Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

beruska2x
autor
14. zář 2009

ja jsem delala R smetanovo-kyselou omacku z kralika tak musim neco sobe, Sima ma kureci s hraskem a oves. vlockama... pak tam mam pero nek cervenou repu tak neco s ni a ja si udelam rybu se zeleninou a pak knedliky s blumama, mamka mi dala 😉

saska.t
14. zář 2009

ty brdo ty to mas ako zavodnu jedalen 😀 , mne sa poslednu dobu vobec nechce varit dochadza mi fantazia 😝 a premaha ma prichadzajuca zima a depka, ze som stale zavreta v baraku 😠

beruska2x
autor
14. zář 2009

no tak depku ze zimy jsem mela dneska rano, bylo 10 stupnu a zachmureno, nastesti se to pak roztrhalo ale uz to zacina 😝 i kyz letos to asi budu snaset lip jak jakoukoliv zimu.. budu chodit se Simou sankovat 😀 😀 😀 to se vyblbneme to se tesim 😉

saska.t
14. zář 2009

juj tu nie je ani jeden kopec na sankovanie ☹ a ani sneh tu nebyva, tu celu zimu len prsi a je kosa a to ma deprimuje, kym nebehala tak vydrzis doma ale neviem si predstavit co to bude ked zacala bezkat a my budeme sediet len doma 😝 to ma aj jebne
inak teraz len chce chodit uz som z nej unavena, ale vonku este nechce sama ale doma by si videla tie fofry a karamboli 😀

beruska2x
autor
14. zář 2009

no tak to bych byla hyn taky 😖 to loni tady bylo asi na 3 metry snehu 😝 😀 to uz je teda trosku moooc ale na blbnuti to je fajn... a u nasich vuuubec to budou bunkry ze snehu 😉

beruska2x
autor
14. zář 2009

no Sima uz chodi suverene kolem nabytku, jinak se drzi porad za ruce, nekdy ma naladu a jde za jednu ale nic moc ale stal na miste uz chvili sam... dneska uz se naucil oddelat gumicku z dvirek prebalovaku tak mi vyhrabal celou skrinku 😒 je to lump

beruska2x
autor
14. zář 2009

o.k. sasi pujdu do hajan 😉 pekne si taky odpocin papa snad uz konecne dorazi taky nekdo z holek

saska.t
14. zář 2009

beru akosi mi blbne MK neda sa mi davat prispevky takze preto tak sporadicky 😠
no ja uz som vsetky policky vypratala inak to vsetko vyprace elli 😀 nic ine nerobim len ukladam vyhadzane veci a hracky 😀

beruska2x
autor
15. zář 2009

zdravim 🙂 hele ted jsem koukala na ty backurky co jsem vcera koupila a oni jsou delane fi Rak s.r.o. Slovensko 😀
Sima si nasel novou hracku - lopatku a kostatko, nechce vylizt z komory 🙄

saska.t
15. zář 2009

ahojky 😀

tak mi prave spinkame v hojdacke chvalabohu, predvadzala sa pred babinou a dedom na internete ako si to straduje po baraku, az ju to zmohlo 😀 z tolkeho hodenia
uz som stihla povysavat chlpy tak este riady a som hotova, a varit nebudem takze pohoda 😀

beruska2x
autor
15. zář 2009

to si sikovna holka 😉 ja uklizim jednu skrin, krabice a tak a balkon a Sima to ze mnou zase roztahava 😅 ted obevil kaste, tak mu to asi chvili vydrzi 😀
on mi uz dopo vubec spat nechce ani za boha, tak chodi po obede ale zase mu to nestaci tak chodi tak v 19:00 vecer a je k.o., no aspon hned spi...

beruska2x
autor
15. zář 2009

vcera strcil prst R do oka ze 2 hodiny nevidel, a byli jsme u me v praci vis.. tak se predvadel tam 😝 oni ho pohataji, pomuckaji a ja si tam dam v klidu kafco 😉

dneska nam privezou satelit, tak jsem zvedava, aspon bude mit na zimu program s pohadkama, kdyz bude nejaka vanice at ho to zabavi na chvilku 😨

saska.t
15. zář 2009

no asi ju to fakt zmohlo este stale spi 😀

no elli telka vobec nezaujima len chvilu reklamy a to je vsetko, ked bola malicka tak vydrzala cumet na TV aj 2 hodky, teraz vobec 😝

som sa rozhodla ze si idem hore do spalne kupit novu rychlovarnu konvicu, uz nam nestaci ohrievac flasiek na mlieko je pomaly a mala robi cirkus od hladu rano, ze to dlho trva, tak to asi vyriesim novou konvicou, to bude omnoho rychlejsie...

inak prevarate este krpcom vodu na pitie, ci uz normalne vodovod? uz mi konci mineralka pre malu co nosim z SK tak rozmyslam ze zacneme pit normalne z vodovodu 😉

beruska2x
autor
15. zář 2009

no ja caj varim z normalni z vodovodu a na UM co neprevaruju davam Dobrou vodu, je v hodna i jako kojenecka...
kdyz pil samotnou vodu tak jsem davala taky flaskovou a ani jsem ji neprevarela 😝

uz taky usnul, nacpal se jak medvidek, tak ted si delam jidlo ja... no ja konvici mam peknou, dostala jsem od brachy k vanocum ale budu si muset koupit novej ponornej mixer, jak ho mam furt venku a delam Simovi jidlo tak uz mi asi 3x spadnul a taky na to vypada 😅 fakt vrak 😀

no on sasi teba na Nema vydrzi koukat tak 20 minut dyl ne, jinak ho bavi asi dalsi 2, 3 DVD a tak na takovou chvilku.. ale aspon neco, pak kdyz tady jsou v zime vanice a nebo loni byly mrazy i -18 tak to pak ven nejdes treba 2 dny a to je taky na palici 😠

saska.t
15. zář 2009

beru no prave ma mala tak nasrala, vytiahla som jej este gulas z mrazaku co som ja varila, dala do normalnej misky, zjedla 2 lyzicky a koniec len cirkus robila, takze kupovane uz nedostane, take nervy som mala, ze som myslela ze jej jednu plesnem, taka som vytocena 😠 a dostane jest az po obednom spanku 😠

beruska2x
autor
15. zář 2009

ty jo slecinka ma fajnovej jazycek co?? 😀 hele ja tuhle byla u kamradky a jeji mala taky moc nechce v klidu sedet a jist.. a jak tam byl Sima tak sedela jak pipinka a dlabala, mely jsme je na kline a krmily je z jednoho talire... a supr...

co treba zkusit ze bys jedla z jednoho talire s ni???

saska.t
15. zář 2009

to nefunguje, nechce vobec sediet, iba ked vidi sklenicku od hipp, tak to skusim dat do tej klenicky od hipp a ked to nezaberie tak ju vytrieskam 😠

beruska2x
autor
15. zář 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 to jsou finty 😀

ja cekam az se vzbudi a pujdeme ven, udelalo se pekne, tak ryma neryma pujdeme a zitra jdeme na tu krev to bude zazitek ☹

saska.t
15. zář 2009

uz fakt neviem ako by som ju okabatila ... zacinam byt zufala 😒
my pojdeme teraz spinkat a ked sa zobudi, pojdeme nakupit co nam chyba do chladnicky a ak nebude prsat tak aj trosku na ihrisko nech jej vyhladne, ale ostatne je uplne normalne to len ten zasrany obed 😠

beruska2x
autor
15. zář 2009

no ja budu Simu taky rozmazlovat 😀 R si koupil pravou svickovou na bifteky, pozvali jsme kamarady na posledni slavnostni letni grilovacku na patek tak mu kus urafnu at si malej taky da 😉

beruska2x
autor
15. zář 2009

holky ja jdu udelat to leco a doufam ze nekdo dorazite 😉

erika107
15. zář 2009

Ahojcek babulky

idem vas rychlo precitat ... ja som sa tu nezastavila vcera lebo som mala teploty a bola som ako pes zlomena som dokonca aj k dr. zavytala po antibiotika co som nevladala ani chodit :o)) ...

beruska2x
autor
15. zář 2009

ahoooooj eri 😉
a co je ti mas chripku?? to je asi i tim vypetim ne?? oslabena imunita 🙄

co Mati???

saska.t
15. zář 2009

ahojky,

eri no ty si dopadla, este aj ty budes chora 😝 no strasne snad uz u vas zacne lepsie obdobie...

beru - no malej som uvarila jedlo, dam ho do sleniciek od hipp a ked to zajtra nezje tak ju zaskrtim 😝

beruska2x
autor
15. zář 2009

😉 sasi tak to jo, to je prima plan 😀 ale snad to chtit bude, to by uz pak leda bylo kucharkou 😕

erika107
15. zář 2009

Berus: je mi luto babicky ... stale si na tom lepsie ako ja ja uz nemam ziadnych starych rodicov :o( ... posledna zijuca babka mi zomrela den po matthiaskovom narodeni ...

sasi: to mas teda doma sidielko ..co by som zato dala keby aj Matthi bol taky :O)) ... teraz najnovsie sa mu paci chodit v postielke len nemozem ho nechat sameho lebo mam strach aby si nebuchol hlavicku :o( ...

dnes ma stval mala som chut ho odniest do hniezda zachrany furt mrncal som bola na prasky uz ...

asi hej ... celu noc som bola hore spala som cca 3 hodky lebo maly sa stale mrvil sama som bola na neho lebo L je tiez "chorucky" a stale mi tam chrchlal tak som poslala do vedlajsej izby hajzlik on sa vyspal a ja som trpela v horuckach 😠 😠 😠 ... to som vam hovorila aku ma najnovsiu filozofiu moj manzel? zevraj som na dovolenke tak nemam byt z coho unavena ... posledne dni ma tak sere ze by osm ho najradsej niekam nakopala

beruska2x
autor
15. zář 2009

hm tak takove debilni predstavy ma asi o materske kazdy chlap, ja nechala R samotneho se Simou na pul dne a bylo po nich veta 😝 😝 😝 😝
nekdy by zaslouzili fakt valeckem po hlave 😠

eri no jo.. trvalo mi nez jsem to pobrala, je desny ji takhle videt ☹

erika107
15. zář 2009

a si zober ze moju babky rakovina zrala veeeeeeeeeeeeela rokov a posledne obdobie od mojej svadby co bolo v marci ju to zo dna na den viacej zralo a zralo nemala vobec chut zit bolo to na nej vidiet... rapidne schudla proteza jej uz padala no desny pohlad ked som bola tehu nasi mi zakazali zanou ist do nemocky

saska.t
15. zář 2009

beru - no len som jej to trosku osolila, ziadny bujom-riadila som sa zlozenim hippiek no tak som zvedava, uz som D upozornila ze ju krmi zajtra on inak ju vyhodim von oknom 😅

eri niekedy mi ti nasi chlapi pripadaju ako male deti, je to horsie ako s nasimi mimi 😖

beruska2x
autor
15. zář 2009

eri tak to moje babi spadla rovnou do tohoto obdobi a to behem asi 2m ☹

sasi no me zase Sima posledni 2 dnymoc nechce svacu odpo, dneska jsem za nim lezla s jogurtem po byte no ale nemuzu rict ze by to na nem bylo videt 😀

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru