Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

venora
2. bře 2009

Och no ja som jej ale nastavila dietu!!!! A to mne treba zhodit cca 10kg nie jej 😀 . No ale ja ju medzitym aj sem tam kojim...asi uz prestanem.

beruska2x
autor
2. bře 2009

aha, tak to nevim... s tim kojenim ale mlicka bych ji dala vic, vubec kdyz place chudak 😢

venora
2. bře 2009

Sasi, tu kasu robis s vodou alebo s UM? a potom ovocie?

Uz jej od zajtra pridam davky 😀

venora
2. bře 2009

Berus prestan 😀 , ona papa casto, place len ked doje obedik alebo desiatu, lebo jej chuti a uz nie je... Inak mliecko ma 2x v noci, raz rano, raz na obed ,raz podvecer, raz vecer. Ach preboha ked to tu vidim, tak zas mam pocit ze je vela! 😀

beruska2x
autor
2. bře 2009

😀 😀 😀 😀 no to ji casto to je pravda..

venora
2. bře 2009

Inak baby odkedy nie ste na prvych prikrmoch nejak to tam viazne 😖

beruska2x
autor
2. bře 2009

no jo kdyz nas nebavi se nahanet z tema do tema.. 😝

venora
2. bře 2009

a v podstate tie nase spunty uz o chvilu nebudu papat "prve" prikrmy a tu sa toho zmesti 😀

saska.t
2. bře 2009

berus - uz si zacala s poharikom na pitie?

venora
2. bře 2009

sasi, aj ked sa pytas Berus 🙂 , my pijeme z poharika uz mesiac. Pije ako velka caja, celkom sikovne. Z normalneho bez naustkov a pod, lebo s zymi sa len hrala. Trosku rozleje ale ide jej to pekne 🙂

beruska2x
autor
2. bře 2009

sasi.. neee musim to zkusit... ale kdyz vidim to jeho piti... no treba ho to zacne prave bavit..
holky ja mam asi nejakej PMS 😲 nikdy jsem to nemivala... 😅

venora
2. bře 2009

Berus a ako sa ti to prejavuje? 🙂

beruska2x
autor
2. bře 2009

veru fakt?? to ja zkusim nejdriv ten s pitkem.. to jste sikovny 😎

venora
2. bře 2009

Ju to bavi, lebo vidi nas ako pijeme a stale nam taha pohare z ruk 😉

saska.t
2. bře 2009

venora - robim s vodou mliecka ma dost .... a potom nastruham ovocie a zmiesam 😉 a este pekne koj ak mas mliecko bud rada

berus na slano som este nerobila ale casom skusim teraz skusame ten rohlik a chlebik trosku

beruska2x
autor
2. bře 2009

😝 😝 😝 nemam moc naladu... uz aby byla sobota sand to vyjde mam nejaky sexu abstak a ted jeste tohle 😖

venora
2. bře 2009

Ved ja som, aj je to pohodlnejsie, len cakam na vysledky, robili mi vseliake testy aj na infekcne a ine choroby ak sa nic napotvrdi musim ist na operaciu, tak potom neviem ako to bude s mliekom, ci nestratim ☹ ...
Ale este dovtedy sa necham pekne vycuciavat 😀

saska.t
2. bře 2009

venora- tak to ste naozaj sikovny ked uz pije z normal poharika ja som to este neskusala 😀 a z poharika so sosacikom som zacala hned po 6 mes.

berus ja mam pravidelne PMS a dost ma to se.e 😀 uz zase sa blizi termina je mi z toho zle 😠

venora
2. bře 2009

No Berus a este k tomu ti Simunek mrnci , fakt blba kombinace ☹

venora
2. bře 2009

Ja este nemam ziadny PMS lebo este stale nemam menstruaciu 😀

dididi30
2. bře 2009

caute, co mate noveho o com rec, nech zapadnem 😀

beruska vitaaaaaaj 🙂

saska.t
2. bře 2009

venora - tak si kup odsavacku mlieka a v nemocke si odsavaj a ono vydrzi 🙂 ale lepsie bude ak ziadnu nemocku neabsolvujes 😉

berus - to poznam, mne sa moc teraz s drahym spavat nechce a dava mi to dost najavo, kanec jeden 😉

saska.t
2. bře 2009

ddidi ahoj

venora bud rada ze nemas MS mne nastupila ked mala mala 5 mes. a to som uz skoro 2 mes. nekojila ale vobec mi nechybala 😠

beruska2x
autor
2. bře 2009

vis co je to narocny, manza ted zacal delat nocni a odpoledni takze je docela vyrizenej a nema moc energie 😎 samo to chapu ale hrabe mi z toho 😀

mama mi rikala ze davala malymu vodu z hrnecku a neutopil se ale radsi mu dam ten co ma doma 😀 😀 😀

beruska2x
autor
2. bře 2009

sai.. jej to me by se chteloooo 😀

beruska2x
autor
2. bře 2009

ahoj didi 😉

beruska2x
autor
2. bře 2009

rec je o jidle sexu, MS proste drby 😉

dididi30
2. bře 2009

saska a ja kojim a menstruaciu som dostala ked mal maly 5 mesiacov, sarka to je nespravedlnost 😠 😀

berus si ma nevsima, taka je rozkecana no 😝

beruska2x
autor
2. bře 2009

jak to?? to je pro tebe ty 2 posledni 😵

venora
2. bře 2009

Ahoj Didi 😉
Sasi, Berus, tak si spravte zamenu manzeliek 😀

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru