ten cyklus posunutý,ved sama si písala,že až 40 dni,takže si len na začiatku a to ešte nevidiet....ja som k doki išla v 11tt,lebo som vedela že skorej ani nemusím,je to úplne zbytočné...lebo všetko podstatné sa robí až okolo 12tt.....neboj,bude to dobré,uvidíš 🙂 🙂 🙂

berus môžem prísť zajtra na kachnu????? ja ju strašne lúbim 😵 😵 😵

ináč som sa bola flákať a prd som si kúpila,chcem ešte trošku schudnúť tak až potom si niečo kúpim 😵le pôjdem dnes ešte Paulínke kúpiť nejaké tepláky a tričká ......to ma poteší vicej......ináč Lili dnes super,aj jedla,aj spáva a nejačí,tak som šžastná 😵

kisska
19. čer 2009

jaaaaj pati, beru, dakujem za povzbudenie... to je to, co teraz potrebujem. Neviem, ci si Tomas uvedomuje, co sa deje... aj tak ma teraz toho vela v praci... esteze mam vas 😉

berus, nezabudni kacicu na noc nasolit, bude potom maksia. Ja tu kapustu robim tak, ze hodim cibulu na olej, trosku oprazim, a ked zacina byt sklovita, tak ju zasypem cukrom, trosku necham skaramelizovat, ale neprihoriet a potom davam nakrajanu kapustu a podlievam vodou + kmin (davam mlety, chrust ho nema rad), sol a varim zakryte do makka. Nakoniec dam podla chuti octu - on ti krasne zmeni farbu cervenej kapusty. Niekto dava aj muku, ale podla mna je to zbytocne... A ked mas kacicu velmi mastnu, tak jej poprepichuj kozu pod kridlami a vsade tam,kde ma vaky s tukom, on potom vytecie a nezostane taka mastna 😉

patricia1971
19. čer 2009

kiss neboj,fakt to bude dobré,uvidíš 🙂 🙂 🙂

mnam,ale robíš chute 🙂 🙂 🙂 🙂 no zajtra som v Jablonci u berus 😀 😀 😀

beruska2x
autor
19. čer 2009

kiss jojo to zeli se chystam delat presne jak rikas 😉 a kachnu uz jsem pekla to nezkazim 😀 rikas na noc nasolit?, o.k. zkusim, uz se rozmrazuje 😀

pati tak ju, ja tio stejne moc nejim a s R vam snad bude stacit 😉

no byli jsme na chvilku venku ale nic moc pocasi, a malej dneska skoro nespal tak aspon brzo odpadne a budu mit cas na to patlani 😉

dididi30
19. čer 2009

ahojte

kiss, tak moja svokra nasoluje skoro vsetko maso, ktore ide na druhy den piest 😉 ci aj kura, kacku, je to lepsie, az do spiku posolene 😀

inak ani ja som este kacku nepiekla, moja pribuzna ju robi tak,ze najprv ju vyvari, teda urobi z nej polievku a taku uvarenu da na plech, inak aj to je dobre, masko sa rozpadava 😵
juj robite mi chuteeeeeeee 😝 😀 😀 😀 ja lubim kacku s loksou 😵

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru