Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

daskak
1. črc 2009

eri: objednane tricenko... a zajtra objednam tu masaz.. cely den ma nic nenapadlo ale pri Vam mi to akosi islo hned.. dakujem vam krasne 😀

daskak
1. črc 2009

sasI 😀 😀 😀

beruska2x
autor
1. črc 2009

ja ted chci koupit mamce welnes vikend k 50tinam.. nekde pobliz ale aby si to uzila, masaze, virivku.. aby mela oraz.. maka v praci, na zahrade, Simu hlida.. podle me je to lepsi nez drahy darky (i kdyz levny to taky neni) ale co kupovat tretky 😉 tohle je jen pro ni a uzije si...

erika107
1. črc 2009

babulky viete co sa stalo vcera som bola v banke poslat peniazky za to choditko ...pani v banke sa mi ponukla ze ona mi vypise ten prikaz na uhradu a namiesto WUB tam napisala TB co znamena ze peniaze zatial neboli poslane myslite ze sa to da neako reklamovat? lebo mne nedosla este sms ze boli poslane na ten ucet

daskak
1. črc 2009

berus: presne tak som tto myslela.. je to darcek len pre neho.. nech si to uzije..../alezariadimmu masera..xixixi 😲 😝 😲 /

saska.t
1. črc 2009

kocky robite mi chute si ani nepamätam kedy som take nieco absolvovala ale zislo by sa... nechcete aj mne objednat vikend plny starostlivosti??? 😀

daskak
1. črc 2009

eri: malo by sa dat, ale musis tam ist este raz 😒

daskak
1. črc 2009

babenky M poterbujePC tak sa idem rozlucit.. dobru nocku vsetkym 🙂

saska.t
1. črc 2009

kocky musim do sprchy a pojdem si lahnut, prajem krasny vecer, mozno sa vyspim z tej hnusnej nalady... 😅

beruska2x
autor
1. črc 2009

reklamovat to muzes urcite, trva to ale mesic nez se vyjadri... co znamenaji ty zkratky?? 😲 urednici no 😝

beruska2x
autor
1. črc 2009

o.k tak se holky mejte, ja jdu taky do vany, R odesel do prace a jdu do hajan 😉

erika107
1. črc 2009

bru nocku babulky

berus: tie skratky su VUB TB su nazvy bank

baby viete ako ma boli priserne krcna chrbtica dalej mi to ide do krku mam tam taku hrcku a cela hlava? desna bolest a to ten debo lekar ma dovolenku zastupuje ho iny a tam je pokazde vela ludi :o( takze asi budem musiet trpiet

beruska2x
autor
1. črc 2009

eri mamina na to trpi taky, to chce opravdu rozmasirovat hodne pit .. papa zitra 😉

erika107
1. črc 2009

pacek zajtra

zajtra budem vynovena idem ku kadernicke :o) potom hodim foto

erika107
2. črc 2009

ahojcek babulky

kde ste kto? to nikto dnes nenapisal?

saska.t
2. črc 2009

Ahojky,

tak dnes som chcela s malou ist k Dr. tak tam volam a oni dovolenku mi hned mohol dat v pon. lieky a povedat ze idu na dovolenku a nie takto... tak som sa nasrala a isla do lekarne a kupila jej lieky, tak som zvedava ci zaberu...
u nas je 30 st. tak sa potime ako prasiatka mala nechce ziadny klobuk tak sme na striedacku vonku a v nutri aby nedostala upal
a kde ste vsetky??? 😠

beruska2x
autor
2. črc 2009

ahojik eri 😉 ja jeste dovaruju Simovi a jdu zehlit , mam toho zase hromadu a v tomhle pocasi to vubec neschne 😠

erika107
2. črc 2009

sasi: a co si kupila malej na tu hnacku? aj tu je na skapanie s malym chodim bud rano alebo az okolo piatej von lebo je desne :o( pred chvilkou tu trosku sprchlo ale ziadna vyhra

berus: tak to ti nezavidim ja som zehlila vcera a myslela som ze skapem ake teplo mi bolo

saska.t
2. črc 2009

eri dali mi nejaky sirup s vytazkom kamiliek a k tomu elektrolity s vitaminmi co sa dava pri hnackach kedze sa babo dost odvodnuje a straca viac vit. a min. tak som zvedava co to urobi 😉

erika107
2. črc 2009

no tak to som zvedava... dufam ze uz malinka bude bez hnackovania

babulky dnes sa maly dal v postielke na 4 potom na kolienka a zacal sa vytahovat hore ale potom uz to nezvladol a padol viete ako som sa vytesovala taky velky pokrok spravil .O) ... mozno vy to tak nevnimate ale pre mna je to uplna senzacia sa tesim ze sa mozeme pochvalit aj neurologicke ked pojdeme na kontrolu

saska.t
2. črc 2009

eri vy mate este min. mes. cas uvidis dovrsi 11 mes a pojde to z dna na den ako u beru a elli neboj to dojde 😀 samozrejme sa tesime s tebou aby si potom nelutovala ako rychlo to pojde a budes len striehnut co kde vyvedie 😀

saska.t
2. črc 2009

beru aj som zabudla maly je uzasny na foteckach odkial mas tie nove ramecky z loonapix???

erika107
2. črc 2009

mozno ze to potom budem lutovat ale som neskutocne stastna ze robi pokroky to moje male predcasniatko :o)) ... mala som strach ked tak dlho nic nerobil ze ci nezostane neaky no ved viete na co myslim ... ale nastastie napreduje

beru: ani som nevedela ze mate nove foto maly je tam perfektny a tie komentare su tiez super :o)

beruska2x
autor
2. črc 2009

holky ja jeste porad zehlim ☹ ale blizi se konec...

jojo ty ramecky i s komentarem jsou z loonapix.com

eri to je jasne ze mas radost vis ja ja koukala kdyz se Sima najednou z niceho nic postavil... 😉
tak vse nej k pokroku 😉

erika107
2. črc 2009

berus dakujem velmi pekne :o)

saska.t
2. črc 2009

no esteze ja nezehlim by ma piclo v tychto horkach sa este k prknu postavit 😝

erika107
2. črc 2009

ja sa neviem rozhodnut ci mam ist s malym do tych ciech v sobotu alebo nie :o( este sme nesli taky kus a neviem ci by mi vydrzal tu cestu v autosedacke

saska.t
2. črc 2009

eri raz to budes musiet vyskusat ked budete chciet niekam ist, preto mi na SK chodime v noci o pol 8 vecer vyrazime to je jej cas spania a vydrzi az do BA cez den vydrzi max hodku lebo sa chce hrat a lozit takze to uz ani neskusame na dlhsie 😉

beruska2x
autor
2. črc 2009

eri my moc autem nejezdime ale Sima mi jednou usnul ale celkove ho to moc neba, ja taky nevim jak s nim potrenovat kdyz by jsme pak jeli nekam dal ... 😅

erika107
2. črc 2009

no ale ked budu 30 veru sa mi nechce parit v aute snim :o( to ideme rano a poobede naspat takze poobede by sme sli cez tu horucavu uz :o(

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru