Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

beruska2x
autor
5. srp 2009

tak kouknu kdyz tady je Tesco taak debilni 🙄 je tam desny personal, vubec se o to nestaraji... 😠

patricia1971
5. srp 2009

no skús to, nech je sranda,to by ale letel domov 😀 😀 😀

saska.t
5. srp 2009

beru jo jo nech trosku ziarli 😀

ja davam tie bujony natur a bio ale davam len pol kocky nie celu a aj tak je to akurat slane ale malej to ide a kedze sme rok uz mali tak uz to tak strasne neriesim 😅
tiez davam väcsinou mrazenu tu je dostat vyborne bio mrazene zeleninky takze sa mi to zda vhodnejsie ale mozno je to len moj pocit

patricia1971
5. srp 2009

no ja som to tam hladala asi 10 min.,nemám rada Tesco,teda len niektoré veci tam kupujem,ale iná ten obchod nemusím 😵 ....ale v DM je taký kútik bio,tak si myslím,že je to dobré 😵

beruska2x
autor
5. srp 2009

😀 😀 😀 no a ja pak asi dal ne??? 😝

nahodou, pekne jsem si prevlikla dneska periny, tesim se do vonavy postylky, budu spat se Simou pac jsem nechala chuvicky u nasich....

erika107
5. srp 2009

caute babulky idem vas docitat

saska.t
5. srp 2009

ja zasa tesco milujem ale musim povedat ze taketo veci pre deti su lepsie v kauflande nakupit ...

patricia1971
5. srp 2009

ja ich delím na 3 časti,mne sa dajú slané....a určie je mrazená zelenina lepšia,leo niekedy predávaj taký humus,že až 😝

patricia1971
5. srp 2009

eri ahoooj 🙂

beruska2x
autor
5. srp 2009

jojo Dm je hodne fajn...

ja prave musim uz asi mu dat trosku taky nebo asi par zrnek soli, ja mu porad nic takoveho nedavam ... 😅 😅

no holky ale to vam musim rict.. jsem se na chalupe bavila jednou holkou, ma dcerku asi o 14 dni starsi nez Sima, byli jsme s nima na vitani obcanku no a ... ja k kecame tak o jilde pro maly a ze bude mit bramborovou kasi a bilou vinno klobasu.. malej jsem omdlela na miste...

udrzela jsem se a nic jsem nerikala ale hotova jsem byla teda fest 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲

patricia1971
5. srp 2009

moje, tak ja padám, idem hodiť sprchu a hodiť romantiku 😀 😀 😀 😀 sme len s jedným dieťaťom,tak to riešime po celom byte 😀 😀 😀 dobrú nocku všetkým 🙂 🙂 🙂

beruska2x
autor
5. srp 2009

eri ahoooj 😉 v sobbotu si na sebe musime vzpomenout, my budeme taky narozeninkovat 😉 😉 😉 😉

beruska2x
autor
5. srp 2009

pati ty se maaaaaaaaaaaaas 😉 tak papa

beruska2x
autor
5. srp 2009

o.k. holky... ja taky pofrcim.. zitra jsem zase tu 😉 jdu dat taky sprchu tak papa

erika107
5. srp 2009

dakujeme za gratulacie :o) no Matthi dakuje :o))

jj budeme v sobotu oslavovat :o) uz sa tesi cela rodina dufam ze vsetko dobre dopadne ...dnes si robil synovec zo mna srandicky ci citim kontrakcie okolo pol tretej xixi a o tretej sa ma spytal ze kedy pojdem vyprdnut to z abudnute druhe mimi ...to je truhel hrozny :o))

pati: normalne zavidim :o) ja som hadam romantiku nemala aj mesiac :( ... nemam ani chut ked mame tolko stresov okolo maleho ... dnes nieco L naznacoval ale som ho odprdla lebo fakt nemam nato chut asi som divna :(
tak si to uzi po byte :o))

berus: mate v sobotu oslavu tiez?

beruska2x
autor
5. srp 2009

eri jojo mame... na zahrade tak snad bude pekny pocasko, dala jsem udelat veliky dort tak snad bude i dobry, uz se tesim jak se bude Sima tvarit...

no holky ja mela vcera narozky i vyroci svadby 2 roky a R mi dal pusu at se nezlobim ze je unaveny pred cestou a ze v patek mi to vynahadi.... tak to bude asi veliky tresk 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

erika107
5. srp 2009

ty si mala vcera narodky??? tak vsecinko naj naj naj aby ta R posluchal :o) a Simca obcas zlobil :o)) ...

ja dufam ze tiez bude pekne lebo v nedelu ideme varit gulas ku segre

saska.t
5. srp 2009

jej beru tak gratulujem !!!

eri ahoj

pati dobru aj u nas sa mozno schyluje k romantike takze tiez sa lucim pa kocky 😉

erika107
5. srp 2009

pacek zajtra sa citame :o) hadam sa to uz dostane do beznych kolaji :o))

patricia1971
6. srp 2009

beru tak dodatočne všetko najlepšie k narodkám!!!! a aj k výročiu svadby 🙂

ináč ahojte všetky, my ideme teraz na prechádzku do obchodu, potom s tu premotáme a na obed idem k našim, nechce sa mi tu byť samej,takže aspoň mama bude chvíľu s malou 🙂

tak vám prejem pekný deň, ešte sa uršite zastavím....jeeej,ja vám závidím tie oslavy, mám to rada,hlavne keď je čo papať 😀

beruska2x
autor
6. srp 2009

holky diky moc 😀 no ja zase svoje slavim docela nerada, zase jsem starsi 😔 ale ja rikam porad 25 😉

my taky pujdeme do obchodu, chci koupit makrely na grilovani a v patek odpo ani naahodou, na to nemam nervy 😝
ale vecer se na vas tesim papa 🙂 uzijte si hezky den

saska.t
6. srp 2009

ahojky kocky

beru ty stara korcula 😀 (neviem preco vzdy vykrikuju tie najmladsie ake su stare) za Pati? 😀

my dnes tiez pohodicka, vyzera to tak ze sa mala docela unormalnila tak snad jej to vydrzi...

prajem vam krasny dnik a vecer piseme!!!!

patricia1971
6. srp 2009

juuuj sasi to tak býva,tie najmladšie tu rozprávajú aké sú staré.....no ja budem mať v novembri 38 😀 😀 😀 ale ja si pripadám na 25,takže mi to je úplne jedno 🙂 neboj,malá už bude ok,aj u nás v pohode,Lili zlatunká,teraz síce spinká,no potom ideme k našim 🙂
pa večer,snáď dorazím,mám zas kopec žehlenia,lebo mi blbne práčka a opravár mi kázal,že ju musím ešte skúšať,lebo že uršite dávam málo prádla,tak teraz len perem,vyberám veci zo skrínń a skúšam,len ožehliť to nemá kto ☹berus neprídeš mi to ožehliť??????

beruska2x
autor
6. srp 2009

no me je 27 😝 😉 ale rikam 25 😝 😝 😝 😀

jalao
6. srp 2009

patka, ja mam uz tiez 38, ale my sme tymi malymi detickami znovu omladli, ze? 🙂

beruska2x
autor
6. srp 2009

cusik holky,
tak ted jsem ho polozila do postylky a je okamzite k.o. 😉 byli jsme hodne venku, koupal se, piskoviste a je znicenej 😀

kkoupila jsem na sobotu na gril makrely a pstruhy no uz se tesiiiiim ale hlavne - koupila jsem Simovi ty bujony, ty Vinana Natura, nakonec je meli v Kauflandu... ale chci se zeptat kolik toho dat?? kdyz delam jidlo na 2 dny tak asi 1/4 ty kosticky??? 😕
aby toho nemel na zacatek moc 😅

jdu poklidit kuchyn a sebe 😀 a doufam ze dorazite 🙂

beruska2x
autor
6. srp 2009

teda holky nerikejte ze budu muset zapnout telku 😅

saska.t
6. srp 2009

ahojky beru,

davam polovicu kocky na 2 dni varenia...
mala bola tiez ko bola sa s D hupat na hupacke, tak isto pieskovisko, ale stale je uhucana 😝 nakoniec sme teda napustili bazenik a potom sup do hajan...

zacina sa chciet krmit sama no to bude bordel, stale tomu odolavam ale vzdy mi vytrhne lyzicku a jedlo je vsade 😠

dnes som jej zasa jednu tresla a potom mi to bolo luto musim sa zasa naucit obrnit si nervy ale dost tazko to zvladam po tej dovolenke a rozmaznavani babcami 😅

beruska2x
autor
6. srp 2009

ahojik sasi 😉 nic si z toho nedelej, ja jsem vzdycky byla na 100% proti biti deti... ale kdyz se nekdy vzteka a mamu uz i kousnul ze vzteku tak mu dam pres plinku s klidnym svedomim, ...

no uz to mam uvareno, dala jsem 1/4 kostky a kureci s karotkou a ruz. kapustou...

saska.t
6. srp 2009

beru ved to ochutnaj a pomaly pridavaj aby tam bol ten bujon aj trosku citit 😀

malu som plesla po ramene a bohuzial sa otocila a chytila trosku aj po lici, asi to moc nebolelo hned prestala plakat ale dost ma to mrzi, nie som za fackovanie ☹

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru