Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

erika107
19. čer 2009

no mne tam hrozne rad sedava prcek :o))

beruska2x
autor
19. čer 2009

Sima musi mit hracku u seba a naladu 😅 jeee eri pujdu se nalozit do vany nez dorazi R, nezlobis se? zase zitra ju?? 😉

erika107
19. čer 2009

nie nehnevam sa jasne :o)) ...ja pozeram neake veci na nete a tiez pojdem o chvilku haji :o)) tak zajtra vecer hadam dojdem :o)) lebo mame to stretko zo strednej pekny vecer prajem

beruska2x
autor
19. čer 2009

jee tak si to pekne uzij, na domov vubec nemysli, zaslouzis si to, dobit baterky a peknou noc 😉

erika107
19. čer 2009

no bude maleho strazit mamina tak nebudem moct byt dlho :( L je v robote takze je to naprd :(

beruska2x
autor
19. čer 2009

no tak maly bude spinkat ne??

erika107
19. čer 2009

no neviem :o)) uvidime...ale ty uz bezkaj si uzivat vanu .o)) pacek bru nocku

beruska2x
autor
19. čer 2009

no jo letim 😉 papa

erika107
19. čer 2009

pacek ja som ta nevyhanala moja ale :o))

daskak
20. čer 2009

ahojte dievcata 🙂 🙂 🙂
kiss: ty pocuj ani nemysli na nic zle!!!!!! 😒 😠 ...ako pisu dievcata vsetko bude OK!!!!!!!!!!!! jasne???uz sa vsetky tesime na august a ty uz budes mat vykuknute brusko 😀 😀 😀 😀 joj taka budes krasna 😀 😀 😀 .....
berus: ty si uz doma povedala ze mame stretko?? boloby supeeeeeer keby si prisla 😀 😀 😀 😀
pati: eri: didi: ahojteeee 😀 😀 😀

dievcata u nas celu noc prsalo a teraz vykuklo slniecko a M povedal ze pojdeme poobede kuk na hriby 🙂 maly aj ajkosik aj male gumaciky tak mozeme ist.. som zvedava ci najdeme nieco...

inak aj ja dnes prvy krat idem robit dusenu kapustu.. tak mi drzte palce.. masko sa uz robi a polievocka je uz hotova...

babenky prajem vam krasny den 😀 😀

kiss: usmev.. teraaaaz... vsetko bude ok, naozaj 😀

daskak
20. čer 2009

a mimochodom sasi: aj ked mas odstaveny PC aj Tebe prajem krasny vikend 😀 😀

patricia1971
20. čer 2009

babulky tamk u nás teplota,aj v noci,tak mám nervy,teraz neviem,či zo zubov a lebo ide choroba ☹ ale ráno asom jej len tak šupla malú ovocnú hippku a zjedla až dve....to sa nestáva,tak som zúfalá...a spí teraz v postielke a sama tam aj zasplala...čo iná spáva cez den len v kočíku...no moje,tak vám prejem pekný den a ked budem mať čas,tak vás rýchlo prečítam...papa všetkým 😵 😵 😵 😵

erika107
20. čer 2009

ahojcek babulky :o))

tak dnesna noc docela v poho o 4.00 mi ho zobrala mamina ku sebe do izby a sa hrali aj s dedusom :o)) ja som si trosk pospala potom sme boli na nakup a robila som tortu a kolacik taky paradny lebo maminka ma v pondelok narodky tak som jej urobila lenivu toru .o)) potom hodim fotecky :o))

tak vam prajem krasny dnik ja sa idem este troska pobavit s krpcom a potom uz chystat na stretko

patricia1971
20. čer 2009

jaaaaaj moje,tak Lili chce byť solidárna s Mathym a Simom...dnes o 14 hod. teplota 39,5 😢 tak šup panadol, zábaly a potom,ked už mala 37,6 sme išli na pohotovasť....no doki povedala,že jej ešte nič neni,lebo že ani hrdlo ani sople...no že možno zúbky,tak treba čakať.....no je to des,teplota furt,ale len menšia ☹ ...aj v januári bola takto chorá,len teploty a o 2 dni už chytila hrdlo a musel a brať anitbiokiká.....no ide s M do vane a potom spať,tak snád sem dobehnem a dočítam vás....tak zatial pa 😵

patricia1971
20. čer 2009

moje už som vás akurát dočítal 🙂 a zase to jedlo 🙂 no Lili zaspala vo vani na M,taká je unavená z tej teploty....no noc bude asi desná,ked budeme musieť dávať zas zábaly 😢 😢 😢

berus ako dopadla kachna???nestihla som prísť ☹

eri má dnes stretko,som aj zabudla 🙂 tak si to uži

dasi,kiss ahojte 🙂

sasi už nechmáši opravený ten pc,chýbaš tu!!!!!!!! 😠 😠 😠 😠 😠

erika107
20. čer 2009

ahojcek babulky je tu niekto?

tak ja som dosla zo stretka boli sme len 4 ale zasmiali sme sa ojojoooooj .o))

pati to mi je hrozne luto malunkej lilusky :( ... a nemoze mat tu 6 chorobu to vraj dieta ma 3 dni teploty a potom sa vyhadze nehovoril vam doky o tom?

dnes tu asi nikto nebude :( tak pozrem posty a pojdem haji dnes ma inac vytocil L

beruska2x
autor
20. čer 2009

ahojte holky,

peti to je mi moc lito s Lili snad ji kluci nenakazili 😕 at je brzo o.k., Sima uz teda teplotu vubec nama ale rymu jo, nastesti mu to tece skoro sama ale i odsavame a to je boj jak o zivot 😅

jinak dekuji vsem za rady a recepty 😉 zeli bylo pry LUXUSNI a kacena na 100% take.. akorat jsem tim prisla o romantiku, R je precpanej jak cune a mam se tesit na zitra 😝 😀
tak to jsem na to zvedava...

udelali jsme si dneska pekny vylet, akorat ze bylo chladno ale jinak fajn..

eri to uz jsi doma?? to byl fofr...

daskak
21. čer 2009

ahojte dievctata

pati ako je malej???? dufam ze uz lepsie 😉
berus:aj mne sa zeli podarilo 😉 aaj moja polovicka sa objedla takze romantika nebola 😒 😒 😒
eri: kiss ahojte 😉

patricia1971
21. čer 2009

ahojte moje 🙂

tak u nás horor a neviem,čo mám robiť.....o pol noci 39,5, tak sme hodinu robila zábaly,ale malá sa držala,bola super,potom zaspala až do 8 a to zas teplota 39,5,tak zase zábaly, stiahli sme to na 36,6...teraz zaspala o 10 hod.,tak uvidim čo bude,ale má aj také choré očká...no som úplne na nervy...ale baby,ked jej dávam ten ladový mokrý uterák,tak len trošku zamnčí a je úplne super,drží sa,normálne mi je vtedy až do plaču,aká je super.... 😵

beru super,že ti to R tak vychválil a precpal sa,to aj ja by som sa z takej dobroty precpala 😀 😀 😀

no idem za chvílu do Tesca, mám málo plienok a aj prášok mi dochádza,tak nechám malú m a ja vypadnem aspon na chvílu.. 🙂

dasi,eri,kiss,didi,sasi ahojte 🙂 🙂 🙂

erika107
21. čer 2009

ahojcek babulky

tak u nas tiez od rana hroza maly mi nechce jeste ma teplotku 37,3 co este neni vela ale tiez nieco neni v poriadku lebo mava 36,6 maximalne... ci to je este z tych kiahni neviem lebo 6 dni nic az teraz sa mu vykukala vysia teplota... alebo nam idu ocne mam pocit ze take nieco biele sa tam bleskne ... uvidime ale dufam ze bude papat ked sa teraz zobudil lebo ma uz porazi nic nechce ani presnidavku ani kasu ani zeleninku :( teraz som ich dala spinkat s babinkou .o))

ja idem skusat SCRAPBOOk som si nainstalovala probram tak sa idem bavkat stym :o))

pati: to mi je malej hrozne luto :o(( drzime palceky nech ta teplotka cim skorej pominie a nech je take usmievave slniecko :o)) radsej nech robim mamine bordel po byte ako keby mala lezat ako marodik v postielke :o)) posielame velke cmuuuuuuk

dasi: ty si sikovna :o)) ja som robila sote zo zeleninkou a ryzu :o))
peknu nedelu prajem

saska.t
21. čer 2009

Ahojky kocky,

idem vas rychlo pozdravit aby ste na mna nezabudli...
Pc este nemam ale som u D v robote tak dufam ze coskoro pride a pokecame dost mi chybate...
mala mi uplne prestala jest obed robi caviky neviem co sa deje ale snad je to len zle obdobie... doma nic moc este stale neviem ci dostanem predlzenie materskej vo stvrtok tam ideme tak drzte palce...

pati - prajem lili skore uzdravenie a samozrejme aj mathymu

vsetky kocky vas pozdravujem a dufam ze sa coskoro zapojim do debaty pa ... 😉

daskak
21. čer 2009

Pati: moja drzkajte sa 😉 😉 😉 aj my vam posielame bostek.. lilinka je statocna ked takzvlada zabaly....
eri: dakujem 😉 som bola na seba pysna ked sa dojedlo a vsetkym chutilo
sasi: ahooooooooooooooooj 😀 😀 😀 😀

erika107
21. čer 2009

ahojcek babulky

potrebujem vypnut... ja som v koncoch zo silami :( nevladzem ...nechce mi jest neche mi vecer spat 2 krat som ho uspavala a ked som dosla na neho kuknut tak sa mi zacal vysmievat do tvare ... balim to tu dnes idem ku nemu opat do 3 ho uspavat ... som total vyflusnuta bez energie

erika107
21. čer 2009

no tak dnes som prca uspavala od pol siedmej a to celkom 4 krat skoro ma uz jeb.... isla som si dat sprchu urobit mu jeste a teraz neako sa mu uz podarilo zaspat som zvedava dokedy ... dufam ze nebude v noci kazdu chvilku hore lebo si to mozem rovno hodit 😠 😠 😠 😠

patricia1971
21. čer 2009

ahojte moje,ste zlaté,že nás tak podporujete,teraz už teplota nebola,tak uvidím v noci 😵

eri u nás je to tak isto,nič neje,teda len sem tam niečo,ale to behám za nou,tiež som už na nervy z toho...baby no infarkt jasný,teraz došla Paulína za mnou,celá zasraná od tušu,je to aj na stene,no prostste všade,som ju zbila ako hada,a zadrbané všetko 😠

erika107
21. čer 2009

co robila prosim ta s tusom?

patricia1971
21. čer 2009

eri už som tu,som teraz upratovala a umývala všetko.....no herečka si to patlala na výkres,potom sa jej to vylialo,šlahla to tak nemone,že celá stena a stolička sú od toho,celý stol om umývala aj zem až po kúpelnu,vyínače,no des....som myslela že ma odvezu do nemocky,skkoror som infakrt dostala,ale už je mi lepšie....bude mať teraz trest,zajtra mala ísť do kina,tak som to hned teraz zrušila a doštvrtka bude sedieť doma, potom odchádza k moru na Čiernu horu na 9 dní z plaveckého,tak bude pokoj....jaaaj,no je to horor 😢 😢 😢

erika107
22. čer 2009

bre ranko babulky

tak tato noc bola strasidelna :( od vecera bol snami maly v posteli lebo ani za boha nechcel spat v postielke furt sa vrtel mrncal dudel hladal tak som sa nasrala a dala do postele :( .. a furt sa budil mna asi porazi co sa to snim deje ci mu idu uz ocne alebo ja neviem 😠 ale ked bude dnes tak isto pokracovat tak ma najdete na kramaroch....

pati: tak to sa ti ani necudujem ze ta skoro pepka hodila ... dobry trest si jej dala a mala nenamietala? nechcela vyjednavat? fuuu ale ti bude dobre 9 dni len s 2 detmi no sakra este aj M som zabudla tak s 3 detmi 😉 🙂

idem k prcovi prave sa zobudil

patricia1971
22. čer 2009

ahojte 🙂

no už som kludná,ale sere na tá stena,ale čo už ☹
u nás noc už super,ani teplota už nebola,tak uvidím,čo bude cez den,doki je tam až poobede,tak uvidím....aj tak ale málo papá,našťastie logá ten čaj aspon....ale je umrnčaná 😢

eri my sme mali tiež takú noc v sobotu,presne takú istú,tak dúfajme,že sú to len zúbky 😒no bude doma klud,ked Pauli odíde,lebo Erik je samostatný,síce aj pauli,ale bude taký klud doma,normálne si to neviem ani predstaviť 😵

no idem sa venovať malej,lebo mi tu v kuchyni vyberá všetko zo skriniek 😵ale ešte som kuk,dnes nevarím,máme ešte z víkendu 😵 😵 😵

daskak
22. čer 2009

ahojte dievcata 😉
patI: pocuj Pavlinka by si asi rozumela s patkom... ten skusal ako drzi ked pukom ide po stene.. a ono svina to drzi... 😠 😠 😠 myslela som ze ho zastrelim.... no myslis ze uz ich chyta predcasna puberta??
eri: moja ja som sa presne vcera citila tak strasidelne unaveno... a este aj toto pocasie na depku 😖 😖 ale neboj bude lepsie.. neviem sice kedy ale bude

babenky vcera som dala malemu gumaky aj prsiplast a isli sme do lesa ... nazbierali sme si lesne jahodky.. aj ked ich bolo este malinko... ale maly sa vytesoval mokra travicka a blato sa mu nesmierne pacili... len ja som zabudla fotak..

vsetkym vam prajem krasny den

😀 😀 😀

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru